Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Evil Within

Tango Gameworks Bethesda PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
581 odpowiedzi na ten temat

#541 Spuczan Napisany 13 lipca 2017 - 10:23

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:


2) taki sam, jak w REmake-nie zmartwychwstają w najmniej odpowiednim momencie!


Co triggeruje zmartwychwstanie? Jestem w II chapterze. Niektore ciala pale, niektore (po wbiciu noza w skron) zostawiam na ziemi. Na razie nic nie wstalo ponownie.
To jest ciężki temat. Nie radzę się zagłębiać:
https://www.gamefaqs...71000370?page=1
  • 0

#542 Pawlik Napisany 18 lipca 2017 - 19:35

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Gram :)

 

Jestem w szoku jaka ta gra jest ładna, wiadomo, że technicznie to szału nie ma jednak o brzydocie też nie ma mowy, design niszczy. Bardzo mile się rozczarowałem. Do tego gram na prosiaku więc nic nie chrupie, wyłączyłem paski i serio, gra nie tylko może się podobać, a wręcz musi.

 

To tyle o oprawie. Jestem świeżo po 3 rozdziale i generalnie sraka w gaciach :) Trzeba mieć oczy do okoła głowy i dużo butelek niczym w TLoU :olo: Staram się każdego mobka rozwalać po cichu, no ale czasem nie wychodzi :) Zauważyłem, że headshot dużo nie daj :(

Kiedyś coś czytałem o zastawianiu pułapek, jak to się robi?  

Boss w 3 rozdziale robi panikę w głowie niczym typek z kapturem w wiosce w RE4.

 

Chłopaki w co pakować? Pamiętam, że Kazuo kiedyś nie polecał w pasek zdrowia.

 

Co za klimat :) Świetnie się gra. Jedna z perełek w które nigdy nie zagra Greg bo 7/10 :cf:


  • 2

#543 BeSOS Napisany 18 lipca 2017 - 21:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gra jest na 10. IMO zaraz po RE4 najlepszy RE. A grafa ryje beret momentami.
  • 1

#544 bartezoo Napisany 19 lipca 2017 - 12:01

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Nie no za dużo bolączek żeby było coś powyżej 7+ ale gierka bardzo solidna
  • 0

#545 Cudak Napisany 19 lipca 2017 - 23:05

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Ja pakowałem mocno w wybuchowe bełty, baaaardzo się przydają na późniejszym etapie gry, warto je mieć w zanadrzu. 

 

No i z bossów to największą srakę robi dopiero taka jedna koleżanka, jezu co za stresa wtedy miałem.

 

:uff:


  • 0

#546 Schrodinger Napisany 20 lipca 2017 - 01:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
jest promocja wiec chce kupić, season pass warty kupna?
  • 0

#547 Kazuo Napisany 20 lipca 2017 - 05:29

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Mało już pamiętam z tej gry, ale wiem że warto pakować w oślepiające strzały. Za pomocą jednego bełtu można skasować na raz 4-5 przeciwników, na poziomie trudności Akumu te strzały to było wybawienie. 


  • 0

#548 bartezoo Napisany 20 lipca 2017 - 10:04

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

jest promocja wiec chce kupić, season pass warty kupna?


Warty ale poczekaj na promke. Był ostatnio za 12zł a teraz przejdz podstawkę i zobacz czy w ogole ci podejdzie.
  • 0

#549 BeSOS Napisany 20 lipca 2017 - 10:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Warto pajowac szotgana i guna. Kusza tez wymiata szczegolnie belty co paraliżuje kilku na raz.
  • 0

#550 Pawlik Napisany 20 lipca 2017 - 20:36

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Jestem po 4 rozdziale.

 

Spoiler

 

co za gra :uff:


  • 0

#551 Spuczan Napisany 20 lipca 2017 - 20:45

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Co do wkurzających

 

Spoiler

 

Jeżeli pytasz czy

 

Spoiler

  • 0

#552 Zeus-Nelson Napisany 22 lipca 2017 - 13:27

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Zastanawiałem się nad kupnem z wyprzedaży na PSN i po Waszych postach czuje się zachęcony :) Tym bardziej że brakuje mi giereczek w stylu RE i rzygam już FPSami. Szkoda tylko że giereczkę skończę pewnie za jakiś miesiąć dwa jak najpierw pokonam MGS:TPP
  • 0

#553 Pawlik Napisany 22 lipca 2017 - 13:45

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Kupuj, ja mam wkrętkę maksymalną. Wczoraj miałem włączyć na chwilę, a półtorej godziny zleciało nie wiem kiedy.

 

I serio nie wiem o co chodzi z grafiką, pamiętam, że na premierę każdy psioczył, że to past gen. A gra wygląda miejscami fenomenalnie, efekty cząsteczkowe niszczą, filtry graficzne nałożone na obraz świetnie maskują niedoskonałości.


  • 1

#554 Nyjacz Napisany 22 lipca 2017 - 16:48

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Id Tech 5 czesto fotorealistikuje.
  • 0

#555 Pawlik Napisany 26 lipca 2017 - 19:52

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

właśnie jestem po walce z piramidogłowym, tfu znaczy z pudełkogłowym :uff:


  • 0

#556 Spuczan Napisany 26 lipca 2017 - 23:37

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 962 Postów:

Ci co skończyli mogą sobie obejrzeć:

 


  • 2

#557 Pawlik Napisany 03 sierpnia 2017 - 21:42

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Skończyłem. Czas gry 17:55:20, 90 zgonów. 

 

Jakby gra trzymała poziom chapterów 3-10 to bym bez wahania dał 9. Gra w środkowej części wygląda super, do tego klimat ma ostry jak maczeta. No ale niestety ostatnie 1/3 gry to jakiś klimat post apokaliptyczny który trochę psuje odbiór, dalej gra się ok, ale klimat strachu gdzieś uleciał. Ale to i tak w tedy niezła szpila, jednak to wybitności środka jej dużo brakuje.

Bardzo się obawiałem poziomu trudności, pamiętam jak od niego odbił się jak od ściany michalmarek, ale to widocznie była miękka  pipka :hihi: Bo gra nie jest jakaś ultra trudna, imo to poziom trudności normala z RE4, może tylko oszczędniej trzeba traktować amunicje. Pisał też coś o przegiętych walkach z bossami, a imo jak człowiek się postara to nawet za dużo nie będzie tam amunicji tracił bo można wykorzystać pułapki.

 

Generalnie jest mega zadowolony z zakupu i teraz czekam na dwójeczkę. A jak ktoś tak jak ja wstrzymuje się z graniem bo boi się poziomu trudności lub, że gra będzie brzydka to nic z tych rzeczy. Gra ma super wyważony poziom trudności i wygląda bardzo ładnie.

 

Mocne 8+.


  • 5

#558 Chewie Napisany 27 sierpnia 2017 - 14:47

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Siemanko mam takie pytanie czy dlc jest bardzo dobre i warte ogrania? Bo chcę kupić na quake con sale ale różnica w cenie jest duża 


  • 0

#559 ACZ Napisany 27 sierpnia 2017 - 23:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Warto.


  • 1

#560 Pawlik Napisany 28 sierpnia 2017 - 15:46

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:


  • 0

#561 Bzduras Napisany 02 listopada 2017 - 09:08

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Po naczytaniu się zaskakująco pozytywnych opinii o drugiej części giereczki sięgnąłem po jedynkę. Jestem w drugim rozdziale, pierwszy jest mocno schizowy i nie wiadomo, o co kaman ;) Jakieś porady dla świeżaka? Na co zwracać uwagę, czego gra mi nie podpowie, na co uważać?

Ten post był edytowany przez Itachi dnia: 02 listopada 2017 - 09:09

  • 0

#562 DanteTDH Napisany 02 listopada 2017 - 09:37

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Jedynka imo bardziej duszna i klimatyczna, niż dwójka-baw się dobrze:)

Jakimś tam szaleńcem przechodzącym grę na akumu nie jestem, ale pamiętam, że warto, zanim zaczniesz nawalać w przeciwników, rozejrzeć się po okolicy, bo często można tychże przeciwników załatwić bez ani jednego wystrzału. Pułapki, miny i te sprawy. Gra jest naprawdę wspaniała i chyba przejdę ją sobie wkrótce ponownie.
  • 0

#563 Bzduras Napisany 02 listopada 2017 - 09:48

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Czyli w zasadzie to, co już instynktownie wiedziałem ;) Na razie bawię się w Snejka, kogo się da staram się zaciupać nożem. Ale też i godzina gry wczoraj nie pozwoliła mi zbytnio na inne podejście, wrogów jest jak na lekarstwo, a ich rozlokowanie nie sprawia problemu w metodycznej, pojedynczej likwidacji. Czym dalej tym trudniej, mam nadzieję.
  • 0

#564 Razel Napisany 02 listopada 2017 - 10:11

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:

Zacząłem pykać ze 3 dni temu i skończyłem bodajże 6 chapter. Gra się świetnie - jest brudno, mrocznie i gęsto. Podoba mnie się to.

@Itachi - Jeśli nie muszę to nie strzelam, silent kill robi robotę. Polecam też strzał w nogę, szybki podjazd i spalenie przeciwnika, w ten sposób można dużo ammo oszczędzić, albo ewentualnie jak przeciwnik stoi na zwłokach to je podpalić razem z nim ;)

Jedno mnie wkurzyło, bo w 3, czy 4 chapterze była taka miejscówka z 3 domkami - 2 mniejsze i jeden większy. Na logikę myślałem, że fabularnie do przodu pociśnie wejście do większe, więc chciałem najpierw ograbić te 2 małe i tu się okazało, że drugi z nich był fabularny i nie było już powrotu, bo pojawił się boss i po nim chapter się zakończył :olo: jako typowy lizacz ścian nie mógłbym żyć ze świadomością, że gdzieś nie byłem i czegoś nie sprawdziłem, więc załadowałem sejwa i poszedłem do dużego budynku i pocisnąłem to jeszcze raz :^^:


  • 0

#565 Pico Napisany 02 listopada 2017 - 10:24

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:
Ja od kilku dni mam już grę zainstalowaną, ale dopiero jutro zaczynam :).
  • 0

#566 Bzduras Napisany 02 listopada 2017 - 10:35

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

@Itachi - Jeśli nie muszę to nie strzelam, silent kill robi robotę. Polecam też strzał w nogę, szybki podjazd i spalenie przeciwnika, w ten sposób można dużo ammo oszczędzić, albo ewentualnie jak przeciwnik stoi na zwłokach to je podpalić razem z nim ;)

Czuję w tym zapach RE4!
  • 0

#567 Kazuo Napisany 02 listopada 2017 - 14:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Jak się nagle ludzie rzucili na gierkę :olo:

Jeżeli chodzi o porady to na pewno trzeba uważnie eksplorować lokacje, niszczyć białe statuetki (otrzymuje się z nich klucze, które otwierają skrytki z ammo, apteczkami itp), palić zwłoki i wiedzieć w co inwestować żel. Polecam jak najszybciej ulepszyć oślepiające bełty, pozwalają zaoszczędzić sporo pocisków.
  • 1

#568 Bzduras Napisany 02 listopada 2017 - 14:34

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Jak się nagle ludzie rzucili na gierkę :olo:

Pohajpowliście drugą część to trzeba jak człowiek najpierw poprzedniczkę skończyć :olo: Wcześniej jakoś mi ten tytuł umknął, sądziłem, że to taki średniaczek dla masowego odbiorcy, który boi się jak coś mu nagle zrobi "BU!", a tu proszę - wchodzi człowiek do tematu i same zachwyty nad obiema częściami.
  • 0

#569 burnstein Napisany 02 listopada 2017 - 14:40

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

A ja cały czas mam wątpliwosci, niby kusi, ale chciałbym szczelankę jak RE4 albo Dead Space, a tu jakies rozstawianie pułapek czy inne gówna. No nie wiem.


  • 0

#570 Bzduras Napisany 02 listopada 2017 - 14:43

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Strzelanie to tutaj jest wykonane trochę inaczej niż w RE4, to mogę już stwierdzić. Bardziej przypomina mi to TLoU z gorszym gunplayem (skradanie, rzucanie butelką) i totalnie odmiennym klimatem.
  • 0



Inne z tagami: