Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ratchet & Clank Hd Collection


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
133 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 15 marca 2012 - 16:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
pierwsze 3 częsci, premiera 16 maja.
Dodany obrazek
  • 0

#2 Nyjacz Napisany 15 marca 2012 - 16:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:
YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! Trzy platyny wyczuwam.
  • 0

#3 Cudak Napisany 15 marca 2012 - 16:12

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Ładnie Sony ciśnie z tymi klasykami. W Jacka i Daxtera zagram na stówkę, może w to też, bo serii na past genach nie poznałem.
  • 0

#4 Danteusz Napisany 15 marca 2012 - 16:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Z gier wydawanych przez Sony to chyba ostatnia seria warta wznawiania. Jest jeszcze GT, ale nie widzę sensu robienie wersji HD
  • 0

#5 Godot Napisany 15 marca 2012 - 16:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tak kolekcja tez sensu nie ma, bo są nowe części na PS3, które są o wiele lepsze niż wersje PS2. Jaka rozumiem, bo nie ma nowego, ale Ratchety są IMO niepotrzebne.
  • 0

#6 Kradziej Napisany 15 marca 2012 - 17:35

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Platynkę w A Crack In Time mam i to jedna z moich ulubionych gier na PS3 (a nawet tej generacji)... ale nie wiem, czy mam ochotę atakować starsze i znacznie brzydsze odsłony tej serii.
  • 0

#7 MonsieurWoland Napisany 15 marca 2012 - 17:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Kotlety, kotlety, kotlety.
  • 0

#8 Schrodinger Napisany 15 marca 2012 - 18:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

Platynkę w A Crack In Time mam i to jedna z moich ulubionych gier na PS3 (a nawet tej generacji)... ale nie wiem, czy mam ochotę atakować starsze i znacznie brzydsze odsłony tej serii.


+1 widzę że odhipteryzowywujesz sie !

Crack in Time to bdb gra i jedna z milej wspominanych platynek, ale ToD było nudne tak bardzo że skończyłem tylko dlatego ze to była moja druga gra na PS3 :D tak więc w crapy z PS2 z ciulowym gemplejem, a napewno gorszym niż w CiT grać nie zamierzam
  • 0

#9 Matt Napisany 16 marca 2012 - 11:52

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Boję się tej kolekcji. Obiecywałem sobie nieprzespany tydzień przy Jak & Daxter Collection, ale po odpaleniu gry i pobawieniu się 40 minut - rzuciłem w cyfrowy kąt i nie tykam. Może za kilka tygodni. Oby podobne uczucia nie pojawiły się przy ratchetcie, bo serię kocham, wyznaję i gdzieś tam po cichu zawsze chciałem tego remastera :)
  • 0

#10 Kradziej Napisany 16 marca 2012 - 13:44

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:


+1 widzę że odhipteryzowywujesz sie !


Ale co to ma do odhipsterowywania? A Crack In Time podniecałem się od kiedy weń zagrałem pod koniec wakacji 2010 :P

Crack in Time to bdb gra i jedna z milej wspominanych platynek, ale ToD było nudne tak bardzo że skończyłem tylko dlatego ze to była moja druga gra na PS3 :D tak więc w crapy z PS2 z ciulowym gemplejem, a napewno gorszym niż w CiT grać nie zamierzam


Tools of Destruction miałem dołączone do PS3 razem z MotorStormem i Quest for Booty (to dopiero były nudy...) i to była pierwsza gra, jaką przeszedłem na moim PS3. Podobało mi się, ale bez takiej podjarki, jak przy A Crack In Time. Dużą rolę w tym odegrała też strona techniczna - przy Cracku (hehe) Insomniacy mogli sobie pozwolić na znacznie bardziej efektowne starcia (ta bitwa na tamtej planecie, co się jakoś nazywała, była nieziemska!) i ładniejsze miejscówki. Nie chce mi się oglądać kanciastych lokacji i postaci. Żarty pewnie wciąż są śmieszne, ale same gry nie podtrzymają.
  • 0

#11 Sylvan Wielki Napisany 16 marca 2012 - 15:43

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! Trzy platyny wyczuwam.


U mnie także dołączą do 100% w CiT. Szkoda tylko, że Gladiatora zabraknie.
  • 0

#12 Texz Napisany 16 marca 2012 - 19:33

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Sojowe, sojowe, sojowe!
  • 0

#13 BeSOS Napisany 17 marca 2012 - 00:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tak kolekcja tez sensu nie ma, bo są nowe części na PS3, które są o wiele lepsze niż wersje PS2. Jaka rozumiem, bo nie ma nowego, ale Ratchety są IMO niepotrzebne.


Ototototo. Jesli juz to powinni to wydac przed nowymi Ratchetami, nie wyobrazam sobie w to teraz grac bo wszystko bedzie tu gorsze. Bylo minelo, trzeba isc dalej i grac w nowe piekne giereczki a nie starocia :)
  • 0

#14 ACZ Napisany 17 marca 2012 - 16:01

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
kolekcje Jaka rozumiem, bo w tej generacji nowych gier z tej serii nie ma. za to w tej generacji powstaly 4 nowe czesci ratcheta, wiec cofanie sie do czesci z poprzedniej generacji jest troche bez sensu. moze kiedys kupie, ale najpierw musze ograc cracka i tego ostatniego spin offa zrobionego pod granie coopowe.
  • 0

#15 BeSOS Napisany 17 marca 2012 - 16:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ulala cycek przemowil zsensem:-)

  • 0

#16 Godot Napisany 17 marca 2012 - 19:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nom, w swój standardowy, nieudolny sposób przepisał mojego posta ^_^
  • 0

#17 McTomass Napisany 17 marca 2012 - 19:43

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Dla mnie każda kolekcja jest dobra, bo nie musze kupować PS2, żeby sobie zagrać w jakąś fajną grę. Ale słabo, że nie ma wstecznej kompatybilności, bo te gry mozna by było kupić za 40 złotych. Nie, nie, nie jak to teraz sobie przeliczyłem to nawet wychodzi w sam raz i do tego dostajemy lepszą grafikę i trofea. Szkoda, że nie ma GTA HD Collection
  • 0

#18 Sylvan Wielki Napisany 17 marca 2012 - 20:05

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Nie mów hop z tym GTA.
  • 0

#19 McTomass Napisany 17 marca 2012 - 20:10

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
A co ? Są jakieś plany wydania ? Bo za tę kolekcję mógł bym nawet zapłacić tyle co za pełnoprawny next-genowy produkt. Gdyby coś takiego wyszło to pewnie podzieliliby to na dwie części, bo tych GTA juz się nazbierało
  • 0

#20 twilitekid Napisany 17 marca 2012 - 20:46

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Dla mnie każda kolekcja jest dobra, bo nie musze kupować PS2, żeby sobie zagrać w jakąś fajną grę. Ale słabo, że nie ma wstecznej kompatybilności, bo te gry mozna by było kupić za 40 złotych. Nie, nie, nie jak to teraz sobie przeliczyłem to nawet wychodzi w sam raz i do tego dostajemy lepszą grafikę i trofea. Szkoda, że nie ma GTA HD Collection

Skompletowanie tych wszystkich trylogii w oryginalnych wersjach z allegro jest niewiele tańsze niż kupno wersji HD. Zwłaszcza po pierwszych obniżkach, kiedy ICO/SOTC czy Sly można było za 70zł wziąć - do niedawna nie było szans w oryginale tych gier za taką cenę zgarnąć.
Także IMO kolekcje HD to nie żaden skok na kasę, ale umożliwienie łatwiejszego dostępu do gier w lepszej jakości i niejednokrotnie niższej cenie.
  • 0

#21 McTomass Napisany 17 marca 2012 - 20:55

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Właśnie o tym pisze, wszyscy najeżdżaja na Sony za te kolekcje, a przecież nie dostajemy jednej gry tylko 3 albo 2, zazwyczaj 3, w podciągniętej grafice. Zgodze się z tobą, że na allegro trudno wyrwać już te stare gry w jakimś grywalnym stanie i dlatego to co robi Sony jest wspaniałe. Gdyby nie to pewnie nie zagrałbym nigdy w starego God Of War i w inne stare gry, które zostały odnowione. A tak mamy do tego łatwy dostęp w przystepnej cenie
  • 0

#22 Sylvan Wielki Napisany 19 marca 2012 - 00:44

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Grafikę to powinno się podciągać tak jak w odświeżonej wersji Halo, w Oddworld, czy w odświeżonej wersji RE na GC. Cóż mi po HD, jak marnie z całą resztą jest. Jedną z nielicznych wersji HD, która znakomicie się prezentuje (bez nowoczesnego retuszu), jest TTT.

Z drugiej strony seria o sympatycznym Lombaxie i jego blaszanym koledze, jest jedną z najlepiej prezentujących się na starej generacji, zatem powinno być przyzwoicie.
  • 0

#23 BeSOS Napisany 19 marca 2012 - 10:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
E tam, mi się w Sly w HD grało świetnie. Jaka kiedyś sprawdze ale dopiero w momencie kiedy ogram wszystkie zaległości. Tutaj po prostu imo malo logiczny jest moment ukazania sie tej kolekcji - ja np styczność z Ratchetem miałem dopiero na PS3, gry wyglądaja obłędnie, mają fantastyczne przerywniki filmowe i humor....powrót 10 lat wstecz do początków serii kiedy żaden z tych elementów nie może konkurować z częściami an PS3 wydaje sie mało zachęcający...
  • 0

#24 Sylvan Wielki Napisany 19 marca 2012 - 10:32

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Nie twierdzę, że nie, Jedyn. Także całkiem miło wspominam czas z Sly HD. Co do szaty graficznej, he, he, Raczet Raczetem, ale co mają powiedzieć osoby, które grały w GoW III, a później na starsze wersje się przerzucili.

Osobiście twierdzę, iż takie Up Your Arsenal (trzecia odsłona - przyp. SW) to jedna z najlepszych pozycji poprzedniej generacji. Druga część niewiele jej ustępuje. Z jedynką jest mniej ciekawie (za dużo skakania, za mało akcji), ale też zgrzytu nie będzie, jak przy PoP HD. Sądzę, że jeżeli ktoś nie grał, to warto nadrobić, nawet pomimo takiej, a nie innej grafiki (choć te gry nie będą zmorą dla oka).
  • 0

#25 ACZ Napisany 10 maja 2012 - 23:05

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
japonski trailer na ktorym jest duzo gameplayu z jasnych miejscowek. dzieki designowi wyglada to ladnie, ale na pewno gorzej niz Jaki, bo Raczety na PS2 chodzily w 60fps.

  • 0

#26 BeSOS Napisany 11 maja 2012 - 07:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie ma tragedii ale jednak jakos nie mam zamiaru w to zagrac po tym jak wygladal Crack in Time :]
  • 0

#27 ACZ Napisany 11 maja 2012 - 10:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
czwarta odsłona gry (Ratchet: Deadlocked, w europie nazwany Ratchet: Gladiator) pojawi sie oddzielnie, tylko w formie cyfrowej.
Gladiator to taki imo spin off nastawiony na strzelanie. w tę częśc nie gralem.
Dodany obrazek
  • 0

#28 Pious Napisany 11 maja 2012 - 11:51

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Chyba się zainteresuję, bo serii nie znam. Ile jest części na ps2 i ps3, ale bez jakichś marnych spinoffów.
  • 0

#29 Pawlik Napisany 11 maja 2012 - 12:02

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
olej tą kolekcje, łykaj Crack in Time oraz Tools of Destruction. Oprawa graficzna w nich to ścisła czołówka gier na konsole, coś pięknego. Do tego jeszcze możesz kupić dodatek do ToD, i cała trylogii z ps3 wyjdzie Cie ze 100zł, imo to lepszy deal niż podstarzała kolekcja z ps2.
  • 0

#30 Pious Napisany 11 maja 2012 - 12:54

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A fabuła nie jest powiązane? Nie warto się zainteresować? GOWy z PS2 kupiłem, sam nie wiem.
  • 0