Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed 3

Ubisoft Montreal Ubisoft WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
833 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Assassin's Creed 3 (43 użytkowników głosowało)

Chcę AC3 w:

  1. średniowiecznych Chinach (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

  2. Głosowanie wiktoriańskiej Anglii (11 głosów [25.58%] - Zobacz)

    Procent głosów: 25.58%

  3. Egipcie zmierzchu rządów faraonów (4 głosów [9.30%] - Zobacz)

    Procent głosów: 9.30%

  4. Amerykach podbijanych przez konkwistadorów (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

  5. czasach amerykańskiej rewolucji XVIII wieku (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

  6. Rosji po obaleniu caratu (4 głosów [9.30%] - Zobacz)

    Procent głosów: 9.30%

  7. feudalnej Japonii (7 głosów [16.28%] - Zobacz)

    Procent głosów: 16.28%

  8. czasach świetności Cesarstwa Rzymskiego (5 głosów [11.63%] - Zobacz)

    Procent głosów: 11.63%

  9. jakimś innym miejscu/czasie (gdzie i kiedy?) (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 16:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Skoro gra jest potwierdzona, to przydałby się temat. Dodaję ankietę, którą Ubi podrzuciło w listopadzie. Gdzie Wy widzielibyście AC3? A może macie pomysł, którego nie uwzględniono?

Ja stawiam na Egipt, bo ciekawi mnie skakanie po wydmach i piramidach :gusta:

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 12:32

  • 0

#2 szczudel Napisany 16 stycznia 2012 - 16:20

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Postawiłem na anglie - ale moje zdanie ejst takie ze bedzie to jakies europejskie miasto 16-18 wieku. Predzej Paryż. Grunt aby Assasyn miał szanse ze straznikami poslugujacymi sie bronia palna.
  • 0

#3 gofer Napisany 16 stycznia 2012 - 16:20

gofer

    just sayin' dude

  • Forumowicze
  • 661 Postów:
Przypomniał mi się fejkowy filmik przed premiera AC2, jakoby AC2 miało dziać się w obecnych czasach, w filmiku Desmond strzelał karabinem do mecha :hihi: Z Rosją nie będą ryzykować pewnie. Z tej listy Anglia byłaby ciekawa, ale pewnie będzie wałkowany do przesady Rzym :ziewa:
  • 0

#4 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 16:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Rosja została poruszona w komiksie, więc tam się pewnie przeniosą, jeśli będą chcieli zrobić grę z kimś z rodziny tamtego ziomka. Rzym i reszta Italii raczej przejadły się już nawet im i to też można wykluczyć. Najpewniejszą opcją jest poruszanie się w czasie do przodu.
  • 0

#5 gofer Napisany 16 stycznia 2012 - 16:33

gofer

    just sayin' dude

  • Forumowicze
  • 661 Postów:
To w takim razie epoka wiktoriańska nie będzie zbyt odległa? z tego co pamiętam AC:B się zaczynało, albo kończyło w 1503r
  • 0

#6 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 16:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Altair żył przecież w trzynastym wieku, Ezio na przełomie piętnastego i szesnastego. Nie widzę problemu w skoku o jeszcze kilka wieków.
  • 0

#7 Cr0ss2500 Napisany 16 stycznia 2012 - 17:09

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
stawiam na rosje, po obaleniu caratu, ogólnie takie klimaty na assasina a w sam raz :) , a oprócz z tej ankiety chciałbym zobaczyć AC w klimatach cyberpunku :) lub IIWŚ.
  • 0

#8 gofer Napisany 16 stycznia 2012 - 17:11

gofer

    just sayin' dude

  • Forumowicze
  • 661 Postów:
IIWŚ w Asasynie by obsysała końcówkę kręgla IMO
  • 0

#9 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 17:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Wojna byłaby fajna, gdyby się grało bardziej jak w Sabotażyście, latało za linią wroga cichaczem. A jeszcze lepiej w czasach pierwszej wojny - zawsze to jakaś odmiana.
  • 0

#10 Cr0ss2500 Napisany 16 stycznia 2012 - 17:51

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
własnie o to to :) mi chodzi, za linią wrogą powiedzmy wojna się toczy, a my w Berlinie czy już przejętym Paryżu, albo Polsce już po 41, ale tak jak Shini napisał I WŚ też bym nie pogardził sporo również się tam działo po za frontem.
  • 0

#11 Gość_Taikun_* Napisany 16 stycznia 2012 - 18:29

Gość_Taikun_*
  • Goście
dla mnie moga skakać nawet po Ustrzykach Dolnych i tak bedzie za***iscie :D
  • 0

#12 xell Napisany 16 stycznia 2012 - 19:30

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Ta, za***istych miejscówek mogą wymyślić wiele, mogą się popisać inwencją. Byleby nie słuchali nerdtaku i nie wstawiali gry do Japonii.
  • 0

#13 Nyjacz Napisany 16 stycznia 2012 - 19:36

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Egipt lub Japonia. Ślicznie proszę. Trzecia opcja: czasy współczesne i jakieś metropolia (New York, Hong Kong, Los Angeles?).
  • 0

#14 torq314 Napisany 16 stycznia 2012 - 19:37

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

dla mnie moga skakać nawet po Ustrzykach Dolnych i tak bedzie za***iscie :D


Wrocław miał być, myślałem że to już wcześniej ustalono :hmmm:
  • 0

#15 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 19:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Egipt lub Japonia. Ślicznie proszę. Trzecia opcja: czasy współczesne i jakieś metropolia (New York, Hong Kong, Los Angeles?).


Zrobią Japonię, będziesz oczekiwał Tenchu, a to wyjdzie normalny Asasyn. I będzie płacz w temacie.
  • 0

#16 Nexus Napisany 16 stycznia 2012 - 19:41

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 959 Postów:
Egipt for the win. Powspinałby się na piramidki, popływał po Nilu, pohasał po pustyni, poodkrywał jakies groby or sth. Plus architektura egipskich miast itd. Była kiedyś kapitalna gierka Faraon gdzie budowało się miasta w star. Egipcie - rewelacyjnie to wyglądało.
  • 0

#17 Nyjacz Napisany 16 stycznia 2012 - 19:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:


Zrobią Japonię, będziesz oczekiwał Tenchu, a to wyjdzie normalny Asasyn. I będzie płacz w temacie.


Nigdy nie grałem w Tenchu, za to ukończyłem dwa Assassin's Creed (dwie pierwsze części) i gdybym mógł być cichodajką (śmierci) w feudalnej Japonii - byłby boner. Tru story.
  • 0

#18 Cudak Napisany 16 stycznia 2012 - 19:59

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
Egipt. W końcu Aliens did it. :^^:
  • 0

#19 xell Napisany 16 stycznia 2012 - 19:59

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Na pewno się w przeszłość nie przesuną, bo ciężko będzie uzasadnić wszystkie dodatki gejplejowe dodane w trylogii o Ezio (spadochrony, kusze i inne cuda). O egipcie należy zapomnieć. Japonii też nie wrzucą, bo poza garstką otaku masturbujących się do hentajów nikt nie zna tamtejszej historii ani kultury, pozostaje właściwie jedynie Europa po XVI wieku. Najlepiej umieszczać w czasach jakiejś historycznej zadymy, więc obstawiałbym miasta niemieckie lub Amsterdam za czasów wojny trzydziestoletniej, a kandydatem numer jeden jest zdecydowanie Paryż za czasów rewolucji francuskiej - miasto niesamowite, a Ludwik XVI, Robespierre, Danton, Napoleon Bonaparte etc. są o wiele bardziej osadzeni w kulturze masowej niż np. klan Borgiów (który z tego co widszę robi karierę w telewizji jakoś dziwnie krótko po premierze AC2/ACB z dwoma dedykowanymi serialami :hmmm: )

Chociaż kto wie, może i umieszczą grę za czasów któregoś z szóstki wielkich przodków Ezio, które pomniki są w krypcie willi. Na szczęście jest tam Chińczyk a nie Japończyk. :olo:
  • 0

#20 szczudel Napisany 16 stycznia 2012 - 20:18

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Paryz lub te tereny które nazywamy dzisiaj Rosją : Moskwa, Sankt Petersburg - krew na śniegu to będzie motyw przewodni.
  • 0

#21 Lady Luck Napisany 16 stycznia 2012 - 20:57

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Wiktoriańska Anglia byłaby świetna, bardzo klimatyczna :) Rosja, matko, jakie tam jest pole do popisu! Pomyślcie chociażby o wielości miejscówek: tu Moskwa, tam zaraz na Syberię gdzieś w lasach skrytobójczyć, tu jakaś wieś, tam miasteczko, za chwilę do Petersburga, po prostu miodzio. I wódka :lol:

Osobiście nie obraziłabym się za... Polskę, a co! :P Polska pod zaborami na ten przykład: konspiracja, szkoły w piwnicach albo prywatnych mieszkaniach, przekraczanie granic między zagrabionymi terenami, przekazywanie wiadomości, przemycanie towarów, kombinowanie jak uwolnić kraj (no co, Templariusze zajumali!) itd. Albo i II WŚ, akcja nie na froncie, a właśnie poza nim, śmiganie po zniszczonej Warszawie, próby udaremnienia wywożenia Żydów do obozów, podróże koleją (bieg po wagonach :D ), no kurdę! :mrgreen:

A co będzie- na pewno nie to ;)
  • 0

#22 szczudel Napisany 16 stycznia 2012 - 21:25

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Hell Polska czasu rozbiorów to byloby to =) - intrygi, akcje narodowe - szkoda ze prawdopodobnie tylko my Polacy bylibyśmy w stanie docenić te realia.
Chociaż kto wie może Ubi zrobi ogromną akcję wywiadowczą w Polsce i odkryje dla Mainstreamu nasz kraj - marzenia.... :angel:
  • 0

#23 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 21:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja bym chciał AC we współczesnych realiach. Bieganie po mieście w białym dresiku, ustawki po meczach, czajenie się po bramach, podkradanie fajek, sztyletowanie kierowców autobustów. To byłoby to.
  • 0

#24 xell Napisany 16 stycznia 2012 - 21:41

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Polska za bardzo się nie nadaje, bo nie byłoby gdzie osadzić - miasto były generalnie pipkowate i nigdy nie budowało się wzwyż, a największego i najładniejszego przedwojennego miasta dzisiaj już nie ma (tzn. jest, ale w zupełnie innej postaci), więc materiały referencyjne są raczej marne w porównaniu do miast z architekturą zachowaną ze starych okresów.
  • 0

#25 Raikoh Napisany 16 stycznia 2012 - 22:36

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Będzie Japonia lub Anglia to przejdę zaległe części.
  • 0

#26 Lady Luck Napisany 16 stycznia 2012 - 22:40

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:
Umówmy się, w AC wspinaczki "wzwyż" nigdy nie stanowiły specjalnego wyzwania. Czego mi strasznie brakuje, to (przepraszam, ale muszę) WSPINANIA SIĘ PO SKAŁACH I NA DRZEWA :!: K*rwa, wielcy asasyni, napier*alają możnowładców, umykają armiom- ale drzewo to przeszkoda nie do pokonania, a o wejściu na kupe kamieni mozna zapomnieć :kod: Takie wspinaczki byłyby git- wspinanie się po Tatrach (NIE dróżkach i szlakach), żeby potajemnie coś przeszmuglować albo dostarczyć wiadomość. Czemu nie? A polskie miasta są gitne i też jest morze mozliwości :)
  • 0

#27 gofer Napisany 16 stycznia 2012 - 22:43

gofer

    just sayin' dude

  • Forumowicze
  • 661 Postów:
A W JEDYNCE TO NAWET PŁYWAĆ NIE UMIELI!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111111
  • 0

#28 Shinigami Napisany 16 stycznia 2012 - 22:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Bo nie miał jednego palca i tracił równowagę.
  • 0

#29 BeSOS Napisany 16 stycznia 2012 - 23:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Wali mnie gdzie, wazne zeby gameplay nieco odswiezyli i urozmaicili bo co mi po innym settingu kiedy traci mycha juz ta gra powoli :]
  • 0

#30 fingus Napisany 17 stycznia 2012 - 00:00

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

dla mnie moga skakać nawet po Ustrzykach Dolnych i tak bedzie za***iscie :D

W Montrealu myślą, że tam leży Moskwa, więc elementy układanki zaczynają do siebie pasować. :hmmm:

Już kiedyś pisałem - dla mnie numbero uno to Manchester z czasów rewolucji przemysłowej (Łódź też mogła by być (Ziemia Obiecana), ale zdaniem Ubi tędy przebiega Ural, więc nie liczcie na to).
Japonia i Egipt to najgorsze pomysły, jakie mogą być. Piramidy nie nadają się do skakania - już wyobrażam sobie całą grę wyglądającą jak te gorsze, wioskowe obszary Rzymu z Bractwa. A Japonia podnieca tylko nastoletnich onanistów. :P
  • 0



Inne z tagami: