Skocz do zawartości

Zdjęcie

Loco Roco


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#61 luck1985 Napisany 22 lipca 2006 - 00:56

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ta gra nikogo nie kreci , kreci jak sie ma demo i 2 gry na krzyz - wtedy wszystko kreci :lol:

To nie to co Lumines.


Peace , love , extasy ....

Do dzis pamietam ta muzyczke .....Mondo Grosso - Shinin :D
  • 0

#62 luck1985 Napisany 02 sierpnia 2006 - 07:34

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Oczekiwana od dawna gra LocoRoco, wydana na japońskim rynku nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Sony liczyło, iż tytuł pomoże jej w bardzo kiepskiej sprzedaży PlayStation Portable. Władowało grubą kasę w reklamy, przygotowało nawet odpowiednio duże zapasy konsol, licząc że po premierze gry, ludzie rzucą się do sklepów, by je kupować.

Niestety tak się nie stało. LocoRoco pojawiło się w sklepach 13 lipca i tak właściwie przeszło bez większego echa. Jedynie 20 lipca pojawiła się na siódmym miejscu japońskiej listy przebojów, a potem znikła z niej bezpowrotnie. Pojawiły się doniesienia, że niektóre sklepy obniżyły cenę tej produkcji nawet o połowę (do 1980Yenów, czyli ok. 18USD), a mimo to nie wzbudziła żadnego zainteresowania.


http://gry.wp.pl/fil...29904;core.html



:klaszcze:
  • 0

#63 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2006 - 16:37

Gość__*
  • Goście

Sony liczyło, iż tytuł pomoże jej w bardzo kiepskiej sprzedaży PlayStation Portable.

To jest najlepsze
Snake rulez :ninjadance:
  • 0

#64 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2006 - 11:02

Gość__*
  • Goście
Bardzo dobry pomysl, ze Sony wypuscilo demko. Teraz, mimo ogromnej akcji reklamowej, wiem, ze na bank nie kupie tej gry.

Grafa: jak na 16 kolorow to calkiem OK.
Muza: chorek japonskich "Slowikow" - Nie, dziekuje.
Miod: mozna sprobowac, pograc 5 min. i tyle.

Prawdziwy rarytas dla fanboy'ow, ktorzy "musza" przejsc na 100%.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2006 - 16:08

Gość__*
  • Goście
Mocno sie zastanawiam nad ta gra ale chyba jednak sie nie skusze.
  • 0

#66 keogh Napisany 19 sierpnia 2006 - 09:54

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
. .
  • 0

#67 Gość__* Napisany 16 stycznia 2007 - 15:51

Gość__*
  • Goście
Gra jest fenomenalna. Kupiłem LocoRoco jakiś czas temu i jestem zachwycony. Klimat, grafika, piosenki śpiewane przez te wszystkie bloby - poezja. ;] Tylko troszkę odkrywanie wszystkich sekretów nie bawi mnie aż tak bardzo, jak tego spodziewałem. Muszę chyba na chwilę odpocząć od tego wesołego tytułu i po kilku dniach/tygodniach wrócić do niego, aby dawał mi znowu niesłychaną ilość frajdy i zabawy. W sumie, to jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem. I nie mówię tu tylko o PSP, ale o wszystkich platformach w ogóle.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 16 stycznia 2007 - 17:09

Gość__*
  • Goście
No ja też zakochałem się w LocoRoco od pierwszego wejrzenia :) Śpiewające Loco rlz !! No i jeszcze 'modzia' :lol:
  • 0

#69 Gość__* Napisany 17 stycznia 2007 - 09:43

Gość__*
  • Goście
Najlepsze były żółte (ogólnie zachowanie i fikuśność) oraz czarne (ŻULLLEEeeee... Muoyyyy muoyyyy... e para duuu.. ).

Jakiś czas temu szło chyba info że LC2 jest już w developingu. Ciekawi mnie czy dodadzą kolory, ciekawostki na planszach oraz... jaka będzie fabuła :).

Do tego ciekawa by była konwersja LC1 dla PS3 na Playstation Store, z wykorzystaniem sensorów. Jestem na TAK :zakochany: .
  • 0

#70 Gość__* Napisany 18 stycznia 2007 - 09:41

Gość__*
  • Goście
Szkoda mi tylko tego, że gra jest taka króciutka. No ale na początku dużo może zabrać przyzwyczajenie się do dziwnego sterowania :)
  • 0

#71 Gość__* Napisany 18 stycznia 2007 - 12:13

Gość__*
  • Goście

Szkoda mi tylko tego, że gra jest taka króciutka. No ale na początku dużo może zabrać przyzwyczajenie się do dziwnego sterowania :)


Króciótka jest w momencie, gdy przechodzisz grę "ot tak". Jak się chcę przejść na 100% to trzeba się nieźle namęczyć. :)
  • 0

#72 Gość__* Napisany 18 stycznia 2007 - 23:38

Gość__*
  • Goście

Jak się chcę przejść na 100% to trzeba się nieźle namęczyć.


No właśnie jak już odbiorę od dziewczyny PSP (ukradła mi wraz z emu PSXa i Crashami :P ) to się chcę zabrać za LR na 100 % :)
  • 0

#73 kloseque Napisany 27 stycznia 2007 - 15:36

kloseque

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
To ja skrobnę coś o tej "grze" a że jestem poukładany to zrobię to w punktach :)

1. Świerza, inna, ciekawa.
2. Wciągająca jak diabli o ile ma się samozaparcie żeby zebrać wszystko (a nawet moja żona mówi, że inaczej niż zbierać wszystko nie ma sensu:) )
3. Relaksująca
4. Ma coś co powoduje, że sięgają po nią ludzie nie grający do tej pory (to trzecia gra po Wario World i Lumines w którą gra moja kobieta :) )
5. Lekko psychodeliczna w swej cukierkowatości ;)

LocoRoco, Luminesy to gry dla których warto mieć PSP
  • 0

#74 luck1985 Napisany 27 stycznia 2007 - 22:40

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Znalazl sie iditota co dal za to 199zl ?
Po tyle widzialem w sklepie swego czasu , to powinno byc dodawane gratis do Tekkena :lol:
  • 0

#75 Gość__* Napisany 28 stycznia 2007 - 16:10

Gość__*
  • Goście
Jak zwykle żadnych konstruktywnych argumentów - norma.
  • 0

#76 Texz Napisany 23 maja 2007 - 10:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Znalazl sie iditota co dal za to 199zl ?
Po tyle widzialem w sklepie swego czasu , to powinno byc dodawane gratis do Tekkena

Nareszcie Loco Roco jest dostęne w cywilizowanej cenie 79 złotych, razem z kilkoma jeszcze innymi tytułami w ramach promocyjnej akcji wydawania najlepszych gier w serii Platinium (TEKKEN:DR!, Moto GP, Killzone Liberation, Ridge Racer 2).
Co mnie zbulwersowało w Loco Roco - ta gra jest wulgarna! Pomijam fakt, że te Mojamisie się misią do siebie, tulą, a w ciasnym pomieszczeniu włażą jeden na drugi i dość podejrzanie to wygląda.
Najgorsze są niebieskie... O ile żółte jeszcze non stop mówią: moja moja.. Różowe śpiewają miłym żeńskim głosem, to niebieskie z włoskim akcentem ciągle niskim głosem (męskim) w kółko nawijają "Huia Huia".
Myślałem, że polegnę z konsolką w ręce. Rozumiem, że po japońsku to nic nie znaczy, ale dla Polaka będzie to ciekawy motyw.
ps. Teraz już się nie dziwię, że ciągle wybieram niebieskie moja moja :D Prze kozaczne maleństwa (chyba homo, ale trudno - trzeba przeboleć).
  • 0

#77 Gość__* Napisany 01 czerwca 2007 - 10:05

Gość__*
  • Goście
Niektóre są naprawdę niezłe. Ciekawe są też 'murzyny z dredami' xD ":)
  • 0

#78 nawi Napisany 02 czerwca 2007 - 06:33

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Gdyby nie zolty Loco Roco, nie wiem czy chcialoby mi sie w to grac. Jednak zolty swir jest na tyle pocieszny, ze od konsoli bije cieply, oderwany od rzeczywistosci klimat (ofkoz maja tu swoj duzy wklad piosenki, plansze, odglosy stworow itd.). Gra moim zdaniem nie nadaje sie na dluzsze sesje, po prostu szybko sie nudzi, ale juz na krotkich polgodzinnych posiedzeniach wypada swietnie - idelanie pasuje do specyfiki PSP.
Loco Roco to gra bez negatywnych emocji. I mimo ze mozna powiedziec o niej duzo zlego, trzeba w nia zagrac. Byle nie na rozowym PSP, bo od nadmiaru lukru moznaby sie :bue: .
  • 0

#79 Cola Napisany 25 kwietnia 2008 - 19:12

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
LocoRoco wymiata na całego. Dawno już nie spotkałem się z tak nowatorskim pomysłem na grę video. Prostota sterowania, nietypowa oprawa graficzna jak i klimat gry przyciągają i nie dają się oderwac od tej uroczej produkcji. Bardzo odstresowująca gra.

Dodam jeszcze, iż gra podoba się też dla płci przeciwnej co jest jej wielkim atutem. No wiecie… :P
  • 0

#80 Kradziej Napisany 29 kwietnia 2008 - 20:50

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Dodam jeszcze, iż gra podoba się też dla płci przeciwnej co jest jej wielkim atutem. No wiecie… :P

Gdzie "podoba", to tak zwane "mało powiedziane", nehneh... koleżanki swego czasu zwariowały na punkcie Loco, a co ;)
  • 0

#81 cwany-lis Napisany 14 grudnia 2008 - 16:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
ja pograłem, przeszedłem ... i sprzedałem, fajna sprawa tak toczyć kulki ale dla mnie zabawa na raz, preferuję bardziej przyziemne klimaty w grach video chociaż psychodeliczna muzyka i cały klimat zasługuje na uwagę :tak:
  • 0

#82 Kradziej Napisany 14 grudnia 2008 - 18:32

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
No i "Du-pa, du-pa, du-pa" w śnieżnych poziomach części pierwszej :)
  • 0

#83 MonsieurWoland Napisany 15 grudnia 2008 - 16:09

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

No i "Du-pa, du-pa, du-pa" w śnieżnych poziomach części pierwszej :)


W 2giej czesci jest identycznie;)
  • 0

#84 Kradziej Napisany 16 grudnia 2008 - 17:18

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

No i "Du-pa, du-pa, du-pa" w śnieżnych poziomach części pierwszej :)


W 2giej czesci jest identycznie;)

A więc trzeba zagrać :-D
  • 0

#85 cwany-lis Napisany 17 grudnia 2008 - 21:15

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
a jeszcze pamiętam melodię z poziomów z różowym loco i niebieskim - niezłe, można złapać złego tripa ;)
  • 0

#86 Kradziej Napisany 17 grudnia 2008 - 21:41

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Meh, ja zawsze grałem żółtym - reszta to już nie to 8)
  • 0

#87 cwany-lis Napisany 20 grudnia 2008 - 11:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
no co ty, z różowej to niezła lasia jest :lol: niemniej najbardziej podobał mi się "hiszpan" niebieski - jakieś takie skojarzenia mam z Almodovarem
  • 0

#88 Kurzy Napisany 24 grudnia 2008 - 20:20

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Ależ ta gra niesie dużo radości i kolorów:) Gram tylko w demo ale to nei daxter i medievil lecz demo loco przykuło mnei na dłużej. Bardzo sympatyczna gra :-D
  • 0

#89 Kradziej Napisany 24 grudnia 2008 - 20:41

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Niesie dużo radości póki nie bedziesz chciał zdobyć wszystkich 20 gluciorów na każdej planszy i pod koniec nie zgwałci cie jakiś czarny dupek :)
  • 0

#90 Kurzy Napisany 24 grudnia 2008 - 20:49

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Kradziej co ty jehowy jesteś ? :P Przecież na psp nei ma acziwmentów :lol: Loco Roco chętnie bym kupił już teraz. Może na wyjeździe będzie jakiś sklep.
  • 0