Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zen Pinball

Zen Studios 3DS iOS AND PS3

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 torq314 Napisany 19 stycznia 2012 - 22:09

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

Miałem nie zakładać tematu, ale zdrowo dziś pograłem i uważam, że to naprawdę super gierka. Efekt 3D bardzo poprawia odbiór, całość jest wyjątkowo realistyczna. To przy tym bardzo przyzwoity pinball, a przy niejednej grze tego typu godziny spędziłem.

Stoły są złożone, zaprojektowane tak żeby dało się pograć, dużo łatwych ramp, do tego tradycyjne czasówki i jakieś złożone comba. Są ruchome elementy, jakieś figurki, animacje, coś się ciągle dzieje. Są nawet namiastki "trofeów" - na każdym stole cztery za wypełnienie jakichśtam kryteriów (czyli w sumie 16, z czego chyba 5 juz mam).

Bez trudu można kilka minut grać, a że są rankingi online (w tym world/region) to można się porównać z najlepszymi - przykładowo gdzieśtam wykręciłem za drugim razem 15 baniek, a rekord świata to jakieś 500. Fizyka daje radę, animacja jest płynniuchna i aż przyjemnie popatrzeć. Perspektyw jest 8, ja gram na numerze "5" - zbliżenie z trzymaniem fokusa na bili przez co jest skrolowanie widoku.

Jeśli kiedykolwiek pojawi się jakieś DLC w postaci nowych stołów, to biorę w ciemno.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 26 marca 2018 - 11:49

  • 0

#2 Sotaku Napisany 19 stycznia 2012 - 22:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 680 Postów:
Marvel Pinbal zrobiło też Zen studio, też mam i dodatkowe stoły do Zen Pinbal też już u mnie hulają, co więcej dają radę...nie jest to slam tilt, ale i tak są dobre
  • 0



Inne z tagami: