Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War: Ascension

łysy wraca machać nożami

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
498 odpowiedzi na ten temat

#151 Sotaku Napisany 28 kwietnia 2012 - 08:23

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 664 Postów:
Gram w trójkę i im dalej w las tym bardziej mi się wydaje, że mam przesyt spartiaty...dlatego podjarka na ascension raczej niewielka na razie :hmmm:
  • 0

#152 BeSOS Napisany 28 kwietnia 2012 - 08:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
bo GoW 3 jest zwyczajnie słaby....po GoW3 grałem w Collection Vol 2 i lepiej sie bawiłem więc to raczek kwestia gównianej trójki...i dlatego obawiam sie o czwórkę.
  • 0

#153 Texz Napisany 28 kwietnia 2012 - 08:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W filmikach z produkcji widać jak trójka przechodząc przez pierwszy etap koncepcji po prostu odbiła się niczym piłeczka od muru związanego z sztywno określonym czasem produkcji jak i skomplikowaniem sprzętu - PS3.
W sumie gdy się spojrzy na ilość miejscówek, przeciwników i głównych złych do zabicia ... nie ma tego dużo. A już kwestie kiedy po prostu łazimy sobie po śladach cofając się tu i ówdzie pominę. To tak jakby na siłę próbowali z tego co mają zrobić grę na te minimum 8 godzin.
Graficznie to kawał niezłego softu.
  • 0

#154 Sotaku Napisany 28 kwietnia 2012 - 09:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 664 Postów:

bo GoW 3 jest zwyczajnie słaby....po GoW3 grałem w Collection Vol 2 i lepiej sie bawiłem więc to raczek kwestia gównianej trójki...i dlatego obawiam sie o czwórkę.

możliwe że tu jest odpowiedź, bo colletion'y mam splatynowane całkiem niedawno i fajnie mi się w nie grało :hmmm:
  • 0

#155 BeSOS Napisany 28 kwietnia 2012 - 12:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

W filmikach z produkcji widać jak trójka przechodząc przez pierwszy etap koncepcji po prostu odbiła się niczym piłeczka od muru związanego z sztywno określonym czasem produkcji jak i skomplikowaniem sprzętu - PS3.
W sumie gdy się spojrzy na ilość miejscówek, przeciwników i głównych złych do zabicia ... nie ma tego dużo. A już kwestie kiedy po prostu łazimy sobie po śladach cofając się tu i ówdzie pominę. To tak jakby na siłę próbowali z tego co mają zrobić grę na te minimum 8 godzin.
Graficznie to kawał niezłego softu.


Wlasnie na to licze ze byli bardziej zajeci tworzeniem silnika niz gameplayu...oby w Ascention wrocili do formy :)
Aczkolwiek przyznam ze poczatek GOW4 na zawsze zostanie w mojej pamieci :tak:
  • 0

#156 Sotaku Napisany 28 kwietnia 2012 - 14:54

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 664 Postów:

Wlasnie na to licze ze byli bardziej zajeci tworzeniem silnika niz gameplayu...oby w Ascention wrocili do formy :)
Aczkolwiek przyznam ze poczatek GOW4 na zawsze zostanie w mojej pamieci :tak:

a gdzie go można zobaczyć? :lukam:
  • 0

#157 Druciak Napisany 30 kwietnia 2012 - 12:54

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Dzisiaj o 17 czasu polskiego będzie transmisja z prezentacji GoW: Ascension
Można obejrzeć będzie tutaj:
http://blog.eu.playstation.com/
  • 0

#158 Zwyrol Napisany 30 kwietnia 2012 - 14:09

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Ma być tryb multi

http://blog.us.plays...-monica-studio/

http://www.eurogamer.net/articles/2012-04-30-god-of-war-ascension-preview-introducing-the-gods-of-war


Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#159 McTomass Napisany 30 kwietnia 2012 - 14:41

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Szału nie ma jak przy God Of War 3, ale i tak mi się podoba, nawet znalazł się jakiś większy boss. Myślałem, że już wszyscy mitologiczni giganci polegli podczas dotychczasowych części, a tu proszę, jeden się ustał. A ten kolo na ostatnim zdjęciu to kto ? Jakiś barbarzyński wódz ?
  • 0

#160 Zwyrol Napisany 30 kwietnia 2012 - 14:42

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Miazga

Dodany obrazek

gameplay z multi
http://www.gamesrada...player-preview/


jpr

Dodany obrazek
  • 0

#161 ACZ Napisany 30 kwietnia 2012 - 14:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
multi prezentuje sie fenomenalnie
  • 0

#162 Druciak Napisany 30 kwietnia 2012 - 14:59

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
W ogóle mnie nie jara te multi. Tylko singla sprawdzę. ;]
  • 0

#163 McTomass Napisany 30 kwietnia 2012 - 15:37

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ja pewnie obczaje multi, bo będą za to pucharki o ile znam się na grach z multi to będą na 100 %....
Oby nie były takie jak w GTA IV....
Czycha ktoś wyprzedził z newsem ? Niemozliwe.
Jedyne co będzie fajne w tym multi to coop.
Nawet tradycyjna brutalność jest zawarta w tej grze. Nice
  • 0

#164 Schrodinger Napisany 30 kwietnia 2012 - 17:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
żal ... zrobią jeszcze brutalniejszą grę, a gemplejowo i fabularnie znowu bedzie bieda z nedza i odwiedzmy hades itp itd
  • 0

#165 Sylvan Wielki Napisany 30 kwietnia 2012 - 20:22

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
Kilku na jednego. Cwaniaki z starożytnej Grecji.

Ja pewnie obczaje multi, bo będą za to pucharki o ile znam się na grach z multi to będą na 100 %....
(....)

Co udowodniło MW3.
  • 0

#166 BeSOS Napisany 30 kwietnia 2012 - 20:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
zenada...juz czuc ze singla potraktowali olewczo bo ma byc 'nieco' krotszy niz zazwyczaj...nawet nie raczyli go zreszta okazac tylko skupili sie na multi no OLO. dopiero co Ratchet zostal zje**ny jako seria w All4One a teraz chca wmowic ludziom ze GoW jest stworzony do multi. OLO

I'm heavily disappointed :foch:

-> PIEC
  • 0

#167 ACZ Napisany 30 kwietnia 2012 - 22:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
nie raczyli pokazac, bo chcieli pokazac nowosc w serii, czyli multi. ale widze, ze gre juz skresliles, mimo ze jeszcze nie pokazano singla. robisz to coraz czesciej jak przystalo na casuala plumkającego w gry na ajpadzie. :^^:

tymczasem info o singlu i multi.

single player:
- gra bazuje na silniku GoW 3, dodano nowe tekstury, systemy cieniowania.
- Wstąpienie ma być piękniejsze niż GoW3.
- poznamy zupełnie nowego Kratosa, bardziej emocjonalnego. Odkryjemy jego ambicje i motor napędowy.
- historia rozpoczyna się 6 miesięcy po zabiciu rodziny Kratosa. Pakt z Aresem został już zawarty, bohater dzierży Ostrza Chaosu, jednak jak przystało na prequel - - nasz protagonista nie będzie jeszcze niezwyciężony.
- Santa Monica nie nazwała tej gry GoW 4, by nie wprowadzić zamieszania z chronologią. Gracze nie muszą sięgać po starsze odsłony, by cieszyć się Wstąpieniem.
- Cyklop z trailera jest trochę mniejszy od Kronosa.
- single player to podstawowy tryb gry, nie ucierpi on z powodu wprowadzenia trybu multiplayer.

multiplayer:
- tryb drużynowej egzekucji: dwie czteroosobowe drużyny starają się zdominować wyznaczony punkt na mapie.
- w jednej z wariacji tego trybu, drużyny starają się zacieśnić łańcuch wokół potwora, a ta, która wygra dostaje prawo egzekucji bezbronnego nieszczęśnika.
- gracze mogą wybierać pomiędzy paroma klasami postaci. Między innymi Spartańskich lub Trojańskich żołnierzy.
- nasze poczynania na polu bitwy mogą zostać zauważone przez Bogów i nagrodzone różnymi perkami, umiejętnościami oraz broniami.
- bohaterowie mogą czcić wybranego przez siebie boga, co zaowocuje odpowiednimi bonusami.


  • 0

#168 Texz Napisany 01 maja 2012 - 07:52

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jedyn ma rację, już w trójce czas gry poszybował ostro w dół. To co teraz robią nie służy powrotowi do stylu z genialnej dwójki. Może gdy Ascension okaże się niewiarygodną klapą opamiętają się.
  • 0

#169 Nyjacz Napisany 01 maja 2012 - 08:08

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Słabo nie będzie, ale coś mi się wydaje, że gra pozbędzie się klimatu wielkiej przygody i będzie bardziej nijaka. Oby mi się tylko wydawało :olo:.
  • 0

#170 Druciak Napisany 01 maja 2012 - 09:56

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Szykuje się gra na 5h jak kol of djuty.
:]
  • 0

#171 Sotaku Napisany 01 maja 2012 - 10:28

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 664 Postów:
fajnie jakby była krótka...nie mam czasu odrobić zaleglości to bym na szybko skończył :)
  • 0

#172 BeSOS Napisany 01 maja 2012 - 10:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak cyc a info z ps3 site pewnie :olo:
Nie skreslam gry ale uwazam ze podstawy do zadowolenia bylyby wieksze gdyby pokazali jakis mocny kawalek z singla, powiedzieli ze jest ich main focusem a multi dodatkiem ale na rownie wysokim poziomie. Jakos przy prezentacji Brotherhooda Ubi nie palowalo sie jedynie multi bo nie ten tryb stanowi o mocy serii. A Santa Monica zrobili odwrotnie i jeszcze mowia ze singiel bedzie krotszy. Ale ok, jesli ma byc na tak wysokim poziomie jak w jedynce czy dwojce to wole bonerskiego singla na 6h niz ch*jowego na 8-10 jak w GoW3.
  • 0

#173 McTomass Napisany 01 maja 2012 - 11:08

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Singiel w każdym God Of War dotychczas był bardzo dobry.
Ktoś chce urozmaicić grę przez dodanie nowych trybów, a wy za to nie kupicie jego gry ? WTF
Jeśli gra się w Call Of Duty na easy, to się nie dziwcie, że napisy końcowe ukazują się po 5 godzinach...
Troche mi szkoda, że próbują zrobić prequela, który walkami na pewno będzie odstawał od wcześniejszych części, ale może już wtedy zmierzymy się z jakims bogiem, lecz go nie pokonamy, a jedynie będziemy mogli z nim powalczyć ?
  • 0

#174 McTomass Napisany 01 maja 2012 - 11:08

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Zrobiło mi podwójnego posta, więc jeszcze coś dopisze :cf:

Według mnie singiel w God Of War 3 był najlepszy. Ani 1 ani 2 mnie tak nie wciągnęły jak najnowsza część, może przez to, że nie grałem w nie na PlayStation 2, tylko jak wyszły w HD Collection. Walki w 1 i 2 na pewno nie dorównują tym z God Of War 3, nawet walka z Aresem nie mogła według mnie pobić Posejdona czy Kronosa... Jednak nie powątpiewam w to, że gdyby zrobili całkowitego remake'a części z PlayStation 2 , a nie jedynie podnieśli rozdzielczość to poziom trylogii mógłby się wyrównać. Starsze odsłony zawodziły głównie w elemencie grafiki i trochę w tym co lubi Michael Bay.
  • 0

#175 Texz Napisany 01 maja 2012 - 11:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nie wiem jak skomentować to powyżej :fp:
  • 0

#176 Druciak Napisany 01 maja 2012 - 11:30

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Zrobiło mi podwójnego posta, więc jeszcze coś dopisze :cf:

Według mnie singiel w God Of War 3 był najlepszy. Ani 1 ani 2 mnie tak nie wciągnęły jak najnowsza część, może przez to, że nie grałem w nie na PlayStation 2, tylko jak wyszły w HD Collection. Walki w 1 i 2 na pewno nie dorównują tym z God Of War 3, nawet walka z Aresem nie mogła według mnie pobić Posejdona czy Kronosa... Jednak nie powątpiewam w to, że gdyby zrobili całkowitego remake'a części z PlayStation 2 , a nie jedynie podnieśli rozdzielczość to poziom trylogii mógłby się wyrównać. Starsze odsłony zawodziły głównie w elemencie grafiki i trochę w tym co lubi Michael Bay.

Karwa generacja dzieci coda. Weź wyjdź chłopcze.
Grałem w 1 i 2 na PS3, w wersji HD i 3 to przy nich słabiutka giereczka w mashowanie przycisku.
  • 0

#177 Texz Napisany 01 maja 2012 - 11:46

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Panowie, ja bym na miejscu modziuff zmienił nazwę tego temaciku na God Of War: Wstąpienie, bo pod taką nazwą znajdziemy ją na półeczkach naszych komputiowych sklepików Joł!
  • 0

#178 Shinigami Napisany 01 maja 2012 - 12:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Czekam na zapowiedź wizyty Kratosa w Hadesie.
  • 0

#179 ACZ Napisany 01 maja 2012 - 12:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Przypomina mi to jęki zawodu przed premierą U2, gdy ND pokazało trailer multiplayera. Każdy chrzanił, że to będzie tylko dodatek, popierdółka i jęczał, że przez to może ucierpieć kampania.
Jedyn, argument z Ratchetem 4 all One jest z dupy, bo gra jako calosc od poczatku byla robiona jako spin off pod zabawę w coopa.

Prawda jest taka, że takich mordoklepkowych/slasherowatych multiplayerów na wysokim poziomie na rynku nie ma.
Do premiery Ascension ukaże się jedynie Anarchy Reigns od Platinum, które tego typu rozgrywkę będzie oferowało. Na horyzoncie gdzieś jeszcze majaczy gierka Itagakiego, ale wątpliwe czy ona wyjdzie w tej generacji i to tyle w temacie.
Tak jak napisałem, tego typu multi na rynku gier w chwili obecnej ciężko w ogóle znaleźć, więc ja się cieszę, że takie multi będzie w Ascension. Zawsze to dobre przedłużenie rozgrywki.

Todd Papy:

"Udało nam się wszystko rozplanować i oszacować długość gry. Będzie ona naprawdę zbliżona do tego, co widzieliście w poprzednich odsłonach serii. Nie poświęciliśmy kampanii dla pojedynczego gracza dla multiplayera, nie doczepiamy wieloosobowego wariantu rozgrywki na siłę. Kładziemy nacisk na oba tryby gry."


  • 0

#180 Druciak Napisany 01 maja 2012 - 12:26

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ja czytałem, że kampania ma być trochę krótsza niż w poprzednich odsłonach. ;] Więc pewnie jakieś 6-7h.
  • 0