Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ratchet & Clank Hd Collection


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
133 odpowiedzi na ten temat

#61 Solidny Napisany 18 lipca 2012 - 14:36

Solidny

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
Gdzieś w internecie są metody na łatwe, choć niekoniecznie szybkie źródło stałego dochodu ;).
Przykładowe źródło:
http://www.neoseeker...chet_clank.html

Ciekawe, czy niektóre "błędy" działają w tych wersjach :D
  • 0

#62 Sylvan Wielki Napisany 18 lipca 2012 - 14:43

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
Nie ma co sobie psuć zabawy różnego typu błędami.
  • 0

#63 BeSOS Napisany 18 lipca 2012 - 21:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ale w jedynce nie ma apgrejdow giwer chyba przynajmniej nie za pierwszym podejsciem?
  • 0

#64 BeSOS Napisany 22 lipca 2012 - 18:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja odpuscilem sobie konczenie jedynki bo gra zrobila sie cholernie frustrujaca, malo checkpointow i poziom trudnosci nagle takmwzrosl ze niektore sekcje po kilkanascie razy robilem...i w sumie im dalej tym gorzej pod ym wzgledem a sterowanie nie pomaga w coraz ciezszych walkach.

Dlatego cisne juz w dwojke i roznica miedzy 1 a 2 jest jak noebo i ziemia, w dwojke gra sir w zasadzie juz jak w gry z ps3, sterowanie to sam miod, bronie kapitalne (w jedynce ssaly niemilosiernie imo) design leveli i ich wykonanie to w zasadzie poziom PS3 minus efekty na teksturacg etc. Kilka razy az niedowierzalem jak sliczna jest ta gra :) skoncze szybko i biere sie za trojke bo tam Nefarius ponoc kozaczy i najlepsza czesc serii.

Powiem tak, dopiero teraz wide jak wybitna konsola byla PS2 dzieki tym kolekcjim, Slaje, Jaki i Ratchety, GoWy....to jest masakra jakas jak dobre i ladne sa do dzisiaj te gry :)
  • 0

#65 Sylvan Wielki Napisany 22 lipca 2012 - 20:32

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
Mnie pierwsza część jakoś szczególnie się nie podoba (za mało akcji). Dwójka znacznie lepsza, a trzecia odsłona to jedna z moich ulubionych gier w ogóle. Szkoda, że Gladiatora nie dorzucili.
  • 0

#66 Matt Napisany 22 lipca 2012 - 21:14

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
No a ja zacząłem dziwkować trofea w jedynce i nie włączę pozostałych części, dopóki nie wbiję platyny :D McTomass motywuje mnie aby dalej grać w Max Payne 3, ale Ratchety to najlepsze gry w jakie grałem na studiach / po studiach i nie ma mowy, że tak cudownej kolekcji odpuszczę :) Fakt, jedynka denerwuje, bo ginę pod koniec poziomu i zaczynam od nowa, ale to nie New York Minute Hardcore i da się szybko swoje błędy naprawić :) Teraz dobijam do miliona boltsów (silver trophy), kupuję RYNO (następny srebrzak), a potem wszystkie złote bronie (gold). Drugiego i trzeciego ratcheta nie odpalałem, bo bałem się, że jedynka przy nich zblednie i do niej nie wrócę. Jedyn potwierdził moje obawy :) Tak więc - dziwkuję dalej tego pierworoda :D
  • 2

#67 BeSOS Napisany 22 lipca 2012 - 23:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A ja jako ze niecierpie zostawiac goer nie skonczonych postanowilem uciulac na RYNO i z nim reszte gry skonczyc :) oby bylo latwiej olo :) z pomoca przyszedl glich na max boltow, juz mam 90.000 wiec 60.000 i jestem w domu :olo: nigdy nie cheatowalem w grach ale tutaj mialem wybor albo nie skonczyc wcale albo skonczyc z lekkim oszystwem :cf:

  • 0

#68 Matt Napisany 23 lipca 2012 - 05:05

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Zakładam, że RYNO w odmianie GOLD przydałby Ci się znacznie bardziej, ale aby dostać akces do złotych broni trzeba skończyć grę :D Aby ułatwić sobie życie jeszcze bardziej proponuję wykupić wszystkie nanotech upgrade'y - bodajże za równowartość 40,000 śrubek rozszerzysz sobie kulki zdrowia do ośmiu :) I jeśli rzeczywiście tak bardzo zniechęca Cię poziom trudności pierwszego Ratcheta, to absolutnie odradzam pojedynek z Drekiem. Developer dokładnie wie, jak sprawić abyś Ty był Bane, a Twój joypad - batman :D
  • 0

#69 ACZ Napisany 23 lipca 2012 - 11:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
wlasnie luknalem na jutub, aby sobie przypomniec co to byl za final boss w jedynce i aż tak trudna ta walka nie byla z tego co pamietam. wiadomo, troche zgonów bylo i jako, ze walka jest dosyc czasochlonna to moze to wnerwiac, ze trzeba od początku. ale az takim hardkorem nie jest. nalezy pamietac tylko, ze jak zacznie wypuszczac pieski to nalezy je olewac zamiast z nimi walczyc. po prostu gdy wypuszcza bomby to bomby niszczą psiaki, wiec wystarczy jedynie biegac i podskakiwac.
  • 0

#70 Matt Napisany 23 lipca 2012 - 18:42

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Prawda, gdyby boss nie walił naziemnymi atomówkami, które czyszczą ziemię z syfu, byłoby już totalnie słabo. Najtrudniejsze jest moim zdaniem ostatnie 5 minut walki, kiedy Drek wali całym dostępnym arsenałem - nawet działkiem rozwalającym planety :) Uniknąć łatwo, ale równie łatwo wpaść wówczas na (jak to czysio ślicznie napisał) pieska, albo kolczatą bombkę, którymi boss sypie na potęgę! Zgrzałem się na nim, ale to już przeszłość - mam 960,000 boltsów - dzisiaj powinienem wreszcie zacząć witać jakieś gold trophy :)
  • 0

#71 Sylvan Wielki Napisany 23 lipca 2012 - 20:52

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
Prawda jest taka, że poziom trudności jest w tej grze tragicznie wyważony. Niemal przez całą grę jest bardzo łatwo, a ostatni boss to jakiś piernik. Jest jak napisał ACZ, nie jest wybitnie ciężki, ale potrafi dać łupnia. Można się na nim przejechać aż miło. Doświadczony gracz ma problemy z nim, a co dopiero jakiś dzieciak.
  • 0

#72 BeSOS Napisany 23 lipca 2012 - 23:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gra jest debilnie zbalansowana, 70% gry to banal a koncowka to masa przeciwnikow ktorych bez celowania w FPP nie da sie zdjac a przelaczanie na FPP wiaze sie z tym ze dostajemy w miedzyczasie rakieta...zgony prowada do tego ze voraz mnirj mamy amunicji a sklepiki przewaznie sa na poczatku gry wiec zostajemy z coraz to gorszymi giwerami a polowa z nich jest bezuzyteczna...do tego checkpointy czesto wrzucaja nas na poczatek levelu albo jego polowe...imo jest to spaprane.

Ale ryno kupilem, drakea rozwalilem lecz new game plus nie zaczynam, wole skupic sie na dwojce :) a pozniej crack in time na new game plus pewnie zaczne takiego smaka mi ta kooekcja narobila :)
  • 0

#73 Matt Napisany 24 lipca 2012 - 04:43

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
No dobrze, wątpię, aby ktoś chciał sobie zrobić w jedynce platinum rush, ale dobra wiadomość jest taka, że w trophy 'collect 1,000,000 bolts' nie chodzi o zebranie miliona śrubek na raz, ale o całą zebraną walutę w trakcie całej rozgrywki. Trophy wyskoczyło mi przypadkiem, kiedy po raz enty zbierałem kasę na RYNO, ale pojawiły się inne wydatki i znowu gdzieś wszystko wydałem i znowu zabierałem się za oszczędzanie, itd. A dwójki jeszcze nie włączam. Nie wolno mi :D


edytka: silly me, nie ma złotego RYNO :D
  • 0

#74 BeSOS Napisany 24 lipca 2012 - 09:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie ma ale kupujac ryno w jedynce dostajesz go za free w dwojce olo :) i kilka innych broni rowniez :)

Ja pomimo kilku ciezkich chwil z Ratchetem 1 bede go milo wspominal choc ze wzgledow oczywistych jest to najslabsza czesc, dalbym jej 8 naciagane z sympatii dla serii :)

Traz jedziemy dalej z dwojka ktora jak do tej pory jest jakosciowo kosmicznie dobra :)

Matt, z cirkawosci, w All4One grales? dobre to? Bo zapomnialem o niej kompletnie, jakos nastawienie na coopa mnie zniechecilo...
  • 0

#75 Matt Napisany 25 lipca 2012 - 14:45

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Nie, Jedyn, nie dotykałem nawet all4one - sterowanie mówem, coop, zabawa robiona pod multiplayer - nigdy w to nie zagram (chyba, że za kilka lat córa zechce). A w jedyneczce brakuje mi jeszcze pięciu złotych śrub i siedmiu skill pointów - jak to znajdę / odblokuję, wpadnie natychmiastowa platyna :D R.Y.N.O. spisuje się fantastycznie, ale najlepszy na świecie jest Tesla Gun, bardzo ładnie zdejmujący wszystko z ziemi i powietrza. Nie ściągam palca ze spustu biegając z jego złotą wersją :) Już nie mogę doczekać się dwójki / trójki, bo i z tego co pamiętam oraz z tego co piszecie - miecie jedyneczkę z powierzchni ziemi :)
  • 0

#76 ACZ Napisany 25 lipca 2012 - 14:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
ale w all4one to sterowanie movem jest chyba jedynie opcjonalne.
  • 0

#77 Matt Napisany 25 lipca 2012 - 21:08

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
W każdym razie, nie podoba mi się ani jedna zapowiedź, ani jeden gameplay i w ogóle całe to rodzinne granie wokół All 4 One. My tu gadu gadu, a w tzw. międzyczasie...

Dodany obrazek

... wpadła platyna :D Ratchet and Clank, pod warunkiem, że widziało się go jako pierwszego z kolekcji, jest prze-mega-fantastyczny, a granie w niego, jest jak gra w życie - im więcej kasy, tym łatwiej i przyjemniej :D Nazbierałem sobie ponad 600,000 boltsów, wykupiłem cały dostępny arsenał oraz jego złote wariacje (przynajmniej te, które mogłem) i ostro ruszyłem robić skill pointy. Było znacznie łatwiej, niż za pierwszym podejściem - mimo iż nie atakowałem głównego bossa po raz drugi (kiedy wpada platyna, nagle strasznie chcę już pograć w coś innego) ale sądzę, że poszłoby dużo łatwiej niż tydzień temu, a i ja ocaliłbym sporo włosów na głowie :D

Ratchet and Clank narobił mi sporo smaku na resztę kolekcji - wcale nie mam dość, wręcz przeciwnie, chcę ograć wszystko, co kupiłem. Zremasterowano to bardzo porządnie, nie natknąłem się na żadnego babola, płynność i grafika po prostu pieszczą oczy i mam nadzieję, że w następnej generacji konsol ktoś wreszcie pojmie, że 60 klatek na sekundę ZNACZNIE poprawia odbiór gry :D

Rzekłem, a teraz nie wiem co robić - New York Minute Hardcore w Max Payne 3, czy następnego Ratcheta :D
  • 0

#78 BeSOS Napisany 25 lipca 2012 - 21:15

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tesla w dwójce wypada dosyc blada i raczej nie uzywam :)
Ja chyba obadam All4One jak znajde za sensowną akskę (60-70zł) - zawsze to ratchet :)
  • 0

#79 Matt Napisany 29 lipca 2012 - 18:56

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
No więc grzęznę przez trylogię dalej :D Dobrze, że zacząłem od jedynki, bo po spędzeniu kilku godzin z Ratchet and Clank 2: Going Commando nie chcę grać już w nic innego! Bronie, grafika, sterowanie, system upgrade'owania broni, kombinezonu i paska energii, mnożnik śrubek - MIAZGA! Co pociągnę za spust, pół ekranu eksploduje i sypią się hurtowe ilości śrub! Oj, będzie platyna i to bez popitki - drugi ratchet jest prawie idealny! Denerwuje mnie jedynie naparzanie piratów stateczkiem kosmicznym (słabe to) i misje dużego Clanka (to również słabe). Cała reszta - czysty miód! Uwielbiam dobre klasyki HD - ten jest kapitalny!!!
  • 0

#80 BeSOS Napisany 31 lipca 2012 - 10:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja skonczylem wczoraj dwojke i w pelni sie zgadzam :) gra jest pod kazdym wzgledem lepsza od jedynki, levelovanie tak wkca ze nie sposob sie oderwac....sam ejstem zdiwiony jak bardzo gra zblizona jest jakosciowo Toolsom i Crack in Time...co moze byc komplementem dla tyc nowszych czesci albo wrecz przeciwnie bo wychodzi na to ze formula nie zmienila sie zbytnio przez 8 lat...anyway, gra jest mega miodna i piekna do tego, momentami naprawde mozna pomyslec ze to gra z tej generacji a nie poprzedniej, plynnosc, ostrosc, design, kolory, wszystko jest z najwyzszej polki :)

Do tego gra jest wreszcie idealnie wywazona (choc moze nawet i za latwa bo chyba na zadnym bossie nie zginalem lacznie z finalowym...), sterowanie ejst znacznir bardziej responsywne niz w edynce i wreszcie mozna siac zniszczenie bo jest strefowanie :)

Gra jest tak dobra ze cisne challenge mode a takie numery mi sie nie zdarzaja :) no alr musze zdobyc ryno 2 i wszystkie platynowe bolty, reszta trofeow mnie nie interesuje bo roboty sporo a nie chce tez zeby gra mi wyszla bokiem.

Teraz nie wiem sam czy atakowac 3 (po niej spodziewam sie jeszczewiecej i najbardziej jestem jej ciekaw) czy odsapnac...i chyba dokoncze teraz Sly 3 albo dla odmiany Dead Island obadam bo tez czeka, hmmm:)
  • 0

#81 Pious Napisany 31 lipca 2012 - 11:21

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Czyli co Jedyn, wbrew temu co mowiles wczesniej odradzajac mi kupno trylogii, warto ja brac? Musze rozejrzec sie za tymi Raczetami w koncu.
  • 0

#82 BeSOS Napisany 31 lipca 2012 - 16:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Bo nie sądziłem że kolekcja bardzie równie dobra a tu takie zaskoczenie:)))) więc jak najbardziej zaczynaj od kolekcji...matt się pewnie nie zgodzi ale ja bym odpuścił jedynkę i zaczął od dwójki ale tylko przez poziom trudności, porostu czuć że przy jedynce seria nie osiągnęła swojego pełnego potencjału, bronie sa nieciekawe, sterowanie utrudnia walkę no i poziom trudności zwalony...ale może ty jesteś większy hardkor ja casualem się zrobiłem ostatnio ;) twoja decyzja ale graj chronologicznie :)

Dodatkowo ta gra to raj dla tych co lubią wyciskać do ostatniej kropli gry, masa zbieractwa i totalnie uzależniający system levelowania postaci i giwer :) imo jedna z najlepszych serii na konsolach :) więc masz co najmniej sześć gier do ogrania ;)
  • 0

#83 Matt Napisany 31 lipca 2012 - 18:10

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Żałuję, że do Tools of Destruction nie wyszedł trofeowy patch, bo i za tą część złapałbym się niejako z rozpędu :) No, ale patrząc na Hideo Kojimę, może za kolejnych kilka lat, na przykład na 10 lecie serii... :D Jedyn dobrze mówi - kup sobie Pious Ratcheta trylogię i katuj do nieprzytomności - dwójka (i trójka z tego co pamiętam) mają tak obłednie rozbudowany system upgradeowania zbroi, zdrówka, broni i statku (tak, stateczku, którym bohaterowie latają z planety na planetę), że Ratchet jest niemal zręcznościówką rpg. Prawie przebiłem się już przez drugą część, ale trofeów za dużo nie nałapałem - trzeba będzie grę powtórzyć, tym razem z zaje.bistym mnożnikiem punktowym :D

Sprawa jedynki pozostaje otwarta - ja zacząłem od części pierwszej i grało mi się super - sporo krwi napsuł mi Drek (ostatni boss) i fakt, że ostatnie levele mają totalnie popsute checkpointy (giniesz, zaczynasz level od nowa). Gdybym zaczął od dwójki, jedynki nie chciałbym widzieć na oczy :D Jest prosta, okrojona, bardzo przestarzała :D Ale na start - idealna :)
  • 0

#84 BeSOS Napisany 31 lipca 2012 - 19:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dodany obrazek

Dwojka jest boner ale jedynka to przez 70% rowniez bardzo dobra gra i poki nie xagraszvwvdwojke to nie wiesz jak wiele mozna tu naprawic ;) pious wiec ma farta, ja na nieszczescie zaczalem gry od Tools of Destruction :)
  • 0

#85 Pious Napisany 31 lipca 2012 - 22:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Zatem dobrze, ze nie gralem w zadnego jeszcze. Ogram co mam i biore trylogie.
  • 0

#86 BeSOS Napisany 04 sierpnia 2012 - 13:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja już zacząłem trójkę :) chciałem przerwę zrobić ale nie wytrzymałem a dead island jakoś mnie nie kręci :) skończyłem trzy levele i póki co gra trzyma poziom poprzedniczki choć widać jeszcze drobne usprawnienia w interfejsie, właśnie takie jakich brakowało mi w dwójce i jedynce :) oprawa już nie jest takim przeskokiem jak z jedynki do dwójki, raczej jest to ten sam poziom choć wybuchy wydają
się jeszcze bardziej dopieszczone :)

Zastanawiam się czy nie spróbować jak collection tak bardzo mi te gry wchodzą ale też dużo złego naczytałem się o dwójce i jej poziomie trudności a jedynka wyjątkowo się brzydko zestarzala.....
  • 0

#87 Matt Napisany 04 sierpnia 2012 - 17:56

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Oj, dużo mam pracy przy dwójeczce :D Skończyłem ją z wynikiem 17% zebranych trofeów :) Miałem w planach trzasnąć platynę jeszcze w ten weekend, ale to pobożne życzenia - ilość śrubek, jaką trzeba zebrać, aby potrójnie wymaksować podwójnie już wymaksowane bronie jest przeobłędna - szczęśliwie z pomocą przychodzi mnożnik 20x, jeśli tylko Ratchet nie daje się postrzelić / ugryźć / pierd.olnąć w twarz :) Zdanie o tej grze mam identyczne, jak Jedyn - znacznie lepsza, ciekawsza i grywalna od jedynki, a do tego potwornie rozbudowana i napchana bonusami za wszystko :D

Ale ząb czasu na niej widać - włączyłem sobie na szybko Tools of Destruction i mocno już przyzwyczajony do oprawy drugiej części muszę tylko powiedzieć, że opadła mi szczena :) PS3-owe Ratchety rozgniatają swoim wykonaniem spokojnie ponad połowę gier, a na polu zręcznościówek nie mają żadnej konkurencji. Szybko wyłączyłem toolsy i wróciłem do dwójki - nie zdążyło aż tak bardzo zaboleć :P

Jedyn - zacząłem pierwszego Jaka w HD - nie mogłem się go doczekać, więc zassałem go jeszcze z PSN usa. Nabiłem jakieś 14% i odłożyłem na cyfrową półkę. Nie ma za grosz magii, nie wciąga, odstrasza sterowaniem (brakuje np. pełnej kontroli nad kamerą 3D). Wolę pocalakować Ratchety, bo są cudne!
  • 0

#88 BeSOS Napisany 04 sierpnia 2012 - 18:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jestesmy na tej samej stronie matt, bo dla mnie jest to jedna z najlepszych serii ever, a na PS3 Ratchety ToD i CiT to imo czołówka najlepszych gier ekskluzywnych PS3, a CiT to spokojnie moje top 3 tej generacji :)

Jaka 1 skończyłem na PS2 keidys wiec pewnie bym odpuścił a dwójka i trójka juz wyglądaja fajnie całkiem...tyle ze naczytalem sie o debilnych checkpointach w 2 i mnie to odstrasza...

Kurcze Ratchety sa tak dobre ze chciałem wczoraj wrocic do Sly 3 ale po ratchecie gra się w to jakoś słabo....
  • 0

#89 Matt Napisany 12 sierpnia 2012 - 13:54

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
No, platyna w dwójce stała się faktem - dziś nad ranem dotarłem wreszcie do muzeum Insomniac i ostatecznie dopieściłem stateczek :) Z własnej winy robiłem tę platynkę dłużej niż ustawa przewiduje - trophy za 'all weapons, all upgraded' wpada już za jednokrotny tuning gadżetów - nie trzeba upgrade'ować broni w wersji Ultimate :) Ja w nieskończoność ganiałem po arenach strzelając z doje.banych ultimatów (plazma storm rządzi i dzieli), a kompletnie olałem eksplodującego pająka, którego chciałem zostawić sobie na koniec. Nie mniej, zabawy było od groma - niewiele dodam ponadto, co już z Jedynem napisaliśmy :) W ogóle nie tracę zajawki uszatym i bardzo chętnie wezmę się zaraz po pracy za trójeczkę! Ciekawe, czy dostanę jakieś bonusy za save z dwójki - Jedyn, jak było u Ciebie?!

Do tej pory - Ratchet pierwszy dostaje ode mnie 8/10, a drugi inkasuje pełne 10/10 :D Boję się trójki :D :D
  • 0

#90 BeSOS Napisany 12 sierpnia 2012 - 14:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Sa bronie z dwójki niektóre za free jak masz sejwa ale to chyba te same co w jedynce...ja w kazdym razie ich nie uzywam bo te co dodali w trojce sa zbyt dobre ;)
Ja jestem pewnie jakos w 2/3 gry i nie mam do czego aie czepnac. Najlepsza z czesci imo najbardziej dopracowana..ciezko sie oderwac choc ja celowo zrobilem sobie tygodniowa przerwe na odpoxzynek od srubek...a dzisiaj odpalilem na chwile i wsiaklem na kilka godzin;) cracka juz zamowilem bo pora na new game plus :)))))

Choc musze przyznac ze przeskok z dwojki na trojke jest subtelny to juz nie ten sam szok co po jedynce i w sumie nieco mnie to rozczarowalo ;p levele chyba bardziej podeszly mi z dwojki. Ale nie ma z kolei nudnych leveli w stateczku ;) zobaczyny co bedzie dalej :(

Edit: troche sie zmienilo, ostatnie trzy levele jakie teraz skonczylem mnie rozjebaly wykonaniem, ach co za gra a ja za zcasow ps2 tylko GCN wielbilem :olo: gdybym mial wowczas ps2 i gcn to w zyciu bym nie uwazal konsoli N za posiadajaca lepsze exy.
  • 0