Skocz do zawartości

Zdjęcie

Letterbox

Nintendo 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
98 odpowiedzi na ten temat

#1 Daddy Napisany 14 stycznia 2012 - 12:22

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

Postanowiłem założyć ten temat, bo jest to super programik i warto wymieniać się uwagami i takimi tam. Ja np. jako początkujący w nim mam kilka pytań i myślę, że potomni też będą je mieli.

Załapałem już, że nie wszystkie opcje są dostępne od początku. Jak często nowe dochodzą? Bo chyba po wysłaniu wiadomości od siebie Nikki do nas piszę z opcjami. Obecnie dała mi "stationery", a gdzie można kupić więcej? Bo nie widzę tej opcji.

I dlaczego przy każdym uruchomieniu ściąga się tylko 18 maili, nie więcej? Wiecie? Pewnie, żeby nie zawalić skrzynki.

Jak napisałem list, kilka osób mi odpisało (chodziło o pytanie o puzzle w Plazie), to czemu nie mogę dalej im odpisać? Jedyne, co mogę robić to edytować pierwszego maila. Da się jakoś wysłać więcej wiadomości "w odpowiedzi" na swoją?


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 06 kwietnia 2018 - 11:12

  • 0

#2 Wezyr Napisany 14 stycznia 2012 - 12:31

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Mozesz odpisywac klikajac na wiadomosc, bedziesz mial "Reply" czy "Odpisz" nad tym w co klikasz. Piszesz, klikasz w "save" i wybierasz odbiorcow. Ja tez propsuje te usluge, chociaz niektorzy maja dosc ciezki do rozszyfrowania charakter pisma ;)
  • 0

#3 Daddy Napisany 14 stycznia 2012 - 13:09

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Wiem jak odpisywać na cudze wiadomości, chodzi mi o te, które sam zapoczątkowałem, jak ta, na którą Ty mi odpisałeś, a jako, że nie mogę tam to Ci tu napiszę, że plansz nie kupuje się za monety, za monety tylko puzzle. Też dostałam drugą, jak Ramzes, z update'a, ale więcej nie mam, bo nikogo nie spotkałem na ulicy :fa:

Choć dużo nie chodzę z 3DSem.
  • 0

#4 Otacon Napisany 14 stycznia 2012 - 14:28

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
dobry temat :)
wie ktoś czy z czasem dostajemy możliwość zoom? bez tego ciężko widzę robienie fajnych listów jak te, które dostajemy od Nikki...
  • 0

#5 Pious Napisany 14 stycznia 2012 - 16:04

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Nie ma zoomu, ani możliwości odpisania sobie samemu. Niestety, a przydałoby się. Mnie najbardziej wkurza w tym programie, że nie ma możliwości sortoania wiadomości. Wolałbym widzieć głowy Mii i nazwy obok i mieć przypisane wiadomości do każdej osoby. Sama aplikacja jest świetna, najlepsza forma wysyłania wiadomości jaką widziałem.
  • 0

#6 torq314 Napisany 14 stycznia 2012 - 17:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
wady:

- brak możliwości zmiany sposobu sortowania (po dacie/po nadawcy/po odbiorcach/po liczbie odpowiedz itd.)
- brak możliwości usuwania grupowego (sic!)
- brak możliwości dodawania assetów (np zdjęcia) kiedy ODPOWIADAMY na czyjąś wiadomość (przybornik w którym normalne są te narzędzia ma tylko opcję "discard")
- brak czytelnej informacji o poprawnym wysłaniu odpowiedzi - klikamy wyślij / odbierz i jest komunikat "nie było żadnych wiadomości do wysłania" - no jak nie było jak odpowiadałem na czyjąś wiadomość!

ogólnie - makaron. będą to teraz latami poprawiać, dodając duperele i za każdym razem robiąc dookoła tego szum.

O! patrzcie! wersja 1.4. już można usuwać wiadomości grupowo!
  • 0

#7 Pious Napisany 14 stycznia 2012 - 18:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Za to zalety są ogromne, a naważniejsza to mega frajda, którą ta aplikacja daje.
  • 0

#8 lukaszSA Napisany 14 stycznia 2012 - 18:55

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Frajdę może i daje, ale nie można wysyłać wiadomości podczas gry. A to jest mega ogromna wada.
  • 0

#9 Pious Napisany 14 stycznia 2012 - 18:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
O właśnie. Największa wada, że to osobna aplikacja. Powinna być ikonką w iście friendów, albo na górze jak net i inne.
  • 0

#10 Wezyr Napisany 15 stycznia 2012 - 11:54

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Fakt, wady wymienione przez Torqa sa mocne i powinni nad tym popracowac. Dla mnie brakuje najbardziej:

- brak czytelnej informacji o poprawnym wysłaniu odpowiedzi



morelka! Kto to wymyslil?!
  • 0

#11 Daddy Napisany 15 stycznia 2012 - 16:12

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Mnie też to, co napisał torq irytuje - tego wszystkiego, może poza sortowaniem, mi brakuje.

Gdzie można kupować kolejne "stationery"?
  • 0

#12 lukaszSA Napisany 15 stycznia 2012 - 16:18

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Tam gdzie są stationery. Przy pisaniu wiadomości
  • 0

#13 Tawotnica Napisany 15 stycznia 2012 - 16:25

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
jak sie dodaje zdjecia do listu? Albo tla? To chyba nie jest jaka super ukryta opcja, ale jej nie moge znalezc
  • 0

#14 Michalson Napisany 15 stycznia 2012 - 16:29

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
jak napiszesz już trochę listów to te opcje się odblokują. Nie są dostępne od początku.
  • 0

#15 torq314 Napisany 15 stycznia 2012 - 17:00

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

jak sie dodaje zdjecia do listu? Albo tla? To chyba nie jest jaka super ukryta opcja, ale jej nie moge znalezc


napisz parę listów i ich nie wysyłaj, tylko sejwuj. młoda poprzysła Ci w zamian informacje jak używać tych dodatków. odblokowane są przy pisaniu listu pod ikonką na dole po prawej, tam gdzie normalnie jest tylko "discard" pojawiają się cztery dodatkowe pozycje (m.in. właśnie wklejenie zdjęcia czy nagrania audio).
  • 0

#16 Daddy Napisany 15 stycznia 2012 - 18:29

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Chyba powinni z góry napisać, że nie wszystko będzie od początku, tylko po czasie, i to zależne jest od ilości pisanych listów. Chyba, że byłą taka informacja, a ja ją przeoczyłem ? :hmmm:
  • 0

#17 mario554 Napisany 15 stycznia 2012 - 22:29

mario554

    Mokujin

  • Narybek
  • 26 Postów:

wady:

- brak możliwości zmiany sposobu sortowania (po dacie/po nadawcy/po odbiorcach/po liczbie odpowiedz itd.)
- brak możliwości usuwania grupowego (sic!)
- brak możliwości dodawania assetów (np zdjęcia) kiedy ODPOWIADAMY na czyjąś wiadomość (przybornik w którym normalne są te narzędzia ma tylko opcję "discard")
- brak czytelnej informacji o poprawnym wysłaniu odpowiedzi - klikamy wyślij / odbierz i jest komunikat "nie było żadnych wiadomości do wysłania" - no jak nie było jak odpowiadałem na czyjąś wiadomość!

ogólnie - makaron. będą to teraz latami poprawiać, dodając duperele i za każdym razem robiąc dookoła tego szum.

O! patrzcie! wersja 1.4. już można usuwać wiadomości grupowo!


Jak Ty to aktualizujesz? Wszedłem na rynek i opcje,dałem dostępne aktualizacje i nic mi się nie pokazało...
  • 0

#18 torq314 Napisany 15 stycznia 2012 - 23:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
to był tylko przykład z hipotetycznej kampanii marketingowej w przyszłości ;)
  • 0

#19 Tawotnica Napisany 16 stycznia 2012 - 08:16

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

napisz parę listów i ich nie wysyłaj, tylko sejwuj.


aha... lame. Nie wiedziałem, że trzeba sejwować, żeby te duperele dostać.
  • 0

#20 Daddy Napisany 16 stycznia 2012 - 11:52

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Ja też nie, myślałem, że po wysłaniu dopiero się coś rusza. Ale wczoraj tylko zapisałem jak torq przykazał i kolejna rzecz mi się odblokowała.

Ja to bym widział wszystko od początku, ale cóż.
  • 0

#21 iluck85 Napisany 16 stycznia 2012 - 22:38

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
To ten program co mozna kartki wysylac? Wyslalem wlasnorecznie zrobiona kartke do Otacona :cf:
  • 0

#22 Daddy Napisany 17 stycznia 2012 - 00:15

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Kaxi mi odpisał na list (a nie mogę mu tam odpisać, no kto by pomyślał? :/), że "stationery" można kupować tam, gdzie się je wysyła. JA na razie tam widzę tylko 6 bez opcji kupowania. Moment! Pewnie się odblokują później, i oczywiście trzeba się tego domyśleć, ta? :/
  • 0

#23 Pious Napisany 17 stycznia 2012 - 09:07

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A co to za problem? Wysyłasz listyt i nagle dostajesz nowe opcje. A zawsze coś się napisze chętnie. Nie widzę problemu. Po 20 listach będziesz miał wszystko gotowe do kupna.
  • 0

#24 Otacon Napisany 17 stycznia 2012 - 19:28

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

To ten program co mozna kartki wysylac? Wyslalem wlasnorecznie zrobiona kartke do Otacona :cf:


odpisałem :cf:
  • 0

#25 iluck85 Napisany 17 stycznia 2012 - 19:53

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
JPR ?! WTF ?!
  • 0

#26 Daddy Napisany 17 stycznia 2012 - 21:39

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:

A co to za problem? Wysyłasz listyt i nagle dostajesz nowe opcje. A zawsze coś się napisze chętnie. Nie widzę problemu. Po 20 listach będziesz miał wszystko gotowe do kupna.

Jak będzie później, to ok, ale nie do końca mi to spasowało. No i fakt, że nie jest to jasno wyjaśnione na początku. Niemniej jednak uzbroję się w cierpliwość :ninja:
  • 0

#27 Daddy Napisany 18 stycznia 2012 - 13:54

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Dziś po zapisaniu 2 wiadomości dostałem opcję kupowania "stationery" i dodawania/zmieniania daty. Czy coś jeszcze jest w zapasie, czy to już wszystko?
  • 0

#28 Tawotnica Napisany 18 stycznia 2012 - 14:10

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
możliwość dodawania nagrań głosowych za 15 play coinsów masz? Mnie się takie cuś dzisiaj pojawiło, ale nie mam tyle play coinsów, bo przechodzę kotami drugi raz street pass quest.
  • 0

#29 Daddy Napisany 18 stycznia 2012 - 15:08

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 948 Postów:
Tak, pojawiło się przed kupowaniem "stationery" i zmienianiem daty.
  • 0

#30 torq314 Napisany 24 marca 2012 - 20:07

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:
usunąłem tę bzdurę. miałem już trochę dosyć wpadania mi za każdym razem 20 listów z bazgrołami o du**ie Maryni ;)

tyle dobrego że moich już więcej nie będziecie dostawać.
  • 0



Inne z tagami: