Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Island

Techland Deep Silver PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
509 odpowiedzi na ten temat

#31 AdamekPL Napisany 18 lutego 2011 - 14:44

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Trailer bardzo fajny, ciekawe co z tego wyniknie.
  • 0

#32 Druciak Napisany 18 lutego 2011 - 15:19

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Ciekawe czy będzie trzeba się w niektórych momentach gry skradać. To by fajnie wyglądało skradać się po krzakach, za płotem i dawać sygnały kompanom(ofc jak się gra ze swoimi z headsetem), że mogą spokojnie iść dalej. To by bylo coś.
  • 0

#33 ACZ Napisany 18 lutego 2011 - 18:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Screeny śliczne, ale ostro podpimpowane.
  • 0

#34 Chewie Napisany 18 lutego 2011 - 21:29

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
olo

  • 0

#35 Raikoh Napisany 18 lutego 2011 - 23:44

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mistrzostwo świata ten treiler. Targa uczuciami jak wiatr liśćmi jesienią. Piękne i smutne. Wcześniej ta gra mnie w ogóle nie interesowała, a teraz wypatruję kolejnych materiałów na jej temat.
  • 0

#36 Ari Napisany 19 lutego 2011 - 09:50

Ari

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
Trailer piękny, to prawda...nie można do niego w niczym się przyczepić, smutny, poruszający, piękny...6/6 ale wcześniej ktoś mówił "4 postacie do wyboru" ktoś pomyśli "Łeee pewnie klon L4D", według mnie zrobią tak że każda postać będzie sama, w zupełnie innej lokacji, gdzieś w mieście...głupio by było gdyby znów chodziło się z trzema kompanami przy sobie jak w L4D, chodź miało to dużo zalet np. leczenie przez innych gdy mieliśmy mało życia, asysta i ochrona przed zombie itp...ale wracając do tematu miejmy nadzieje że polacy pokażą dużo, dużo kreatywności powalającej państwa zagraniczne na głowę i że Dead Island będzie Tytułem roku ;D
  • 0

#37 MonsieurWoland Napisany 19 lutego 2011 - 09:54

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Tak trailer niesamowicie pobudza umysł gracza, aż czujesz ten strach, przerażenie, chęć uratowania swojego dziecka..


:clown: :clown: :clown:

Trailerek jest spoksik, niemniej zaden CoJ nie przypadl mi do gustu, watpie zeby techland przy tej grze sie wybil.
  • 0

#38 BeSOS Napisany 19 lutego 2011 - 10:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Trailer jest świetny, ale to tylko TRAILER, dodatkowo, nie mający wiele wspólnego z grą, która jest czymś na wzór Boarderlands wymieszanym z Dead Rising.
Moim zdaniem, Techland bardziej sobie zaszkodził niż pomógł - w tej chwili świat gier oszalał na punkcie TRAILERA a nie gry, a jeśli gra nie będzie killerem (bardzo tego bym chciał, ale bądźmy realistami [btw, polecam obadać demo Nail'd...]) to Techland zostanie zapamiętany jako studio wielkich obietnic bez pokrycia.

Trailer robi wrażenie kompozycją, muzyką, jest bardzo poruszający i filmowy, ale jest jednocześnie tak daleki od gry, że nie ma z nią wiele wspólnego...tak mi się wydaje. Ale nawet jeśli gra nie sprosta oczekiwaniom, to i tak zostanie zapamiętana...ze względu na trailer.
  • 0

#39 cybercotlet Napisany 19 lutego 2011 - 12:23

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:
Ten sam trailer chronologicznie:

Warto obejrzeć :)
  • 0

#40 fingus Napisany 19 lutego 2011 - 12:29

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Trailer jest świetny, ale to tylko TRAILER, dodatkowo, nie mający wiele wspólnego z grą, która jest czymś na wzór Boarderlands wymieszanym z Dead Rising.
Moim zdaniem, Techland bardziej sobie zaszkodził niż pomógł - w tej chwili świat gier oszalał na punkcie TRAILERA a nie gry, a jeśli gra nie będzie killerem

Sądzę, że lepiej jednak jest wypuścić słabą grę o której jest głośno (choćby za sprawą trailera), niż... słabą grę o której nikt nie słyszał. ;-)
Poza tym, gdy bycie kilerem jest nieosiągalne, często wystarcza bycie średniakiem o fajnej tematyce i przyzwoitej mechanice (Borderlands + Dead Rising? wchodzę w to!).
  • 0

#41 Cudak Napisany 19 lutego 2011 - 17:28

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
http://tvgry.pl/?ID=1493

Od 3:38 zaczyna się wywiad z ziomalem obecnym na pokazie gry. Można dowiedzieć się pary rzeczy, które IMO napawają optymizmem :)
  • 0

#42 egonszef Napisany 19 lutego 2011 - 18:35

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Fajnie Geoff speniał przed trailerem, miód dla oczu :)) widać wychowany w strachu :cool:

A co do gry, to oby mechaniki nie spartolili, nich kopiują od najlepszych, posypują słowiańską zajebistością i będzie fajnie, w końcu będą zombiaki :mrgreen:
Chciałbym poczuć takie zaszczucie jak w Dead Nation.
  • 0

#43 Texz Napisany 19 lutego 2011 - 18:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeszcze nie oglądałem tego "NAJLEPSZEGO TRAILERA W HISTORII GIER WIDEO OKOLOLO", tylko screeny i muszę stwierdzić, że wypadają biednie. Jakieś to wszystko zbyt mocno się świeci. Pewne pod względem technologicznym wypada OK, ale z punktu artysty takiego jak ja jest bardzo biednie.
  • 0

#44 egonszef Napisany 19 lutego 2011 - 18:48

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Też mi wielki problem obejrzeć.. no chyba że szukasz fejmu w tym że jeszcze nie obejrząłeś.. że niby ci zazdrościć trzeba tych emocji, których jeszcze doświadczysz.. heh
  • 0

#45 Texz Napisany 19 lutego 2011 - 18:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Miałem za słaby Internet w hotelu Dodany obrazek
  • 0

#46 egonszef Napisany 19 lutego 2011 - 18:52

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
No to wal, ciekaw jestem opinii, choć i tak wiem jaka będzie.
  • 0

#47 Texz Napisany 19 lutego 2011 - 18:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mam podobne zdanie jak Jedyn. Naprawdę będę stawiał pomniki Techlandowi, jeżeli uda im się odejść od konwencji: "weź ten młot i wybij wszystko w promieniu 300 metrów".
  • 0

#48 Ryan Napisany 19 lutego 2011 - 22:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Screeny śliczne, ale ostro podpimpowane.

Nie. Jedynie pochodzą z buildu PC.

jeśli gra nie będzie killerem (bardzo tego bym chciał, ale bądźmy realistami [btw, polecam obadać demo Nail'd...])

Nail'd robił Techland Warszawa a nie Techland Wrocław. To mały, niskobudżetowy projekt.

A Trailer trochę oszukuje. ;) Ponoć kreatywne cięcie wyleciało z gry. :(
  • 0

#49 GrzesiekMB Napisany 20 lutego 2011 - 20:03

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Ponoć kreatywne cięcie wyleciało z gry. :(


lOlz, to nie wiem co uratuje ta gre...
  • 0

#50 ACZ Napisany 21 lutego 2011 - 12:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Wstawiam info tu.

Techland szuka beta testerów do swoich nowych produkcji.
Formularz zgłoszeniowy:
http://www.techland....odzaj=playtesty

Techland. Wrocław, 21.02.2011

Tworzenie dobrych gier wymaga sporych nakładów ciężkiej pracy. Tworzenie gier wybitnych wymaga czegoś więcej: pełnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań graczy, dla których powstają. Techland chce tworzyć gry, które będą żyły w świadomości graczy, będą inspiracją dla twórców i zapiszą się w historii jako produkcje unikalne, wnoszące coś nowego do tak ogromnej, wymagającej i rozwijającej się branży jaką są gry komputerowe. Właśnie dlatego rozpoczynamy kolejną rekrutację do Bazy Aktywnych Graczy. Ma ona na celu zaangażowanie najbardziej doświadczonych graczy w proces dopracowywania aktualnie tworzonych gier. To niespotykana szansa, by stać się współtwórcą produkcji pokroju Call of Juarez, Nail’d, czy Dead Island.

Jeśli jesteś kimś, dla kogo gry to coś więcej niż tylko sposób spędzania wolnego czasu, jesteś pełnoletni i mieszkasz w
okolicach Wrocławia lub Warszawy, zgłoś się już teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i dołącz do grupy testerów, którzy będą mieli bezpośredni wpływ na to, jak ostatecznie wyglądać będą nasze najnowsze polskie produkcje.


  • 0

#51 Zwirz Napisany 21 lutego 2011 - 13:05

Zwirz

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
Trailer fajny. Zresztą stał się bohaterem dziwnego czegoś w internecie. Ludzie płaczą, zgrzytają zębami i w ogóle. Dziwna sytuacja.

Samej gry się nie mogę doczekać. Możliwe, że Techland zawojuje świat kolejną swoją produkcją. Czekam na więcej filmików, screenów i pierwszych raportów w magazynach.
  • 0

#52 ACZ Napisany 21 lutego 2011 - 13:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Gdybym mieszkał blisko Warszawy czy Wrocławia to być może podjąłbym się dorywczo beta testingu tej gry, dzięki czemu średnia ocen by była na poziomie 80% lub więcej. No, ale niestety nie mieszkam blisko, więc zobaczymy jak z tą grą będzie, ale minimum 7/10 raczej dziabnie.
  • 0

#53 Raikoh Napisany 21 lutego 2011 - 13:26

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Też bym się podjął. W końcu potrzebują specjalistów, ale nie mam jak :(
  • 0

#54 Ryan Napisany 21 lutego 2011 - 14:14

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Gdybym mieszkał blisko Warszawy czy Wrocławia to być może podjąłbym się dorywczo beta testingu tej gry

Techland nie przyjmuje betatesterów dorywczo. Poza tym nie masz doświadczenia. :cf:
  • 0

#55 cybercotlet Napisany 21 lutego 2011 - 14:19

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:
Ciekawe ile taki betatester zarabia :) Pewnie mało.
  • 0

#56 Shinigami Napisany 21 lutego 2011 - 14:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Techland nie przyjmuje betatesterów dorywczo. Poza tym nie masz doświadczenia. :cf:

Jako klasowej światy developer na pewno wie na co zwracać uwagę.
  • 0

#57 Cudak Napisany 21 lutego 2011 - 14:21

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
I tak więcej niż Czychu3.
  • 0

#58 Ryan Napisany 21 lutego 2011 - 14:23

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ciekawe ile taki betatester zarabia :) Pewnie mało.

W USA średnio 1/2 tego co zarabia programista($37k/rok przeciw $75k/rok). Ale jeśli zostajesz w QA przez kilka lat, możesz dobić do średnich zarobków programistów niższego szczebla. W Polsce pewnie dysproporcje są nieco mniejsze.
  • 0

#59 Raikoh Napisany 21 lutego 2011 - 16:05

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
W UK od 2tyś do 3tyś za miesiąc.
  • 0

#60 ACZ Napisany 21 lutego 2011 - 16:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
beta tester to jedna z najbardziej monotonnych prac
  • 0



Inne z tagami: