Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red CD Projekt PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3192 odpowiedzi na ten temat

#1951 Sylvan Wielki Napisany 11 grudnia 2020 - 22:31

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

1678771109.jpg

Ała. :trup:


  • 0

#1952 Spuczan Napisany 11 grudnia 2020 - 22:49

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Zwykły review bombing  :ziewa: .


  • 0

#1953 GrzesiekMB Napisany 11 grudnia 2020 - 23:09

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Mysle, ze to raczej odzwierciedlenie pewnego sentymentu.

8 lat w devie, globalny hajp trejn, reputacja cdr jako anty-EA, przekladanie daty premiery a na koncu 15 fpsow, rozdzialka 720p, crashe i glitche. No i zatajenie tego przed ponad połowa ludzi ktorzy zlozyli preordery.
  • 4

#1954 Kradziej Napisany 11 grudnia 2020 - 23:37

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

A to nie jest zależne od tego co wybierzesz w kreatorze postaci? Tam z urzędu masz none (i postać w gaciach), a jak sobie zmienisz na któryś z narządów płciowych to nie wyswietla majtasków.

Ale lukasz mówi o waginie, więc zakładam że nie wybrał OFF, hm.

Nagość włączona, stąd ta reklamacja

Ło pany. To nie wiem :(
  • 0

#1955 lukaszSA Napisany 11 grudnia 2020 - 23:54

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Zastosuje pradawny rytuał wyłącz-włącz i dam znać.


Ale tak, na ekranie tworzenia postaci i ekwipunku cipke widać normalnie

Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 11 grudnia 2020 - 23:55

  • 0

#1956 Marbel Napisany 12 grudnia 2020 - 00:04

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
A jak to działa na XOX? Niby takie recki dobre a wszystko właśnie z PC pewnie z 3080...
  • 0

#1957 Sylvan Wielki Napisany 12 grudnia 2020 - 00:09

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

rrrvwqf2ik461.jpg

:olo:


  • 5

#1958 vagrant3 Napisany 12 grudnia 2020 - 00:35

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Tez mnie zdziwilo jak sie spi w 2077
  • 1

#1959 Hellmans Napisany 12 grudnia 2020 - 01:46

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Spałem tak już w 1998. 

 

Dzisiaj dobra sesyjka z grą, jakieś 4h z czego 3,5 w burdelach.


  • 1

#1960 Starh Napisany 12 grudnia 2020 - 02:12

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:
Zacytuje post schabka z psxa, z którym zgadzam się w 100% i sumie lepiej bym tego nie ujął

Co to jest za gowno pierdolone to ja nawet nie. Powoli zaczyna brakowac mi cierpliwosci. Dzisiaj trzy razy mi sie gra wypierdolila na ps5. 3 RAZY. Doliczajac wczorajszy to wywalilo mnie 4 razy przez moze 6h grania. Pozostalych bledow, bugow, tekstur, wrogow wpadajacych w sciany przez co trzeba restartowac checkpoint nie jestem w stanie zliczyc ale juz nawet na mnie nie robia wrazenia. Lece tylko z glownym watkiem i skoro on jest taki niedojebany technicznie to ciekawe czy w ogole da sie ukonczyc wszystkie poboczne na ta chwile i zwiedzic wszystkie miejsca na mapce. Im dalej w las tym gorzej. Juz nawet klatki zaczynaja spadac a podobno betonowe 60 to jedyne czego moglismy byc pewni :reggie:

Tam sie komus sufit na leb spierdolil. Juz nawet nie w momencie wydawania tej gry w tak oplakanym stanie tylko od samego poczatku prac. Juz po paru pierwszych pomyslach powinni sie skapnac ze to jebnie ale pewnie zrozumieli to po roku czy dwoch i szkoda bylo kasowac rzeczy nad ktorymi chwile dlubali wiec w mysl zasady 'chuj, zaplacone' puscili w swiat. Ambicje z kosmosu, jakby chcieli stworzyc swiat jakosci Rockstara, milion wyborow jak w jakims heavy rain a wszystko dopieszczone jak w gierkach Naughty Dog. Szkoda ze zapomnieli ze sa kasztaniarzami z polski i w ich flagowej gierce na premiere chlop na koniu latal. Zamiast podejsc skromniej, w paru momentach sprytnie oszukac to nie kurwa. Nasrali miliard bzdur, czasami totalnego gowna jak w simsach. Moze udaloby sie to doprowadzic do stanu uzywalnosci gdyby nie spedzili x czasu na wrzucaniu do gry przegladania sie w lustrze, zbierania kazdego smiecia, setek znacznikow na mapce albo splukiwania wody w kiblu XD Kurwa czy jest tutaj ktos kto potrzebuje tego? Dla kogo to bylo robione? Nie dosc ze wrzucone na sile to jeszcze chujowo dziala. Widzieliscie jak wygladaja butelki i trunki w nich? Zamiast podczas dialogow siedziec na pizdzie to nie. Cd projekt MUSI udawac zycie i rozmowe zaczniemy sobie od nalania drineczka ktory wyglada jak z jebanego ps2. Tak samo w jednej misji spotkanie w knajpie. Czy wystarczy siedziec, gadac i przejsc do roboty? Nie cd projekt wrzuci goscia jedzacego lewitujacego burgera a kelnerka CZTERY RAZY w ciagu minuty bedzie podchodzila i odchodzila do stolika. Ciagle wrzucenie czegos zeby bylo wiecej i fajniej nawet jak jest chujowo. Ale splukiwanie wody w kiblu to jest i tak nr 1. Chyba ze cdp znowu krok przed wszystkimi i tak to bedzie wygladalo w 2077 roku. Jezeli w takim razie jakims cudem dozyje tych czasow to bede sral do wiadra.

Oni sami sie wpierdolili pod rozpedzony pociag towarowy z 50 wagonami. Ilosc czasu zmarnowanego na jakies bzdury jakby chcieli sie popisac przed kolezanka z klasy jest porazajaca. Nawet te 3 sciezki na chuj. Trzeba bylo zrobic jednego bohatera i tyle a nie edytory gowna, a szkoda kurwa strzepic ryja. Glowna os i tak jest taka sama wbrew fanatykom i ich MOZESZ PRZEJSC 3 ROZNE GRY. Kto chce swojego V to niech spierdala do simsow, pare innych misji czy dialogow, roznice sa glownie w tym ze kutango wystaje nam z nomadowskich spodenek albo korpo gajera.

To drzewko umiejetnosci xD Brzydkie, nieczytelne, bezsensowne. Rozwoj postaci xD Oni sami juz sie okrakiem wycofuja i nie wiedza czy to jeszcze rpg czy juz po prostu akcyjniak. Rozwoj postaci na tym etapie niedopracowania gry o dupe rozbic, mozna byc swietnym hakerem i zhakowac wszystko, chuja w majtkach postawic ale wrogowie jak im sie zachce i tak otworza ogien. Ale jak tobie sie zachce to mozesz wymiane ominac i czmychnac szybko do drzwi czy windy. Ja juz sie nawet w zdane hakowanie i skradanie nie bawie. Nie dosc ze nudne to po co sie oszukiwac ze cos dziala skoro tak nie jest.

A pececiarze proszeni sa zignorowac post. Super ze wam dziala i bawcie sie dobrze ale redzi zapowiedzieli ta gre rowniez na konsole w czasach gdzie polowa z was uzywala komputera do gadugadu i ich obowiazkiem bylo ta gre na te nawet bazowe konsole dowiezc w normalnym stanie. Nie ma tutaj zadnego wytlumaczenia. Mogli wydac tylko na pcty, albo zrobic dwie premiery i na konsole za pol roku. A jak nie to niech teraz siedza po 20h na dobe i naprawiaja. Nikogo to nie obchodzi ze akcje, inwestorzy, black friday juz byl. Jak sie zobowiazali to do roboty.

No podsumowujac 3,5/10 to sprawiedliwa ocena i niech wypuszczaja patcha bo chce dokonczyc watek glowny i zapomniec. Zycze im lisca na otrzezwienie i powrotu na start, niech zajma sie tym co potrafia a nie udaja bogow gamingu. Jedyna osoba od nich ktora powinna teraz delektowac sie drinkiem nad basenem to ci od muzyki i moze scenariusza.


  • 6

#1961 Stan Napisany 12 grudnia 2020 - 06:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

ALe pierdolenie frustrata. 


  • 1

#1962 Spuczan Napisany 12 grudnia 2020 - 08:29

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Za czytanie ppe i forum psx powinny być bany. A za kopiowanie postów powinieneś oddać odznakę Starh.
  • 5

#1963 filip Napisany 12 grudnia 2020 - 09:34

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Czy gra jest zbugowana? Tak, na razie to jest co najwyzej grywalna beta. bugi to tu zycie, w wiekszosci przypdkow sa zabawne ale raz na kilka h trzeba zrobic reload. Ostatni raz w tak niedokonczony produkt gralem po premierze NMS

Wciaz, ta beta jest zajebista gra. Mimo ze mialem grac dopiero jak wszystko odpicuja pod next geny, to wsiaklem na dobre juz teraz.

Jest mesjasz. Przestac plakac, zmienic pieluchy i grac
  • 0

#1964 Hellmans Napisany 12 grudnia 2020 - 10:15

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Nic mi się jeszcze nie odjebało, żebym się musiał cofać o godzinę (za to w Wasteland 3 tak :hihi: ), ale dla pewności klepię co jakiś czas ręczne zapisy na osobnych slotach.


  • 0

#1965 Freeman Napisany 12 grudnia 2020 - 11:05

Freeman

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 693 Postów:

Ja od jakiejś godziny nie mam dźwięku wrogów, nie słychać strzałów, okrzyków itd. 

Jestem ciekaw czy się naprawi czy do końca gry będę pół głuchy


  • 0

#1966 Spuczan Napisany 12 grudnia 2020 - 11:16

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:

Bugi w Wasteland 3? Niemożliwe, pierwsze słyszę.


  • 0

#1967 Hellmans Napisany 12 grudnia 2020 - 11:36

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

Bugi w Wasteland 3? Niemożliwe, pierwsze słyszę.

Gdyby tylko istniało coś takiego jak autosave przy zmianie lokacji, no nic MOŻE KIEDYŚ?


  • 0

#1968 Kurzy Napisany 12 grudnia 2020 - 12:26

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Sprawdzając ich Changeloga wszedłem na zakładkę buy i... :olo:

 

Pamiętajcie, że świetnie też działa na next-genach więc bez obaw :-)

 

qvMTy1j.png


  • 0

#1969 lukaszSA Napisany 12 grudnia 2020 - 12:42

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
I mają rację, bo na SeXie działa bardzo dobrze
  • 0

#1970 gruby Napisany 12 grudnia 2020 - 12:45

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ile klatek na sexie?
  • 0

#1971 Hellmans Napisany 12 grudnia 2020 - 12:49

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

60 z dropami w performance mode.


  • 0

#1972 Marbel Napisany 12 grudnia 2020 - 12:56

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Rozumiem że wszyscy już na SeXie, choć ja się ciągle zastanawiam jak to sobie (nie)radzi na KoXie. Czytając tę opinię jak wklejone przez Starha jestem przerażony. Kompa na pewno nie będę miał w kolejnej dekadzie do tej gry, więc zostaje konsola... Czyli koncertowo zmaścili na konsolach. Dobrze że nie było tej premiery w kwietniu ;)
  • 0

#1973 cwany-lis Napisany 12 grudnia 2020 - 16:34

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
Nie no, w kwietniu nie można by spłukać wody w kibelku, to nie byłaby gra tylko jakaś hybryda.
  • 0

#1974 oranje Napisany 12 grudnia 2020 - 17:27

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Boże jak Redzi w gry nie potrafią. Tzn. nie potrafią w czytelność interfejsu, bo to samo już w W3. Połapać się w tym wszystkich jest trudno i wszelakie ekrany z opcjami wyglądają paskudnie.
  • 0

#1975 Sylvan Wielki Napisany 12 grudnia 2020 - 18:05

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Rozumiem że wszyscy już na SeXie, choć ja się ciągle zastanawiam jak to sobie (nie)radzi na KoXie. Czytając tę opinię jak wklejone przez Starha jestem przerażony. Kompa na pewno nie będę miał w kolejnej dekadzie do tej gry, więc zostaje konsola... Czyli koncertowo zmaścili na konsolach. Dobrze że nie było tej premiery w kwietniu ;)

 

Rozdzielczość na One X to takie +fHD i gra trzyma w miarę stabilnie 30 klatek, choć zdarzają się niestety spadki.

Na PS V mamy 1180p (dynamiczne), czyli 55% 4k i ładnie konsola stara się trzymać 60 klatek.
W trybie wydajności na SX jest podobnie z tym, że sprzęt M$ oferuje jeszcze tryb jakości, który jest ciekawy.
Co prawda animacja zablokowana jest na 30 fps (ale jest to stała wartość), ale otrzymujemy najwyższą rozdzielczość dostępna na konsolach - 1512x1728, do tego efekty, jak i gęstość tłumu/samochodów jest znacznie większa niż na pozostałych konsolach.

Ciekawą jest wersja na Serię S. Stałe trzydzieści i +fHD. Ładnie.

Co do postu Schabka, cóż, czytałem go. Był niezwykle.... emocjonalny. Dłużej od niego gram w Cyberpunk 2077, być może ta różnica spowodowana jest inną platformą, ale na ostatnie kilkanaście godzin miałem zaledwie jednego krasza, a błędy nie doskwierają aż tak - choć owszem, zdarzają się.
Zapewne 1.04 sporo pomógł. Nie jest idealnie, ale wszytko działa lepiej.

Z drugiej strony rozumiem chłopaka. Wydał 269zł, chciał dobrze bawić się przez kilkadziesiąt godzin, a średnio co kilkadziesiąt minut gra wyrzuca go menu.

Analiza.


  • 1

#1976 lukaszSA Napisany 12 grudnia 2020 - 18:21

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Zamiast tych pocztówek powinni dać lornetkę
  • 0

#1977 ACZ Napisany 12 grudnia 2020 - 18:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Czy tak wygląda AI i interakcja ze światem jak w poniższym komentarzu (z purepc)?

 

 

Mówię o pustym martwym mieście w którym chodzą tekstury z którymi nie można wejść w żadną interakcję; o AI które w tej grze nie istnieje - zostaw samochód na środku drogi i zrobisz gigantyczny korek bo nikt przecież Ciebie nie wyminie; o przeciwnikach którzy stoją albo bezsensownie biegają; o policji a raczej jej braku i w ogóle o braku reakcji świata na wydarzenia wokół nich; jako facet zagaduję do ponad setki dziwek w całym mieście i jedyne co słyszę to What ? Hmm ? Yes ? Eee ? co to ma być.


  • 0

#1978 burnstein Napisany 12 grudnia 2020 - 18:43

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

Ta, każdy randomowy enpec powinien opowiadać historię swojego życia.


  • 2

#1979 Zawiej77 Napisany 12 grudnia 2020 - 18:47

Zawiej77

    Pikachu

  • Narybek
  • 86 Postów:

System autosave musze pochwalić, zdarzyło mi się dokonać złego wyboru i nie było problemu by cofnąć się o jeden zapis ratujący dupę. 

Raport po wczorajszym 1.04: zero wywalania do pulpitu, zero T-pose ludków na ulicach, ale wiadomo, takie cuda tylko na PC. 


  • 0

#1980 oranje Napisany 12 grudnia 2020 - 19:00

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Ja dzisiaj zacząłem już z łatkami. W godzinę wywaliło mnie do menu konsoli, widziałem lewitujące bronie i przenikałem przez npc.
  • 0



Inne z tagami: