Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spotkania Vitowców - Śląsk

vitowiec vitowcy spotkanie ps vita spotkanie vita spotkanie psv spotkanie śląsk vita

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 MorfiTM Napisany 06 maja 2012 - 15:38

MorfiTM

    Chocobo

  • Narybek
  • 17 Postów:
Drodzy posiadacze konsoli PS Vita, PSV jest już na rynku ponad 2 miesiące. Reklamy bombardują nas hasłem, iż "Świat jest w grze", że "kształtujemy świat na nowo" oraz inne marketingowe hasła. Vita posiada wiele funkcji społecznościowych, które nie posiadają żadne inne znane mi konsole. Zapewne wasza rodzina i znajomi nie są w stanie wytrzymać, gdy znowu zaczynacie mówić o Vicie. Pewnie macie problem z przejściem etapu w grze, zaś poradniki, choćby w formie filmu, wam nie pomagają. Zastanawiacie się nad zakupem jakiegoś tytułu lecz albo dema nie da się pobrać, albo nie przekonuje was w pełni, a nie znacie nikogo, kto posiada dany tytuł w pełnej wersji.
Czy macie podobne odczucia? Czy chcielibyście to zmienić? Jeśli tak to zapraszam Was na spotkania śląskich posiadaczy konsoli PS Vita. Spotkania są moją prywatną inicjatywą i nie mają wsparcia SONY, ani żadnej innej instytucji. Są za to ciekawym sposobem na spędzenie popołudnia w gronie osób, które mają podobne jak Wy zainteresowania.

Ostatnie spotkanie miało miejsce 21.04.2012, z czego relację znajdziecie na naszym profilu "Spotkania Vitowców" na Facebooku.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 19.05.2012r.
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Godzina zakończenia: kiedy Wy zdecydujecie
Miasto spotkania: Katowice
Miejsce spotkania: Pub Gorączka, ul. Stawowa 5
Ograniczenia: Przynajmniej 17 lat, posiadasz konsolę PS VITA
Wejściówka: bezpłatne
Ukryte koszty: brak ukrytych kosztów, wystarczy zabrać ze sobą parę złotych na kawę/herbatę/inne napoje

W planie oprócz rozmów, kalamburów przy pomocy Paint Park, pojedynków w różnych tytułach mamy jeszcze coś szczególnego - odbędzie się turniej gry karcianej mojego pomysłu z nagrodami.
Podczas tego spotkania głównymi nagrodami są profesjonalne naklejki na konsolę PS VITA od firmy Gela Skins.

Osoby zainteresowane pojawieniem się (choćby na godzinkę) są proszone o poinformowanie mnie (najlepiej poprzez wiadomość na moje konto PSN) przed spotkaniem celem dostosowania ilości miejsc w lokalu.

Czekam na wszelkie pytania i wątpliwości - postaram się na wszystkie pytania jak najszybciej odpowiedzieć.
  • 0

#2 MonsieurWoland Napisany 06 maja 2012 - 16:22

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Okradna was.
  • 0

#3 MorfiTM Napisany 06 maja 2012 - 16:36

MorfiTM

    Chocobo

  • Narybek
  • 17 Postów:

Okradna was.

A skąd coś takiego wnosisz? Jakoś na poprzednich spotkaniach do niczego takiego nie doszło i nie zamierzam, by to spotkanie było inne od poprzednich. W internecie znajdziesz zdjęcia i relacje osób, które były i nie zostały okradzione, a nawet co dziwne dobrze się bawiły.

A z innej beczki: W tej chwili zainteresowanie pojawienia się na spotkaniu wyraziło 13 osób. Są to:
Infernus13, Kanaima7, seba1991pl, latykud, szponix, becik90, Mateses, AnTraX83, GmTP--SP2--, Mephistoph-PL, kinder1989, Sosnowiec72PL, jony18palcow.
  • 0

#4 Cola Napisany 06 maja 2012 - 17:43

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Fajna inicjatywa, powodzenia.
  • 0

#5 MorfiTM Napisany 13 czerwca 2012 - 22:25

MorfiTM

    Chocobo

  • Narybek
  • 17 Postów:
Drodzy forumowicze,
przepraszam, że was lekko zaniedbałem, ale już spiesze z informacją, iż kolejne spotkanie vitowców ma miejsce już za 10 dni!!!

3 Spotkanie Vitowców:
Data: 23.06.2012 (sobota)
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Godzina zakończenia: brak
Miasto: Katowice
Miejsce: Pub Gorączka (ul. Stawowa 5)
Warunek: Posiadanie konsoli PS VITA, przeżycie przynajmniej 17 lat

Tym razem dzięki naszym sponsorom i partnerom zaoferujemy w konkursach i loteriach na spotkaniu następujące nagrody:
- Gravity Rush (wersja pudełkowa, w folii, język: angielski)
- karta PSN 100 zł
- 2x rabat 40% w sklepie muve.pl
- naklejki na konsolę PS VITA Gela Skins

Oczywiście nie przychodzimy na spotkanie dla samych nagród, gdyż zabawa na poprzednich spotkaniach była przednia.
W chwili obecnej swoją obecność na spotkaniu potwierdziło 28 osób. Miejsce przy stoliku zawsze się znajdzie, więc piszcie i wpadajcie!
  • 0