Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie? (part II)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1936 odpowiedzi na ten temat

#1921 Spuczan Napisany 26 marca 2012 - 17:30

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Viewtifull Joe - Fire Leo skutecznie mnie zniechęcił a to wcale nie jest końcówka gry. Jak będę miał dłuższą chwilę na kilka prób to postaram się go pokonać;

Beyond Good & Evil - FANTASTYCZNA gierka. Wszystko co do tej pory zobaczyłem bardzo mi się podoba: robienie zdjęć, szukanie perełek, kooperacja z Pey'j, bohaterowie, wyścigi i cała reszta jest na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście praca kamery i sterownie postacią to 100% archaizmy ale mimo tego gra jest genialna. Dobra wracam do grania.
  • 0

#1922 oranje Napisany 28 marca 2012 - 22:05

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
BG&E sam niedawno ograłem tyle, że wersję HD. Super gra i nawet dzisiaj prezentuje się rewelacyjnie. Wprawdzie niektóre lokacje były średnie, ale miasteczko bardzo mi się podobało. Plus za świetną scenę na początku.
  • 0

#1923 twilitekid Napisany 28 marca 2012 - 22:34

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
W ogóle BG&E ma chyba najlepszy początek jaki widziałem w grach. No walka w slo-mo zmiotła mnie z powierzchni ziemi.
  • 0

#1924 Spuczan Napisany 16 maja 2012 - 21:30

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Champions of Norrath - silnik BGDA, bardzo dużo podobieństw co mnie niezmiernie cieszy. Na razie jedyną różnicą jest poziom trudności (Champions jest trudniejsze). Wystarczy kilka przeciwników żeby posłać mnie do piachu.

Zacząłem Drowem - wojownikiem. W tym momencie próbuje odnaleźć mechanizm odpowiedzialny za otwarcie bramy.
  • 0

#1925 Holden Napisany 17 maja 2012 - 14:35

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
widze ze hajp na hd spowodowal ze ludzie sie zaczeli interesowac beyondem, troche pozno ale dobrze ze nie wcale
  • 0

#1926 plp78 Napisany 20 maja 2012 - 07:27

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:
Napocząłem dzisiaj grę pod tytułem The Operative: No One Lives Forever. Całkiem fajna. Kupiłem ją kiedyś za 12 zł (w dobrym stanie) przy okazji kupowania czegoś innego.
  • 0

#1927 plp78 Napisany 03 czerwca 2012 - 21:54

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:
Ale fajną gierkę znalazłem w swojej kolekcji. Nazywa się to Prince of Persia: The Two Thrones. Kupiłem ją ze dwa lata temu i do wczoraj nawet jej nie tknąłem. A to jest gra cud, miód i powidło. Dawno nie miałem tak świetnej zabawy przy konsoli. Naprawdę coś funtastycznego. Jak ja mogłem tę serię dopiero teraz odkryć? Co prawda w młodości zdążyło mi się przejść legendarny oryginał (a na lekcjach "informatyki" w liceum pogrywać w jego kontynuację), ale mój kontakt z nowożytną odsłoną zaczął się dopiero w ten weekend. W każdym razie, jeżeli cała gra będzie taka miodna, to będę musiał dokupić pozostałe części.
  • 0

#1928 Mateo Napisany 25 czerwca 2012 - 12:22

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 088 Postów:
Odświeżam sobie Tenchu 3 i Silent Hill 2. Łezka się w oku kręci. ;)
  • 0

#1929 twilitekid Napisany 10 sierpnia 2012 - 20:20

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
SH2 dalej masakruje. Mało która gra zbliżyła się do tej opowieści po ponad 10 latach. Właśnie planuję odświeżyć na PS2.
  • 0

#1930 Spuczan Napisany 25 września 2012 - 16:59

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Niedawno zakupiłem Primal. Zaczeło się ciekawie i dość szybko przestało być ciekawie. Fabuła nie jest interesująca a sterowanie woła o pomstę do nieba. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe i później coś się zmieni.
  • 0

#1931 Godot Napisany 25 września 2012 - 18:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No to sobie odpuść, bo pierwsza część gry jest najlepsza, a im dalej tym gorzej. Ogólnie fajna giereczka, ale bez szału. Teraz pewnie niegrywalna
  • 0

#1932 Spuczan Napisany 07 października 2012 - 14:01

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
To mnie nie pocieszyłeś. Ogólnie zgadzam się z tym co napisał Scorpio. Nie za bardzo wiem z czego wynikała tak wysoka ocena w N+. Jedyne co w tej grze zasługuje na słowa uznania to muzyka podczas walki.
  • 0

#1933 cwany-lis Napisany 07 października 2012 - 14:44

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
Primal ma klimat i wcale ładne miejscówki ... ale momentami wymaga sporego samozaparcia - ja grę przeszedłem i byłem zadowolony aczkolwiek teraz wolałbym grać z nosem w solucji by zaoszczędzić sobie masę czasu na błądzeniu po lokacjach.
  • 0

#1934 kowal Napisany 10 października 2012 - 09:07

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
dla mnie największą zaletą tej gry byli Jen i Scree. bardzo fajnie zbudowane relacje pomiędzy bohaterami. teraz jak sobie przypomniałem to zatęskniłem za tą grą.
  • 0

#1935 Spuczan Napisany 14 stycznia 2013 - 18:45

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
Odpaliłem sobie dziś Odin Sphere na 37' Panasonicu. To co ujrzałem zachwyciło mnie w jednej chwili. Zagrałem sobie tutoriala Gwendolyne i muszę powiedzieć, że jest świetnie. Gierka od razu mnie kupiła wypasionymi projektami postaci i oryginalnością. Nastawiłem sobie japońskie głosy żeby się lepiej wczuć. Pasują idealnie! Przypomniało mi się jak kiedyś oglądałem masowo wszelkiego rodzaju anime. Już nie mogę się doczekać aż przysiądę na dłużej i zatopię się w świecie Odin Sphere.

Nie sądziłem, że to napiszę ale premiera DMC, MGRR i odstawione na chwilę BGEE będzie chyba musiało poczekać. Chyba, że uda mi się w najbliższym czasie skończyć BG. Cholernie fajnie to wygląda.

Ten post był edytowany przez Spuczan_ dnia: 14 stycznia 2013 - 18:46

  • 0

#1936 plp78 Napisany 16 stycznia 2013 - 21:03

plp78

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 259 Postów:
Ja wczoraj bez powodzenia przez kilka godzin próbowałem przejść Vigilante w GTA: SA. Nic tylko pogratulować twórcom pomysłu z usunięciem z gry serduszek. Dzisiaj może znów spróbuję...
  • 0

#1937 Spuczan Napisany 17 stycznia 2013 - 16:27

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:
To powodzenia życzę przy kolejnych próbach. Mi akurat te misje nie sprawiały trudności ale za to brat miał dużo problemów.
  • 0