Skocz do zawartości

Zdjęcie

WRC 3: FIA World Rally Championship

Milestone Black Bean Games PS3 Vita X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 03 kwietnia 2012 - 09:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Premiera planowana na październik. Gra ma chodzić na nowym silniku zwanym Spikengine.
W planach jest wydanie też wersji na Vitę.
http://www.ps3site.p...iedziane/105561

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 13:29

  • 0

#2 Cola Napisany 03 kwietnia 2012 - 10:57

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
WRC 2 na PS2 było świetne, później markę przeją chyba inny developer i nie było już tak różowo. Zagrał bym w dobre rajdy na licencji.
  • 0

#3 keogh Napisany 03 kwietnia 2012 - 14:31

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
sony/evolution miało licencje na wrc1,2,3,4, evolved, potem cisza i mocne wrc1 i przegenialne wrc2, tak więc trzecia część od czarnej fasoli musi być lepsza niż dwójka
  • 0

#4 ACZ Napisany 03 kwietnia 2012 - 14:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
zalatw se w koncu neta leszczyku co bysmy mogli pocisnac w poprzednie odslony.
  • 0

#5 Blizzard Beast Napisany 04 kwietnia 2012 - 19:52

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No nie wpoeidziałbym, że mocna jedyna i przegenialna dwójka, ale fakt - 2010 było niezłe, wrc2 bardzo dobre, więc po trójce spodziewam się niezłej gry.
  • 0

#6 vagrant3 Napisany 05 kwietnia 2012 - 09:59

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
obie były niezle, ale bardzo podobne do siebie. widać teraz juz co roku bedzie wychodziło kolejne lekko poprawione wrc. w sumie trochę to nudne, ale gra się miło.
  • 0

#7 mataman Napisany 05 kwietnia 2012 - 10:12

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Obie były totalnymi crapami i trójka zapewne tez będzie crapem. Dlaczego te makarony nadal mają licencje?
  • 0

#8 vagrant3 Napisany 05 kwietnia 2012 - 10:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
bo nikt inny czegos takiego przeciez nie chce. wrc było gorące 10-15 lat temu. obecnie nikogo.
  • 0

#9 Zumii Napisany 08 kwietnia 2012 - 18:06

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
Jak nikogo ? :^^:

Czekam i liczę że wyjdzie dobra gra na licencji WRC , bo dwie poprzednie części było tylko średniakami .
  • 0

#10 Blizzard Beast Napisany 10 kwietnia 2012 - 11:18

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
OLO. WRC 2 średniakiem? No to jeśli czekasz na hicior na tej licencji, to się zawiedziesz. Milestone dostarczy pewnie trochę lepszą grę, niż WRC2, ale raczej niewiele. Jedyną dziś jej wadą jest to fatalne wracanie z trasy sekundę po zjechaniu - wolałbym móc faktycznie zlecieć w przepaść. Naturalnie większa ilość os-ów byaby miła, ale na to raczej nie ma co liczyć. Model gwiazdki na trasach pewnie zostanie. Jeszcze tylko kamera heli z serii Evolution i jak dla mnnie to będzie kompletna gra. Mogę się teraz dowiedzieć, co takiego miały gry z serii CMR czy WRC od Evo, co czyniło je zajebistymi, a nie ma obecna seria? Ktoś tu chyba jest zbyt sentymentalny, ot cała filozofia.
  • 0

#11 mataman Napisany 10 kwietnia 2012 - 19:41

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
Odpowiedz jest prosta, tamte gry miały za***isty model jazdy a wprzypadku starego WRC także grafę i długie odcinki.

Gra makaroniarzy jest biedą totalna jeżeli chodzi o grafę i masakrycznym crapem jeżeli chodzi o model jazdy. Auto zachowuje się jakby oś skrętna była zamontowana na środku samochodu w postaci kija od szczotki wokół którego samochód się obraca. Któryś Colin też tak miał (chyba czwarty) zamiast czterech pkt w miejscu kół jeden na środku.
  • 0

#12 Blizzard Beast Napisany 12 kwietnia 2012 - 20:41

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Przesadzasz. Jedynka była paskudna, ale dwójeczka ma grafę o dwie klasy lepszą, a model jazdy starego WRC w porównaniu z nowym chyba sobie idealizujesz (i znowu głównie piszę o dwójce, bo fajniej się w niej jeździ niż w jedynce). Kij w środku był w Colinie trzecim, czwarty wrócił do formy, i wcale WueRCek nowy takiego kija IMO nie ma. A odcinki coraz dłuższe wraz z rosnącym poziomem trudności to zajebisty patent był, przyznam. Ale mniej niż długość odcinków przeszkadza mi patent z gwiazdką z tras.
  • 0

#13 keogh Napisany 15 kwietnia 2012 - 00:07

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
:fp: i god jpr
nowe wrc i słaby model buhihihi, dawno tak dobrej fizyki nie czułem, zawieszenie, slajdy, fliki, dohamowania, korekty, dociski, ręczny - poezja, no i najlepsza w historii ścigałek anty trolowska/nubowska interakcja fury z elementami otoczenia; murki, płotki itd...
i grafa.. hmmm jestem świeżo po dircie 2/3 i imo modele furek realistyczniejsze w wurcach, niektóre elementy też, np gawiedź na poboczach...

wiadomo, ze kwasi reli gawiedź zatrzymała się na; "colin 2 to najlepsze rajdy" a czasem " 'rbr' to jest kozak realizmu"

Nie mogę się zgodzić, że wrc1 jest prawie = wrc2, różnice szczególnie czuć w oesach które były w tamtym i tym sezonie, mocno poprawiony asfalt i bardzo mocno poprawiona praca zwieszenia, lepiej pracuje też skrzynia (wiem, wiocha ciągle szuram na semi), ale w dwójce moja ingerencja jest o wiele rzadsza. O samym trybie rttwrc nie ma wspominam - bb zmiotło nim całą konkurencję.

Ogólnie to za blizzem, dodam, ze koniecznie muszą poprawić pracę pilota, żeby ciul mi nie napieprzał przed zakrętami o zepsutych hamulcach albo o tym jak zj***łem ostatni odcinek, jeżdżę bez huda onboard, więc tym bardziej. Większa różnorodność i hardkorowość odcinków choć i tak jest o niebo lepiej niż w jedynce (imo najsłabszy element tamtej części) jakoś ciągle czuć tą pewną powtarzalność zakrętów. Jeszcze bardziej urozmaicony RttWRC, więcej furek i jakiś mus ich wykorzystywania + pare drobnych poprawek np pamięć ustawień w hotseacie.


aaaa i to wracanie na trasę..., żeby nie wracało to trzeba z niej nie zjeżdżać, to nie dirt ;]
  • 0

#14 twilitekid Napisany 20 lipca 2012 - 20:36

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Data premiery niby 12 października.



Źle to sobie nie wygląda. Liczę na to, że trójką w końcu będzie można się na poważnie zainteresować. Nie grałem w poprzedniczki, ale z tego co czytałem to solidne, ale nie rewelacyjne gierki.
Cóż, nie mamy w tej generacji nic co zbliżyłoby sie do CMR albo WRC od Sony. Ale to pewnie też jest jakimś odzwierciedleniem kondycji WRC w ostatnich latach.
  • 0

#15 Sylvan Wielki Napisany 20 lipca 2012 - 21:04

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Szału nie ma, ale zawsze to jakaś odskocznia. Najbardziej wyczekuje i tak nowego TD:F.
  • 0

#16 twilitekid Napisany 21 lipca 2012 - 00:58

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
A nowe TD jeszcze nie wyszło? Już jakiś czas temu widziałem recenzje.
  • 0

#17 keogh Napisany 28 września 2012 - 14:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
po demówce załamałem się 'nowym' rtw poczułem się jakby codies serię dirt wydała w 1998.
gorzej jeśli chodzi o najważniejsze, oni jeżdżenie upodobnili do dirta, fak/
wkurzyło mnie, że szyba szybko i czasem z dupy pęka, liczę, że poprawią
tak czy siak kupuje.
  • 0



Inne z tagami: