Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Island

Techland Deep Silver PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
509 odpowiedzi na ten temat

#1 117 Napisany 16 lutego 2011 - 20:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nawet dobry pomysl na teaser

http://www.ign.com/v...ncement-trailer

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 14:03

  • 0

#2 Raikoh Napisany 16 lutego 2011 - 20:29

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Temat już chyba był zakładany. Chyba Czychu3 był autorem ..
  • 0

#3 cybercotlet Napisany 16 lutego 2011 - 20:34

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 600 Postów:
wpisałem w wyszukiwarce "Dead Island" i nic nie znalazło - tzn nic starego :)
  • 0

#4 117 Napisany 16 lutego 2011 - 20:49

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
bo wyszukiwarka nie dziala, a mnie sie nie chce szukac.
  • 0

#5 Druciak Napisany 16 lutego 2011 - 21:11

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Nigdzie nie ma takiego tematu. Pofatygowałem się z nudów i przeszukałem. ;)
  • 0

#6 Gość_gofrowsky_* Napisany 16 lutego 2011 - 21:21

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Tak więc co do teasera to wygląda ciekawie nie jest moim must have, ale kiedyś na pewno kupię tym bardziej że gra od Techlandu.
  • 0

#7 Druciak Napisany 16 lutego 2011 - 21:35

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Nie no teaser mnie zmiażdżył. Świetnie zrealizowany, spokojny, nastrojowy i widać, że cały czas jest ta sama formuła gry od 2007 roku. :P Oby tak długi proces dewelopingu nie spieprzył dobrze zapowiadającego się tytułu. Mnie kupili. :)
  • 0

#8 MarcheLLo7 Napisany 16 lutego 2011 - 22:35

MarcheLLo7

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Chłopaki z Techlandu rozwijają się, co widać na przykładzie serii Call of Juarez, więc myślę ,że gra będzie dobra.
  • 0

#9 Gość_gofrowsky_* Napisany 16 lutego 2011 - 22:40

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
A propos nowego Call of Juarez to nie wyobrażam sobie tej gry w naszych czasach. Zagram jak będzie taniej. :cf:
  • 0

#10 Sotaku Napisany 17 lutego 2011 - 13:48

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 682 Postów:
jeśli ktoś chce to zobaczyć w dobrą stronę ;)

Niszczy klimat niestety...trailerek świetny, ale o grze mówi niewiele, grafika dobra, no i plus za Naszą firmę
  • 0

#11 Holden Napisany 17 lutego 2011 - 14:39

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Ostatni raz o tej grze czytałem ponad trzy lata temu, i troche sie zdziwiłem że jeszcze coś tam dłubią nad tym.
  • 0

#12 Ryan Napisany 17 lutego 2011 - 14:56

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

grafika dobra

Przecież to render. :clown:
  • 0

#13 117 Napisany 17 lutego 2011 - 14:58

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nie wiem gdzie tam jest dobra grafika... postacie wygladaja jak plastikowe szmaty z siga Ryan'a a animacja wola o pomste do nieba...
  • 0

#14 Sotaku Napisany 17 lutego 2011 - 16:16

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 682 Postów:
jejku podciągnąłem, bo Polska produkcja :clown:
  • 0

#15 phsx Napisany 17 lutego 2011 - 18:03

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Zgadzam się z postem znajdującym się 2 posty wyżej :clown: Gabinet figur woskowych rodem ze starych gier Fifa. Ogółem fajny trailer.
  • 0

#16 keogh Napisany 17 lutego 2011 - 19:22

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Nowy trailerek bardzo odtwórczy, zrzyneczuńka z remakeu świtu żywych, tyle, że od tyłu, co może być zrzyneczką z np. memento, olo lub irreversible, lolo
Jak dobrze zer zauważył, silikonowe postacie z chorymi stawami. Coś jak renderowany RE the Movie (degeneration - chyba)
Ogólnie mi się spodobał.

Co do samej gry to...
trololibimbo
  • 0

#17 BeSOS Napisany 17 lutego 2011 - 21:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Rewelacyjny trailer, jeszcze lepsza muzyka - może nie jest to najlepsza jakość CG ale jednak robi wrażenie imo. Fajnie gdyby gra była choćby na 7 bo tematyka fajna :)
  • 0

#18 Gość_gofrowsky_* Napisany 17 lutego 2011 - 21:08

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
Ja tam nie widzę tej fajnej tematyki bo pewnie okaże się, że będzie zwykłe siekanie zombie jak w Dead Rising (jakby było to na poziomie DR to by było spoko bo to zabijanie jako taki fun dawało, ale i tak wygląda ciekawie sam trailer)
  • 0

#19 Ryan Napisany 17 lutego 2011 - 21:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ja tam nie widzę tej fajnej tematyki bo pewnie okaże się, że będzie zwykłe siekanie zombie jak w Dead Rising

Nie. Podobno mają zaawansowany system szatkowania przeciwników. Coś jak w metalowym Rising. Dlatego w trailerze było tyle poodcinanych kończyn. Podobno. Większość outletów już widziała albo niebawem zobaczy grę przy okazji "sprawdzania" CoJ:Cartel, więc pewnie można na dniach oczekiwać relacji z handsonów.
  • 0

#20 Nexus Napisany 17 lutego 2011 - 21:50

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Jeśli gra będzie choć w połowie tak dobra jak trailer to będzie hit.
  • 0

#21 Druciak Napisany 17 lutego 2011 - 22:00

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Kurde właśnie się dowiedziałem od kolegi, że będą 4 postacie do wyboru w grze. Trochę głupie moim zdaniem, wolałbym grać jedną, ustaloną z góry postacią i cieszyć się grą, a tutaj takie info. No cóż, o ile trailer przybliżył do gry, tak te info oddala, czyli znowu neutral. :/
Teraz przeczytałem info na portalu, coop do 4 graczy. Hmmm, pierwsze skojarzenie L4D. Super....
  • 0

#22 GrzesiekMB Napisany 17 lutego 2011 - 23:29

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Jeśli gra będzie choć w połowie tak dobra jak trailer to będzie hit.


to bedzie gra na 4\10 ;)
  • 0

#23 ACZ Napisany 18 lutego 2011 - 01:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
Oficjalna notka prasowa. Wygląda na to, że gra będzie na silniku Chrome 5 (CoJ2 był na Chrome 4). Ogółem ciekawe co z tego wyjdzie, bo gra była już zapowiedziana bardzo dawno temu, w czasach gdy Techland robił gry na silniku Chrome 2.

Terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Wakacje w raju zamieniają się w piekło, po tajemniczym wybuchu epidemii, zamieniających ludzi w zombie. Jedyną szansą odciętego do reszty świata gracza na przetrwanie, jest nieustająca walka o życie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci. Deep Silver ogłosił dziś, że będzie wydawcą Dead Island™, mrocznego zombie slashera wyprodukowanej przez największego polskiego developera gier – Techland. Gra łączy w sobie elementy FPP z silnym naciskiem na walkę wręcz, rozwój bohatera oraz modyfikacją szerokiego wachlarza broni. Dead Island umożliwia grę w trybie co – op do 4 graczy na raz, ukazując tym samym dramatyczną historię walki o przetrwanie zainspirowaną klasycznymi horrorami o zombie.
Na malowniczej wyspie hordy przerażających zombie czyhają na życie bohatera podczas wypełniania różnorakich misji, mających na celu przetrwanie epidemii i wydostania się z piekielnej wyspy. Mając ograniczony dostęp do broni i amunicji, bohater jest zmuszony korzystać ze znalezionych przedmiotów i używać ich podczas starć z zombie. W trakcie dalszej gry przypadkowo znalezione przedmioty służące za prowizoryczną broń będzie można przeobrazić w prawdziwe narzędzia do masowego zabijania.
Aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających fanów, Dead Island™ zawiera także elementy RPG. Gracz na początku rozgrywki może wybrać jednego z dostępnych bohaterów, reprezentującego specyficzna klasę postaci, z unikatowymi umiejętnościami i drzewkiem rozwoju. W czasie gry będzie można posiąść szereg nowych umiejętności w trakcie wypełniania misji i nauczyć się nowych taktyk walki z zombie, podczas przemierzania niebezpiecznych zakątków tropikalnej wyspy.
Dzięki trybowi co – op do 4 graczy, w dowolnym momencie rozgrywki, gracz może bezproblemowo dołączyć do akcji, by doświadczać walki i uczestniczyć we wciągającej historii o przetrwaniu.
Dead Island™ tworzona jest na zupełnie nowym silniku Chrome Engine 5, dzięki czemu gra może pochwalić się rewelacyjną oprawą audiowizualną, co widać między innymi podczas przemierzania dzikich zakątków tropikalnej dżungli. Twórcom udało się rewelacyjnie odwzorować najmniejsze detale otaczającego świata - bogatą florę wyspy jak i oryginalne scenerie miast czy wnętrza hotelu.


  • 0

#24 Raikoh Napisany 18 lutego 2011 - 09:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

jejku podciągnąłem, bo Polska produkcja :clown:


:clown:

Trailer mega klimatyczny. Chyba jeden z lepszych jakie widziałem. Dobra pomysłowa realizacja przy świetnej muzyce. Brawa dla Techland.
Posty na GB pod trailerem to w 99% zachwyt. Sporo ludzi pisze, że to najlepszy trailer jaki w życiu widzieli. Nie dziwi mnie to.
  • 0

#25 egonszef Napisany 18 lutego 2011 - 10:02

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Tak trailer niesamowicie pobudza umysł gracza, aż czujesz ten strach, przerażenie, chęć uratowania swojego dziecka.. nie mam co prawda ale dzięki techlandowi łatwiej mi teraz jest zrozumieć jakie uczucia targają rodzicami w chwili zagrożenia. Przezajebisty trailer. Ciekawe jak wyjdzie z grą, jeśle będzie na wzór LFD to może być ciekawie, choć może i właśnie dlatego tak długo czekali z premierą aby grę poprawić i dodać jej więcej ciekawych rzeczy niż w LFD, zobaczymy, jak czekam i jara mnie ta pozycja po trailerze niesamowicie.
  • 0

#26 Zeus-Nelson Napisany 18 lutego 2011 - 10:43

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Muszę przyznać że pomysłem i klimatem trailer wymiata ;) U mnie obecność zombiaków już wywołuje lekkie drgania, a jeśli będzie można je rozczłonkowywać, kombinować z bronią, a gameplay będzie co najmniej tak dobry jak w CoJ to myślę że chłopaki mogą znowu trochę namieszać na rynku
  • 0

#27 Ryan Napisany 18 lutego 2011 - 11:13

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Oficjalna notka prasowa. Wygląda na to, że gra będzie na silniku Chrome 5 (CoJ2 był na Chrome 4). Ogółem ciekawe co z tego wyjdzie, bo gra była już zapowiedziana bardzo dawno temu, w czasach gdy Techland robił gry na silniku Chrome 2.

Techland (ba! nikt) nie przepisuje silnika od zera. Ich pipeline i silnik ewoluują przyrostowo, więc czas, kiedy zaczęli pracować nad grą nie ma znaczenia (szczególnie, że AFAIR pierwsze zapowiedzi dotyczyły pomysłu i prototypów a nie właściwej produkcji).
  • 0

#28 Ryan Napisany 18 lutego 2011 - 11:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Są jakieś screeny.
http://www.gamikaze...._Galeria_2.aspx
  • 0

#29 Krill Napisany 18 lutego 2011 - 12:34

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Naprawdę mocny trailer. Tak jak wcześniej szczerze mówiąc Dead Island nawet nie kojarzyłem, tak teraz jestem zaintrygowany.
  • 0

#30 olfeusz Napisany 18 lutego 2011 - 12:48

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Nawet Kojima się zachwyca:

http://thesilentchie...by-dead-island/
  • 0



Inne z tagami: