Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (part II)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1936 odpowiedzi na ten temat

#61 Gruby01 Napisany 05 kwietnia 2006 - 21:16

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Ostatnio pogrywam w pierwszego PESa. Jejku jak ta gra momentami potrafi człowieka doprowadzić do furii. Obrońcy i bramkarze potrafiący chyba wszystko, obronią każdą piłkę w sytuacji która wydawała by się nie możliwa do obronienia.

Ale nie zmienia to faktu ze gra jest nadal dobra i da się w nią pograć mimo tych kilku lat na karku i tego ze kolejne części są od dawna na rynku.

Pozdro Szacun.
  • 0

#62 BeSOS Napisany 05 kwietnia 2006 - 21:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
a ja gram w bierki :o
  • 0

#63 Ney Napisany 06 kwietnia 2006 - 06:29

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

a ja gram w bierki :o

Po sieci czy w singlu?:)
  • 0

#64 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 16:30

Gość__*
  • Goście
Ja gram w Black, została mi ostatnia, ósma misja, gra prezentuje się bardzo porządnie. Wybuchy, przyjemność z strzelania i ogólnie wysoki poziom trudności (dzięki czemu satysfakcja z ukończenia misji jest ogromna!), mimo że gram na EASY (potem będę się starał rozwalić NORMALA). Wszystko prezentuje oczywiście najlepszy poziom grafiki, zresztą czego innego można by się spodziewać po Criterion.

No i chyba zacznę masterować Tekkena 5, bo ja lama jestem i każdy mnie rozwala :D Czas to zmienić :twisted:
  • 0

#65 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 17:23

Gość__*
  • Goście
Ja teraz gram w GoW ogolnie swietna gra no i takze w Tekkena 5 i w Pro Evo 5
  • 0

#66 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 17:31

Gość__*
  • Goście
Gram w The Godfather. Swietna gra :!:
  • 0

#67 BeSOS Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Po sieci czy w singlu?


oczywiście, ze po sieci
a tak wogóle to nie spamuj Dodany obrazek
  • 0

#68 Shinigami Napisany 10 kwietnia 2006 - 17:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 366 Postów:
Onimusha Dawn of Dreams :]
  • 0

#69 Gruby01 Napisany 10 kwietnia 2006 - 17:11

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Gran Turismo 4

Pozdro Szacun.
  • 0

#70 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2006 - 17:27

Gość__*
  • Goście

Gran Turismo 4



Ja tez sobie wrocilem do GT.

Shini ty to dobry jestes najpierw piszesz w ShoutBox a pozniej w tym temacie
o Onimushy :D
  • 0

#71 Shinigami Napisany 11 kwietnia 2006 - 09:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 366 Postów:

Shini ty to dobry jestes najpierw piszesz w ShoutBox a pozniej w tym temacie
o Onimushy :D

Emocje, chęć pochwalenia się przed światem ;) Shin Onimusha jest świetna.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2006 - 06:36

Gość__*
  • Goście
NG:Black 8)
  • 0

#73 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2006 - 08:05

Gość__*
  • Goście
Driver4-bardzo udany powrot do korzeni. :)
  • 0

#74 Zeus-Nelson Napisany 12 kwietnia 2006 - 14:51

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
aktualnie po przejściu Black'a i Shadow of The Colossus, powróciłem do rozgrywania meczy w PES'a 5 8) to raczej tytuły których opisywac niemusze...poza tym od czasu do czasu pomacham tez troche łapkami przy EyeToy Play 2 albo EyeToy:Kinetic :wink:

ps:niektórzy zapomnieli sie chyba troche o zasadach panujących w tym topicu i powinni przeczytać sobie pierwszego posta zeby z lekka niespamować :angel:
  • 0

#75 juggler Napisany 15 kwietnia 2006 - 03:12

juggler

    Chocobo

  • Narybek
  • 19 Postów:
Kingdom Hearts 2. Właściwie to nie gram w to, a mówiąc dosadniej doświadczam potęgi tej pozycji. Zachwycam się stylem tej gry, designem, sprytnie zamotanym storyline'm i czuję się trochę jak zagubiony w kosmosie, nie grałem w KH1 ,z którym sequel ma jak mniemam bardzo duzo wspólnego. Ale i tak się dobrze bawię.

A najlepszy jest motyw w jaki próbuję skończyć partyjkę w KH2. "Gram do savepointa i wyłączam". Ta, jasne :mrgreen: Konczy się na tym ,że jest godzina jaką widzicie w dacie tego postu, a ja wycieńczony czekam na upragniony savepoint. Gra naprawdę potrafi wciągnać jak odkurzacz. No i ten humor, zdarzy się jakiś powalający dżołk, jest śmiesznie =)

Jeśli miałbym oceniać to pomyślałbym nad 10. A już bez wahania mogę powiedzieć że to aktualnie najlepsza pozycja od SquareEnix na PS2 w jaką grałem, Final Fantasy X precz!
  • 0

#76 cwany-lis Napisany 15 kwietnia 2006 - 10:46

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Przez ostatni tydzień dokończyłem wszystkie galactic conquesty w Star Wars : Battlefront II ale po raz kolejny odłożyłem ta gre na półke i chyba nie prędko już do niej wróce. Niestety po pewnym czasie rozgrywka staje się bardzo schematyczna i co tu dużo mówić nudzi nawet takiego fana sagi jak ja. Zmarnowany potencjał i zwykłe żerowanie na licencji niestety :( czekam na III jeśli wyjdzie.

Teraz wracam znowu do Jet Set Radio Future, stęskniłem się za ta grą :lol:
  • 0

#77 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2006 - 15:15

Gość__*
  • Goście
Ja gram w DMC 3 na Very Hardzie a potem to juz tylko DMD bo nie mam zamiaru szarpac sobie nerwow na VMD :P
  • 0

#78 Century Child Napisany 16 kwietnia 2006 - 18:39

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Robię jadkę na Black OPS w grze pt. BLACK 8) . Potem zapewne zabiorę się za Burnout Revenge, bo do końca go jeszcze nie skończyłem :P . Pozdrawiam,
  • 0

#79 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2006 - 21:44

Gość__*
  • Goście
Takze Black. Ale sie wku****em i zrobilem 2-dniowa przerwe po ostatnim wybryku gry. :P
  • 0

#80 Kleksandra Napisany 16 kwietnia 2006 - 23:34

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Odświeżam stare tytuły - dziś "Crash 3" na tapecie. OMG, ta gra jest chyba nieśmiertelna - stara ale jara (zupełnie jak ja :lol: ). Przechodziłam ją setki razy, a mimo to się nie nudzi i ciągle bawi :D
  • 0

#81 Century Child Napisany 16 kwietnia 2006 - 23:52

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Oldschool to prawdziwa poezja :D. Ja zamierzam sięgnąć głębiej i przypomnieć sobie czasy z Zeldą na SNES'ie 8)
  • 0

#82 Yoori Napisany 17 kwietnia 2006 - 10:32

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Teraz gram w nowego Tom Ridera, na liczniku mam już 4 godz. tak więc pewno niedługo skończe (pewno dzisiaj) ale gra się mi podoba, chociaż oczekiwałęm na troche wyższy poziom wykonania tej gry.
  • 0

#83 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2006 - 11:26

Gość__*
  • Goście

Crash 3" na tapecie. OMG, ta gra jest chyba nieśmiertelna - stara ale jara (zupełnie jak ja Laughing ). Przechodziłam ją setki razy, a mimo to się nie nudzi i ciągle bawi Very Happy


Cala seria. Od 1 po CTR jest wprost doskonala i wracam do niej czesto.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2006 - 06:24

Gość__*
  • Goście

Robię jadkę na Black OPS w grze pt. BLACK

Hehe... ja też męcze Blacka na Black OPS. Dodatkowo poraz któryś tam przechodzę FFX. Zbieram się nad roztrzaskaniem Forbidden Siren bo mam tą gre jakieś kilka/kilkanaście miechów a nie mogę jej skończyć.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2006 - 10:44

Gość__*
  • Goście
Właśnie kończę Godfather'a :lol: a zaraz po tym zabiorę się zapewne za Far Cry:Instincts.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 16:30

Gość__*
  • Goście
ja gram w DMC 3 na DMD i trudno jest
  • 0

#87 Zeus-Nelson Napisany 07 maja 2006 - 17:13

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Aktualnie gram w:
Ojca Chrzestnego-bardzo fajny tytuł z niesamowitym klimatem :cool: mi soobiscie bardzo przypadł do gustu...chociaz model jazdy samochodami mnie drażni :/ generalnie pozycje ta mozna polecic gracza lubiacy takie klimaty i rozgrywke w stylu GTA...no i fanom filmu :hmmm:

Onimusha:Dawn of Dreams-poki co spedziłem z tym tytułem dopiero pare chwil...jak narazie wciagnął mnie bardziej Godfather :wink:
  • 0

#88 cwany-lis Napisany 08 maja 2006 - 09:12

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Halo w ntsc skończyłem na planszy gulity spark - jakoś mnie ten flood mierzi i o ile pierwsze 5 poziomów mogę pprzechodzic po raz n-ty to już nastepnych za chiny mi się nie chce :^^:

Teraz gram w Kindom Under Fire : Crusaders - nawet topik o niej założyłem :hurra: powiem krótko - bardzo dobra i wciągająca gra, a i całkiem przyzwoity czas gry jest tak więc spędze przy niej trochę czasu.
  • 0

#89 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 19:53

Gość__*
  • Goście
Właśnie skończyłem MGS2. Po raz kolejny. Ta gra rządzi i za każdym razem gdy ja roztrzaskuje upewniam się w tym przekonaniu. Moim zdaniem ten kto uważa drugą część za najsłabszą po prostu jej nigdy nie zrozumiał.
Zabijając Solidusa miałem... czułem wiekszy żal niż pociągając za spust nad konającą The Boss w MGS3. Przecież Solidus Snake walczył o "naszą" wolność a ja... marionetka reżysera spektaklu, kukiełka Patriotów musiałem go zabić. Nigdy im tego nie wybaczę i razem ze Snakeiem będę ich ścigał kim/czymkolwiek są przez każdą następną część. Ach Kojima... bije przed tobą pokłony... po raz kolejny i pewnie nie ostatni.
  • 0

#90 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 21:07

Gość__*
  • Goście
Gram w MGS :I probuje przechodzic jak na razie misje VR a dopiero pozniej glowna kampanie ale najpierw kupie memory card do psx-a :/
  • 0