Skocz do zawartości

Berserk na DC - gdzie to dorwać?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 25 lutego 2006 - 23:24

Gość__*
  • Goście
Kupiłem DC :] Dla Shenmue i pierwszego Calibura - więcej gier nie potrzebuję - ale ale - jeszcze Berserk - gdzieś w starych Neo czytałem, że ta gra wyszła - chcę ją mieć :P Patrzyłem już na ebayu, ale osiaga dziwnie wysokie kwoty - nie opłaca mi się za nią dać prawie 200 złotych (z kosztami przesyłki) - czy w Europie w ogóle ta gra ujrzała światło dzienne?
  • 0

#2 luck1985 Napisany 25 lutego 2006 - 23:31

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Zapomnij o tym tytule ,na allegro przez 5 lat byla moze RAZ ?? Nie zostanie Ci nic innego jak zalatwic jakis podmiennik :P
  • 0

#3 Gość__* Napisany 26 lutego 2006 - 10:38

Gość__*
  • Goście
Ostatnio była na Allegro wersja PALowa za 45 zeta.
Jeśli Cię to interesuje masz TU linka do tej giery

  • 0

#4 Gość__* Napisany 27 lutego 2006 - 17:54

Gość__*
  • Goście
Luck głupoty pisze, Berserk jest na allegro średnio co 3 miesiące. Przeważnie idzie za 50-60 zł.
  • 0

#5 Pjoter Napisany 27 lutego 2006 - 18:53

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Ja ostatnio sciagnalem, fajnie sie gralo, ale sciagnalem taka sprytna wersje, ze w jednym miejscu mam zawsze zwieche i nic nie moge na to poradzic. Gierka przyjemna i nawet pomimo faktu iz koncze sie jako gracz i na prawie wszystko krece nosem, to jednak swietnie sie przy niej bawilam. Polecam bo to dobra gra i warto w nia zagrac.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 27 lutego 2006 - 20:48

Gość__*
  • Goście
No ba, ja wiem, że dobra. Konsole mam nieprzerobioną, więc poluję teraz na oryginała na Allegro :] Dzięki za info, bo ja w zasadzie myślałem, że to w Europie się nie ukazało :P
  • 0

#7 Pjoter Napisany 27 lutego 2006 - 20:56

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Nie trzeba miec przerobionej konsoli, by grac na piratach. Sciagasz nagrywasz i masz :)
Skad sciagasz Ci nie powiem bo zostalbym natychmiast ukarany prze "bezwzgledny aparat moderacji". :wink:
  • 0

#8 Kyo Napisany 27 lutego 2006 - 21:49

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
O tak, Berserk na DC był świetny :mrgreen: ! 8/10 w N+ to w sam raz ocena dla zwykłego gracza... dla fana komiksu spokojnie 10/10 :twisted: . Polecam nie tylko ze względu na ostrą i zastraszająco grywalną wyrzynę, ale również za niebanalną i wyśmienitą fabułę (napisaną przez autora mangi - Kentarou Miurę). Historia w Sword of Berserk w pewnej chwili wzruszyła mnie niezmiernie :cry: (choć w sumie przez to, że jestem fanem komiksu)...

Teraz marzy mi się jakaś inna gra z tej serii... taka, którą wydadzą na starym kontynencie...
  • 0

#9 AVErsiv Napisany 28 lutego 2006 - 21:08

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
ja mam berserka :D

tylko ze pad od DC mi zdechl akurat potym jak zaczolem ostro w nia grac :/
tak wiedz dopuki kolon mi nie wysle drugiego DC to Berserk lezy i czeka na moje lapki i oczka :D
  • 0

#10 Zois Napisany 11 marca 2006 - 14:38

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

O tak, Berserk na DC był świetny Mr. Green ! 8/10 w N+ to w sam raz ocena dla zwykłego gracza... dla fana komiksu spokojnie 10/10 Twisted Evil


imo crap. Cala gre przechodzi sie w przerwie obiadowej trzymajac tylko palec na ataku i analog w prawo ;)
Ale fakt - dla fanbojow Berserka ocena napewno dobra :lol:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 27 stycznia 2008 - 09:20

Gość__*
  • Goście
gdy na ps2 wcchodzil devil amy cry to ja gralem w berserka ;] fajna gra dobra fabula,oldschool pelna geba ;] ja tam nie narzekam na ta gre miodna i dobra.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 28 stycznia 2008 - 22:41

Gość__*
  • Goście
Ja gralem w Berserka, ale sterowanie i monotonnia sprawily, ze dalem sobie spokoj po jakims czasie.
  • 0

#13 Kaxi Napisany 17 lutego 2008 - 23:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Berserk był kochany. Ach, cóż to były za piękne czasy, gdy "lato za oknem i by się kogoś tak kontrolnie rozcięło od czoła do miednicy". Ale też miałem tą niesprytną "wersję" co się brzydko zacinała (takie czasy) ;)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 18 lutego 2008 - 20:02

Gość__*
  • Goście
Jakis czas temu gra sie pojawila na allegro. kup teraz chyba za 25 zl. Kilka godzin i juz jej nie było ;-)
  • 0