Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii - NEWS


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
1097 odpowiedzi na ten temat

#1 Orange Napisany 12 lutego 2006 - 12:17

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Najnowsze NEWSY i ciekawostki o Revolution.
UWAGA: Bardzo proszę ograniczyć komentarze do minimum, a wszelkie większe dyskusje przenosić do Pogadanek. Ten temat traktujcie raczej jako newsroom.
Proszę także o zakładanie większej ilości tematów o grach. Masz fajny news o nowej pozycji? Załóż o nim wątek, żeby nie robić tu bałaganu.
Miłego "newsowania" ;)

Prosze tez o tlumaczenie newsow ktore wrzucacie! nie kazdy zna na tyle angielski (czy inny jezyk) zeby zrozumiec takiego newsa... wiadomo ze tlumaczenie nie musi byc doslowne ale piszcie o co chodzi / Greg
  • 0

#2 gruby Napisany 13 lutego 2006 - 19:20

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nowy prijekt od twórców Glovera, tylko na Nintendo Revolution:
Za IGN
New Revolution Project Announced
From the developer of Pac-Man World 3. Big-name publisher involved.
by Matt Casamassina
February 13, 2006 - Blitz Games today announced that it has signed a deal with a major publisher to make a title for Nintendo's next generation console, codenamed Revolution. The developer, best known for projects including Glover for N64 and Pac-Man World 3 for GameCube, stated that further details about the game will be announced by the still-secret publisher "soon."


Andrew Oliver, co-founder and development director of Blitz Games, commented, "We're genuinely very excited to be working on the Revolution. Nintendo's innovation over the years has trail blazed new concepts and the new controller is no exception. It will give people new ways to play existing genres but moreover we hope it will spawn altogether new gaming experiences."
Philip Oliver, CEO Blitz Games, added, "This latest addition to our portfolio clearly signals that Blitz is one of the few major developers with the capability and technology to work on both next and current generation titles simultaneously. Our strategy of a fully featured, well structured tool chain and cross platform engine has really paid off and we are quickly able to incorporate these new platforms with relative ease making our development faster and more efficient."

Blitz Games employs more than 150 people and is currently underway with Possession, a third person title for Xbox 360 that enables players to control hundreds of bloodthirsty zombies in a free-roaming city. It is not yet known if the company's Revolution project is related or an entirely new affair.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 20:33

Gość__*
  • Goście
Tego można się było spodziewać. Najbardziej oczekiwana gra na konsolę Game Cube - The Legend of Zelda: The Twilight Princess zalicza kolejną obsuwę. Tym razem odrobinę dłuższą... Do listopada...

Dlaczego? Nintendo obiecało graczom, że gra trafi jescze na Game Cube'a. Z drugiej jednak strony słyszeliśmy o zainstalowaniu w grze patentów pod Revo. Wniosek (najprawdopodobniej słuszny) jest taki, że Zelda będzie pierwszym tytułem dostępnym do ściągnięcia na Revolution.

Zapowiada się więc jednocześnie ostatnia gra na Game Cube'a i pierwsza na Revolution. Z pewnością warto czekać. Choć nie da się ukryć, że posiadacze kostek mogą się lekko zdenerować...


za http://www.swiatn.pl
  • 0

#4 Ganon Napisany 13 lutego 2006 - 20:46

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Uhahah! Teraz zwatpilem w Ninny! Pojechali po calosci! Gorzej byc nie moze. Niech w ogole nie wydaja Zeldy na GC, od razu niech dadza na Revo, wstrzela sie z premiera ich rewolucyjnej maszynki. Ciesze sie, ze chca zaimplementowac jakies nowe patenty, ale mnie to, mowia szczerze, klepie. Ja chce ja tu i teraz, na ta generacje. Gdy juz ja wydadza, to zaczna sie wykrecac przed kolejna Zelda i sobie poczekamy 3 lata na nastepne epizody przygod Linka.
  • 0

#5 BeSOS Napisany 13 lutego 2006 - 20:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

posiadacze kostek mogą się lekko zdenerować...


Lekko Dodany obrazek

co to k*&^% ma byc pytam się Dodany obrazek

gdzies to mam, że bedzie to tytuł startowy, ja chciałem w to grac w niedalekiej przyszłości a oni z listopadem wyskakują i to jeszcze znając życie tyczy sie to Japonii czy USA. No ROTFL XD :lol: :lol: :lol:
  • 0

#6 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 22:55

Gość__*
  • Goście
looooooooooooooooool.. pięknie w c***a zagrali o_O To ja palową kostke na ntsc chce wymieniać, żeby w kwietniu w TP zagrać, a ci mi z listopadem wyskakują o_O Śmiać się, czy płakać? Sam nie wiem :?
  • 0

#7 gruby Napisany 14 lutego 2006 - 00:40

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Raczej płakać... Ja płaczę... ;)
  • 0

#8 Voo Napisany 14 lutego 2006 - 08:36

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Ale zaraz zaraz. Informację podała sieć sklepów Best Buy, nie potwierdził jej chyba zaden powazny serwis, wszyscy powoływali się na informację od nich. Na dodatek Best Buy już zdązył informację odwołać. Mozecie pochowac chusteczki i wytrzeć nosy :)

http://www.kotaku.co...ayed-154572.php
  • 0

#9 ACZ Napisany 14 lutego 2006 - 11:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Ogólnie to ja mówię lol na to, że Zelda na Gacka będzie miała zaimplementowane również sterowanie z Revo. To celowe zagranie, aby potem znowu gracze czekali na nową Zeldę w wersji na Revo całe lata. Ninny sobie myśli pewnie, że gracze będą mordy cieszyć, że będą sobie mogli coś tam w TP robić pilotem z Revo. Tym samym nowa Zelda na Revo wyjdzie pewnie po około 2 latach od premiery Gacka.

Wniosek (najprawdopodobniej słuszny) jest taki, że Zelda będzie pierwszym tytułem dostępnym do ściągnięcia na Revolution.

Gry z Gacka nie będą do ściągania.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 14 lutego 2006 - 17:12

Gość__*
  • Goście
Chyba od premiery Revo Czesław ;f Pozatym nie kumam, co ty byś chciał Zelde co roku? o_O Wole, żeby Zeldy, czy Mariany wychodziły co 3 albo i więcej lat, bo to gwarantuje powiew świeżości w serii.. jak lubisz komercyjne gówna wychodzące co roku ze zmienionymi planszami/trasami to sobie w nie graj, a Zelde zostaw w spokoju ;]
  • 0

#11 ACZ Napisany 14 lutego 2006 - 17:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Po 5 latach od pojawienia się Mario 64 wyszedł z dziupli na światło dzienne Mario Sunshine. Potworny powiew świeżości ;]
EOT
  • 0

#12 Kaxi Napisany 14 lutego 2006 - 17:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Co by nie mówić, plota się nie potwierdziła, a kilka osób już zdążyło nabluzgać (oj Jedyn, nieładnie :P ). Co do słów Cześka, to dwa lata od premiery Revo na nową Zeldę to chyba tak w sam raz. Max pół roku za późno.
  • 0

#13 BeSOS Napisany 14 lutego 2006 - 18:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Co by nie mówić, plota się nie potwierdziła, a kilka osób już zdążyło nabluzgać (oj Jedyn, nieładnie )


Dodany obrazek przepraszam


w sumie zapomnialem się zapytać skad takie info, bo Kox ma racje - jak narazie sie nie potwierdza :) Ale news sam w sobie wyprowadził mnie z równowagi ;)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 14 lutego 2006 - 23:14

Gość__*
  • Goście
Nintendo ponoć zmusiło Best Buy do tej zmiany. Jednak na zapytanie (wysłalismy) odpowiedzieli, że na razie data nie została przesunięta (przypomina mi się sytuacja z DS Lite - kilka dni po zaprzeczeniach dotyczących informacji link-sang sami potwierdzili to oficjalnie). Licze, że moze jednak dadzą radę choć szczerze te nadzieje są raczej nikłe bo wszystko wskazuje jednak na listopadową opcję...
  • 0

#15 gruby Napisany 15 lutego 2006 - 18:28

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Tecmo robi grę na Revolution. Screeny included, ale z wersji PC> Moim zdaniem wygląda to mocno średnio, ale:
1. to wersja PC
2. taki styl
3. golf wydakje się stworzony do revo więc może będzie ok. A tutaj info//
http://www.gameonly.... ... ce82ac553c
  • 0

#16 MaxVarEmreis Napisany 15 lutego 2006 - 19:43

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Tecmo robi grę na Revolution. Screeny included, ale z wersji PC> Moim zdaniem wygląda to mocno średnio, ale:
1. to wersja PC
2. taki styl
3. golf wydakje się stworzony do revo więc może będzie ok. A tutaj info//
http://www.gameonly.... ... ce82ac553c


Heh, na drugie twierdzenie odrazu przypominaja mi sie najazdy na DoD4 :).

Jedna gra to za mało aby stwierdzić, że konsola jest słaba albo mocna. Trzeba czekac na wiecej nformacji.
  • 0

#17 gruby Napisany 15 lutego 2006 - 21:58

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Heh, na drugie twierdzenie odrazu przypominaja mi sie najazdy na DoD4 .

O to chodziło :D Właśnie dowiedziałem się z notki IGN'u, że gra (PC) jest za darmo. I uzależniła już sporo osób od siebie w Korei i takich online'owych niebiosach...
  • 0

#18 gruby Napisany 16 lutego 2006 - 20:27

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Surfowanie po sieci na Revolution:

Yesterday at the Nintendo DS Lite Conference, Nintendo and Opera proudly announced their web browsing software for the Nintendo DS. Spurred on by this announcement, Nintendo Gal called Nintendo of America to check if there was a possibility that the Revolution would get a similar treatment.

The answer she got was positive: "Revolution owners will have the option to purchase that functionality." Whether or not Opera will be behind the service once more, is unknown at this time. How one will be able to "purchase" said functionality and how much it will cost, is also an enigma as of yet.

It is possible that it will be available for download via the Nintendo Wi-Fi Connection and will then be stored in the console's firmware. Or will it less conveniently require you to insert a disc to surf the Net? More as it breaks.
  • 0

#19 Godot Napisany 16 lutego 2006 - 20:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
juz to kiedys pisalem wiec napisze jeszcze raz : nie kazdy jest poliglota wiec jezeli wrzucasz newska po angielsku to go przetlumacz albo przynajmniej napisz o co z grubsza (sic!) chodzi inaczej news wylatuje
  • 0

#20 gruby Napisany 16 lutego 2006 - 23:08

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
W skrócie chodzi o to, że pytane, czy na Revolution będzie można surfować po sieci podobnie jak teraz na DSie, Nintendo odpowiedziało, że będzie możliwość wykupienia przeglądarki. Póki co nie wiadomo czy będzie to Opera- tak jak na DS'ie.

Swoją drogą w cywilizowanych krajach ukazał się już nowy oficjalny magazyn Nintendo. A w nim capcom potwierdził, że nowy Joe zmierza na rewolucję (grrr :twisted: ) a za nim Megaman (mniej grrr...). Goście od Killer 7 potwierdzili, że dłubią przy exclusivie na Revo. Tak w skrócie. Skanów nie mam, a informacja może być nie ścisła, bo wyczytałem ją z forów (for, foraw? :D ) także nie ma co się napalać. O ile projekt kolesi od K7 to pewniak to VJ może okazać się wredną nadinterpretacją. A Megamen i tak na pewno wyjdzie na wszystko, więc... :)

Aha- podstawka pod revo ma być zasilaczem. Ot- nowinka.
  • 0

#21 logan Napisany 17 lutego 2006 - 12:43

logan

  • Forumowicze
  • 2 354 Postów:

Aha- podstawka pod revo ma być zasilaczem. Ot- nowinka.


Swietny pomysl :) dobrze, ze nie daja takiego jak w x360. Revo ma u mnie kolejnego
+
  • 0

#22 Gość__* Napisany 17 lutego 2006 - 19:19

Gość__*
  • Goście
zajefajny filmik mozna zobaczyc tutaj :)

Nintendo: Oldschool Revolution

Znalazłem na necie niesamowity filmik zrobiony przez fana Nintendo. Film trwa 6 minut i 11sekund. Gorąco go polecam!


http://zelda.gry-onl... ... 4e1f74b088
  • 0

#23 gruby Napisany 18 lutego 2006 - 20:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Info z gatunku plotki.
Podobno gra Pennant CHase Baseball została przeniesiona z NGC na REvo i ma ukazać się w dniu premiery konsoli.
  • 0

#24 gruby Napisany 20 lutego 2006 - 11:42

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Fanowski filmik, prezentujący jak działa Displacment mapping. Nic niesamowitego, ale ogląda się fajnie :D
http://youtube.com/w... ... revolution
  • 0

#25 Gość__* Napisany 20 lutego 2006 - 12:24

Gość__*
  • Goście
Potwierdziła się jednak informacja z Zeldą...

TUTAJ
  • 0

#26 Gość__* Napisany 20 lutego 2006 - 14:13

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy mam sie smiac czy plakać :/
bravo Ninintendo :bash:
:cry:
  • 0

#27 gruby Napisany 20 lutego 2006 - 20:24

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Trudno udawać zaskoczenie... :/ Z marketingowego punktu widzenia przeniesienie premiery TP w okolice premiery Revo to świetny pomysł. Szkoda tylko, że kosztem fanów.. :/

NIc to, tutaj kawałek wywiadu, w którym Reginator obiecuje nam specjalne właściwości w TP, jesli odpali ją się na Revo. Moim zdaniem Nintendo robi dwie wersje tej gry. A przeciąganie się premiery to nie implementacja "łowienia ryb", a zabieg, żeby obie wersje wyszły równocześnie. Wiem, niektórzy myślą że bredzę (Maiden 1qaz1q pozdrawiam :D) , ale jeżeli tak się okaże- pamiętajcie kto to rozkminił :D.
Dodany obrazek
  • 0

#28 Gość__* Napisany 21 lutego 2006 - 20:48

Gość__*
  • Goście
dalsza czesc historii o Zeldzie

http://www.swiatn.pl...p=newsy&id=2643
  • 0

#29 gruby Napisany 23 lutego 2006 - 23:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Więc tak.
N-Space robi dwie gry na Nintendo Revolution. Prawdopodobnie exclusivy i napewniej skierowane w stronę dorosłej publiki:
"The studio, best known for its latest project, the GameCube's Geist, will be growing its staff from 50 to 70 in order to work on products for Nintendo's "new generation" system. It's probable that Nintendo itself will be publishing n-Space's Revolution projects, as it did with Geist, and it seems as though both of the titles n-Space will be working on will be geared towards adults, which is a demographic Nintendo is trying to actively seek out. " - Nintendojo

Nintendo zaprzecza, żeby podstawka pod Revolution była zasilaczem. (a więc czym? pewnie holo-projektorem? LOL :D)- IGN

Poza tym ostatni wywiad Reggiego w engaged.net wskazuje na to, że Revo będzie silniejsze niż na początku myślelićmy. Wypowiedzi developerów z IGN o ulepszonym Xboxie, są ferowane na podstawie wczesnych developers kitów, który nijak nie miały się do Revo, a były bardziej skupione na developingu możliwości kontrolera. - wszystkie sity.
  • 0

#30 fingus Napisany 24 lutego 2006 - 01:09

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Nintendo zaprzecza, żeby podstawka pod Revolution była zasilaczem.


To chyba jasne, gdyby podstawka była zasilaczem w jaki sposób miałoby to działać w pozycji poziomej? A przecież Revo ma działać w obu.

wskazuje na to, że Revo będzie silniejsze niż na początku myśleliśmy


Nie, to niemożliwe, tego być nie może. Ja pamiętam, że co poniektórzy myśleli bardzo dużo i wybujale, nie ma takiej możliwości, żeby Revo było silniejsze niż myśleliście. Nawet X360, ani PS3 nie będą silniejsze niż myśleliście, że Revo bedzie. :twisted:
  • 0