Skocz do zawartości

Gamecube - pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
72 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 13:48

Gość__*
  • Goście
Mam problem z kartą pamięci Big Ben 59 bl. Jak miałem grę StarFox Adv. to jak zapisywałem grę, to save,y nie znikały, ale jak teraz mam Zeldę Wind Waker, to jak zapiszę grę, i wyłączę konsolę, i ją znowu włącze, to gra mówi, ze nie ma saweów. Może ktoś ma podobny problem, i wie, jak zaradzić?
  • 0

#2 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 13:58

Gość__*
  • Goście
Odpowiedź sam sobie napisałeś - masz nieorginalną karte, a w tych takie bajery się zdarzają
  • 0

#3 BeSOS Napisany 04 stycznia 2005 - 15:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja mam jedną bigbenke 120 i narazie(od 2 lat) nic sie nie skasowało. Zreszta najlepiej miec oryginalna memorkę i na niej trzymac najwazniejsze save'y
  • 0

#4 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 17:34

Gość__*
  • Goście
podobno save'y czasem znikaja gdy uzywa sie starszych freeloaderow majac na jednej karcie zapisane save'y PALowe i NTSC.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 20:21

Gość__*
  • Goście
Takie somm uroki kart nieorginalnych. Znam wiele takich magicznych przypadków. :lol: :lol:
  • 0

#6 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 21:25

Gość__*
  • Goście
znam to z własnego doświadczenia. Jak kupiłeś w jakimś dobrym sklepie (ul***ma, ulti***ma, albo ultim*** :wink: ) to ci wymienią z dopłatą na orginalną (tak jak zrobili mi w sklepie u[cenzored]ma :wink: ) temat do zamknięcia. a na przyszłość takie kwiatki lepiej umieszczaj na :arrow: http://www.neo-plus....wforum.php?f=22 bo inaczej twoje tematy długo nie pożyja :wink:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 22:08

Gość__*
  • Goście
Gooner?? z ta wymianą na oryginalną z dopłatą to na pewno?? Jeśli tak to wymieniam.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 15:18

Gość__*
  • Goście
Poznecam sie troche nad U...No, wiecie sami. Kupiłem tam Zelde i karta vip była nieaktywna. Jaja jakies, ale trudno. A teraz na temat. Grajac w ta sama Zelde uzywalem karty Joytecha. Kilka razy po właczeniu konsoli nie ”wyczuwało” karty. Jednak po wyjeciu i powtórnym włozeniu problem znikal.
  • 0

#9 Ganon Napisany 28 lutego 2005 - 16:36

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja tam nigdy nie miałem problemów, a moje sprzęty, są żywą reklamą Ultimy prawie...phi...
  • 0

#10 Gość__* Napisany 28 lutego 2005 - 19:45

Gość__*
  • Goście
A co myślicie o kartach bigbena, bo na oryginalna nie mam hajsu a musze sobie jakąś kupic bo jedna juz pełna prawie, doradźcie. a może dozbierać i kupic oryginalna??
  • 0

#11 Gość__* Napisany 01 marca 2005 - 15:32

Gość__*
  • Goście
kup sobie gre, ktora zawiera oryginalna memorka a potem sprzedaj sama giere. moze wyjdzie taniej... a swoja droga te 60zl za memorke to nie jest jakas straaaaaszna kasa.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 12:15

Gość__*
  • Goście
Witajcie

Czy ktos z Was orientuje sie moze gdzie w Lodzi mozna kupic nowego GCN?
Kurcze nie znalazlem go w zadnym markecie:( :cry:

Dajcie znac
pozdrawiam

Czlowiek
  • 0

#13 Kozio Napisany 27 kwietnia 2005 - 13:06

Kozio

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
W Łodzi raczej nie da rady. Ja zamówiłem przez internet(Allegro) i wszytko było tak jak powinno (czyt.jakość,karty,cena itd.).
  • 0

#14 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 17:26

Gość__*
  • Goście
To jest kurcze skandal:(

A czy w Warszawie sa gacki dostepne w marketach? Na przyklad w MM?
Ostatecznie i tak bede w stolicy:)

Warszawiacy dajcie znac.

pozdrawiam
Piotr Czlowiek
  • 0

#15 gruby Napisany 27 kwietnia 2005 - 17:32

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

To jest kurcze skandal:(

A czy w Warszawie sa gacki dostepne w marketach? Na przyklad w MM?
Ostatecznie i tak bede w stolicy:)

Warszawiacy dajcie znac.

pozdrawiam
Piotr Czlowiek

Jasne. Osobiscie zamiast marketu polecam Empik w centrum (w domoach centrum na przeciwko pałacu Kulruty). Maja szalony wzbor gierek na NGC i konsole rowniet. Tyle ze w cenie chyba kolo 500 zl... Ale moge sie mylic. A w okolicy ma oddział Świat Gier (hmmm :/) i Ultima. Wiec mozesz tam zajrzec po przejzeniu ofert.
Pozdrawiam!
  • 0

#16 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2005 - 12:58

Gość__*
  • Goście
To chyba słabo szukałeś,nie pamiętam w którym markecie ale na pewno widziałem Gacka.Poszukaj w Media Markt i Carefourze.A jakby tam nie było to spytaj się w UCS na Wyszyńskiego 12(nr tel 689 87 87)nawet jeżeli tam nie będzie to na 100% powiedzą ci gdzie go możesz kupić.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2005 - 14:35

Gość__*
  • Goście

Świat Gier (hmmm :/)

A co jest ze Swiatem Gier? Kiedys korzystalem z ich uslug... Stamtąd mam GacKa... Czyzby bylo cos o czy mnie wiem :| ?
  • 0

#18 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 17:22

Gość__*
  • Goście
Witajcie

Gruby, czy mozesz podac adres tego warszawskiego EMPIKU- tak dobrze zaopatrzonego w produkty NINTENDO? 12 bede w Warszawie.

Ewentualnie podaj mi nazwy warszawskich marktow (jesli znasz) w ktorych sa gacki?
Na przyklad w lodzkim Media nie ma gackow ani gier:(

Z gory dzieki za info

pozdrawiam
Piotrek
  • 0

#19 BeSOS Napisany 10 maja 2005 - 12:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
EMPiK Megastore
ul. Marszałkowska 116/122 /budynek Galerii Centrum/


Godziny otwarcia:
pon-pt : 9-22, prasa - od 7,oo
sobota : 9,oo-22,oo
niedziela: 11,oo-20,oo

prosze bardzo, choć Gruby nie jestem :wink:

marketów z GCN nie znam, wiec jeśli juz to Ultima, Mad Games, Ś-G.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 18:08

Gość__*
  • Goście
1qaz1q dziekuje bardzo za informacje.
Juz w czwartek gacek bedzie moj:)

Pozdrawiam

Piotrek
  • 0

#21 Ganon Napisany 11 maja 2005 - 13:22

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja bym lecial do Ultimy. Tam jest wszystko tip-top i w ogole :wink: Polecam.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 19:58

Gość__*
  • Goście
Gdzei mozna siciagnac pokmon colloseum na gcn ?????????????????????????
Bo nie wiem. :!: :!: :!: :mrgreen:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 08:23

Gość__*
  • Goście
Ze sklepu
  • 0

#24 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 19:25

Gość__*
  • Goście
witam
mam konsole gamecube i kiepski tv nie posiadajacy wyjscia audio. w celu poprawienia jakosci obrazu i checi podlaczenia gc do amplitunera zakupilem kabel rgb (nieoryginalny) z dodatkowymy wejsciami chinch audio-video (znajduje sie ona w okolicy srodka kabla). Wszystko jest ok - obraz ulegl poprawie lecz problem zaczyna sie gdy...
podlacze kabel audio do tej wtyczki i poldlacze do amplitunera...czaczyna wszystko buczec i nie wiem co zrobic... kabel audio jest ok gdyz podlaczylem go do innego urzadzenia i dziala... czy to jest wina tego kabla rgb ? czy te dodatkowe wtyczki w tych kablach to sciema i nie nadaja sie one do niczego ? prosze o pomoc
pozdrawiam
  • 0

#25 Scorpio Napisany 13 lutego 2006 - 20:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Te dodatkowe wtyczki wykorzystywałem u kolegi. Podłączałem do TV SCART, a audio osobno do głośniczków. I wszystko działało.

Teraz uwaga! Osobno podłączyłem SCART i kamerę do złącz oddzielnych A/V na kablu bez podłączania konsoli i ... poszedł przez to obraz i dźwięk. Morał: kabel nie jest tylko wyjściem, ale i wejściem sygnału, stąd gdy ampli ma jakiś własny sygnał może coś interferować.

Nie wiem co może być przyczyną, ale może właśnie ta właściwość. I ogólnie, takie pytanie zadaj w odpowiednim dziale. Tam powinieneś uzyskać lepszą pomoc:
http://www.neo-plus.... ... 653#141653

Pozdrawiam i witam na forum
  • 0

#26 nicun Napisany 13 lutego 2006 - 21:07

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:
Zaczyna buczeć? Może próbowałeś podłączyć dźwięk do wyjścia wideo na kablu (żółty)? Audio to biały i czerwony. Jeśli zrobiłeś prawidłowo, może w kablu RGB być przebicie pomiędzy żyłami audio-wideo.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 21:42

Gość__*
  • Goście

witam
mam konsole gamecube i kiepski tv nie posiadajacy wyjscia audio. w celu poprawienia jakosci obrazu i checi podlaczenia gc do amplitunera zakupilem kabel rgb (nieoryginalny) z dodatkowymy wejsciami chinch audio-video (znajduje sie ona w okolicy srodka kabla). Wszystko jest ok - obraz ulegl poprawie lecz problem zaczyna sie gdy...
podlacze kabel audio do tej wtyczki i poldlacze do amplitunera...czaczyna wszystko buczec i nie wiem co zrobic... kabel audio jest ok gdyz podlaczylem go do innego urzadzenia i dziala... czy to jest wina tego kabla rgb ? czy te dodatkowe wtyczki w tych kablach to sciema i nie nadaja sie one do niczego ? prosze o pomoc
pozdrawiam



albo po prostu minus za slabo laczy :)

czyli nie ten srodkowy pionk w chinche ale chodzi mi o to boczne na okolo :)

sprawdz i odpisz
  • 0

#28 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 22:02

Gość__*
  • Goście
witam
na pewno nic nie pomieszalem - wkladam koncówki w odpowiednie miejsca i w momencie gdy kabel audio podlaczony do konsoli przez te wejscie w kablu podlaczam w jakiekolwiek miejsce do amplitunera (cd, tape tape 2 oprocz phono bo wiadomo ze to pod decka jest tylko) to automatycznie buczy.... nie wiem ale zdaje mi sie ze chyba ten kabel RGB jest uszkodzony. czy ktos mial podobne doswiadczenie ? czy uzywa ktos kabla rgb do konsoli z podlaczonym dzwiekiem przez dodatkowa wtyczke w rgb ? prosze o jakies dane bo jesli u was wszystko jest ok to wychodzi na to ze cos musi byc nie tak z tym kablem... wiadomo problem zniknalby gdybym mial wyjscie audio w tv - ale w tej chwili nei moge pozwolic sobie na lepszy :/ pozdrawiam i czekam za jakas rada...
ps: panie moderatorze prosze o przesuniecie mojego postu do odpowiedniego dzialu.
  • 0

#29 nicun Napisany 14 lutego 2006 - 00:29

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:

witam
na pewno nic nie pomieszalem - wkladam koncówki w odpowiednie miejsca i w momencie gdy kabel audio podlaczony do konsoli przez te wejscie w kablu podlaczam w jakiekolwiek miejsce do amplitunera (cd, tape tape 2 oprocz phono bo wiadomo ze to pod decka jest tylko) to automatycznie buczy.... nie wiem ale zdaje mi sie ze chyba ten kabel RGB jest uszkodzony. czy ktos mial podobne doswiadczenie ? czy uzywa ktos kabla rgb do konsoli z podlaczonym dzwiekiem przez dodatkowa wtyczke w rgb ?

Ja używam (w DC) i nie mam problemu. Możliwe, że jest tak, jak napisał G-King:

po prostu minus za slabo laczy Smile

czyli chodzi o "masę". Spróbuj podłączyć jeden kanał, jeżeli "buczy", podłącz drugi (także tylko jeden). Zobacz też, czy w gnieździe wtyczka siedzi "porządnie", bo kiedy masa "nie styka", to także buczy.
Jeśli masz możliwość, przetestuj kabel u znajomego, choć coraz bardziej zaczynam podejrzewać, że kabel jest źle wykonany i sygnał wideo "przebija" do dźwięku (spotkałem się już z czymś takim).
  • 0

#30 Scorpio Napisany 14 lutego 2006 - 09:18

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

kabel audio jest ok gdyz podlaczylem go do innego urzadzenia i dziala... czy to jest wina tego kabla rgb ?

Ale według tego, po podłączeniu do słuchawek/głośniczków innych wszystko jest oki. Przynajmniej ja tak odczytałem. Problem stanowi amplituner.
  • 0