Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pogadajmy sobie o naszych PS2, bo jakoś tu nudno jest.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
346 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 09 lutego 2008 - 11:24

Gość__*
  • Goście
Mozesz podac strone? Moj komp to grat i ogladanie filmow jest troche niefajne :/ . Za bardzo sie tnie.
  • 0

#92 Gość__* Napisany 09 lutego 2008 - 13:24

Gość__*
  • Goście

Mozesz podac strone? Moj komp to grat i ogladanie filmow jest troche niefajne :/ . Za bardzo sie tnie.

Nie ma problemu: http://forum.cdrinfo...-glownej-57360/

Nie tylko DivXy na PS2, jest tu o wiele więcej ciekawych tutoriali traktujących o homebrew na PS2.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 10 lutego 2008 - 02:16

Gość__*
  • Goście
Swoje PS2 zamierzam sprzedać na dniach :( Trochę szkoda, bo spędziłem z tą konsolą masę czasu, ale trzeba iść do przodu- kupuje X-boxa 360 :)
  • 0

#94 vagrant3 Napisany 11 lutego 2008 - 13:29

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Moje PS2 siedzi zamknięte w szafce od września kiedy kupiłem X360. W międzyczasie jednak kupiłem kilka gier na PS2 (zresztą na Xboxa i GC też), więc jestem w 100% że past geny jeszcze wróca pod telewizor ;) Zresztą kocham wszystkie konsole jakie mam i nie ma szans żebym sprzedał czy coś w tym stylu :? Kupując każdy nowy sprzęt zawsze kombinowałem tak, żeby niczego się nie pozbywać. Nienawidzę tęsknić, a konsola też czło... znaczy - za konsolą i wyjątkowymi grami na nią też można tęsknić :P

Mam PS2 (v7, nieprzerobiona rzecz jasna) z 2002 bodajże i nie miałem absolutnie żadnych problemów z tą konsolą. Nawet na czyszczeniu nie była (możliwe że dlatego, iż trzymam wszystkie konsole w zamkniętej szafce jak z nich nie korzystam, nie kurzą się).
  • 0

#95 Sylvan Wielki Napisany 12 lutego 2008 - 15:31

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Ja na pewno do tego zacnego jakże sprzętu wrócę wraz z konwersją Raczeta i Klanka z PSPka. Fakt przeszedłem ja kilkukrotnie (to jak każdego innego R&C) jednak wersja na PS2 będzie wspaniałą okazją do odświeżenia tego wspaniałego tytułu.
  • 0

#96 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 23:07

Gość__*
  • Goście
Mimo, że niedawno stałem się posiadaczem PS3, PS2 niespecjalnie chce sie zestarzeć. Nadal kusi swoimi tytułami. Od jakiegoś czasu pogrywam sobie w GoW, z kumplem rozgrywamy mecze w PESie, właśnie zamówiłem GoW2, myślę nad ponownym przejściem ICO, leżący na półce NFS:Most Wanted też jakoś tak błagalnie na mnie patrzy, do tego mam jeszcze ambicje na przejście FF7...
Ta konsola chyba nigdy nie zostanie odstawiona na półkę... prędzej się spali z wycieńczenia niż zarośnie kurzem :)
Genialna konsolka :^^:
  • 0

#97 Gość__* Napisany 13 lutego 2008 - 15:01

Gość__*
  • Goście

Genialna konsolka :^^:

Do tego tyle gier, ze nawet curectgeny razem wziete jej nie przebiją :^^: .
  • 0

#98 f5k Napisany 13 lutego 2008 - 18:07

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Genialna konsolka :^^:

No Baa i do tego świetny emulator gier z PS1 :^^:
  • 0

#99 Godot Napisany 19 lutego 2008 - 16:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
moze bedzie to kontrowersyjne ale co tam...

PS2 to juz przeszlosc - padl mi X360 i zeby sie nie nudzic pozyczylem PS2 z God of War 1 i 2, okami, sotc czyli gry genialne. Kiedys. Dzis nie da sie grac w nie bez skrzywienia, przynajmniej ja nie potrafie :/ Po ponad rocznym graniu na next genie, po ograniu Gearsow, Bioshocka, Mass Effect nie umiem grac w takiego God of War. Kiedys ta gra wydawala mi sie wyjatkowa, przepiekna, szybka itp a teraz? Szkoda slow. Wiecej PS2 nie odpale, nie chce sobie psuc wspomnien.
  • 0

#100 Scorpio Napisany 19 lutego 2008 - 16:25

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Greg - ile z tego jest narzekania na grafę spowodowaną podpięciem PS2 pod LCD kablami innymi niż component? Chodzi tylko o grafę, czy o gameplay?
  • 0

#101 Gość__* Napisany 19 lutego 2008 - 16:28

Gość__*
  • Goście

gameplay

Jesli chodzi o to, to Mass Efect spowodowal, ze jakos krzywo patrze na PS2/NGC. Jedyne gry ze starej generacji, ktore moga teraz przyciagac to wyjatkowe tytuly typu REZ, Ico czy Chibi Robot. Cos czego nie ma na currentgenach.
  • 0

#102 Godot Napisany 19 lutego 2008 - 16:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
gameplay wlasnie tez - wszystko jakies to powolne i nienaturalne... jednak gry sa teraz o wiele lepsze niz kilka lat temu
  • 0

#103 Gość__* Napisany 19 lutego 2008 - 16:32

Gość__*
  • Goście
Tytuly, ktore kiedys maksymalnie jaraly teraz co najwyzej sa bardzo dobre. Ot... Ewolucja...
  • 0

#104 Kleksandra Napisany 19 lutego 2008 - 16:38

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Nie wiem, ja ciagle lubię powracać do różnych staroci - teraz najchętniej pociorałabym w River Raid :ninja:
Miałam okazję popróbować jakichś currentowych gier ale powiem szczerze, że poza trochę lepszą grafą nie widzę różnicy :ninja:
  • 0

#105 Gość__* Napisany 19 lutego 2008 - 16:39

Gość__*
  • Goście

Miałam okazję popróbować jakichś currentowych gier ale powiem szczerze, że poza trochę lepszą grafą nie widzę różnicy

Zagraj zrozumiesz.
  • 0

#106 Kleksandra Napisany 19 lutego 2008 - 16:51

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Zagraj zrozumiesz.

Czytaj jeszcze raz - GRAŁAM już.
A w najbliższy weekend pewnie też trochę przy nich posiedzę. Nie sądzę jednak, żeby to zmieniło jakoś diametralnie moje zdanie ;)

BTW to chyba topic o PS2, a nie starociach :P
  • 0

#107 Godot Napisany 19 lutego 2008 - 16:55

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
to nawet nie chodzi o grafe kleks, w koncu gram z dzika radoscia w gry na DSa, na N64... po prostu ogromna wiekszosc gier nie przechodzi proby czasu i wlasnie takimi grami sa te ktore mam teraz na ps2... niestety
  • 0

#108 Kleksandra Napisany 19 lutego 2008 - 16:59

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

to nawet nie chodzi o grafe kleks, w koncu gram z dzika radoscia w gry na DSa, na N64... po prostu ogromna wiekszosc gier nie przechodzi proby czasu i wlasnie takimi grami sa te ktore mam teraz na ps2... niestety

Może źle się wyraziłam -chodziło mi o to, że poza ciut lepszą grafiką nie zauważyłam w tych pozycjach niczego nowego. Może grałam za krótko, może nie w te gry... Zobaczymy ;)
  • 0

#109 Godot Napisany 19 lutego 2008 - 17:00

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
bardzo mozliwe, a w co gralas?
  • 0

#110 oranje Napisany 19 lutego 2008 - 17:02

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Jeżeli chodzi o mnie to do ps3/ XO ciągnie mnie tylko Assasin's creed. Musze w to zagrac :ninja:
  • 0

#111 Kleksandra Napisany 19 lutego 2008 - 17:02

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Motorstorm, Gears of War, Resistance, Skate...
Może coś jeszcze :ninja:
  • 0

#112 Scorpio Napisany 19 lutego 2008 - 17:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja mam podobnie jak Kleksia. Tak, niektóre gry podobają mi się bardzo, ale wciąż nie na tyle, by odłożyć PS2 na bok. Na SD TV PS2 wciąż prezentuje się okazale, i co ważne - ma pokaźną bibliotekę pięknych gier, których jeszcze nie ukończyłem, a co chcę zrobić.

I naprawdę robi się tu offtop :)
  • 0

#113 Godot Napisany 19 lutego 2008 - 17:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
pograj dluzej w Gearsy, pograj w Bioshocka, pograj w Mass Effect, zobacz Assassina, CoD4 - to gry ktore sprawiaja, ze nie mam ochoty patrzec za siebie :)
nie chce sobie niszczyc wspomnien, PS2 zajmuje poczesne miejsce w nich i tak zostanie :)
  • 0

#114 pawel_k Napisany 19 lutego 2008 - 17:16

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
co do tego że te gry nie przechodzą próby czasu to się nie zgodzę - przykładowo na SotC każdy użytkownik x360/ps3 reagował tak samo - skrzywienie bo grafa słaba ale klimat każdy poczuł i nie przeszedł obok tego obojętnie...

poza tym nadal większość graczy w PES woli grać na ps2 a to o czymś świadczy ;)

ale fakt, to głównie z obawy przed tym że nie poczuję magii gier z ps2 odkładam zakup next-gena, ps2 mam mało czasu, mnóstwo gier na półce, dlatego wolę przeżyć legendy ps2, zmienić konsolę i na nowo wszystko odkrywać mając w głowie wspaniałe wspomnienia z tej konsoli... tylko ten niepotrzebny zakup lcd, ehh ;)
  • 0

#115 MonsieurWoland Napisany 20 lutego 2008 - 19:05

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

pograj dluzej w Gearsy, pograj w Bioshocka, pograj w Mass Effect, zobacz Assassina, CoD4 - to gry ktore sprawiaja, ze nie mam ochoty patrzec za siebie :)


Oponuje!:P Przez ostatni tydzien grałem w Assassina. Brakuje mi tam jeszcze paru flag do calaka. Zamiast ich dalej szukac to dzisiaj wrocilem do R&C1 i swietnie sie przy tej pozycji bawilem.
  • 0

#116 Kurzy Napisany 20 lutego 2008 - 19:08

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

pograj dluzej w Gearsy, pograj w Bioshocka, pograj w Mass Effect, zobacz Assassina, CoD4 - to gry ktore sprawiaja, ze nie mam ochoty patrzec za siebie :)


Tio już nei zagraszn igdy w Mario 64, tak?? :hmmm: oj Greg...

Tylko jak naprawie PS2 to powrócę do GOW2(trzeba skończyć), DMC 1-3, RC2, JAK2, SLY2 - to jedne z tych które muszę jeszcze zaliczyć. Trochę tego jeszcze jest a kolekcja w ładnych opakowankach tworzy się na całe życie ;p
  • 0

#117 Gość__* Napisany 20 lutego 2008 - 19:47

Gość__*
  • Goście

pograj dluzej w Gearsy, pograj w Bioshocka, pograj w Mass Effect, zobacz Assassina, CoD4 - to gry ktore sprawiaja, ze nie mam ochoty patrzec za siebie :)


Oponuje!:P Przez ostatni tydzien grałem w Assassina. Brakuje mi tam jeszcze paru flag do calaka. Zamiast ich dalej szukac to dzisiaj wrocilem do R&C1 i swietnie sie przy tej pozycji bawilem.

Ja zagralem w ME i wiem, ze moj sposob patrzenia na inne RPGi calkowicie sie zmienil :)
  • 0

#118 Godot Napisany 21 lutego 2008 - 09:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
kurzy, 9 postow do gory popatrz
  • 0

#119 oranje Napisany 21 lutego 2008 - 12:36

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Po prestu niektore gry sie starzeją szybciej i taka jest prawda. Na przykład taki TR mnie dzis by odrzycił co innego Anniversary :zakochany: Ale juz taki Harvest moon nie zestarzał sie ani troche.
  • 0

#120 Sylvan Wielki Napisany 21 lutego 2008 - 16:53

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:
Otóż to. Mało tego , jak dla mnie w takie właśnie Harvest Moon czy Castlevanie SotN będzie jeszcze można bez zgrzytu przy kolejnych NG grać.
A czy chłopaki zauważyliście iz samo HM strasznie kobietą sie podoba....
  • 0