Skocz do zawartości

Zdjęcie

X360 Live Arcade


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1347 odpowiedzi na ten temat

#31 MaxVarEmreis Napisany 11 czerwca 2006 - 14:53

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mnie zastanawia czemu ludzie mający dostęp do PC płacą za gry z Live Arcade które na kompie są za darmo.

Moze dlatego, że nie siadasz przez niewygodnym monitorem ( Maiden :hejka: :D ) i nie grasz za pomoca niewygodnej myszki i klawierki. :)
To tylko jedne z mozliwości. Ogólnie mnie Arcade nie kreci ale rozumiem ludzi, którzy siagaja kazda gierke :)
  • 0

#32 syon Napisany 11 czerwca 2006 - 15:08

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Mnie zastanawia czemu ludzie mający dostęp do PC płacą za gry z Live Arcade które na kompie są za darmo.


jak sobie kiedys kupisz 360tke, zalogujesz sie na Lajwie i odpalisz Aracde to zrozumiesz.


Hahahahahahahhahahaha, dobre, dobre :)
  • 0

#33 Ryo-San Napisany 11 czerwca 2006 - 15:10

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
aha jeszcze jedno - rownie dobrze mozna zapytac dlaczego ludzie graja na konsoli w Singstara czy DDR - skoro odpowiedniki obu tytyulow sa na PC - do tego duzo duzo duzo bardziej podpakowane..moze poprostu dlatego ze wiele ludzi woli grac na konsoli..

co do Live Arcade to po pierwsze Achivmenty, po drugie rankingi, po trzecie online, po czwarte partyjki z friendsami na Arcade naleza do naprawde kozackich, po piate wysoka rozdzialka(dla posiadaczy HD) i inne rzeczy ktore oferuje Live..do tego Street Fighter II czy MK online na poziomie Lajwa i RealOne Arcade do pieca

Nie sądzę zeby Live! Arcade różnił się czymś od RealOne Arcade, a że ten drugi mnie nie wciągnął to wciąż nie rozumiem.

no mowie przeciez ze jak zalogujesz sie na Arcade i pograsz troche na Lajwie to naprawde to zrozumiesz. Bo to jest trudne do wytlumaczniea..trzeba samemu sprawdzic..pozatym Arcade jest bardzo bardzo popularny a to o czyms swiadczy...gdyby bylo tak jak piszesz to wszyscy siedzieliby na RealOne Arcade i nikt nic by nie ssal z Live Arcade - a jest dokladnie odwrotnie

pozatym jak jestes posiadaczem Xbox Live Silver to masz wszystkie gry z Arcade za Free(tylko ze wtedy odpada online i rankingi)
  • 0

#34 Danteusz Napisany 11 czerwca 2006 - 15:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:

rownie dobrze mozna zapytac dlaczego ludzie graja na konsoli w Singstara czy DDR - skoro odpowiedniki obu tytyulow sa na PC - do tego duzo duzo duzo bardziej podpakowane..moze poprostu dlatego ze wiele ludzi woli grac na konsoli..

Myślę że to jest kwestia łatwości obsługi, na PC trzeba kupić matę, przejściówkę, zmusić to do działania, potem ściągnąć Stepmanię, piosenki, strzałki. Znacznie łatwiej jest włożyć płytę, podpiąć matę i grać.

Chyba jednak oczekuję od gier czegoś więcej niż prostych minigierek i kilku pozycji retro.
  • 0

#35 Ryo-San Napisany 11 czerwca 2006 - 15:37

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Myślę że to jest kwestia łatwości obsługi, na PC trzeba kupić matę, przejściówkę, zmusić to do działania, potem ściągnąć Stepmanię, piosenki, strzałki. Znacznie łatwiej jest włożyć płytę, podpiąć matę i grać.

i to samo masz na LA - odpalasz konsole, pozniej odpowiednia zakladke, sciagasz w chwile i grasz..

Chyba jednak oczekuję od gier czegoś więcej niż prostych minigierek i kilku pozycji retro.

nie rozumiem..od jakich gier? przeciez Xbox Live to czysty i bardzo dobry dodatek - masz ochote na pogranie w zajebiste geometry wars prosze bardzo..masz ochote sklepac kommus miske w Mortala odpalasz LA, nie masz aktualnie zadnych "duzych" gier albo ci sie znudzily - odpalasz LA..Aracde czy sciaganie dem to kapitalny pomysl - czasami z nudow mozna odpalic 360tke i siedziec w dasboardzie godzinami bawiac sie Arkejdem czy siagajac dema..

pozatym jak ktos chce tylko pograc w retro gierki to moze zrobic to za free..wystarczy do tego tylko Live Silver...

no i skoro cos jak Arcade jest tylko (jakze milym) dodatkiem to nie widze powodow do narzekania....nie podoba sie komus Arcade to go nie odpala tylko gra w duze next genowe gry..ale sam LA sam w sobie jest bez watpienia bardzo duzym plusem..i totalnie nie rozumiem twoich narzekan..
  • 0

#36 Danteusz Napisany 11 czerwca 2006 - 15:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Głównie mi chodziło o płacenie za gry które są w necie za darmo, nie wiedziałem że jak się ma silver to się za nie nie płaci.
  • 0

#37 BeSOS Napisany 11 czerwca 2006 - 15:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ryo cos ci sie chyba pomyliło - za gry sie placi, triale za to mozesz sciagac bez wzgledu na to czy masz silver czy gold subscription
  • 0

#38 Ryo-San Napisany 11 czerwca 2006 - 16:09

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
ojej naprawde - tak gdzies wyczytalem na forum PE kiedys..ze na Silverze mozna ssac fulle za free - tylko wtedy nie mozna grac online no i co za tym idzie korzystac z rankingu..tak wiec moj blad..sam nie mialem okazji sprawdzic bo nigdy z Silvera nie korzystalem: o
  • 0

#39 Gość__* Napisany 20 czerwca 2006 - 18:50

Gość__*
  • Goście
a nie wyczytales tam jeszcze, ze mozna zasysac full wersje normalnych gier, tylko bez online'u ;) cholera, to moze warto nie przedluzac abonamentu? :ninjadance:
  • 0

#40 Gość__* Napisany 22 czerwca 2006 - 16:28

Gość__*
  • Goście

Mnie zastanawia czemu ludzie mający dostęp do PC płacą za gry z Live Arcade które na kompie są za darmo.

Dobre pytanie, dla mnie rowniez dobrze w ogole mogło by nie byc XLA, a siedzenie przy tym kilka godzin aby dostac achievementy...smiech na sali.
Wydałem te 2000zł po to aby spedzac czas z tytułami nowej generacji a nie z jakimis starociami.
Czekam na Lumines bo to bedzie jedyna godna uwagi gra na XLA.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 22 czerwca 2006 - 17:47

Gość__*
  • Goście
hahahahahahaha.. a to mnie rozbawiliście :lol:

nie no jasne, takie Geometry Wars: RE jest na PC.. ale nie o to przeciez chodzi.. dlaczego na konsoli? moze dlatego, ze wole siedziec na kanapie z padem w reku przed 32" telewizorem, niz napierdalac w AWSD i strzalki wgapiajac sie w 15" ekran laptopa? wyobrazasz sobie granie w Geometry Wars klawierka? o_O

i tak, wiem, ze nie wszystkie gry maja takie sterowanie, jak GW:RE, ale nie lubie cisnac sie w krzesle.. wole sobie wygodnie siedziec w fotelu/na kanapie z bezprzewodowym padem przed duzym tv.. i nie wiem, moze dla kogos wielkim problem jest wydanie na arkejdowa popierdolke 5 zika, no, ale ja na szczescie tego problemu nie mam :ninja:

i tak, jasne, 360tki nie kupilem dla xbl! arcade.. ale w przerwie miedzy pgr3 i graw przeciez nie zaszkodzi mi w to pograc, nie?

no i wreszcie.. co mnie obchodzi, ze to starocie? lol.. lepiej, ze sa, niz, gdyby mialo ich nie byc.. od przybytku glowa nie boli, co najwyzej inna czesc ciala w pewnych wypadkach.... :niepewny:

i dziwi mnie, ze najbardziej XBL! Arcade karca osoby, ktore nie widzialy tej uslugi na oczy.. no, ale to juz nie pierwszy raz, prawda Dante? :hmmm:
  • 0

#42 Ryo-San Napisany 22 czerwca 2006 - 17:56

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Dobre pytanie, dla mnie rowniez dobrze w ogole mogło by nie byc XLA, a siedzenie przy tym kilka godzin aby dostac achievementy...smiech na sali.

szczerze to nie znam nikogo kto siedzi na Arcade dla zdobycia achivmentow - kazdy siedzi tam for fun bo to sie liczy przedewszytkim...pamietam swoj pierwszy kontakt z Hexikiem, ktory lezy na dysku za free - naprawde spedzilem przy tej grze kilka godzin bawiac sie tam samo jak przy God of War czy innych elo tytulach - to samo tyczy sie Geometry Wars czy innych swietnych gier na Arcade..od ktorych nie moglem sie przez jakis oderwac...a geometry wars to gra naprawde kapitalna...dala mi tyle samo miodu co cudowne lumines na PSP czy Meteos na DS'a
pozatym rownie dobrze moge powiedziec po co mi lumines na PSP czy Loco Roco na - skoro wydajac tysiac zeta na kieszonsolke oczekuje od niej gier na wysokim poziomie wykonania i przedewszystkim w 3D :o

jak widac gry z Arcade daja wielu ludzim mase miodu i radochy - pozatym jest to dodatek wiec
naprawde trudno mi zrozumiec o co te krzyki i pojękiwania coniektorych...nie daliby by Arcade bloby zle, dali tez zle no lol
  • 0

#43 Gość__* Napisany 22 czerwca 2006 - 18:02

Gość__*
  • Goście

nie daliby by Arcade bloby zle, dali tez zle no lol


To tak po Polsku wiesz?
  • 0

#44 Matrox Napisany 22 czerwca 2006 - 18:31

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

nie daliby by Arcade bloby zle, dali tez zle no lol


To tak po Polsku wiesz?


Ten jak zwykle najezdza na polska mentalnosc ;] Mozesz to zmienic Maiden ale pamietaj, ze najpierw trzeba zaczac od siebie :P
  • 0

#45 syon Napisany 22 czerwca 2006 - 18:57

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ja to przy takim Outpost Kaloki X poczułem się o kilka lat młodszych... uwielbiam gierki w stylu tycoon :cry:
  • 0

#46 Gość__* Napisany 22 czerwca 2006 - 19:01

Gość__*
  • Goście


Dobre pytanie, dla mnie rowniez dobrze w ogole mogło by nie byc XLA, a siedzenie przy tym kilka godzin aby dostac achievementy...smiech na sali.

szczerze to nie znam nikogo kto siedzi na Arcade dla zdobycia achivmentow

mam takie samo zdanie jak xellos

A ludzie grają i kupują gry Arcade, bo na 360 jest jeden dodatkowy bodziec - Achievementy, a to ludzi motywuje do grania.



pamietam swoj pierwszy kontakt z Hexikiem, ktory lezy na dysku za free - naprawde spedzilem przy tej grze kilka godzin bawiac sie tam samo jak przy God of War czy innych elo tytulach - to samo tyczy sie Geometry Wars czy innych swietnych gier na Arcade

widzisz u mnie było odwrotnie, odpaliłem takiego Hexika czy GW pograłem 10-15 minut i stwierdziłem ze to było fajne ale bardzo bardzo dawno temu
Jezeli kogos bawia takie gry i ma na to CZAS to luz.
Ja tego czasu zawiele nie mam, wiec jezeli juz usiade przy konsoli to chce zagrac w cos "normlanego"

pozatym rownie dobrze moge powiedziec po co mi lumines na PSP czy Loco Roco na - skoro wydajac tysiac zeta na kieszonsolke oczekuje od niej gier na wysokim poziomie wykonania i przedewszystkim w 3D :o

Grasz na PSP w domu? bo ja tylko wieczorem przed snem, i to jest zupełnie inna sprawa pograc chwile w Loco Roco np. w czasie podrózy czy w pracy niz grac w domu w Hexika na poteznym next-genie - :cojest:

jak widac gry z Arcade daja wielu ludzim mase miodu i radochy - pozatym jest to dodatek wiec
naprawde trudno mi zrozumiec o co te krzyki i pojękiwania coniektorych...nie daliby by Arcade bloby zle, dali tez zle no lol

Ryo jakie pojekiwania i krzyki, napisałem ze dla mnie ten dodatek to nic ciekawego, w ogole z niego nie korzystam (moze w przyszłosci to sie zmieni)
jest bo jest i tyle
  • 0

#47 syon Napisany 22 czerwca 2006 - 19:18

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Mnie gierki arcade w ogóle nie mobilizują do achiwów. Mike PL kosi w Hexica bo jest w to zajebisty i szacun dla niego, ale nie wierzę, że nawalał w tą gre godzinami dla paru marnych punktów, bo jesli tak to czemu nie angażuje się w ten sam sposób w inne gry? Ale rozumiem, że to zawsze jest pretekst dla anty-fanów tego typu rozrywki :/

To fakt, nie zaprzeczam, że są ludzie na tym globie co kupują te gierki dla punktów, ale to juz jest ich własna wola. Mają kasę to kupują i tyle, więc zanim ktoś zacznie piętnować ludzi korzystających z tego typu grania niech lepiej nałyka się siana i nim wypcha.
  • 0

#48 BeSOS Napisany 22 czerwca 2006 - 19:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
lol, przecież gry arcade są warte jakies marne 200 pkt, naprawde sadzicie, że ludzie dlatego je kupują? buahahaha Ja ściągam sobie triale, przechodze je a jak stwierdzam, ze z chęcią pograłbym dłużej niz w (przykładowo) 5 dostepnych leveli, wtedy kupuje gierkę....20 zł to nie jest majątek a takie Geometry Wars jest imo jak najbardziej warte swojej ceny - gram w nią do dziś w przerwach miedzy graniem a dashowaniem :pijak:
  • 0

#49 MonsieurWoland Napisany 23 czerwca 2006 - 10:37

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Hej mam małe pytanie. Jestem początkującym graczem w Hexic (gram od 3-4 dni). Czy zawsze gdy spada bomba jest możliwość jej usunięcia? Tzn. czy zawsze istnieje możliwa taka kombinacja by ją wyeliminować? Dzisiaj nad jednym takim przypadkiem przesiedziałem 5 minut i niestety zakończyło to się boom'em. Najgorsze jest to, że szlag trafil 2 perły i z 5 gwiazdek :sciana:
  • 0

#50 BeSOS Napisany 23 czerwca 2006 - 13:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja specem od Hexika bynajmniej nie jestem, ale wydaje mi się, ze to też kwestia farta - jak trafisz na złe ułożenie to nie wyeliminujesz bomby ;)
  • 0

#51 Orange Napisany 23 czerwca 2006 - 14:05

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
COOOoo o_O O??!!
Toż nie ma tu żadnej przypadkowości!! Hexic wymaga inteligęcji, przestrzennego przeglądu pola (PPP...P) i myślenia niczym Deep Blue 10000 kroków naprzód, tudzież zmysłu :ninja: Szczególnie jak się kfiadki układa - coś o czym wiem! :zakochany:

Moja ulubiona gra arcade! Niedługo, po 5 miesiącach, przejdę demo :hurra:

--

shinian, tak, zawsze jest, takie są założenia gry. Raz siedziałem nad jednym układem 3h... z popcornem. Hej, lepsze niż Silent Hill o_O
  • 0

#52 BeSOS Napisany 23 czerwca 2006 - 15:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Moja ulubiona gra arcade! Niedługo, po 5 miesiącach, przejdę demo


ale jak to ptysiu, nie masz full wersji bo nie rozumiem
  • 0

#53 Orange Napisany 23 czerwca 2006 - 17:13

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

ale jak to ptysiu, nie masz full wersji bo nie rozumiem


Nope, dusigrosz jestem :D
  • 0

#54 BeSOS Napisany 23 czerwca 2006 - 18:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
a myslalem ze Hexica dają za free na HDD - czyli tylko początkowe rzuty konsolki ja miały ;]
  • 0

#55 Gość__* Napisany 23 czerwca 2006 - 19:17

Gość__*
  • Goście
Masz racje, daja. Nie wiem czy tylko do xboxa premium, czy tez jest od razu zainstalowany na dokupionym hdd, w kazdym razie hexica full nie da sie kupic. Jak skasujesz to mogila. :ninja:
  • 0

#56 Gość__* Napisany 23 czerwca 2006 - 22:22

Gość__*
  • Goście
na kupowanym tez.. przynajmniej w grudniu jeszcze dawali ;]
  • 0

#57 wrog Napisany 23 czerwca 2006 - 23:00

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ciągle dają, a poza tym nie ma czegoś takiego jak demo Hexica :)
  • 0

#58 Orange Napisany 24 czerwca 2006 - 09:05

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Chcecie mi powiedzieć że jak się ułoży tego ostatniego kwiatka ze srebrnych płytek to już koniec gry? o_O bummer, myślałem że to tylko demko a w full jest więcej atrakcji...
  • 0

#59 BeSOS Napisany 24 czerwca 2006 - 11:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Chcecie mi powiedzieć że jak się ułoży tego ostatniego kwiatka ze srebrnych płytek to już koniec gry? o_O bummer, myślałem że to tylko demko a w full jest więcej atrakcji...


nieeeeeeeeeeee XDDDDDD nie wierze, myślałeś, że masz demko?? XD ojej :pociesza:

Orange: ;f (copyright by Franek)
  • 0

#60 Gość__* Napisany 24 czerwca 2006 - 14:52

Gość__*
  • Goście

Chcecie mi powiedzieć że jak się ułoży tego ostatniego kwiatka ze srebrnych płytek to już koniec gry?

Jak ulozysz kwiatek z kwiatkow to otrzymasz czarna perle. Koniec gry nastepuje gdy ulozysz kwiatek z czarnych perel o_0
  • 0