Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojny konsolowe - temat niemoderowany!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
393 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 22 lipca 2005 - 15:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tutaj mozecie sie klocic, bic, gadac, co tylko chcecie, temat nie jest moderowany z wyjatkiem bluzgow... mozecie sobie pisac co chcecie

za wojny w innych tematach, przyspiewki fanbojowskie od razu i bez ostrzezenia WARN!!!

temat dotyczy oczywiscie current-genow
  • 0

#2 syon Napisany 22 lipca 2005 - 15:09

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Czy podsycanie do kłótni nie odbije się negatywnie do stosunków między userami nie tylko w tym temacie? Chyba ideą tego forum jest kultura i harmonia między graczami. Greg przemyśl to jeszcze :roll:
  • 0

#3 Godot Napisany 22 lipca 2005 - 15:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
pomysl jest wziety z Gamespot, omowiony z Blizzem, powinno byc ok (kiedys jeszcze Dante mi powiedzial zeby cos takiego zrobic) natomiast jezeli chodzi o harmonie miedzy uzytkownikami? pfffff :twisted:
  • 0

#4 syon Napisany 22 lipca 2005 - 15:13

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Dobra jak se chcesz. Ciekawe kto komu pierwszy pojedzie... pffffff :/
  • 0

#5 ACZ Napisany 22 lipca 2005 - 15:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 136 Postów:
.
  • 0

#6 filip Napisany 22 lipca 2005 - 16:06

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Nie rozumiem, jak ktos może grać w grę pod tytułem Halo lub jest kolejną część, czyli Halo2.
Przeciez ta gra nie ma klimatu, jakiś bohater zamknięty w puszce i nic nie gada oraz strzela do kolorowych kosmitów. Jest to gra bezsensu.


Gra bez sensu :shock: Chcesz mi powiedziec, ze te wszytkie ligi za granica, ci wszyscy gracze ktorzy traktuja ta gre jak kult, graja w gre bez sensu :lol: Czlowieku to jest jedyna szanowana gra konsolowa na WCG, a ty mowisz, ze jest bez sensu :lol: To co ty piszesz jest bez sensu :roll: Jesli chodzi o NG to jest to kwestia gustu. Chociaz zaloze sie, ze gdyby NG bylo tylko na PS2, a DMC na Xa to wolalbys NG :twisted:
  • 0

#7 LapTop Napisany 22 lipca 2005 - 16:28

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:

A Spliner Celle to przy MGSach to kupy, a nie gry. Mało co sie Splinter Celle rozwijają. Nie to jak dzieła Kojimy.


Według mnie nie ma co porównywać SC i MGS'a to zupełnie inne gry :roll:

A jeśli chodzi o naparzanki to Ninja Gaiden jest na 3 miejscu w tej generacji konsol, pierwsze miejsce zajmuje God of War, drugie Devil May Cry 3, a na brązowym trzecim miejscu pdopiero się plasuje Ninja Gaiden, prawie by brakowało i nawet na podium by nie była


0 argumentow...
  • 0

#8 luck1985 Napisany 22 lipca 2005 - 16:35

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

A Spliner Celle to przy MGSach to kupy, a nie gry. Mało co sie Splinter Celle rozwijają. Nie to jak dzieła Kojimy.


Dzielo Kojimy zmienia tylko fabule dodaje paru bohaterow .Ta gre ratuje tylko swietna fabula, bo MGS3 to nadal dobry MGS i nie zaluguje na 10 :twisted:

Nie rozumiem, jak ktos może grać w grę pod tytułem Halo lub jest kolejną część, czyli Halo2.


Tez nie rozumiem , jak ta gra sie sprzedala w takim nakladzie :o Kilzone w pol roku sprzedalo sie w tylu egzemplarzach co Halo2 w 15 minut po otwarciu sklepow :lol:


A jeśli chodzi o naparzanki to Ninja Gaiden jest na 3 miejscu w tej generacji konsol, pierwsze miejsce zajmuje God of War, drugie Devil May Cry 3, a na brązowym trzecim miejscu pdopiero się plasuje Ninja Gaiden, prawie by brakowało i nawet na podium by nie była :mrgreen:


DMC 3 moze i jest trudne , GOW oprocz fajnie wygladajacych ciec w powietrzu nic wiecej nie oferuje , DMC ma fabule jakas ?
W tej Twojej prywatnie wojnie to NG moze byc na 99 miejscu :] Gra roku jest Ninja Gaiden :] Wtym roku bedzie ninja Gaiden Black - K.O
  • 0

#9 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 16:51

Gość__*
  • Goście

Gra roku jest Ninja Gaiden :]

skończ już Luck :D -- śnij dalej :P
DMC1 i 3(2 to kpina jakaś;) )rozrywa, przygniata, a na końcu rzuca o ziemie NG tak mocno,że nie ma co zbierać! :)TYLE!
Popieram Czycha Halo sucks i ten "bohater"(MC-drewniany ludzik;) )..., a i nie ma to jak kolorowi przeciwnicy! 8)
Przepraszam....HALO ROXUJE <<--:lol:
  • 0

#10 luck1985 Napisany 22 lipca 2005 - 17:01

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

[
skończ już Luck :D -- śnij dalej :P:


Fakty sa jedne - W roku 2004 gra roku zostal Ninja Gaiden .
Devil My cry z dzieciakiem co ma mleko pod nosem i wyglad japonskiego tranwestyty, bedzie mogl polizac piety , a poziom trudnosci dla ludzi z poziomiem IQ goryla , NG black zmiazdzy reszte .


A co do Halo ta gra sie sprzedala w 15 minut w takim nakladzie o jakim inne gry moga marzyc .
  • 0

#11 Scorpio Napisany 22 lipca 2005 - 17:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Fakty sa jedne - W roku 2004 gra roku zostal Ninja Gaiden .
Devil My cry z dzieciakiem co ma mleko pod nosem i wyglad japonskiego tranwestyty, bedzie mogl polizac piety , a poziom trudnosci dla ludzi z poziomiem IQ goryla

O tym IQ to nie obrażaj ... siebie ani 90% ludzkości. Bo takie NG jest zaprawdę znaaacznie łatwiejsza bajeczką. Luck :twisted: wiesz że DMC :twisted: to drażliwy :twisted: temat :twisted:

A na serio to przestańcie w końcu Ci sprytniejsi zaczynać sporów i czekać jak jakiś fanboj wpadnie się pokłócić :mrgreen:
  • 0

#12 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 17:08

Gość__*
  • Goście

A co do Halo ta gra sie sprzedala w 15 minut w takim nakladzie o jakim inne gry moga marzyc .

no jaki jest nakład Halo? 6-7 mln? a San Andreas na PS2?13-14 mln :D

Fakty sa jedne - W roku 2004 gra roku zostal Ninja Gaiden .

grą roku na X-boxa?! :o ,gra roku 2004 to San Andreas na PS2!

NG black zmiazdzy reszte .

tak,tak...jasne! 8)
  • 0

#13 Danteusz Napisany 22 lipca 2005 - 17:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Luck: przeszedłeś DMC 1 i 3? Nie sądze. Prawdę mówiąc mam wrażenie że widziałeś je tylko na screenach. A NG grą roku było chyba tylko w PSX Extreme.
  • 0

#14 luck1985 Napisany 22 lipca 2005 - 17:21

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

no jaki jest nakład Halo? 6-7 mln? a San Andreas na PS2?13-14 mln :D

Juz schodzi Halo 2 na 2 plan ? teraz GTA:SA ??

tak,tak...jasne! 8)


JA wiem ;) Wybor zlej konsoli boli , teraz tez bym nie sprzedawal PS2 , 200 zl jest warte :lol:

Luck: przeszedłeś DMC 1 i 3? Nie sądze. Prawdę mówiąc mam wrażenie że widziałeś je tylko na screenach. A NG grą roku było chyba tylko w PSX Extreme.


DMC 1 i 2 . 3 niestety jeszcze nie .
W PE to swoja droga .
  • 0

#15 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 17:27

Gość__*
  • Goście

JA wiem Wink Wybor zlej konsoli boli , teraz tez bym nie sprzedawal PS2 , 200 zl jest warte Laughing

taa...napewno źle wybrałem....ale chociaż gier mam więcej(czyt.więcej hitów!;) )
Za Twojego X'a dostałbym co najwyżej 10 cegieł...tyle wart jest X
  • 0

#16 luck1985 Napisany 22 lipca 2005 - 17:32

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

taa...napewno źle wybrałem....ale chociaż gier mam więcej(czyt.więcej hitów!;) )
Za Twojego X'a dostałbym co najwyżej 10 cegieł...tyle wart jest X


Opadasz z sil :lol:
Ja na ta chwile PS2 nie wzial bym za darmo , chyba , ze mi dadza 10 tys dolarow :mrgreen: To pomysle nad tym .
wiecej hitow ? E ja wole jednego kozaka ktory do dzisiaj zachwyca grafa i jest miodny do teraz. Polowa tych "hitow" powinna miec date waznosci :lol:
ok EOT w tym dziale, za spamerski ten topic. 8)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 17:35

Gość__*
  • Goście

do dzisiaj zachwyca grafa i jest miodny do teraz

uważaj na ilość pilogonów,bo wyskoczą z telewizora i Cię przygniotą :mrgreen: Ach...jak ja lubię miód... :D ps.wycieka Ci coś z uszu! :) (..;) )
  • 0

#18 Zeus-Nelson Napisany 22 lipca 2005 - 17:47

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
hmm...Mysle ze niemam co pisać tu zbyt wielu wywodów, poniewaz wszyscy wiedzą(poza Luckiem który zyje w swoim wlasnym urojonym swiecie X'a :mrgreen: ) ze PS2 RZĄDZI na całej lini 8) wystarczy spojrzec na takie "błachostki" jak chocby ilość sprzedanych konsol,gier,ilość hitów, itd :twisted: zreszta pewnie wiekszośc osób niezwróci uwagi na kolejnego fanboja,wiec niebede sie rozpisywał za bardzo :D Fakty to fakty :)
ps:topic powinien mieć drugi podtytuł: Fanboy's WAR :mrgreen:
  • 0

#19 Godot Napisany 22 lipca 2005 - 17:52

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
maluch sprzedal sie lepiej niz Aston Martin DB9, maluch jest lepszy od Astona DB9 :twisted: Fiat Stilo ma lepsze wyposazenie niz Porsche 911 GT3 - Fiat jest ewidentnie lepszy :twisted: do bani te twoje argumenty Zeus :twisted:
  • 0

#20 Scorpio Napisany 22 lipca 2005 - 17:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie słuchajcie Grega. To fanboj :mrgreen: Bush mówił że w Iraku bomby atomowe, a ich tam nie było! Greg mówi że PS2 gorsza, a ...

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa CRAB BATTLE
  • 0

#21 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 18:05

Gość__*
  • Goście
Fakt X wyszedł dwa lata później i ma lepsze "bebechy" od innych konsol, ale jakoś ludzie nie czekali na X'a(tylko pojedyńcze odpady ludzkości go kupiły!;) ), bo po co im drugi PeCet? :?
  • 0

#22 Godot Napisany 22 lipca 2005 - 18:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ot chociazby zeby go nie upgradowac co pol roku :twisted: 20 milionow ludzi to odpady? :twisted: to wiecej niz sprzedalo gackow "legendarne" nintendo
  • 0

#23 Zeus-Nelson Napisany 22 lipca 2005 - 18:08

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
własnie Scorpio ma racje Greg to fanboj więc niepotrafi obiektywnie spojrzec na sytuacje :mrgreen: jak juz nietrafia do Ciebie argument ilości sprzedanych konsol,to spójrz na ilość hitów jakie posiada dana konsola 8)
- GCN ma moze ze 4 :lol:
- X moze z 10, góra 15 :twisted:
- a PS2: spokojnie moge wymienić conajmniej koło 50 tytułów które sa według mnie warte kazdej wydanej na nie złotówki 8)
ps: dlaczego niemam wsparcia innych Wtajemniczonych w Geniusz Sony :?: :D
  • 0

#24 Godot Napisany 22 lipca 2005 - 18:12

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
szczerze mowiac to nie licze hitow jakie ma konsola, nie liczy sie ilosc tylko jakosc :twisted: w przeciwienstwie do was fanboje mialem wszystkie konsole tej generacji (obecnie xa i gcn) wiec wiem co kazda ma do zaoferowania, wasza wiedza opiera sie tylko o jedna platforme wiec co mozecie wiedziec :twisted:
  • 0

#25 Scorpio Napisany 22 lipca 2005 - 18:18

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Taa. Greg TO Fanboj. Z kołchozu w świat pojechał. Zobaczył światło w wieku 16 lat po raz pierwszy. Kupił Xa to na początku używał jako mini-stolika. Dopiero potem skapował co to jest to bał się przyznać i niby to pokochał :D
  • 0

#26 Danteusz Napisany 22 lipca 2005 - 18:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:

Luck: przeszedłeś DMC 1 i 3? Nie sądze. Prawdę mówiąc mam wrażenie że widziałeś je tylko na screenach. A NG grą roku było chyba tylko w PSX Extreme.


DMC 1 i 2 . 3 niestety jeszcze nie .
W PE to swoja droga .

Ha! Wiedziałem że dyskusja toczy się na temat gier w które żadna ze stron nie grała :lol:
  • 0

#27 Scorpio Napisany 22 lipca 2005 - 18:38

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A FRANK i LUCK? Wyborsyczyli się z jakiejś nory, łazili po śmietnikach i Xa wspólnie znaleźli. Najpierw wybijali nią jak cegła szyby, ale potem skapowali że pod prąd da się podłączyć. X sux. PS2 ROXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.
Xa zrzucali już na Rosje jako czynnik destabilizujący. Ale gdy Rosjanie zobaczyli że sami mogą zrobic lepsze i mniejszą konsolę dali sobie spokój :mrgreen: :mrgreen:


Jak ja lubie takie tematy :mrgreen:
  • 0

#28 marioo Napisany 22 lipca 2005 - 20:23

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Heh jak ja lubie takie tematy.
Napiszę że mleko jest białe, to i tak inni bedą się kłucic że mleko wcale nie jest białe. Pózniej napisze że hitler był Niemcem, i tak znajdą sie tacy co powiedzą że był żydem. W koncu napisze że Devil May Cry 3 ssie i ze to gra dla masochistów a Kratos zjada pedałka Dante na śniadanie to i tak znajdą się inni co powiedzą że DMC3 to super gra. Jak ja tego nie rozumię. ehhh.
  • 0

#29 Godot Napisany 22 lipca 2005 - 20:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
taaa, a niedawno mi wmawiales ze Vergil i ten twoj wymyslony wrog Mario to wieksi bad motherfuckerzy niz Alma czy Sadler :twisted:
  • 0

#30 marioo Napisany 22 lipca 2005 - 20:38

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
No bo Vergil to jest modherfucker, jego brat juz nie( Dante to taki MGS-owy Raiden :P ) Almy do dziś nie znam, a Sadler to madafaka? No way. James Cash, albo jajcarz Cortez to ok, ale nie sadler.
  • 0