Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kid Icarus: Uprising

Project Sora Nintendo 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
98 odpowiedzi na ten temat

#61 Texz Napisany 15 kwietnia 2012 - 14:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Co daje opcja dawania serc Palutenie?


Nic. Podchodzi bliżej ekranu. A co się stanie jak dojdzie? Hm... :)
  • 0

#62 Pious Napisany 15 kwietnia 2012 - 18:40

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Dopiero ostatnio zauważyłem, że na stronie clubu nintendo można sobie domówić booster packi kart AR za jedyne 250pkt.
Chyba się skuszę, bo na specjalne "eventy", gdzie te karty rozdają pewnie nie pojadę, a na promocje w rogalikach itp. jak w KKW nie ma co liczyć.

Swoją drogą, gra się nieźle sprzedaje również w USA:
http://www.siliconer...eek-in-the-u-s/

135k sprzedanych egzemplarzy w tydzień.

Ja bym już dawno brał, gdyby dało się wysłać poza UK.
  • 0

#63 Kaxi Napisany 21 kwietnia 2012 - 00:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Ja właśnie wróciłem z kraju rybą i frytkami płynącego i przywiozłem sobie ONM z 6 dodatkowymi kartami w prezencie. Czyli mam już 12, chyba prowadze ;)
  • 0

#64 Pious Napisany 21 kwietnia 2012 - 06:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jest stronka, na której ludzi wrzucają skany kart i one działają w grze spokojnie. Muszę je sobie podrukować to będę miał wszystkie 400.

A to ta stronka http://www.wiininten...can-collection/
  • 0

#65 Pious Napisany 03 maja 2012 - 09:41

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dobijam do końca powoli i ostatnie chaptery zaczęły być mocno irytujące. Wszystko przez to chaotyczne sterowanie. Okropnie dobija mnie, gdy jestem atakowany zewsząd, wrogowie zabierają połowę energii na raz, a ja w zasadzie wykonuję ataki na ślepo. Najbardziej za to wkurza mnie strejfowanie. W smashu Sakurai zrobił to dobrze i tam się spisuje, ale w KI mam wrażenie, że ten ruch udaje się kiedy chce. Najlepiej, gdy wróg puscza jakąś falę i to jedyny sposób uniku i za żadne skarby się nie udaje. Ogólnie gra jest bardzo dobra i mocno rozbudowana, ale ten chaos w walkach na lądzie po prostu wk***ia. Oczywiście mówię o poziomie powyżej 5.0, choć niejednokrotnie nawet niższe poziomy stają się męką.
  • 0

#66 Kaxi Napisany 03 maja 2012 - 18:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
mnie wkurza spadanie w przepasc. w tak niedokladnym sterowaniu spadniecie w dol nie powinno byc w zaden sposob karane. a ja czasem proste plansze konczylem na poziomie 3,0 przez bezsensowne zgony.
  • 0

#67 Pious Napisany 03 maja 2012 - 21:14

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
O dokładnie. Czasem świetnie idzie, jesteś przy końcu i nagle spadasz 4 razy i koniec. Mam wrażenie, że źle jest rozplanowana strata energii. Na setki wrogów strata 1/3 paska, bo jeden nas złapał to jakaś pomyłka.

Za to plusów jest od groma. Dziś skończyłem i widzę, że 100% tutaj to masa roboty. Te panele z misjami są dość ciężkie do skompletowania, a jest tego chyba więcej niż w SSBB.
  • 0

#68 Tawotnica Napisany 04 maja 2012 - 08:59

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:

Dziś skończyłem i widzę, że 100% tutaj to masa roboty. Te panele z misjami są dość ciężkie do skompletowania, a jest tego chyba więcej niż w SSBB.


bo ja wiem czy są takie ciężkie? Jak będziesz grał, to większość się sama zrobi (tak jak w SSBB z resztą). Po przejściu gry i zrobieniu 15 chapterów po raz kolejny mam 75% na profilu. Jeśli jest dużo paneli z misjami online to ja nie skompletuję Kid Icarus, bo granie po sieci jest dla mnie zbyt chaotyczne, żebym się angażował w to. Po raz kolejny winę zrzucam na mało precyzyjne sterowanie.

a propos sterowania, to Sakurai się tłumaczy: http://uk.ds.ign.com.../1224194p1.html
Akurat z celowaniem stylusem nie mam większych problemów tylko z naziemnym poruszaniem się, co skutkuje właśnie częstym niezamierzonym spadaniem w przepaść albo nieumyślnym unikiem/dashem wprost na przeciwnika. Tłumaczenia o braku implementacji celowania dual-analog (KI wspiera CPP) nie rozumiem, skoro dali możliwość celowania ABXY.
  • 0

#69 Pious Napisany 04 maja 2012 - 09:23

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tak, ale tylko pierwszy panel. Sporo, szczegòlnie w trzecim, jest misji, gdzie kończymy levele na poziomie 7.5 itd. Sporo tego jest. Postaram się to wszystko skompletować, online to kwestia kilkunastu gier. Dobrze, że oosucha na 3DS, bo gra jest czasochłonna.
  • 0

#70 Likensmart Napisany 11 maja 2012 - 00:19

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
Małe szanse na kontynuację KI:U właściwie żadnych:
http://uk.ign.com/ar...icarus-uprising
  • 0

#71 Tawotnica Napisany 11 maja 2012 - 08:27

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
Szkoda. To niech przynajmniej Palutenę dadzą jako grywalną postać do SSB
  • 0

#72 Kaxi Napisany 11 maja 2012 - 08:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Myślę, że N już teraz jest zadowolone ze sprzedaży, a jak gra będzie miała nogi (w Japonii już ma), to doczekamy się kolejnej gry z Kidem, choć może w innym gatunku i od innego developera.
  • 0

#73 Pious Napisany 18 maja 2012 - 22:20

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Zagrałem właśnie online i muszę przyznać, że jest ok. Od razu dostałem świetną broń w nagrodę, po 3 starciach (15 minut) odblokowałem z 8 kawałków w treasure hunt. Do pogrania i zdobycia 100%.
  • 0

#74 Tawotnica Napisany 11 lipca 2012 - 13:51

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 106 Postów:
http://www.siliconer...it-theres-more/

Studio, które zrobiło KI zostało zamknięte. Raczej nic strasznego, biorąc pod uwagę, że Project Sora powstał wyłącznie z myślą o tej grze.

edit: 2 miesiące szły booster packi z kartami AR zamówione z clubu N, ale w końcu dotarły.
Mam Cellular Komayto i Lethiluim podwójnie :|
  • 0

#75 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 19:42

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fajne to? Bo szukam gier na start. I nie chodzi mi o gry "fajne jak na 3DSa" tylko o fajne ogólnie
  • 0

#76 Kaxi Napisany 27 sierpnia 2012 - 19:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Najlepsze "nowe" IP od Nintendo ostatnich lat :cf:
  • 0

#77 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 19:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Znaczy co, na poziomie innego nowego ip od Nintendo, czyli 7/10?
  • 0

#78 Kaxi Napisany 27 sierpnia 2012 - 19:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
A o którym nowym IP NIntendo mówisz? Tyle ich, że się gubię :)
  • 0

#79 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 19:54

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No od czasów Nintendo 64 to chyba tylko Pikmin
  • 0

#80 Kaxi Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Też o nim myślałem, ale cenię go ciut wyżej i zacząłem się zastanawiać nad Wii Sports albo czymś cyfrowym.

A tak serio, to wolę KI od Pikmina. Naprawdę świetna produkcja i mocny punkt w dość monotonnym katalogu gier Nintendo. Ma swoje wady (głównie sterowanie na lądzie), ale da się je przeżyć, za to nadrabia w wielu innych aspektach (akcja, dialogi, muzyka, efekt 3D i jak zawsz eu Sakuraiego masa treści i bonusów). Nie jest to półka Zeldy, Mario, Metroida, ale już Donkey Konga czy F-Zero tak. Gdybym miał wymienić najlepsze gry an 3DSa, to Kid byłby w okolicach 3 albo 4 miejsca.
  • 0

#81 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O, wymień :) Z uzasadnieniem jakimś krótkim :)
  • 0

#82 Kaxi Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
1. RE: Revelations - klasę wyżej niż wszystko inne co widziałem na 3DS. Grafa lepsza niż na Wii, rozgrywka niewiele pocięta do RE5, a klimat duzo lepszy. Plus świetne multi, new game plus. Praktycznie gra idealna i mój drugi po czwórce ulubiony Res (ale ja lubię Resy od czwórki w górę dopiero).
2. Mario 3 Land - wiadomix, obowiązkowa pozycja, Mario 3D w wysokiej formie.
3/4 Kid Icarus Uprising na równiz z Ghost Recon Shadow Wars - Kid jest ładniejszą i lepszą grą ogólnie, ale SW trafił w moje gusta idealnie, to takie wojskowe Fire Emblem, i spędziłem z nim za***iste 30 godzin.
5. Zelda oczywiście, tak nisko tylko dlatego że to konwersja/remake bez znów tak dużo nowego (i stosunkowo brzydką oprawą na możliwości 3DSa).

Jakoś tak by to wyglądało. Nie grałem w Kingdom Hearts nowe (tylko demo), może by coś zmieniło.
  • 0

#83 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:24

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czyli wezmę Mariana i Zeldę (nie przeszedłem nigdy Ocariny OLO)
  • 0

#84 BeSOS Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ale ty masz pusty sagan. Nie trzeba pytac posiadaczy 3dsa zeby wiediec co brac - RE revelations, Mario 3d, Okaryna, mario Kart, kid ikarus. Nawet kolejnosc nieprzypadkowa. End of story...pozniej juz masz same sredniaki.
  • 0

#85 BeSOS Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Czyli wezmę Mariana i Zeldę (nie przeszedłem nigdy Ocariny OLO)


Nie grales bo nie skonczyles czy nie grales ever?
Zastanow sie czy chcesz odpowiedziec na to pyta ie bo jesli wybierasz opcje 2 to dziwie sie czmu wogole nad kupnem 3dsa jeszcze si zastanawiasz....
  • 0

#86 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Myślałem, że ktoś mnie zajara tym Kid Icarusem. RE nie biorę pod uwagę, wolę te klasyczne odmiany. I FU warszawska dziffko :*

Grałem kilka godzin. Ale już na GCN (limitka Wind Waker). Potem chciałem skończyć na Wii. Ale zapowiedzieli remake na 3DS, więc skończę na 3DS. I obv Mario i Zeldę wezmę. Myślałem nad trzecią grą
  • 0

#87 Likensmart Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:34

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
Ewentualnie jeszcze Starfox, wygląda na dopasiony remake. Potem długo nic i posucha do następnego roku.
  • 0

#88 BeSOS Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Olo greg, czyli to prawda? wy***rdalaj wiec z tmatu bo w dupie byles kwiatek widziales :hihi:
  • 0

#89 Godot Napisany 27 sierpnia 2012 - 20:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O co Ci znowu chodzi leszczyku?
  • 0

#90 Kaxi Napisany 27 sierpnia 2012 - 21:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
star foxa nie polecam. za to Revelations to najbliżej klasycznego resa na co możesz liczyć (minimum 50% gry jest horrorem, a nie action adventure). jeśli tak abrdzo nei chcesz Resa, to bierz Icarusa, z wyienionych gier przez Ciebie chyba ma najlepszy efekt 3D, a do tego świetny humor i duze replayability :D
  • 0



Inne z tagami: