Skocz do zawartości

Gdzie w co grac?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_t0m3ek_* Napisany 03 marca 2006 - 13:39

Gość_t0m3ek_*
  • Goście
Zanim bedzie tak jak mowil Blizz, co mam nadzieje bedzie jak najszybciej wstawiam linka z mapka:
Mapka salonów
  • 0

#2 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 16:56

Gość__*
  • Goście
Info do mapy salonów:
I.
miasto: Polkowice, Aqua Park - woj. dolnośląskie, żeton za 1zł,
gry: Tekken Tag, Confidential Mission - strzelanka na pistolet, Daytona USA I, Boogie - szajskie wyścigi, co jakiś czas przywożą Tekkena 4

II.
miasto: Chocianów, Wypożyczalnia wideo - woj. dolnośląskie, ceny rózne. Salon z Ps2, Psxem, Snesem

III.

miasto: Przemków - woj. dolnośląskie
Tekken I, KoF 95, 19XX cena żetonu 2 zł
  • 0

#3 kubicz Napisany 05 marca 2006 - 18:20

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Poprawki do mapy:

Dębki - salon zlikwidowano; jest inny przy sklepie Marcin (kolo poczty)
Warszawa - ZON@ zostala zlikwidowana
Salon z podziemi dworca Centralnego (znajduje sie on kolo przystanka tramwajowego 10, 16, 17, 19, 33) zostal zlikwidowany.

Nowe adresy:

Warszawa:
Salon 1
Przejscie podziemne kolo dworca Centralnego (salon jest blizej wejscia od al. Jerozolimskich 63). Salon zostal zlikwidowany.

Salon 2
Galeria Mokotow, 2 gie pietro (kolo kregli). Jedna gra = 1 lub 2 zlote (zalezy od tytulu). Sa tam nastepujace gry:

Para Para Paradise (Para Para Dancing), Dance Maniax, Punch Mania: Hokuto No Ken, Beatmania III Append Core Remix, Pump It Up Exceed SD, Sega Rally 2, Cruis'n USA, Scud Race, Tokyo Cop, Thrill Drive 2, Ace Driver, Burnout 3 Takedown, Manx TT: Super Bike Twin, Rolling Extreme SD, Arctic Thunder, Jurassic Park: The Lost World, Silent Scope, Soul Calibur 2, Tekken Tag, Tekken 4, Metal Slug 5, Die Hard Arcade, Die Hard Arcade 2, Spike Out, G-LOC, Virtua Striker 2, Football Power (ciekawa gra, zamiast guzika strzalu kopie sie pilke)

"Salon 3"
Hipermarket E.LECLERC - Al. Jerozolimskie 156 w budynku marketu jest pasaz handlowy i pod koniec pasaza jest automat "Sega Rally" (kolo apteki). 1 gra - 1 zl.
  • 0

#4 Blizzard Beast Napisany 05 marca 2006 - 20:24

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Co to dolphin blue?
  • 0

#5 Gość_t0m3ek_* Napisany 05 marca 2006 - 20:27

Gość_t0m3ek_*
  • Goście
http://www.segaarcad...dolphinblue.asp
Tu jest o tej gierce, a do pytan jest odpowiedni temay :P
  • 0

#6 kubicz Napisany 06 marca 2006 - 08:49

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

Co to dolphin blue?

Jest to scrollowany shooter przypominajacy Metal Sluga. Wcielamy sie w role zolnierza ktory musi walczyc o oswobodzenie swojego kraju (wodnego krolestwa) spod panowania najezdzcy. Nasz heros posiada zwykly karabin (ktory w czasie gry mozemy zamienic na cos lepszego) i delfina do pomocy (jest on naszym pomocnikiem w niektorych planszach). Jak nasz heros pozabija wystarczajaca liczbe wrogow, to moze odpalic specjala (lepszy strzal [jak jest na ladzie] lub wirujacy delfin [jak jest w/na wodzie]). Oczywiscie specjal sie regeneruje (wystarczy skosic odpowiednia liczbe wrogow). Ta gra jest super :), na poczatku myslalem ze to kiepski klon MS ale po zagraniu przekonalem sie ze ta gra ma w sobie cos.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 25 marca 2006 - 10:06

Gość__*
  • Goście
Łódź, kino Sliver Screen. NA pierwszym albo drugim pietrze jest pokazny salonik z automatami (nie sposob go nie zauwazyc). Maja wiele ciekawych automatow, t.j Tekken5, Tekken Tag Tournament i Tekken3, Metal Slug3, Dance Stage Revolution jakies strzelanki, wyscigi itp. Ceny sa dosc wygorowane, bo zeby pograc w Tekkena trzeba wrzucic 2zl (na jedna osobe). Klimacik fajny, a automaty sa w stanie bardzo dobrym ;).
  • 0

#8 kubicz Napisany 18 kwietnia 2006 - 17:42

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Warszawa:
Salon 4
Cinema City Bemowo, parter (kolo kregli). Jedna gra = 1 zeton (oprocz dwoch ostatnich tytulow), ktory kupujemy za 2 zl. Sa tam nastepujace gry:

18 Wheeler: American Pro Trucker, Ace Driver, Ferrari F355 Challenge, Manx TT: Super Bike, Motocross Go!, Sega Rally, Star Wars Trilogy Arcade, Tekken 4, Teraburst, The Ocean Hunter, Time Crisis 2, Tokyo Cop, Vampire Night, Wave Runner, Johnny Mnemonic (pinball)*, Pump It Up The 3rd Dance Floor The O.B.G. ** + Pilkarzyki, Boxer ([z]wal gruche :lol:), Cymbergaj

* -> 1 gra = 1 zl
** -> 1 gra = 2 zl (2 zl lub 2 x 1 zl), 3 gry = 5 zl

Stan na 13 grudnia 2009.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 08 maja 2006 - 15:17

Gość__*
  • Goście
Woj. Opolskie, Brzeg :

Nazwa : Eeee, gralnia na dworcu ;)

Można przyciąć w : Tekken Taga, Virtua Striker, Cadillacs&Dinosaurs (yeah ! ) i kilka innych, mniej ciekawych

Cena żetonu : 50gr - 1zł... Za 50gr zagramy chociazby w C&D czy Tekken Taga...

Dobra miejscówka - polceam
  • 0

#10 digitalmellon Napisany 27 października 2006 - 21:02

digitalmellon

    Blanka

  • Narybek
  • 153 Postów:
Mapka salonów - nie działa. :cry:
  • 0

#11 kubicz Napisany 27 października 2006 - 21:07

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
No to mamy problem :cry:

EDIT:
Mapka juz dziala :ninjadance:
  • 0

#12 kubicz Napisany 03 marca 2007 - 01:18

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Warszawa:
Salon 5
Sadyba Best Mall, 2 gie pietro (kolo kregli). Jedna gra = 2,5 lub 3 zlote (zalezy od tytulu; dodatkowo placimy 3 zlote za karte magnetyczna). Sa tam nastepujace gry:

Aliens Extermination, ATV Track, Battle Gear 3, Ferrari F355 Challenge, Need for Speed Underground, Speed Driver Evolution (znana tez jako Top Driver Evolution) (maszyna byla wylaczona jak robilem spis), Speeding Ticket, Tekken 3, The Fast and the Furious, The Fast and the Furious: Super Bikes, Time Crisis 3 (maszyna byla wylaczona jak robilem spis), Virtua Striker 2 Version '98 + Boxer, Cymbergaj

Stan na 16 grudnia 2009.
  • 0

#13 kubicz Napisany 13 kwietnia 2007 - 19:19

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Warszawa:
Salon 6
Blue City, 4 te pietro. Jedna gra = 1 lub 2 zlote (zalezy od tytulu; dodatkowo placimy 1 zl za karte magnetyczna). Sa tam nastepujace gry:

House of the Dead 3, Virtua Cop 3, Police 24/7, Virtua Striker 2002, Virtua Striker 4, Football Power, Pump It Up Exceed SD, NASCAR Arcade, Cruis'n Exotica, Tokyo Cop, Ring Riders, F-Zero AX, Street Fighter Anniversary Edition* + Kosz, Cymbergaj


* - na automacie jest kilka czesci Street Fightera (do wyboru): Street Fighter II, Street Fighter II Champion Edition, Street Fighter II' Turbo - Hyper Fighting, Super Street Fighter II - The New Challengers, Super Street Fighter II Turbo, Street Fighter Alpha: Warriors' Dreams, Street Fighter Alpha 2, Street Fighter Alpha 3
  • 0

#14 Scorpio Napisany 08 maja 2007 - 20:09

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Łódź

Heh, a ja dopiero ostatnio w Łodzi odkryłem, że w Manufakturze na piętrze (nie główny budynek, na przeciw ElectroWorld ... budynek do którego należy Cinema City) jest salon z cymbergajem, barem, poolem no i kilkonastoma maszynami arcade. Z głównych to Time Crisis, Soul Calibur, Tekken Tag, Sega Rally i kilka innych. Plus maszynka do tańczenia ... Nie ma jakiś czystych klasyków typu Metal Slug czy Mortal Kombat. No i nie ma House of the Dead ... ale skacząc do Manufaktury można wpaść i żetonika wrzucić :D
  • 0

#15 Shinigami Napisany 14 maja 2007 - 10:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Trzeba rozruszać dział, bo zastój jest ostry.

Katowice

W CH Silesia na piętrze, obok kina jest całkiem sporej wielkości salon gier. Niestety nie udało mi się jeszcze tam pograć, ale z tego co widziałem oprócz cymbergajów i reszty są także automaty z porządnymi grami. Tych niestety też nie pamiętam, ale są tam te troche "nowsze" (czyt. w większości nie 2D). Kiedy naprawie swój błąd i jednak pogram zdam raport cenowy i w ogóle :)
  • 0

#16 Godot Napisany 14 maja 2007 - 20:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nowsze? lol
z najnowszych gier jest tam TTT... daremny jest ten salonik ale przynajmniej mozna pograc w bilarda :)
  • 0

#17 Shinigami Napisany 14 maja 2007 - 20:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

nowsze? lol
z najnowszych gier jest tam TTT... daremny jest ten salonik ale przynajmniej mozna pograc w bilarda :)

No przecież napisałem co rozumiem pod pojęciem "nowsze" :P
  • 0

#18 Godot Napisany 14 maja 2007 - 21:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wolalbym Cadilaki, Punishera i Metal Sluga niz Time Crisis czy TTT :)
  • 0

#19 kubicz Napisany 14 maja 2007 - 21:14

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
A ja bym wolal, zebys ta dyskusje przeniosl na shouta/gg/Pm.
Jak znasz jakis salon, to podziel sie wiedza o nim a jak nie to :cicho: :P
  • 0

#20 Gość__* Napisany 12 lipca 2008 - 19:40

Gość__*
  • Goście
W Krakowie tylko jeden salon? Jak jesy z aktualnoscia tej mapki bo widze, ze pierwszy post z 2006 a ostatni z 2007.
  • 0

#21 kubicz Napisany 16 lipca 2008 - 10:30

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Pewnie jest wiecej salonow ale nikomu nie chcialo sie ich poszukac, to raz. A dwa, nawet jesli ktos by je znalazl, to bylby problem z zaznaczeniem ich na mapie, bo strona od 2-3 lat nie jest juz aktualizowana. Istnieje wciaz tylko dlatego, gdyz

jest wielkim źródłem informacji jak i plików dlatego nie zamierzam zamknąć jej całkowicie.

Natomiast Arcadia nie cieszy sie zbyt wielka popularnoscia, dlatego tez nikt nie wpisuje tu nowych miejsc :(
  • 0

#22 MahDee Napisany 05 marca 2009 - 00:12

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
W Manufakturze w Lodzi(na sali z bilardem) jest OutRun2, Sega Rally 2, Virtua Fighter 4, chyba jakis House of Dead i mozliwe ze cos jeszcze, ale juz nie pamietam :P
  • 0

#23 Kleksandra Napisany 05 marca 2009 - 22:17

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
To się Jazda Park nazywa :P
  • 0

#24 keogh Napisany 19 marca 2009 - 19:28

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
no, nad morzem stoją budy na deptkach ;]*

*jak jestem na wakcjach

btw wspominam genialny salon we wrocku na centralnym "Las Vegas" chyba, rewelka najlepszy w Polsce !!! ...był ;(
  • 0

#25 MatiTheSkate Napisany 24 marca 2009 - 17:41

MatiTheSkate

    Pikachu

  • Narybek
  • 81 Postów:
Sosnowiec - Plaza Cinema city obok salonu gier w salonie gier kręgle ,bilard , bar , dyskoteki , cymbergaj , maszyna to tańca do kosza i piłki nożnej , automaty jakieś wyścigi 5 automatów time crisis 3 , piłkarzyki , jakieś 2 bezsensu automaty jazda konna no i tyle chyba xdd :-D
  • 0

#26 Zois Napisany 26 maja 2009 - 08:20

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:
Osobiscie nie bylem tylko widzialem jakies afisze i od znajomych.

W Warszawie w Centrum Bemowo, w czesci rozrywkowej Hokus Pokus jest ponoc jakas miejscowka do grania - z duzymi telewizorami, jakimis ruchomymi fotelami, doznaniami dzwiekowymi itp. Z tego co pamietam ten najwiekszy luksus dotyczyl glownie sciganek, ale jest tez miejsce na inne gry - nei pamietam tylko czy to automaty, jakies standy konsolowe czy inny wybryk natury. tak czy inaczej chyba warto sie bedzie kiedys tam przejsc , sprawdzic co i jak


edit:

bylem tam dzisiaj i nie rzucily mi sie w oczy zadne takie rzeczy o ktorych napisalem wyzej wiec albo zmienili miejscowke, albo skasowana zostala...w kazdym razie odwiedzilem czesc z automatami i zauwazylem ze przybyla nowa gierunia :

STAR WARS TRILOGY ARCADE
  • 0

#27 Zois Napisany 04 grudnia 2009 - 11:06

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:
Galeria Mokotów - poza standardowym syfem który mnie nie interesuje - wstawiony został Jurrasic Park i Time Crisis - ale ten chyba był już od dłuższego czasu.
W każdym razie nadal czekam aż gdzieś da się w Wawce popykać w Terminatora!!
  • 0

#28 Zois Napisany 22 marca 2010 - 12:56

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:
Centrum Bemowo dostało jakiegoś finansowego boosta - byłem wczoraj i zauważyłem iż przybyło shooterów - niestety nie pamiętam tytułów - ale chyba 5-6 różnych było w tym jakis tytuł ze strzelaniem do alienów gdzie nie ma standardówych pistoli, ale jakieś karabinowe coś które trzyma się pod ramieniem. Jest oczywiście button na granaty.

Ponadto cóż...nadal Star Wars Arcade, w którego jednak nie odważyłem się pograć [20 minut później miałem film!], kolejna wariacja House of the Dead - z całkiem niezłą graficzką ; coś do strzelania pod wodą itp itd...polecam ten lokal!
  • 0

#29 Zois Napisany 02 sierpnia 2012 - 17:47

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 803 Postów:

Galeria Mokotów - poza standardowym syfem który mnie nie interesuje - wstawiony został Jurrasic Park i Time Crisis - ale ten chyba był już od dłuższego czasu.
W każdym razie nadal czekam aż gdzieś da się w Wawce popykać w Terminatora!!

sam siebie zacytuje ale cierpliwość jest wynagradzana - jakies pół roku temu w Galerii Mokotów miałem szczęście grać w Terminatora właśnie :D NIestety część growa/knajpowa została pare miesiecy temu usunieta, calosc jest w jakims remoncie albo innej przebudowie i nie ma w GM zadnych automatow ale tak.. udalo mi sie ;D
  • 0

#30 Otacon Napisany 02 sierpnia 2012 - 19:48

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 070 Postów:
oj lata już nie grałem na automacie :(
  • 0