Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Evil Within

Tango Gameworks Bethesda PS4 PS3 XONE X360 PC

• Zaloguj się by odpowiedzieć
572 odpowiedzi na ten temat

#571 Razel Napisany 02 listopad 2017 - 14:52

Razel

Błędny rycerz

• Forumowicze
  • 10691 Postów:

A ja cały czas mam wątpliwosci, niby kusi, ale chciałbym szczelankę jak RE4 albo Dead Space, a tu jakies rozstawianie pułapek czy inne gówna. No nie wiem.

Nie trzeba żadnych pułapek rozstawiać - ja żadnej nie postawiłem :dunno:

Możesz za to rozbrajać je i robić z nich bełty do kuszy. A pułapki to na zasadzie jak w RE4 - linka od ściany do ściany z bombą lub bomby zbliżeniowe.

• 0

#572 oranje Napisany 02 listopad 2017 - 15:23

oranje

14-0-0

• Forumowicze
  • 11597 Postów:
Ja zacząłem jakieś 2 miesiące temu i zostawiłem po 6 rozdziale chyba. Ale ja w ogóle ostatnio gier nie kończę :(
  • 0

#573 Pico Napisany 30 listopad 2017 - 02:57

Pico

• Forumowicze
  • 9710 Postów:
Dzisiaj skończyłem :).

Gra jest bardzo satysfakcjonująca, nawet i 9 na 10. Na początku psioczyłem na różne rzeczy, podobnie jak kiedyś MichałMarek, ale oddałem się po prostu sposobie rozgrywki w TEW - idealne wyważenie pomiędzy skradaniem, uciekaniem a gore rozwałką. Amunicji nigdy nie jest za wiele, choć w moim przypadku było sinusoidalnie - raz na pewniaka szedłem, względnie nieźle uzbrojony, innym razem po masakrze i oparciu zagrożenia łaziłem cichaczem, napięty na maksa. I w każdym przypadku banan na twarzy z powodu rozgrywki. Już pod koniec gry, to najbardziej podobały mi się hordy wrogów, gdzie była walka o Przetrwanie przez duże P. Ile razy rzucałem "o wy skur*ysyny!" do telewizora, gdy wyrywałem się jakiemuś śmieciowi, sprytnie paliłem grupę je*ańców bądź rozpierd*lałem łby szotganem czy też magnumem. Tony satysfakcji.

Strachu nie było, bo to nie moje strachy. Ale to żadna wada - tutaj chodzi o to by przebrnąć dalej, przez te wszystkie schizy, oddalić zagrożenie, przetrwać. I eksploracja również robi dobrze. Kasi również się bardzo podobało, jak oglądała. Nawet kilka razy chwilę zagrała, sądzę, że będzie chciała też przejść, więc wspólnymi siłami będziemy robić platynę. No i chyba pakiet dodatków kupię, bo mimo iż gra zajęła mi aż 26 godzin, to jeszcze bym chętnie pograł :).
  • 1

Inne z tagami: