Skocz do zawartości

Zdjęcie

KILLZONE - opinie, komentarze... i najazdy (cz.2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1112 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 20:30

Gość__*
  • Goście

. Z posto Ryo wywnioskowalem ze dla niego nie ma lepszej gry niz HAlo

to chyba zle wywnioskowales..bo dla mnie najlepszą grą jest Shenmue..
no ale skoro juz jestemy przy fppach to najlepszym tytułem IMO w tym gatunku jest Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay(TU JEST DOPIERO KLIMAT)..a nie Halo.
to tak gwoli ścislości

Mądrze chłopak mówi 8)

.tylko o to ze wcale nie trzeba grac w full'a zeby miec wyrobioną opinie o danej grze..


no oczywiscie ze tak :) ja np. pogralem w demko, pogralem na Playstation Experience i wiem ze Killzone Rulez :))))) HICIOR kladacy w cien wszystkie inne FPP na PS2 :)

HMMMMMMMMMMMM a podobno sam mówiłeś o tym, że gierka ta wymiata tylko w online i na single śmierdzi. Dziwne... tym bardziej, że na PSE nie było dema online :?

czysta mtematyka

A od kiedy ty taki mądry jesteś ? Sora ale ,nie to śmieszy(te twoje zmienne opinie). Niedawno mówiłeś, że lejesz na recki (a wynik matematyczny 98.5% na gamerankings dla H2 to błąd pewnie) a tu nagle zmiana...
  • 0

#92 luck1985 Napisany 08 listopada 2004 - 21:22

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

luck, moj tekst nie byl do ciebie, tylko do Grega :)

Wiem , ja tez do grega pisalem . Ale tak wyszlo ze napisalismy w tym samym czasie .

to chyba zle wywnioskowales.. to tak gwoli ścislości

Nie rozdrabniajmy sie , napewno wedlug Twojego IMO Halo jest lepsze od KZ na ps2 . To tak gwoli ścislości dodam ze rozmawiamy o w temacie o KZ , ktora jest gra FPP , wiec mowa o FPP , a nie o najlepszej gry na konsole . Na przyszly raz dodam ten skrot FPP , co nie zmienia faktu ze nie trtafilem tym razem ;)

wiesz stary - naprwde nie trzeba grac w daną gre zeby stwierdzić czy jest dobra i przedewszystkim czy warta swojej ceny..
..


Nie wiem czy grales w KZ czy nie , ale nawet jak nie to nie musisz grac , bo skoro amerykanski serwis wystawil niska note , gra napewno nie jest warta 200 zl Pare stron wczesniej pisales jakie zajebiste jest MGS2 i mialo wysokie noty i noty mowia same za siebie . No ja napisze od siebie , ze jakbym dal za ta gre 200 zl to bym sie powiesil po 8 godzinach . Gra mnie odrzucila i oprocz kilku rzeczy jest denna :D Bez urazy dla fanow , kazdy ma swoj typ , moim typem na bank nie bedzie MGS2 , a ze serwisy dawali jej po 95 % nie interesuje mnie . Bo ze jakiemus sie nie spodobala , nie znaczy ze mi sie nie spodoba . Dlatego w KZ trzeba pograc i wtedy sie zgodzic z ocena Kwiatow USA , albo i nie . Nigdy nie biore pod uwage ocen , zagram i jak mi sie podoba to gram , jak nie to odstawiam jako ozdobe polki . A jak widac po tym topicu gra jest wrecz kontrowersyjna :D
Jezeli ktos lubi gry wojenne , wezmie do reki gazete , wejdzie na strone z notami , zobaczy ze MoH RS jest slabe to nie kupi ? Jak ktos jest maniak takich gier zauwarzy piekno tej gry i zagra , nie patrzac na bledy . Wiec nie zawsze mozna stwierdzic wasza teorie ze czytaja gazety mozna olac gre i nie zagrac . Daleko nie szukac , maniak takich gier i online THE ZERTER . Ma w dupie ocene , kupi i bedzie grac , bo kocha takie gry i wie ze pogra dlugi okres czasu . Ja gralem w demo Dark Cloud ktore bylo na demie z konsola i nie spodobalo mi sie te demo . Ale po zagraniu we ful wersje gra mi sie bardziej podoba i bardziej odpowiada niz FF .
Moze jestem wyjatkiem , po napisaniu ze MGS2 nie jest dla mnie specialem na pewno , ale roznie bywa zyciu :>

Edit: Nie jestem zajarany tak ta gra , zeby sikac na kazde info o tej grze . Nie biore do siebie chwili grania na targach , bo tam nawet nie slyszalem dzwiekow z gry . A nawet porzadnie sie na tej grze nie skoncetrowalem . Mozliwe ze jak zagram w domowym zacziszu gra mnie wkreci , ale moze byc zupelnie inaczej , po godzinie odloze gre w nie pamiec.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 21:32

Gość__*
  • Goście

a ze serwisy dawali jej po 95 % nie interesuje mnie . Bo ze jakiemus sie nie spodobala , nie znaczy ze mi sie nie spodoba .

Słuchaj ta gra nie wyszła wczoraj. Dziś by dostała napewno niższą ocenę i nie ma co tego porównywać. Gra dostała 95% jak na tamte czasy a teraz jest zapewno dużo lepszych giere (ze skradanek to sam fisher).
  • 0

#94 luck1985 Napisany 08 listopada 2004 - 21:38

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

Słuchaj ta gra nie wyszła wczoraj. Dziś by dostała napewno niższą ocenę i nie ma co tego porównywać. Gra dostała 95% jak na tamte czasy a teraz jest zapewno dużo lepszych giere (ze skradanek to sam fisher).


Ja jej dzis nie ukonczylem ;) I nie wiem czy czytales uwaznie kaczorku , ale napisalem i post mial znaczenie wyjasniajacy moja opinie na temat ocen na serwisach . Ale zebys zrozumial napisze jasniej . Jakbym 2 lata temu mial kupic MGS2 z tego powodu ze na stronce dostaje noty wysokie to bym pocial sie razem z konsola . Rozumiesz ? Bo Ryo i Lukasz twierdza ze nie trzeba grac w gre . Wiec gdybym nie gral w demo i czytal tylko noty to bym sie zalamal . Na moje szczescie i zajarany tym wszytkim kuplem mgs2 i sie zalamalem . Na szczescie kozt tej gry byl w wysokosci 2 piwek wiec oleje to. Tak samo wiele innych gier . VC Dostalo wysokie noty, ja w tej grze nie ukonczylem 10 misji , oprocz muzy ktora robila klimat byla gownem dla mnie . Ale ok nie temat o tych grach . Wspomnialem o ocenie , ale ok nie skumales . Mam nadzieje ze skumales teraz oco mi chodzilo . Co do Splinter cella a MGS2 , nie porownywal bym tych gier ;)
  • 0

#95 ACZ Napisany 08 listopada 2004 - 22:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 127 Postów:
.
  • 0

#96 Ryo-San Napisany 08 listopada 2004 - 22:28

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Nie brałbym ich ocen dla Killzone'a zbyt poważnie, bo to ciecie po prostu. u

A gdyby te "ciecie" wystawili KillZone ocene 9 to czy wtedy brałbyś ich ocene poważnie? ba..wtedy z cieci zamienili by sie pewnie w super recenzentów...
litości
  • 0

#97 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 22:28

Gość__*
  • Goście

W ogóle dzisiejsi amerykańce i inne anglikańskie czerepy to żyją w takich czasach, że są troszeczkę, że tak to ujmę, delikatnie zniewieściali i żywią się kulturą pop we wszystkich biorytmach swojego kolorowego życia. Nie brałbym ich ocen dla Killzone'a zbyt poważnie, bo to ciecie po prostu. Ich gust jest z pogranicza gier typu sims, bo widzą tam odbicie swojej wegetacji na tej planecie i to ich bawi. Kto by tam się ich ocenami przejmował. Biedacy, jak przykładowo my umieją grę docenić, a tacy hamburger-meny i inne anglikańscy królowie to nawet pewnie nie wiedzą o czym to jest gra i co to w ogóle za klimat w tej grze jest ukazany, bo to zbytnio się różni od ich pogoni za karierą i skandalami typu maminsynek Justin odsłonił sflaczałego suta Janet Jackson.
My wiemy swoje !!! Killzone to gra na więcej niż 7.5 punktu !!!

No teraz dolałeś nieźle do pieca 0_o hehehe Amerykańce co to te gry tworzą to się na nich nie znają jeno dumne Polaki wiedzą co to dobra gra.Wybacz ale nie mogę już.
  • 0

#98 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 23:16

Gość__*
  • Goście
w sklepie http://www.daxboxservice.krypton.pl/ mozna sobie kupic skorke killzonowa na ps2 :)

Dodany obrazek
  • 0

#99 Gość__* Napisany 08 listopada 2004 - 23:17

Gość__*
  • Goście
No wiesz - w koncu to Czychu3 - czlowiek, ktory zbudowal tak wielka wizje Killzone w swojej glowie na poprzednich stronach, ale oczywiscie jako juz kolejny, nawet w ta gre nie gral... :lol:

Ja chwilowo temat Killzone zakanczam. Dla mnie Single naprawde jest niezly, przynajmniej takie sprawia wrazenie, ale Multi to kompletne nieporozumienie. Czekam z niecierpliwoscia na recke w PSX'e.
  • 0

#100 luck1985 Napisany 08 listopada 2004 - 23:34

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Do LUKASZ
Kiedys w poscie o nam 67 , napisales ze gra jest zajebista , nie mozesz oderwac sie od TV , krotka ma bledy i dalbys jej 7+ . Pytanie . Dlaczego nie mogles oderwac sie od gierki ? Skoro na http://www.gameranki... ... shellshock dostala 61 % ? Po co ja kupiles i po co w nia grales ? Ma tylko 61 % , gra nia warta kasy . ???????
  • 0

#101 Ryo-San Napisany 08 listopada 2004 - 23:43

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
The Zerther te skiny tylko fajnie na zdjęciach wyglądają..w rzeczywistością są jak by to powiedzieć..z deka tandetne..jak ktoś szuka naprawde konkretnych skinów na konsolke to radze zajrzeć na ebay tam można kupić konkretne licencjonowane skiny..ktore wyglądają naprawde masakrycznie...
  • 0

#102 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 00:35

Gość__*
  • Goście
No zgadza sie, ale sprowadzac skina z USA sie nie oplaci :) za drogi transport ...
  • 0

#103 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 01:07

Gość__*
  • Goście
Sory, za zbaczanie z tematu - robie to po raz ostatni, ale TheZerter , czy mozesz mi dokladnie pddac linka, gdzie jest wyraznie napisane, ze HALO 2 dziala w 30 FPS'ach, a nie linka do wyszukiwarki w google, gdzie wciaz albo sie pojawia slowo HALO 1, albo linki sa do forow, gdzie trwaly ostre dyskusje, na temat czy HALO 2 bedzie szybsze.
Wielkie sorry, ale do tej pory nie moge zrozumiec, jak gra, ktora jest 2 razy szybsza (Master Chief z 1 miejscami sie niezle wlecze w porownaniu do tego z 2) moze chodzic w takiej samej ilosci klatek ?
  • 0

#104 Blizzard Beast Napisany 09 listopada 2004 - 02:16

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Sory, za zbaczanie z tematu - robie to po raz ostatni, ale TheZerter , czy mozesz mi dokladnie pddac linka, gdzie jest wyraznie napisane, ze HALO 2 dziala w 30 FPS'ach, a nie linka do wyszukiwarki w google, gdzie wciaz albo sie pojawia slowo HALO 1, albo linki sa do forow, gdzie trwaly ostre dyskusje, na temat czy HALO 2 bedzie szybsze.
Wielkie sorry, ale do tej pory nie moge zrozumiec, jak gra, ktora jest 2 razy szybsza (Master Chief z 1 miejscami sie niezle wlecze w porownaniu do tego z 2) moze chodzic w takiej samej ilosci klatek ?


Rany Boskie, easye. Skonczmy juz ten offtopic. Halo 2, podobnie jak jedynka i podobnie jak Killzone dziala w 30 FPS. Po prostu. A w kwestii predkosci, moge wyjasnic to tylko tak: co to ma za znaczenie, ze biega sie szybciej? W racerach wedlug ciebie jak sie jedzie Megane, to jest 20 klatek, a jak Viperem to 60, bo fura jedzie szybciej? No wez sie moze zastanow. Nikt nie twierdzi, ze dwojka Halo nie jest szybsza. Ale w kwestii rozgrywki, a nie wyswietlania klatek animacji. Bo xpudlo wypluwa z siebie 30 obrazow na sekunde. Niewazne, jak MC szybko biegnie.

Pisz, czy mam rozwijac temat, bo nie wiem. Moge ci to objasnic, z technicznego punktu widzenia, tylko to duzo pisania, wiec powiedz, czy zrozumiales, o co mi chodzilo.
  • 0

#105 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 08:18

Gość__*
  • Goście

Do LUKASZ
Kiedys w poscie o nam 67 , napisales ze gra jest zajebista , nie mozesz oderwac sie od TV , krotka ma bledy i dalbys jej 7+ . Pytanie . Dlaczego nie mogles oderwac sie od gierki ? Skoro na http://www.gameranki... ... shellshock dostala 61 % ? Po co ja kupiles i po co w nia grales ? Ma tylko 61 % , gra nia warta kasy . ???????

Kupiłem ją na kopii bezpieczeństwa po recenzji w neo+ gdy jeszcze inne serwisy nie wystawiły swoih ocen.sorry ale ja oryginały to kupię dwa do końca roku:manhunt i gta san andreas.w przyszłym pewnie ff12 i mgs3.takie gry jak nam67 traktuję jako zabawa na weekend a potem wymiana.bawić się bawiłem tak nieźle jak można się bawić na ocenę 7 :) ale ogromną winą tej gry był brak replay abilities czyli po przejściu nijak nie chciało ci się do gry wracać.z mojej strony EOT.Mam nadzieję ,że wiesz o co mi chodzi.
  • 0

#106 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 10:49

Gość__*
  • Goście
Blizzard Beast - jasne ze zrozumialem, dzieki za odpowiedz...
  • 0

#107 luck1985 Napisany 09 listopada 2004 - 11:59

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

Kupiłem ją na kopii bezpieczeństwa po recenzji w neo+ gdy jeszcze inne serwisy nie wystawiły swoih ocen.sorry ale ja oryginały to kupię dwa do końca roku:manhunt i gta san andreas.w przyszłym pewnie ff12 i mgs3.takie gry jak nam67 traktuję jako zabawa na weekend a potem wymiana.bawić się bawiłem tak nieźle jak można się bawić na ocenę 7 :) ale ogromną winą tej gry był brak replay abilities czyli po przejściu nijak nie chciało ci się do gry wracać.z mojej strony EOT.Mam nadzieję ,że wiesz o co mi chodzi.


Kumam kumam ;) Ja sie nie zgodze z wasza opinia (Ryo i Twoja ) , ze nie trzeba grac w gre zeby cos o niej wiedziec , racja wiedziec bede oczym jest i czego moge sie spodziewac ;) ALe i tak musze zagrac zeby wiedziec czymi sie spodoba czy nie . Wydaje mi sie od wielu lat , ze jest wiele zajebistych gier ktorych my w polsce nie doswiadczymy , a na necie ich nie ma , sa tylko w Japonii . Nigdy na PSX nie moglem drowac symulatora pociagu :/ Ale w tamtych czasach . Dzis moze bym dorwal ......
  • 0

#108 Blizzard Beast Napisany 09 listopada 2004 - 12:03

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Nigdy na PSX nie moglem drowac symulatora pociagu :/ Ale w tamtych czasach . Dzis moze bym dorwal ......


Sorki za offtop. Na PSX faktycznie nigdy nie moglem dorwac, ale potem mialem i na DeCe Densha de GO! i na PieCa MSTS.
  • 0

#109 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 17:12

Gość__*
  • Goście
a propo, poczytajcie i posmiejcie sie z tego co fanboye xboxa pokroju easye pisza o Killzonie :)
http://www.xboxonlin.../text.php?id=29
  • 0

#110 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 18:17

Gość__*
  • Goście

a propo, poczytajcie i posmiejcie sie z tego co fanboye xboxa pokroju easye pisza o Killzonie :)
http://www.xboxonlin.../text.php?id=29

Teskt jest ręki Xarou i jest on dosyć stary:/POza tym trudno się niezgodzić ze stwierdzeniem ,że ta gra wyprodukała zastęp ślepych fanbojów.Rzesza posiadaczy ps2 chciała tytułu ,który miał zniszczyć halo.POjawił się KZ z łatką halo-killer i po jego premierze nikt nie może ścierpieć kto wcześniej go wyczekiwał ,że nie jest to żadne dzieło.co najwyżej rzemieślińcza robota.
zanim zostanę okrzykniętym fanbojem xa to musze wyjaśnić ,że nie mam tej konsoli a mam po prostu trzeźwe podejście i nie czekałem z wywieszonym jęzorem na tą grę.Byłaby dobra to może i bym kupił.Okazała się ponadprzeciętna więc zapominam i kieruję oczy na choćby Timesplitters 3 ,HL2 czy Snowbild(bodajże taka jest nazwa).Po prostu niektórzy nie mogą się pogodzić z porażką tej gry bo tylko tak mogę określić ocenę gamerankings.I zanim ktoś napiszę żeby nie ufać GR to czekam na jeden przykład dwa ,które mnie przekonają.Dwie gry ,które pokażą żeby nie ufać gamerankings w kwestii gier na konsolę.
(czekam na rzut kamieniem :) )
  • 0

#111 ACZ Napisany 09 listopada 2004 - 18:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 127 Postów:
.
  • 0

#112 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 20:32

Gość__*
  • Goście

a propo, poczytajcie i posmiejcie sie z tego co fanboye xboxa pokroju easye pisza o Killzonie :)
http://www.xboxonlin.../text.php?id=29

Nawet nie bede tego komentowal... :roll:
Tekst Xaoru jest bardzo dobry i swego czasu wywolal wielkie poruszenie, co bylo znakomita reklama dla serwisu.
Zreszta - naucz sie wreszczcie, bo to akurat wszyscy zgodnie potwierdzaja, ze z Killzone HALO Kiler zaden. Nawet nie bede tych dwoch tytulow porownwal, a to, ze Ty stawiasz Killzone przed kazda inna gra FPP to juz wiemy i akurat gowno mnie to interesuje, bo z tego co widze, to nie roznisz sie niczym od tych ludzi, ktorych cytaty wlasnie leca w artykule, z ta roznica, ze oni juz rok temu wiedzieli, ze Killzone solidnie pozamiata w gatunku FPP. Tylko sie stary osmieszasz...
  • 0

#113 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 20:50

Gość__*
  • Goście
Tekst faktycznie nie jest za wybitny, ale patrząc na oceny i opinie na temat KillZone, bez żadnych oporów i wstydu mogę napisać, że myśli w nim zawarte należały do mnie.
  • 0

#114 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 20:58

Gość__*
  • Goście

a propo, poczytajcie i posmiejcie sie z tego co fanboye xboxa pokroju easye pisza o Killzonie :)
http://www.xboxonlin.../text.php?id=29

Widać kolego że strasznie ubolewasz nad faktem, że HALO jest TYLKO na Xboxa :wink:
  • 0

#115 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 21:30

Gość__*
  • Goście
jestem posiadaczem PS2,demko killzone przeszedłem pare razy własnoręcznie a wczoraj grałem w pełną wersję tej gry u kumpla(na dvd-r ale chodzi tu o coś zupełnie innego).Żeby potwierdzić autentyczność zapytam go się ,jak znowu do niego wpadne,jaka jest odpowiedź na pytanie Matta,na które chyba jeszcze nikt nie odpowiedział,ale do rzeczy czyli do tego co chciałem napisać....kontakt z pełną wersją gry daje jedną odpowiedź TO BEZDYSKUSYJNIE NAJLEPSZY FPP NA PS2,zaczne od grafiki...nie ma lepszej fpp na ps2(jak macie swoje zdanie to napiszcie jaki fpp na ps2 jest ładniejszy lub aby równie ładny),niektóre lokacje są tak wspaniałe,że aż zapiera dech(ale są słabe strony grafy,które człowiek zauważa głownie siedząc obok grającego,to lekkie spadki płynności animacji,nie zauważyłem poważniejszych i słaba jakość tekstur w etapach otwartych,zgodnie z tym co piszą w N+ jest zauważalna róznica między otwartymi ,a zamkniętymi etapami).Klimat i muza jest genialny,choć podczas rozgrywki jej nie doświadczyłem to efekty dzwiękowe miażdżą nawet na zwykłych głośniczkach w tv.AI hmm....sa wpadki(np.dość często Helgaści strzelają do moich kompanów zapominająć że stoje koło nich)ale czasem ich inteligencja mnie zaskoczyła(kapitalnie okrążają wroga i są niesamowicie celni,zostanie na widoku przy paru przeciwnikach przez kilka sekund to spadek życia conajmniej o połowe).AI nie jest idealne ale nie przypominam sobie by w jakimś fpp na ps2 było aby na tak samo wielkim poziomie.Pisanie reszty uwag mija się z celem,N+ w swojej recenzji dokładnie wypunktowali każdy plus i minus killzona,zgadzam się z ich oceną.Aha jeszcze jedno....celowo ani razu nie pisałem i nie użyłem słowa "halo" i "Xbox" gdyż nie chce uczestniczyć w niekończącym się sporze i dyskusjach na wiadomy temat.Ja wiem swoje i wiem że każdy kto zagra SAM w PEŁNĄ wersje killzona to potwierdzi to NAJLEPSZY FPP na PS2
  • 0

#116 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 21:34

Gość__*
  • Goście
W koncu jakis wpis osoby ktora grała w pełna wersje KillZone.
Dzieki ci za to ;) hehe
  • 0

#117 Mielu Napisany 09 listopada 2004 - 21:52

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że przy lepszym AI Helghaści roznieśliby przeciętnych graczy na strzępy w kilka chwil 8)
  • 0

#118 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 21:58

Gość__*
  • Goście
aha...jeszcze jedno nasuwa mi się na myśl gdyż napewno :D kwestią czasu jest moment ,w którym ktoś uzna mnie za fanboja Killzone,więc napisze:najładniejsze fps w histori-NIE,najlepszy fps w histori-NIE,rewolucyjny fps-NIE,fpp pozbawiony błędów-NIE,ale za to:najładniejszy fps na ps2-TAK,najlepszy fps na ps2-TAK i od siebie coś nie obiektywnego,gdyż każdy może mieć własne zdanie ,rewelacyjny fps-TAK ,jedne z najlepszych klimatów w fps-TAK.............. i na koniec....lepszy od HALO-NIE WIEM bo w halo nie grałem :P
  • 0

#119 Gość__* Napisany 09 listopada 2004 - 22:01

Gość__*
  • Goście

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że przy lepszym AI Helghaści roznieśliby przeciętnych graczy na strzępy w kilka chwil 8)

przy lepszym AI dałoby się jeszcze jakoś grać,najbardziej wkurza ich celność!!!!!!!!!!!!!!!!!!do tego postu co dałem przed chwilą można smiało dopisać NAJLEPIEJ CELUJĄCY PRZECIWNICY W FPS-TAK:P:P:P
  • 0

#120 ACZ Napisany 09 listopada 2004 - 22:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 127 Postów:
.
  • 0