Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojny konsolowe - temat niemoderowany!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
393 odpowiedzi na ten temat

#31 xell Napisany 22 lipca 2005 - 20:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:

pózniej napisze że hitler był Niemcem, i tak znajdą sie tacy co powiedzą że był żydem.

był austriakiem :twisted:
  • 0

#32 marioo Napisany 22 lipca 2005 - 20:50

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

pózniej napisze że hitler był Niemcem, i tak znajdą sie tacy co powiedzą że był żydem.

był austriakiem :twisted:


Ehhh, byłes pierwszy... Myslałem ze dacie sie nabrac:p Gratuluję spostrzegawczości.
  • 0

#33 Psycho-Mantis Napisany 22 lipca 2005 - 21:21

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Powiedziałbym nawet , ze był Zydowskim Austryjakiem :wink:
  • 0

#34 marioo Napisany 22 lipca 2005 - 21:29

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

Powiedziałbym nawet , ze był Zydowskim Austryjakiem :wink:


Teraz zacytuje sam siebie ..."Pózniej napisze że hitler był Niemcem, i tak znajdą sie tacy co powiedzą że był żydem.."

A nie mówiłem :P Tyle tylko ze Psycho-Mantis posunął się jeszcze dalej..ehh no nie rozumię was.
  • 0

#35 Psycho-Mantis Napisany 22 lipca 2005 - 21:40

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Tak naprawdę to cała ta wojna konsol jest śmieszna, i tak kupie to co mi sie podpasuje. :D
  • 0

#36 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 21:44

Gość__*
  • Goście
A gowno prwda bo Hitler byl genetycznie zmodyfikowanym burakiem wrosl na ziemi Austriackiej ale byl faszerowany Berlinskim nawozem robionym z Zydow :mrgreen: Normalnie zgubilem watek o co chodzi w tym temacie?!? :lol:
  • 0

#37 ACZ Napisany 22 lipca 2005 - 21:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
.
  • 0

#38 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 22:00

Gość__*
  • Goście
Wojna konsol ta jakas chora jazda wlasciwie to oprocz fanboy'ow i zadymiarzy nikogo innego ten temat nie powinien interesowac! Ja tam nie wiem ale gdybym mial odpowiednio duzo kabony i czasu to napewno mialbym wszystkie next geny oraz kieszonsolki a tak mam tylko Ps2 ale czy z tego tylko powodu mam od razu bluzgac na Xpudlo albo GaCka?!?Etam ide grac :mrgreen:
  • 0

#39 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 22:42

Gość__*
  • Goście

ale czy z tego tylko powodu mam od razu bluzgac na Xpudlo

,a nie? :> po co tracić czas na granie :lol: , jak można pobluzgać kogoś/coś!! :P
  • 0

#40 Gość__* Napisany 22 lipca 2005 - 23:45

Gość__*
  • Goście
Fryt, w sumie moze i racja w koncu nie ma to jak kogos zjechac i to najlepiej tak bez powodu ot dla czystej radochy :lol:
  • 0

#41 Scorpio Napisany 23 lipca 2005 - 08:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Pózniej napisze że hitler był Niemcem

Był Austriakiem, o ktoś już to napisał :P

No bo Vergil to jest modherfucker, jego brat juz nie

Szkoda że to Dante ma kompleks Edypa, ale luuz :P


marioo, a Ti to co? Lubisz chłopaczków z dużym bladym torsem ala Kratos. Nie zbliżaj się juz do mnie :mrgreen:

AAAAAAAAA CRAB BATTLE
  • 0

#42 anzicurt Napisany 23 lipca 2005 - 20:17

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Aaaaalee fajny temat!!! :mrgreen:

Moge tez zagrac? Wystarczy napisac prawde? Ok. :wink:

Sony SUX. Nintendo/Sega/Ms RULZ
Dmc SUX. Otogi/Ninja Gaiden RULZ
Killzone SUUUX. Halo RULZ
Gt SUX Forza RULZ


Dodany obrazek=COOL

Dodany obrazek=SHIT
Cztery do zera, a wymieniac jeszcze mozna dlugo :D Wiec o co ta dyskusja? :roll:
  • 0

#43 Danteusz Napisany 23 lipca 2005 - 20:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
MS SUX, reszta RULZ.
DMC, GOW RULZ, Otogi SUX
Jak/Ratchet RULZ, Blink SUX
  • 0

#44 ACZ Napisany 23 lipca 2005 - 20:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
.
  • 0

#45 anzicurt Napisany 23 lipca 2005 - 21:00

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
Moze w polsce. :lol: Na szczescie ten maly biedny kraik nie jest nawet procentem swiatowego rynku konsol :mrgreen:
Miales X`a, czychu? Grales dluzej w excluzivy na niego? :wink:
  • 0

#46 luck1985 Napisany 23 lipca 2005 - 21:23

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Szkoda , ze X nie pozostawil mozliwosci takie jakie sa po zamontowaniu chipa :D W tej konsoli jest wszytko co potrzeba :D Nawet Tekken 3 , FF , Mario , Zelda ........ :D
  • 0

#47 ACZ Napisany 23 lipca 2005 - 21:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 157 Postów:
.
  • 0

#48 Godot Napisany 23 lipca 2005 - 21:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
FarCry, Half2 - FPPy o ktorych posiadacze ps2 moga sobie pomarzyc :twisted:
  • 0

#49 Gość__* Napisany 23 lipca 2005 - 21:42

Gość__*
  • Goście
Greg przeciez najlpesze gry na Czarnulke :wink: . Playstation wszystkich nokautuje .Aha i pegasus tez :twisted: . Reszta to tylko powileane juz pomysly i ulepszona grafa .Nic wiecej .Co nie zmienia faktu iz chcialbym miec wszystkie next geny i kiesonsolki :twisted: .
  • 0

#50 luck1985 Napisany 23 lipca 2005 - 22:02

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

Tak tak Luck, kradnij dalej :lol:
Zresztą co się dziwić, na Xboxa już nic godnego uwagi nie wyjdzie, więc trzeba pograć w gry z PSX Sony na Xboxie :lol:


Chcialbyc miec taka mozliwosc w PS2 co ? Mp3 . Divix , DVD , PSX , N64 , Pegazus , Mame , Neo Geo , codziennie pogode na nowy dzien ktora ma aktualizacje 2 razy dziennie :] Wkladam film , wyjme plytke i poltora minuty dalej leci film , niezla pamiec co ? Laser w PS2 by sie zagrzal i padl w podskokach :lol:

No nic , pozwole Ci dalej zyc zludzeniami , wiec nabijam sie dowoli .Jak mialem PSX i chcialem miec bardzo N64 , to tez mowilem , ze N64 to kupa :mrgreen:
Co ta zazdros robi z ludzmi - nie rozumiem tego .


FarCry, Half2 - FPPy o ktorych posiadacze ps2 moga sobie pomarzyc :twisted:


Far Cry mial byc na PS2 :lo: Chcialbym widziec ten napis LOADING po ominieciu 4 krzakow :mrgreen:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 23 lipca 2005 - 23:49

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

Mysle ze ten obrazek doskonale symbolizuje stosunek pomiedzy Sony(TO TEN DUZY CZARNY DOG OFKOZ) :twisted: a Malym Miekkim.BUAHAHAHAHAH :lol: :mrgreen:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 24 lipca 2005 - 07:33

Gość__*
  • Goście
Final Fantasy X, Star Ocean 3, Disgaea i w cholere więcej jRPG chciałbym zobaczyć na X-a..... tjjjaaaa buhahahaha
  • 0

#53 Scorpio Napisany 24 lipca 2005 - 08:44

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A ja mam takie coś. Zabierzcie Xowi Halo i co zostanie? Na PS2 jest tyle hitów, że proszę braci Xowej wybrać 1 tytuł co by nie mógł się na PS2 ukazać. I nic to nie zmieni. Czas powiedzieć to głośno
Xbox to konsola kilku gier i jednego hitu.

Luck, na PS2 jest tyle hitów, że nawet czasu nie mam by w 1/2 ich zagrać. A jak X daje Ci tyle czasu że grasz w pozycje z NES i PSX. Ba, jak X daje Ci tyle szczęścia że cieszysz się z gier na PSX to ... dzięki. W życiu Xa nie wezmę. Nawet za darmo :D Ale sam się podłożyłeś :D :D

Rash, ... tu nawet słów brakuje. Podglądacz, zboczeniec, crab battle :P
  • 0

#54 Godot Napisany 24 lipca 2005 - 08:55

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ok, zabieram PS2 MGS3 - i co zostaje? dla mnie juz nic :twisted:
a Halo? Halo to tylko jeden z wielu hitow :twisted:
  • 0

#55 Scorpio Napisany 24 lipca 2005 - 09:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ta, tylko: DMC, FFX, GT4, MGS2, Silenty, VF4Evo, Soul2, Tekken5, Forbidden Siren, ICO, Mark of Kri, BG&E, Killzone, Zone of Enders, ...
Na Xa w większości jest wybór rosyjski: mordobicie jedno, jRPG jeden, survival horror jeden, ... . Ja lubię mieć wybór, stąd PS2.

No, rzuć tymi "hytami" z listy Top 5 Disco-Polo. Greg, jak widzisz tylko MGS to ślepiec. A wcale nie jest tak że "błogosławieni ślepi .." :D

AAAAAAAA CRAB BATTLEEEE

  • 0

#56 Gość__* Napisany 24 lipca 2005 - 09:06

Gość__*
  • Goście
Greg jeżeli poważnie dla ciebie jest tylko MGS 3 na PS2, to niech już będzie ten koniec świata.
Rozumiem są gusty, ale żeby do takiego czegoś dochodziło...
  • 0

#57 Gość__* Napisany 24 lipca 2005 - 09:08

Gość__*
  • Goście

A ja mam takie coś. Zabierzcie Xowi Halo i co zostanie? Na PS2 jest tyle hitów, że proszę braci Xowej wybrać 1 tytuł co by nie mógł się na PS2 ukazać. I nic to nie zmieni. Czas powiedzieć to głośno
Xbox to konsola kilku gier i jednego hitu.

Rash, ... tu nawet słów brakuje. Podglądacz, zboczeniec, crab battle :P


Wiesz Scorpio, wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja ubóstwiam FPSy i RPGi [no i ponad gatunkiem GTA;], więc oczywiste jest to, że wybrałem Xboxa. Jeżeli ktoś kocha jrpgi i gry od najlepszych japońskich developerów to na 100% łyknie PS2. Fani Nintendo wiadomo kogo wybierają. Przy nowej generacji sytuacja powinna się zmienić, bo PS3 dostanie więcej FPSów, ale z drugiej strony MS zadbał o japoński lineup.

Pogrubione zdanie świadczy o tym, że nie mogłeś posiadać Xboxa, bo nie wiesz ile gier na niego wychodzi. To mała lista hitów (lubię listy): Halo, Halo2, SW:KOTOR 1&2, Jade Empire, Forza, Morrowind, Riddick, PGR 1 & 2, RSC 1 & 2, Ninja Gaiden, DOA 3, DOA:XBV, Fable, GTA, Splinter Cell, Shenmue II, JSRF itd.

Piszę to, żeby jakiś nieświadomy user nie uwierzył w wypisywane tu brednie :wink:
  • 0

#58 Scorpio Napisany 24 lipca 2005 - 09:12

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ponadto przy jakielkolwiek dyskusji o grach posiadacze Xa nic tylko Halo to Halo tam. Strasznie monotematyczni jesteście. Oczywiście są wyjątki (hi luck, anzicurt aka trucizna) ale większość czy chodzi o rozgrywke wymienia tylko Halo. Z postów można wywnioskować że 80% gier na Xa to Halo :D

Jak w tym dowcipie. Co by było gdyby Adam nie poznał Ewy? Oswoiłby inne zwierze. MS gdyby nie wykupiło Bungie wpakowałoby kasę i wypromowało inną rzecz. Bo Halo promowane było jak Backstreet Boys w 1995 :D


Inna sprawa że. Na 80% gdyby Halo wyszło na PS2 a Killzone na Xa większość osób z PS2 kochałoby Halo, a Xowcy Killzone'a. I nawet nie ma sensu zaprzeczać.
  • 0

#59 Scorpio Napisany 24 lipca 2005 - 09:15

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Piszę to, żeby jakiś nieświadomy user nie uwierzył w wypisywane tu brednie

Raxer, po to jest ten temat, by pisać brednie. Przeczytaj w moim ostatnim poście zdanie o Killzone i Halo pogrubione. To jest miąższ wojen międzykonsolowych. Bezsensowna i durna zawiść o hity, których na danej konsoli nie ma. Ja temat traktuję jako pole ogólnych żartów. Patrz na post powyższy RASHdaMANa. Zaczepisty :mrgreen: I mam nadzieję że nie nawet 1 osoby co by to brała każde słowo na poważnie. Mam nadzieję :D
  • 0

#60 Godot Napisany 24 lipca 2005 - 09:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Arkady : bo PS2 mialem kupe czasu i przeszedlem wszystkie najwieksze hity na nia :twisted:

Scorpio : obalam twoje teorie :twisted:

jeden survilal horror? Silent Hill 2 i 4, Fatal Frame 1 i 2, The Suffering
jedno mordobicie? Soul Calibur 2, DoA 3, DoA:U, od wielkiej biedy Mortale
jeden jrpg? ktory? chyba nie Sudeki? na xa nie ma niestety zadnego jrpga :evil: no chyba ze po jrpg podciagniemy LotR: Third Age :lol:

DMC? wole Ninja Gaiden
FFX? przeszedlem na wszelkie mozliwe sposoby, lacznie ze zdobyciem Celestial Weaponow wiec nie mam czego szukac w tej grze
GT4? w dobie Forza Motosport mowisz mi o GT4? :lol:
MGS2? jest na xa
VF4Evo? super giera ale wole Soula2
Soul2? jest na xa
Tekken 5? jak w wypadku VF4Evo
Forbidden Siren? nie przeszedlem jeszcze wszystkich horrorow na xa wiec narazie nie interesuje mnie ta gra
ICO? nuuudy, sorry, ale dla mnie ta gra jest nudna i monotonna
Mark of Kri? nie gralem, tylko widzialem ale z tego co widzialem wypas
BG&E? jest na xa
Killzone? fajna gra z fajnym klimatem, ale bez przesady :lol:
Zone of Enders? jedynka to kapa, dwojka fajna, ale wole Mechassault 2 ze strzelankowych mechow (wiem ze ZoE2 jest troche inne)

to tyle panie Scorpio :twisted:
  • 0