Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (part II)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1936 odpowiedzi na ten temat

#1 Zeus-Nelson Napisany 31 stycznia 2006 - 17:32

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Zgodnie z porzadkami na forum, zamiast dzielic, itd topic dotyczacy aktualnie granych pozycji, postanowiłem załozyc nowy temat 8) tymbardziej, że zasady wypowiadania sie w tego rodzaju tematach delikatnie sie zmieniły :wink: a spowodowane to jest glównie możliwoscia wypisywania w swoim profilu tytułów gier, w ktore aktualnie gracie :!:
Także poza wypisywaniem gier w które teraz gracie, piszcie tez chociaz krótką opinie dotyczacą aktualnie granekj pozycji :)

Osobiście aktualnie gram w Jak X-niezły tytuł, wypełniajacy luke, jaka powstała na ps2, a która na psxie wypełniał Crash team Racing 8) pozycja naprawde dopracowana, z fajan grafika i niezłym pomysłem :twisted: jedynie model jazdy czasem według mnie szwankuje :? jeśli jestes fanem serii Jak & Dexter, lub poprostu lubisz ciekawe racery z przymrużeniem oka to spokojnie mozesz chwytac ten tytuł :)

ps:LINK do PIERWSZEJ CZĘŚCI TOPICU :!:

  • 0

#2 juggler Napisany 31 stycznia 2006 - 19:05

juggler

    Chocobo

  • Narybek
  • 19 Postów:
Resident Evil 4
a dokładniej misje poboczne (Separate Ways itd), dodatki naprawdę 'dobrze odwalone' ,rzucają trochę światła na rolę Ady no i miło się wali wieśniaków z półobrotu (nawet sam Chuck by się nie powstydził:> ). Poza tym rozśmieszył mnie motyw ,gdy w pewnym momencie spotkałem rednecka...w kurtce Leona. Miałem moment zawahania czy strzelać czy nie :shock: ...po chwili wsiur dołączył do kolegów gryzących piach :mrgreen:

Fatal Frame 3
świetny thrill, dziwi mnie tylko zerowa ilość typowych straszaków, zdecydowanie poszli w budowanie klimatu grozy, najbardziej spodobało mi się wykorzystanie Dual Shocka (obecność ducha - lekkie drgania, czasem bardzo rwane w zależności od agresywności duszkaitd. ) ; fajnie też zrobili zasłony/firanki, mam dziwne wrażenie że niedługo zobaczę 'odpowiednie' użycie tych falujących zasłon ekhm..
  • 0

#3 Yoori Napisany 01 lutego 2006 - 11:40

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
PES5 - ML gram w samotności, jak wpadną koledzy to też to zapuszczam :)
RE4 - Masakra, piękna gra, tylko żal że nie ma zombiaków :cry:
  • 0

#4 McDrive Napisany 01 lutego 2006 - 15:27

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Aktualnie łupie w KillZone. Podoba mi sie szczególnie klimat tej gry.
  • 0

#5 Gruby01 Napisany 01 lutego 2006 - 15:34

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
GTA: Vice City - postanowiłem powrócić po filmie "Scarface". Zbudować swoje imperium :) Jedna z najlepszych części serii, i z lepszym klimatem. Gra która nigdy się nie nudzi, można grac i grac. Dała podwaliny pod nowe patenty do GTA:SA.

Pozdro Szacun.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 15:38

Gość__*
  • Goście
Heh ja od czasu do czasu tez zapuszczam Vice City glownie zeby pojedzic po miescie i posluchac Flash FM, aktualnie Second Sight.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 19:13

Gość__*
  • Goście
Jako że ferie to w Finala X pykam dobrych kilka godzin dziennie:
1. Piękna historia
2. Piękny mastah bishonen Tidus (ach ta klata)
3. Piękne walki (Auron roXXor)

W Finala X-2 troszkę dla 3 pięknych dupęcji

A w ramach odskoczni od scenariusza gram w Burnouta Revenge bo nic tak szybko nie podnosi adrenaliny jak ta gra. W przerwach od FF idealne rozwiązanie.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 19:53

Gość__*
  • Goście
to nie mozna wprowadzic zasade opisu gry do tamtego tematu, tylko trzeba zakladac nowy :| ?

Zeus-Nelson:do tamtego topicu były wprowadzone nowe zasady, ale po pewnym czasie jakos nikt ich niezauwazal :? pozatym nowy temat zostal załozony w ramach porzadków na forum :!:
  • 0

#9 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 19:58

Gość__*
  • Goście
ja obecnie pocinam w Burnouta czwartego, a banan mi z facjaty nie znika - ta gra mnie maskaruje. Kazdy koljeny Takedown daje mi niesamowita radoche i wielka satysfakcje, a wypadek wywoluje burze przeklenstw w strone wirtualnych kierowcow. Nie wspmne o crashach ktore staram sie wykonywac dokladnie wedlug zaloznej na poczatku koncepcji - co do milimetra, choc czasem nie ma z tego zlotego medalu ;]. Po prostu piekna gra

A w przerwach miedzy klolejnymi Road Rage'ami, TrafiiC Attack'ami, Race'ami i Crash'ami, pykam sobie w najnowsza odslone Pro Evolution Soccer...ktorej nikomu chyba przedstawiac nie trzeba - rowneiz swietna gra, zlwaszcza na multi, z Grzesiem Rasiakiem w ataku :D
  • 0

#10 Gość__* Napisany 01 lutego 2006 - 20:18

Gość__*
  • Goście
A mi bardzo sie podoba Second Sight - gra ma fajny design postaci odrazu idzie pozac ze to Free Raducal - ten sam styl co w Time Splittersach :D Pozatym ja uwielbiam skradanki a SS wlasnie nia jest/stara sie byc bo mocami Johna mozna urzadzic nie mala masakre, a sa jeszcze bronie zabrane straznikom. Gra ma super klimat - Radykalowie juz udowodnili ze potrafia w swoje "wyroby" wlozyc troche "magii". Ogolnie dosc sporym nieporozumieniem jest to ze Psi-Ops [8.7] dostalo wyzsza ocene od SS [7.8] - ja bym dal na idealnie na odwrot ale coz - o gustach sie nie dyskutuje :D A zapomnialbym - mimio ze nie skonczylem calej ale podoba mi sie ten klimat tajemniczosci - praktycznie nic konkretnego niewiadomo o przeszlosci bohatera.
  • 0

#11 szczudel Napisany 05 lutego 2006 - 23:03

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
aktualnie jak wracam do domu to masteruje ace combat na poziomie ace na S
i musze sie wreszcie zebrac i skonczyc mark of kri
ale najbardziej to bym zagral w Sar ocean 3 i musashi legends wie ktos gdzie mozna to dostac??
  • 0

#12 Gość__* Napisany 05 lutego 2006 - 23:07

Gość__*
  • Goście
Przed chwila ukonczylem Second Sight ... Gra jest spoko, ma swoj niepowtrzalny design, klimat. Zakonczenie bylo dosyc zaskakujace (jesli dobrze je zrozumialem ;) ) ale myslalem ze bedzie jednak troszke lepsze i przez to moja ocena leci o 4 setne w dol do 8.3 co nie zmienia faktu ze gra jest wysmienita, polecam kazdemu, kto lubi takie klimaty.
Grafika: 8/10
Dzwiek 8/10
Grywalnosc:8/10
:)
  • 0

#13 Gość__* Napisany 06 lutego 2006 - 19:08

Gość__*
  • Goście
Ja męcze teraz Call Of Duty Big Red One przez sieć, bo single starczył mi na 2 dni, a szkoda, ponieważ gra jest świetna. Za 2 dni zacznę fallouta brotherrhood of steel, bo strasznie podjarałem się tymi postnuklearnymi klimatami :)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 07 lutego 2006 - 18:51

Gość__*
  • Goście
A ja teraz robię sobie kombo Shadow of Memories na przemian z Mortal Kombat Mythologies: Sub - Zero. Jak za często nie wyrobię się z paradoksem czasowym, to włączam MKM, jak wkurzę się, że coś mi nie wychodzi w MKM, to włączam SoM. Memories skończłam dziś po raz pierwszy i zobaczyłam zakończenie C. Dobra gra, trochę zaskakująca, troszkę da się przewidzieć - ogólnie warta była tych 44 złotych. A co do MKM... W NEO>2 dostała ocenę 8/10, a pamiętam, że w PSM 1/10... Cóż, jak zwykle, okazało się, że PSM się nie znało :P .
  • 0

#15 szczudel Napisany 07 lutego 2006 - 19:09

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
hurra udalo mi sie zalatwic na ferie Star Ocean III
oj bedzie sie gralo - tylko nie wiem czy taka ilosc bonusow byla potrzebna - ja w ta gre bede chyba rok gral :D
  • 0

#16 Gość__* Napisany 07 lutego 2006 - 21:26

Gość__*
  • Goście
A jak gram teraz w The Getaway (Allero). To gra jest wspaniala, czuje sie jakbym gral w starego dobrego Driver'a na PSX'a. Bardzo fajny model jazdy, wprawdzie Mark'iem troche sztywno sie chodzi (podobnie do Driver 2 :P ) ale mozna sie przyzwyczaic. Gra ma spoko klimat, brud, syf, gangole, zal mi bylo troszku Mark'a jak zobaczylem jego twarz po obiciu przez wrogow. ;)
  • 0

#17 szczudel Napisany 07 lutego 2006 - 21:44

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
czyli polecasz gataway??
wymienilem to za airblade'a ale do tej pory nawet nie ruszylem i chce znowu za cos zamienic
warto skonczc??
  • 0

#18 Gość__* Napisany 07 lutego 2006 - 21:55

Gość__*
  • Goście
Wg. mnie warto, jesli przymkniesz oko na kilka bugow (raz mi textura sciany znikla, raz dosc duzy pop-up) to odkryjesz w The Getaway naprawde fajna gangsterska opowiesc, mnie naprawde zaciekawilo i z przyjemnoscia ogladalem cut-scenki. Z tym ze nastaw sie na zupelnie inna zabawe niz GTA. Mark wszytsko wykonuje polowe wolniej od bohaterow z GTA, nie ma zadnych barow z energia, wskaznikow czy strzalek pokazujacych kierunek. jesli oberwiesz zbyt duzo bedziesz musial stac pol minuty oparty o sciane az Ci sie zregeneruje zdrowie - to rozwiazanie potrafi naprawde wkurzyc bo samo w sobie zle nie jest ale mogloby sie troche krocej czekac na odnowe sil.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 08 lutego 2006 - 10:12

Gość__*
  • Goście
Killzone! Wyrwałem nówke, nie platyne w folli na allegro za 40 zł i pykam namietnie. Niezły klimat, zarąbiste bronie, ogółem najlepszy FPS'ik na PS2. Mi tam jego szybkość(powolnośc?)
nie przeszkadza
  • 0

#20 Gość__* Napisany 08 lutego 2006 - 18:17

Gość__*
  • Goście
ICO już przeszedłem, i nie rozumiem po co tyle zamieszania z tą grą, że niby ona taka fajna i wogóle. Nie powiem że jest słaba, ona po prostu jest dziwna.
Aktualnie przechodzę po raz drugi jakieś gry które już zdążyłem wcześniej przejść (DArkwatch, MoH:EA, Killer7) a w nic nowego nie chce mi się grać bo konsolka narazie zamierzam sprzedać i kupić X-boxa :(

A jak gram teraz w The Getaway

a jedynkęczy dwójkę ?bo słyszałem że druga część to nie za fajna jest
  • 0

#21 Gość__* Napisany 08 lutego 2006 - 18:39

Gość__*
  • Goście
W jedynke :)
  • 0

#22 Aras Napisany 08 lutego 2006 - 19:05

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
u mnie rządzi bezustannie PES5- moze bym juz przestał grać w ta gierkę (w ferie napewno przestane- skołowałem sobie trochę gierek, będzie się działo :twisted: ) ale niestety zbyt mocno uderza w moją ambicję :P ja po prostu dopóki nie zdobede potrójnej korony (zdobyta liga,liga mistrzów, i puchar ligi w jednym sezonie) to nie odpuszcze! oprócz tego od 2 części mam taką zajawkę zeby robić z nieznanych graczy gwiazdy! uwielbiam znaleść jakiegoś młodego marokańczyka czy turka i patrzeć jak jego statsy rosną i staje się gwiazdą ligi...

PS a w ferie to już będzie Ratchet3,GoW,Killzone,Shadow of...,Burnout3 i może jeszcze coś na allegro sobie wyszperam- ludzie warto oszczędzac pare miesięcy żeby wydac to potem w 2 dni! niesamowite uczucie- istne katharsis :mrgreen:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 08 lutego 2006 - 22:13

Gość__*
  • Goście

Shadow of...

"Rome" ? Czy "the Collosus" :) Obydwie bardzo fajne, chociaz w SoR jescze nie gralem ale zapowiada sie ciekawie trzeba kiedys nadrobic :)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 11:12

Gość__*
  • Goście
Tekken 5 - świetna bijatyka
  • 0

#25 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 12:10

Gość__*
  • Goście

PS a w ferie to już będzie Ratchet3,GoW,Killzone,Shadow of...,Burnout3 i może jeszcze coś na allegro sobie wyszperam

tylko że ferie trochę za krótkie żeby w to wszystko zagrać :lol:
nie chcę ciebie straszyć, ale ja gdy ostatnim razem szykowałem sobie kilka gier na święta (specjalnie czekałem na wolne dni) to zwaliła mi się konsola, a najśmieszniejsze jest to że gdy zawsze czekałem z graniem na jakieś specjalne okazje to nic z tego nie wychodziło (konsole zazwyczaj się psuły :( :( )
  • 0

#26 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 13:17

Gość__*
  • Goście
Ja sie postaralem i na feriach ukonczylem : The Getaway, Cold Winter, Second Sight, Splinter Cell 3 - wprawdzie SC3 dopiero skoncze dzisiaj bo jestem w koncowce gry ale mozna zaliczyc ze skonczylem na feriach - dzisiaj ostatni dzien :) Nie wspominam o grach ktore przechodzilem kolejny raz np. RE4 lub MGS2 :D
  • 0

#27 Zeus-Nelson Napisany 05 marca 2006 - 11:12

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
aktualnie męcze:
-Splinter Cell: Chaos theory- gra może dosyc stara, ale niemiałem okazji wczesniej w nia zagrac :wink: i coz tu mozna by na pisac na jej temat? napewno Sam Fisher daje rade cały czas 8) grafika bardzo ładna, kozackie filtry, fajnie zaprojektowane misje, no i jakby niebyło gra jest wymagajaca dla garcza który chcialby pzrezjsc misje z rankingiem powyzej 90% :twisted: poza tym bardzo klimatyczna muzyczka i niezły tryb co-op podwyzszaja ocene tej gry w moich oczach...mozna ja smiało polecic wszystkim fanom skradanek i misji Sama Fishera :ninja:

-poza tym od czasu do czasu trenuje sobie w PES'a 5...po moim niedawnym wyjezdzie do Poznania okazało sie ze niema poki co osoby, której udałoby sie ze man wygrac (nieliczac jednej przypadkowej przegranej :x )...musze sie sprawdzic kiedys z jakimis innymi graczami w PES'a z forum aby sprawdzic ich poziom :angel:

-a w wolnych chwilach męcze sobie demko Black z nowego numeru N+ -gra niewymaga raczej szerszego komentarza :|

  • 0

#28 Yoori Napisany 05 marca 2006 - 16:54

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
:arrow: RE4 po raz trzeci :P
:arrow: PES5
:arrow: BLACK, zaczołem grać wczoraj,
  • 0

#29 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 17:16

Gość__*
  • Goście
Aktualnie dłubię przy Forzie- niby ksero GT4 ale fajne :)
  • 0

#30 Shinigami Napisany 05 marca 2006 - 22:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
DBZ: Budokai Tenkaichi

Świetna gra. Pod pewnymi względami lepsza od B3, pod innymim gorsza. Obie inne i w obie gra się świetnie. Ta ma troche brzydsze modele, ale aż 90 postaci i japońską ścieżke dźwiękową.
  • 0