Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Evil Within

PC PS3 PS4 X360 XONE Bethesda Shinji Mikami

• Zaloguj się by odpowiedzieć
571 odpowiedzi na ten temat

#61 leon Napisany 19 kwiecień 2013 - 16:57

leon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2123 Postów:

Szykuje się duchowy spadkobierca RE4. Ciekawy jestem czy gra jest docelowo robiona na nextgeny czy obecną generację. Chciałbym aby kiedyś Mikami zrobił z tym jaki ma teraz składem prawdziwego spadkobierce DMC (tego jedynego słusznego DMC1 :) )

• 0

#62 ACZ Napisany 19 kwiecień 2013 - 18:52

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30868 Postów:

wiecej informacji bedzie 22 kwietnia.

tymczasem ps3site.pl dostarcza:

Na japońskiej stronie internetowej tej produkcji pojawiła się pierwsza garstka wiadomości. Zacznijmy od tego, że fabuła będzie koncentrować się na detektywie Sebastianie i jego partnerze, którzy byli świadkami sceny masowego mordu dokonanego przy użyciu tajemniczej mocy "nie z tego świata". Sebastian i jego świta zostają zaatakowani i tracą przytomność, a po jej odzyskaniu budzą się w świecie... opanowanym przez potwory. Naszym zadaniem będzie odkrycie, co tak naprawdę się wydarzyło oraz wynalezienie sposobu na rozprawienie się z otaczającym naszych bohaterów złem.
Gra ma być wierna horrorowej konwencji, co podkreśla sama Bethesda, wyrażając się o Mikamim jako o "ojcu survival horrorów". Gracze będą zmuszeni do korzystania z ograniczonej ilości surowców, a sama rozgrywka ma balansować na granicy horroru i gry akcji. Twórcy obiecują jednak, że podczas zabawy nasze nerwy zostaną wystawione na próbę.
Gracze będą musieli uważać na przeciwników i porozstawiane przez nich pułapki, z których zresztą sami będą mogli skorzystać. Sam świat ma natomiast przywodzić na myśl najstraszniejsze, senne koszmary.
Na koniec, słówko o technologii. The Evil Within ma hulać na zmodyfikowanej wersji technologii id Tech 5, która napędzała między innymi Rage'a. Więcej informacji na temat tego tytułu mamy poznać 22 kwietnia.

• 0

#63 Jedyn Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:30

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19795 Postów:

BONER.

Nie zapominajmy - gra NIE wyjdzie na WiiU :cf:

• 0

#64 Kaxi Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:32

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:

Czychu, nie wylogowałeś się z multikonta  :cf:

• 0

#65 Jedyn Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:35

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19795 Postów:

Kox widzę dzielnie znosi kolejny cios :hihi:

• 0

#66 Kaxi Napisany 19 kwiecień 2013 - 20:37

Kaxi

N+ Crew

• Forumowicze
  • 11780 Postów:

Nie odbieram tego osobiście :)

Obecnie jestem na etapie pozytywnego zaskoczenia, jeśli cokolwiek zostaje zapowiedziane na Wii U. Poza tym napisałem już w tym temacie, że jako, że to 2014, to będę brał najpewniej na PS4 :) Moja psycha więc trzyma się mocno, a wewnętrzny fanboj N żywi overkillem jaki serwuje mu 3DS. I jakoś wspólnie żyją w zgodzie.

• 0

#67 Kazuo Napisany 19 kwiecień 2013 - 22:56

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

Kupię Wii U jak wyjdzie przynajmniej z 5 fajnych gier... czyli pewnie gdzieś tak pod koniec jego żywota. Meanwhile będę się spuszczał nad zapowiedziami gier na prawdziwe next-geny :cf:

TEW póki co na samym szczycie moich przyszłych "trzeba k*rwa kupić".

• 0

#68 fingus Napisany 19 kwiecień 2013 - 23:04

fingus

• Moderatorzy
  • 31167 Postów:
No, pierwsza giereczka z nextgenowych zapowiedzi, która mnie autentycznie interere. :tak:
  • 0

#69 AndrzejSon Napisany 20 kwiecień 2013 - 07:56

AndrzejSon

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1038 Postów:

Chciałbym więcej takich klimatycznych gierek. Byleby nie wyszedł z tego średniak.

• 0

#70 Kazuo Napisany 20 kwiecień 2013 - 12:39

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

Kiedy w projekt zamieszany jest Mikami, to nie ma mowy o średniaku. Co prawda Shadows of Damned jakoś super mu nie wyszło, ale to i tak była co najmniej dobra gra.

• 1

#71 AndrzejSon Napisany 20 kwiecień 2013 - 13:57

AndrzejSon

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1038 Postów:

To fakt, przy SoD bawiłem się całkiem dobrze, mimo niechęci do japońskich dziwactw.

• 0

#72 ACZ Napisany 20 kwiecień 2013 - 17:06

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30868 Postów:

Co prawda Shadows of Damned jakoś super mu nie wyszło, ale to i tak była co najmniej dobra gra.

ale w shadows of damned nie byl glownym designerem. w tej generacji to glownym designerem byl jedynie w Vanquish.

btw, przy promocji gry wykorzystano skradziony material.

za niusa dziekujemy ps3site.pl

Wczorajsza zapowiedź The Evl Within została przyjęta niezmiernie gorąco przez graczy, a także serwisy internetowe. Bethesda pokazała nam kilka obrazków z gry, trochę prac koncepcyjnych i zwiastun wideo, który nakreślić nam ma klimat jaki towarzyszył będzie grze. Jak się jednak okazuje, do promocji wykorzystano skradzione materiały z produkcji WarZ.
Sprawę zauważył jeden z użytkowników serwisu Reddit. Na początku twierdził on, że The Devil Within "pożyczyło" sobie duży fragment obrazka promującego WarZ, a później pokazał dowód, który możecie zobaczyć poniżej.

L4IpySx.jpg

• 0

#73 Kazuo Napisany 21 kwiecień 2013 - 01:33

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

Co prawda Shadows of Damned jakoś super mu nie wyszło, ale to i tak była co najmniej dobra gra.

ale w shadows of damned nie byl glownym designerem. w tej generacji to glownym designerem byl jedynie w Vanquish.

Tak, ale nie zmienia to faktu, że sporo od niego zależało, bo jeżeli pamięć mnie nie myli, to on odpowiadał za gameplay.

Mam nadzieję, że TEW okaże się sukcesem, a Capcom się zesra, że straciło tak ważnego developera.

• 1

#74 ACZ Napisany 23 kwiecień 2013 - 00:02

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30868 Postów:

z wizytą u Tango. ponad 9 minut o grze.

shinji-mikami-profile-530px.jpg

Shinji-Mikami-main.jpg

• 0

#75 Kazuo Napisany 23 kwiecień 2013 - 01:31

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

W skrócie:

- ekipa Mikamiego BARDZO przykłada się do tego, żeby gra straszyła
- pojawią się standardowe zombiaki
- kreatury będziemy eksterminować zarówno bronią białą jak i palną, będzie można też zakładać na nie pułapki
- główny bohater nie będzie posiadał żadnych nadprzyrodzonych zdolności, a sam arsenał ma być skromny, bez żadnej ciężkiej broni w stylu machine-gunów
- gra będzie śmigać na odpowiednio zmodyfikowanym id Tech 5, tak aby lepiej pasował do gry TPP
- Mikami za główny cel stawia sobie stworzenie czystego survival horroru; uważa on, że gatunek został mocno zaniedbany i nie ma już na rynku prawdziwych horrorów

• 0

#76 AndrzejSon Napisany 23 kwiecień 2013 - 06:23

AndrzejSon

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1038 Postów:

- Mikami za główny cel stawia sobie stworzenie czystego survival horroru; uważa on, że gatunek został mocno zaniedbany i nie ma już na rynku prawdziwych horrorów

Ma rację, mocno ściskam kciuki za ten tytuł.

• 0

#77 Jedyn Napisany 23 kwiecień 2013 - 08:58

Jedyn

RYJ

• Forumowicze
  • 19795 Postów:
Będzie szacun czuje to w kościach.
  • 0

#78 twilitekid Napisany 23 kwiecień 2013 - 14:57

twilitekid

HBH

• Forumowicze
  • 6740 Postów:
Niech mi ktos przypomni po jakiej grze horrory zaczęły stawiać na akcje? I kto te gre zrobił?
  • 0

#79 leon Napisany 23 kwiecień 2013 - 16:00

leon

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2123 Postów:

Właśnie. Kto porzucił świetną wczesną wersję re4 i zrobił strzelankę o zombiakach ? Inną sprawą jest, że ta strzelnka nawet mu wyszła :)

Czekam na e3 i jakiś trailer z gameplayem

• 0

#80 Kazuo Napisany 23 kwiecień 2013 - 16:10

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

Wydaje mi się, że mało kto by się wtedy spodziewał aż takiego sukcesu RE4 i jego wpływu na dalszy gatunek survival-horrorów. Poza tym ja bym się tu nie doszukiwał winy Mikamiego, a bardziej cwaniaczków z Capcomu, którzy na pewno naciskali, żeby czwórka była bardziej grą akcji niż straszakiem (bo już wtedy mainstream sporo znaczył, a wiadomo że ostra rozwałka jest bardziej w cenie niż strasznie), zakładam, że stąd też porzucenie pierwotnej wersji czwartego Residenta. Niestety, nawet tacy developerzy jak Shinji M. nie mają zbyt wiele do gadania, kiedy wielcy panowie "z góry" naciskają - pewnie to właśnie było powodem, dla którego kolo po kilku latach opuścił Capcom i założył własne studio. Teraz może mieć wyebane na wszystko i robić takie gry na jakie ma ochotę.

• 0

#81 burnstein Napisany 23 kwiecień 2013 - 16:39

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 39227 Postów:

i chwalmy pana bo re4 to jedno z najlepszych growych ekspirjens wszechczasów. sorry ale ten gatunek w swojej pierwotnej formie wtedy zdychał i tylko prosił o dobicie

• 0

#82 Kazuo Napisany 23 kwiecień 2013 - 17:17

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

No z tym się zgodzę, RE4 kosił i zresztą dalej kosi niesamowicie. Nie zmienia to jednak faktu, że to ta gra zapoczątkowała koniec ery prawdziwych horrorów i dlatego dzisiaj musimy zadowolić się pseudo-straszakami pokroju Dead Space'a czy Alana Wake'a. W sumie na tej generacji tylko Condemned, Siren oraz ostatni Silent potrafią w miarę wystraszyć, reszta to zwykłe napierdalanki z mrocznym klimatem.

• 0

#83 fingus Napisany 23 kwiecień 2013 - 17:27

fingus

• Moderatorzy
  • 31167 Postów:
Pardą, że się tak wetnę.
Bethesda coś tu jeszcze teasuje (z właściwie to ratinguje). Kolejna zmiana nazwy, czy jakaś zupełnie inna gra?
http://www.vg247.com...-from-bethesda/
Nazywa się toto Endless Summer. I nie wiem co z tym ma wspólnego ten obrazek:
20130308_mystery.jpg

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 23 kwiecień 2013 - 17:27

• 0

#84 Spuczan Napisany 24 kwiecień 2013 - 21:18

Spuczan

Demigod

• Forumowicze
  • 8929 Postów:

Bardzo fajny materiał.  Tylko błagam stwórzcie jakąś ciekawą fabułę.

Nie wiedziałem, że SM wygląda jak ufok.

• 0

#85 Kazuo Napisany 25 kwiecień 2013 - 00:20

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

Ufok xD Też pierwszy raz widziałem go "w ruchu", na fotkach sprawiał lepsze wrażenie. I tak mój najulubieńszy developer ever  :blush:  pomyśleć że gdyby nie on, to nigdy byśmy nie zagrali ani w Residenty ani w Dino Crisis ani w Devile :bowdown:

• 0

#86 Pico Napisany 26 kwiecień 2013 - 11:03

Pico

• Forumowicze
  • 9603 Postów:

Teaser mi nie robi. Za to screeny już bardziej.

Liczę na strach albo chociaż porządny, niejednokrotny dreszcz. Akcja niech będzie tylko świetnym dodatkiem. Wtedy będę happy.

• 0

#87 fingus Napisany 26 kwiecień 2013 - 22:37

fingus

• Moderatorzy
  • 31167 Postów:
A ja tam liczę na mocną akcję i dużo strzelania do zombiaków w stylu czwórki, czy - jeszcze lepiej - piątki. Z multi na podzielonym ekranie. Byle zasady rozwoju broni, zbieractwo i nabijanie punkcików było porządnie rozwiązane i będzie gitara.
  • 1

#88 Shinigami Napisany 26 kwiecień 2013 - 22:43

Shinigami

Mam grube kości!

• Forumowicze
  • 32722 Postów:

Popieram pana powyżej.

• 0

#89 ACZ Napisany 26 kwiecień 2013 - 22:50

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 30868 Postów:

tu raczej nie bedzie zadnego multi jesli gra ma dosyc mocno straszyc.

• 0

#90 Kazuo Napisany 27 kwiecień 2013 - 04:24

Kazuo

casual

• Forumowicze
  • 9354 Postów:

A ja tam liczę na mocną akcję i dużo strzelania do zombiaków w stylu czwórki, czy - jeszcze lepiej - piątki. Z multi na podzielonym ekranie. Byle zasady rozwoju broni, zbieractwo i nabijanie punkcików było porządnie rozwiązane i będzie gitara.

To możesz już przestać liczyć, bo wypowiedzi panów odpowiedzialnych za gierkę dobitnie dają do zrozumienia, że nie chcą stworzyć kolejnego byle shootera, a raczej coś oryginalnego. I bardzo dobrze, bo rynek pęka w szwach od jałowych strzelanek z wciskanym na siłę multiplayerem - powiew świeżości będzie tu bardzo mile widziany.

• 0

Inne z tagami: