Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lumines 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Cola Napisany 27 lutego 2012 - 17:15

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Nie znalazłem tematu o tej grze, a to iście wielkie niedopatrzenie.

W jedynkę nie grałem, do dwójki wracam co jakiś czas. Dziś nabiłem 97 tysięcy punktów na najłatwiejszym poziomie. Wiem, chwalić nie ma się czym, ale póki co, to mój rekord.
  • 0

#2 Holden Napisany 27 lutego 2012 - 18:24

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
kiedys pewnie kupie ta gre, bo chyba tylko tego hitu mi brakuje do kolekcji na psp, ofkoz z tego co mnie ciekawi
  • 0

#3 Mielu Napisany 27 lutego 2012 - 23:28

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Dla mnie debeściak, jeśli chodzi o liczbę skórek, o to jak się je odblokowuje - w ogóle, ile tu jest do roboty. W tym tryb puzzle, którego brakuje na Vicie. Może niekoniecznie ma najlepszą muzę i skórki, chyba zawsze lepiej grało mi się w jedynke, ale z drugiej strony - trzy tryby endurance (A,B,S) na różnym poziomie trudności to fajna sprawa. Ja o ile pamiętam nabiłem ok. milion 400 tysi ;) Jak tylko pojawi się do kupienia i ściągnięcia na Vitę, to zaraz łyknę.
  • 0

#4 Cola Napisany 29 lutego 2012 - 12:13

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Uzależniająca gierka. Dla puzzle nie poświęciłem póki co dużo czasu, za to wciągnął mnie tryb VS, są tam skórki, których nie widziałem w endurance.
  • 0

#5 pantrupek Napisany 03 kwietnia 2012 - 14:29

pantrupek

    Mega Man

  • Narybek
  • 106 Postów:
A porównując jedynkę do dwójki? Czy warto przejść Lumines, by potem zacząć Lumines 2, czy ominąć pierwszą część?
  • 0

#6 drAKul Napisany 28 maja 2012 - 09:35

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
IMHO to Lumines 1 jest tą grą właściwszą i czystszą. Lumines 2 bardzo mi się podobał ale np. wprowadzenie poziomów trudności uważałem za błąd (Jak ktoś miał 300.000 w 1 to wiadomo było że jest niezły, jak doszedł do 999,999 to był kozak a w 2 to 1.200.000 ale który poziom itp rozmyło się zdeczko). L2 ma więcej trybów i ogólnie lepszy ost (z fenomenalnym Girls i Heavenly Star) ale jednak to Mondo Grosso i pierwsza plansza jest dla mnie synonimem Luminków. Ja to bym powiedział tak Lumines to jest odpowiednik Tetrisa na GB - to jest ta właściwa legendarna odsłona serii (gra na 9,5), a lumines 2 i reszta to Tetris DS na NDSa - dużo trybów, opcji ale trochę rozmyta(9-). Dlatego zawsze polecam wszystkim obczaić Luminki w swej pierwotnej wersji.
  • 0