Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call Of Duty: Black Ops II

Treyarch Activision WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
353 odpowiedzi na ten temat

#1 McTomass Napisany 12 marca 2012 - 19:08

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Nagrane kalkulatorem. Hipotetyczne nowe Call Of Duty.



Jeżeli jest to prawda myślę, że poszli na zbytnią łatwiznę, ale jeśli będzie lepsze od Black Ops dlaczego by nie kupić ? Może będą jakieś innowacje, na filmiku jest tryb "Zombie Campaign", oby to nie był tylko tryb przetrwania, ale coś bardziej rozbudowanego

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 14:35

  • 0

#2 BeSOS Napisany 12 marca 2012 - 21:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Rok bez COD rokiem straconym, bankowo na E3 na konfie MS pokaza jakis level OLO :olo:
  • 0

#3 Zwyrol Napisany 12 marca 2012 - 21:28

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Na FPS-y ogólnie mam wyjebane, poza wyjątkiem którym jest COD. Czekam!
  • 0

#4 Godot Napisany 12 marca 2012 - 21:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie od IW - piec
  • 0

#5 McTomass Napisany 12 marca 2012 - 21:35

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Black Ops > Modern Warfare
  • 0

#6 Zwyrol Napisany 12 marca 2012 - 21:36

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Od MW2 i MW3 może, ale na pewno nie od MW1.
  • 0

#7 Druciak Napisany 12 marca 2012 - 22:12

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Tru, BO>MW2, MW3, a MW1>All CoD oprócz 1.
  • 0

#8 Cr0ss2500 Napisany 12 marca 2012 - 22:24

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
i kolejny cod kupiony w tym roku tylko dla fabuły... która imo w BO była niezła, a sprzeda się po tygodniu :) za tą samą cenę prawię. :hihi:
  • 0

#9 BeSOS Napisany 12 marca 2012 - 23:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dla fabuly :hihi:
  • 0

#10 Cr0ss2500 Napisany 13 marca 2012 - 00:32

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:

Dla fabuly :hihi:


o dziwo jak na coda, Black Ops miał ciekawą fabułę, więc zamilcz. :sir: , na pewno gry dla multi nie kupie :hihi:
  • 0

#11 egonszef Napisany 13 marca 2012 - 08:39

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Po pierwsze : MW1 > MW2 > reszta codów, bezdyskusyjnie!
Po drugie: Fabuła jest na poziomie klasy 4 podstawówki aby motłoch mógł zajarzyć o co biega, tzn. ten ogarnięty motłoch.. temu nieogarniętemu wystarczy widok karabinu w rękach.
Po trzecie: cody po tym jak już opadły emocje po pripiat, kupuje się nie tylko dla singla, bo każdy wie że jest powtarzalny, multi już nie, są dwie klasy, te od Infinity ( rewelacyjny MW1 i w innej koncepcji ale też świetny MW2 ) reszta to moim zdaniem niedopracowane produkty od treyrach (singiel jeszcze jakoś daje radę) w odbiorze jest inaczej, postacie są mniejsze, brak tej płynności co w MW1,2, inna detekcja, no i problemy z siecią.
Tak więc, Kotick jest przewidywalny, więc już teraz napiszę co będzie w tym BO2 ciekawego.. krótki singiel na raz, misje z zombi będą fajne, ale to nie poziom Infinity, no i multi będzie fajne ale przez braki w umiejętnościach będzie tylko wspomnieniem po zajebistej ekipie Infinity i ich multi w MW1 i MW2
Temat do pieca.
  • 0

#12 Zeus-Nelson Napisany 13 marca 2012 - 19:02

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Rozczarowanie po kupnie BO w dniu premiery - bezcenne. Także choćby zapowiadali najbardziej kozackiego CoDa to na pewno nie dam za niego pełnej ceny ;)
Dla mnie poziom wykonania połowy kampanii w BO to była żenada. Ale i tak była lepsza i ciekawsza niż ta w MW3

ps: Zombie campaign w menu? O_o
  • 0

#13 Heisenberg Napisany 13 marca 2012 - 19:10

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Ten filmik ta fake, tur story.
  • 0

#14 McTomass Napisany 13 marca 2012 - 20:22

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Przekonamy się za pół miesiąca bo zazwyczaj w kwietniu zapowiadają
  • 0

#15 cwany-lis Napisany 13 marca 2012 - 23:43

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
że to będzie kontynuacja Black Ops to było elementarne :sir: ma być dym, rozpier*ol i koniec świata 111!!! uweilbiam tą serię i czekam !
  • 0

#16 GrzesiekMB Napisany 14 marca 2012 - 02:10

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
BO mialo swietny setting czasowy, dwojeczka pewnie bedzie osadzona w okresie detenty.

podejrzewam, wiec czeste wizyty w trzecim swiecie, szczegolnie am. lacinska podczas operacji kondor i chilijskiego przewrotu, sporo bliskiego wschodu, czyli wbitka w sam srodek akcji miedzy izraelem i krajami arabskimi, oraz jakas wyprawa do afryki na wojne domowa (proponuje angole). na deser jako grand finale wycieczka do grenady, moze ewentualnie afganistan...

zimna wojna to dobre 45 lat operacji specjalnych, setki filmow, tysiace ksiazek, wiec maja z czego czerpac inspiracje. nie zdziwi mnie jesli MW zostanie zepchniete na drugi plan, a paleczke lidera serii COD przejmie wlasnie spinoff jakim jest BO.
  • 0

#17 cwany-lis Napisany 14 marca 2012 - 23:22

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
w sumie Modern Wrafare jako seria jest skończa - co nas może spotkać, kolejne perypetie Price'a ? z Black Ops można uciułać kolejną trylogię, za co drugi rok dać jakąs naperdaaylinę w kosmosie - Call of Duty: Mass Effect
  • 0

#18 Zwyrol Napisany 14 marca 2012 - 23:32

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Modern Warfare na pewno dalej będzie fabularnie kontynuowane. Po prostu wymyślą jakiś nowy konflikt i dodadzą kolejnych "złych" jak w MW2 Makarova i Shepherda.
  • 0

#19 McTomass Napisany 15 marca 2012 - 14:26

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Może zrobią Old Warfare jak Price jest młody
  • 0

#20 cwany-lis Napisany 16 marca 2012 - 18:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
to za półtora roku będziemy lutować chińczyków ....
  • 0

#21 Druciak Napisany 16 marca 2012 - 18:25

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Mogliby skończyć, albo stworzyć coś z zajebistą historią.
Wiem, że to nierealne, ale warto pomarzyć. :olo:
  • 0

#22 McTomass Napisany 16 marca 2012 - 20:48

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ta seria od Modern Warfare posiada jedną z najlepszych fabuł w grach, może w World At War była dobra jedynie w 50 %, ale podciągneli się w Black Ops i teraz otrzymujemy od każdego studia odpowiedzialnego za Call Of Duty cut-scenes, które warto oglądać. Do tego jest to kontynuacja Black Ops, a przynajmniej może być więc historia będzie pewnie trzymała poziom pierwszej części, zapomniałbym, że ten okres historyczny w grach jest rzadko poruszany, dlatego też będą mogli wykorzystać więcej motywów filmowych. Bo przecież prawie wszystkie misje w Call Of Duty są zerżnięte z filmów.
  • 0

#23 Texz Napisany 16 marca 2012 - 20:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W czwórce Modern Warfare w Afganistanie będziemy widelcem przesypywać piasek z jednej kupki na drugą kupkę. Serio.
  • 0

#24 McTomass Napisany 17 marca 2012 - 04:33

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Nie będzie czwartej części może być jedynie Call Of Duty w uniwersum Modern Warfare, ale z innym podtytułem np. Call Of Duty Master Chief Price
  • 0

#25 Shin Ryu Napisany 19 marca 2012 - 20:53

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:

Black Ops > Modern Warfare

BO to najlepszy fabularnie CoD, do tego najlepsze Zombie i najlepsze Multi. I tym sposobem pod koniec roku znowu dostaniemy NAJLEPSZE CoD ;) Haha.
  • 0

#26 McTomass Napisany 20 marca 2012 - 00:27

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Zgadzam się z tobą w 100 %. Black Ops to do tej pory najlepsza część serii Call Of Duty. Fabuła jest na wysokim poziomie, multi w tej grze jest jedynym przy, którym spędziłem więcej niż 10 godzin, czyli jest bardzo dobre i do tego dochodzi tryb zombie, który jest wspaniały, szkoda, że jest tak mało darmowych mapek. Dla porównania - gram teraz w Modern Warfare 3 i jedyne co mnie trzyma przy tej grze to trofea za special ops i fale, gdyby nie one pewnie nawet bym nie włączył tych trybów, albo tylko zobaczył co to nowego dodali Multiplayer wogóle mnie nie wciągnął, nie wiem co z nim jest nie tak, ale nie ma tego czegoś co Black Ops. Według mnie jedyna częśc tej serii, która może przebić Black Ops to Black Ops 2, chociaż będą musieli się o to bardziej postarać, bo jedynce niewiele brakowało do ideału.
  • 0

#27 Koksiak Napisany 20 marca 2012 - 00:40

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
Nie wazne czy będzie dobre czy nie ,kupie jak każde CoD...
  • 0

#28 McTomass Napisany 20 marca 2012 - 01:04

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Znalazłem bratnia dusze. :sir: Nikt nie potrafi docenić tej ponadczasowej serii, oprócz nas ludzi, którzy wiedzą co jest dobre.
  • 0

#29 Zeus-Nelson Napisany 20 marca 2012 - 10:12

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
W COD:MW online grałem przeszło 2 lata. W MW2 tak samo. Za to w Black Ops dostawałem szału przez gimbusowe efekciarstwo, totalny chaos i bezsensowne zmiany. Mapy wyglądały jak kał, broń brzmiała jak na kapiszony i była w większości przypadków kompletnie nie wyważona. Zero klimatu. Grając miałem wrażenie że twórcy chcieli koniecznie pokazać że mogą zrobić "więcej i lepiej" a pokazali że przez tą zasadę zrobili więcej i gorzej. Także wybaczcie ale jesteście jedynymi osobami jakie znam które grywają w CoD online i zachwycają się BO ;) Ale no tutaj wchodzą osobiste gusta w grę, jednakże nie wiem czy na poważnie graliście w sporo w inne CoDy online żeby przekonywać do takiej opinii.

BO2 zapewne zakupię, ale na pewno nie w dniu premiery i za pełną cenę. Obawiam się że znowu bardziej zainteresuje mnie krótki singiel niż dzikie multi. Chociaż zombiaki zawsze się sprawdzają na split screenie.
  • 0

#30 Shin Ryu Napisany 20 marca 2012 - 15:23

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
A widzisz bo ja zacząłem multi w CoDach od World at War i strzelanie szkopami i do szkopów naprawdę mnie porwało i kilkanaście godzin mi zabrało z życiorysu.
Potem pograłem w MW2 pograłem może z 1 - 2 godz i stwierdziłem że jakies to multi chaotyczne i mój umysł nie mógł tego ogarnąć.
Następnie padło na multi w BO i tu od razu mnie zmiażdżyło praktycznie wszystkim - mapki, bronie, perki, wyzwania, zakłady na kasę, blaszki, 1 nabój w komorze (ogólnie sporo trybów) - jak dla mnie wszystko to jest dla mnie super. Może faktycznie troszkę bronie nie zbalansowane i może brzmią jak kapiszony (cięzko stwierdzić jak brzmią prawdziwe bronie zwłaszcza że większości się na oczy nie widziało i tym bardziej nie słyszało). W filmach to głownie eMki i kałaszki są ;) W multi mam 40 lv 1 prestizu więc będzie z dobre 20 godz min.
Na końcu całkiem niedawno sprawdziłem MW i musze powiedzieć że to już nie to. Może kiedyś było fajnie, teraz już nie jest ;)

Mam nadzieję że BO2 będzie jeszcze lepsze, bardziej obszerne w dodatkach wszelkiego rodzaju i może nawet pojazdy dojdą wszak w WaW były czołgi :)
3mam kciuki ;)
  • 0



Inne z tagami: