Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation 3 Kabel Hdmi


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
6 odpowiedzi na ten temat

#1 HoFi Napisany 11 stycznia 2012 - 09:14

HoFi

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Witam
Mam konsole podpiętą kablem hdmi z metalową końcówką ostatnio zauwarzyłem że jest ona bardzo ciepła jak gram w god of war 3 czasem ekran robi sie ciemny wyskakuje rozdzielczość ekranu ale cały czas jest dźwięk i wszystko wraca do normy. Wtyczka jest zaraz obok wywiewu z chłodzenia konsoli kabel mam już jakiś czas kolega ma inny kabel ale podobną sytuacje z utratą obrazu ma przy litle big planet. Nie wiem czy to jest zbieg okoliczności te ciepło i ta gra. Czy może sie coś uszkodzić przez wysoką temperature wejście do karty sieciowej też jest ciepłe ale konsola sie łączy z routerem bezprzewodowo
  • 0

#2 twilitekid Napisany 11 stycznia 2012 - 18:13

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Może kabel się psuje. Mi się tak jeden tani (za 15zł jakoś) się jakby przytopił od ciepła w X360 i zaczął przerywać.
  • 0

#3 HoFi Napisany 11 stycznia 2012 - 21:43

HoFi

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Przytopił ci sie kabel czy wejście w konsoli. Jest wogóle możliwe żeby była aż taka temperatura żeby sie mogło coś w wejściu w konsoli stopić czy martwie sie na zapas
  • 0

#4 torq314 Napisany 11 stycznia 2012 - 21:58

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

Witam
Mam konsole podpiętą kablem hdmi z metalową końcówką ostatnio zauwarzyłem że jest ona bardzo ciepła jak gram w god of war 3 czasem ekran robi sie ciemny wyskakuje rozdzielczość ekranu ale cały czas jest dźwięk i wszystko wraca do normy. Wtyczka jest zaraz obok wywiewu z chłodzenia konsoli kabel mam już jakiś czas kolega ma inny kabel ale podobną sytuacje z utratą obrazu ma przy litle big planet. Nie wiem czy to jest zbieg okoliczności te ciepło i ta gra. Czy może sie coś uszkodzić przez wysoką temperature wejście do karty sieciowej też jest ciepłe ale konsola sie łączy z routerem bezprzewodowo


miałem dokładnie TO SAMO i nikt mi nie wierzył. po 10 minutach gry znikał obraz, a wtyczka parzyła ręce, taka była gorąca.

kupiłem zwykły kabel za 19.90 i problem znikł jak ręką odjął. dwa lata na zwykłej wtyczce ani razu nic się nie dzieje.
  • 0

#5 HoFi Napisany 11 stycznia 2012 - 22:38

HoFi

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Ale wam sie uszkodził tylko kabel czy wtyk w konsoli też bo sie martwie
  • 0

#6 torq314 Napisany 12 stycznia 2012 - 00:00

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
kabel. wtyk w konsoli jest ok.
  • 0

#7 Zeus-Nelson Napisany 12 stycznia 2012 - 10:37

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
W kwestiach technicznych pytania zadawać można tutaj:
http://nikogoforum.pl/topic/4197-ps3-pomoc/page__st__2940
A na pewno jak ktoś będzie potrafił to pomoże.
  • 0