Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sport Champions 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 31 maja 2012 - 16:14

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
gra dla Deba i Dediego. premiera jesienią

Na szczęście zrezygnowano z trzypunktowej kalibracji kontrolera, co ma spowodować dużo lepszą kontrolę nad postacią na ekranie. Poprawiono również grafikę, która teraz prezentuje się co najmniej zachęcająco.
Twórcy obiecują więcej konkurencji, więcej trybów gry oraz nowy system turniejowy, przydatny w zmaganiach z przyjaciółmi.

trailer

  • 0

#2 szczudel Napisany 31 maja 2012 - 18:02

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Wiekszość słabych. Lucznictwo to jakas kpina , przecież bylo w jedynce, Golf ok, ale był golfodysk wiec taki lekki niesmak, to samo z kręglami i bocce. Juz wiem że na pewno nie kupie.

Kiedys sie tak zastanawiałem co mogłoby wejść w skład SC2 i wymyśliłem że gdyby dołozono nakładkę na mova aby móc go trzymac w 2 ręce to:
-walka na kije
-kajakarstwo górskie
i jeszcze jedno przyszło mi do głowy : zawody drwali - takie jak kiedyś na eurosporcie były. W przypadku SC2 zbyt konserwatywnie te dyscypliny wybrali.
Szkoda.
  • 0

#3 Sotaku Napisany 31 maja 2012 - 18:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Oczywiście mnie sie podoba, tylko z tym łucznictwem polecieli w kulki, to że bedą podobne dyscypliny było do przewidzenia, w końcu nie wszystko da sie dobrze do move'a przystosować. Oczywiście kupię na premierę :tak:
  • 0