Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gears of War: Judgment


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
103 odpowiedzi na ten temat

#61 fingus Napisany 05 listopada 2012 - 20:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Art z Blondynem:
http://www.vg247.com...ady-for-battle/

Dodany obrazek

To naprawdę wychodzi tylko na Xboksa? Czy po prostu wstrzymują się z zapowiedzią na PS3?
  • 0

#62 wrog Napisany 05 listopada 2012 - 21:10

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Pewnie, że Xbox only.
  • 0

#63 fingus Napisany 05 listopada 2012 - 21:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
To było takie leciutkie trollowanie. ;) Choć właściwie, to jestem ciekaw - czy to Microsoft ma prawa do postaci i uniwersum, czy są one po stronie Epica, a MS ma tylko z nimi deal na wyłączność?
  • 0

#64 Zwyrol Napisany 07 marca 2013 - 18:20

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Niedługo premiera, a temat martwy. xD

Launch Trailer


  • 0

#65 KoBik Napisany 07 marca 2013 - 19:06

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Bo gra jest martwa.
  • 0

#66 Kradziej Napisany 07 marca 2013 - 21:21

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A tam. Jakbym miał Xborksa, to bym na bank kupił - Bulletstorm był zarąbisty, GoW3 był zarąbisty.
  • 0

#67 fingus Napisany 07 marca 2013 - 21:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Jak będzie kanapowy coop taki sam jak w poprzednich girsach, to na bank biorę. No, chyba że coś spaprzą totalnie, np. nawrzucają głupot kill-with-skill rodem z Bullstorma.
  • 0

#68 Pawlik Napisany 07 marca 2013 - 21:33

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
będzie coś w tym stylu, tzn. przed każdą misją będziesz miał jakieś tam wytyczne, że np. musisz zabić określoną liczę wrogów za pomocą headshoota czy piłą, będziesz za to oceniany po koniec misji za pomocą odpowiedniej liczby gwiazdek. Jak zbierzesz wszystkie gwiazdki, to odblokujesz epilog do GoW3.
  • 0

#69 wrog Napisany 07 marca 2013 - 22:07

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Nie, nie masz żadnych wytycznych przed misją. Po prostu cały czas jesteś oceniany na pasku w rogu ekranu za zabijanie i sposób zabijania, a na koniec każdego rozdziału nagradzany odpowiednio gwiazdkami. Jak zbierzesz 42 to odblokujesz dodatkowy akt kampanii, wypełniający lukę z końcówki GoW3.
  • 0

#70 117 Napisany 07 marca 2013 - 22:12

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Nie, nie masz żadnych wytycznych przed misją. Po prostu cały czas jesteś oceniany na pasku w rogu ekranu za zabijanie i sposób zabijania, a na koniec każdego rozdziału nagradzany odpowiednio gwiazdkami. Jak zbierzesz 42 to odblokujesz dodatkowy akt kampanii, wypełniający lukę z końcówki GoW3.

zapomnieli, ze juz probowali z Bulletstormem i slabo im to wyszlo?
  • 0

#71 Kradziej Napisany 07 marca 2013 - 22:18

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jak to: słabo? Bulletstorm świetnym FPS-em był.
  • 0

#72 KoBik Napisany 07 marca 2013 - 22:19

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Nawet nie ugrałem dobrej godziny, imo padaczka. Ale co kto lubi.
  • -1

#73 Druciak Napisany 07 marca 2013 - 22:20

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Yup, akurat Bulletstorm był bardzo przyjemną szpilą, w dodatku bardzo ładną.
  • 0

#74 wrog Napisany 07 marca 2013 - 22:28

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

zapomnieli, ze juz probowali z Bulletstormem i slabo im to wyszlo?

Tam miałeś całą grę opartą na tym, tutaj jest to dodatek i w bardzo uproszczonej formie. Możesz to olać i grać jak zawsze, możesz się bawić w masterowanie gwiazdek.

Ten post był edytowany przez wrog dnia: 07 marca 2013 - 22:28

  • 0

#75 117 Napisany 07 marca 2013 - 22:29

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:

Tam miałeś całą grę opartą na tym, tutaj jest to dodatek i w bardzo uproszczonej formie. Możesz to olać i grać jak zawsze, możesz się bawić w masterowanie gwiazdek.

a sa achievementy za gwiazdeczki? jak sa, to nie mozna olac... tak wiec fail PCF.
  • 0

#76 wrog Napisany 07 marca 2013 - 22:34

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Pewnie, że są, trzeba zrobić wszystkie i to na Insane. Nie ma lekko.
  • 0

#77 BeSOS Napisany 07 marca 2013 - 22:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nikogonten szrot.
  • 0

#78 KoBik Napisany 07 marca 2013 - 22:50

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Xboty nie mają wyjścia, nic godnego uwagi na Xboksie się nie pojawi. Muszą jarać się tym co zostało. Czyli ostatnią grą wartą uwagi, choć wg. mnie nie wartą złamanego grosza.
  • -3

#79 fingus Napisany 07 marca 2013 - 22:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Pomyliłeś tematy, tu nie wojny.
  • 0

#80 Kradziej Napisany 07 marca 2013 - 23:14

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Dobra, coś dziwnego się tu dzieje. Skąd nagły, zmasowany hejt na Gearsy? o_O

Coś przeoczyłem? Jedynka to pozycja kultowa, dwójka moim zdaniem słabowała w singlu (i najwyraźniej w multi też), ale miałą Hordę, a trójka była świetna.

Chyba, że to hejt na Bulletstorma? Nie przypominam sobie, żeby takowy był wcześniej na forumie obecny -stąd moje zdziwienie.

Ja tam się gierunią jaram, może pożyczę konsolę od zioma i ogram już niedługo.

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 07 marca 2013 - 23:16

  • 0

#81 wrog Napisany 07 marca 2013 - 23:21

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Kobik hejtuje wszystkie gry na wszystkich forach, nim się nie sugeruj nawet. Jeszcze z pięć razy tutaj napisze, jak bardzo ta gra jest kijowa, łącznie z Xboksem (niedawno przerzucił się na PS3, jest w tej najgorszej fazie przejścia teraz) :D W kampanii to po prostu więcej tego samego z małymi zmianami i usprawnieniami. Będzie dobra gierka.
  • 0

#82 Kradziej Napisany 07 marca 2013 - 23:27

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Kobik


OK, tego faktu nie wziąłem pod uwagę ;)
  • 0

#83 fingus Napisany 08 marca 2013 - 00:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Chyba, że to hejt na Bulletstorma? Nie przypominam sobie, żeby takowy był wcześniej na forumie obecny -stąd moje zdziwienie.

Ja hejtowałem Bullstorma za arogancję Chmielarza i gadanie głupot. :hihi: I nadal uważam, że jedyne kill-with-skill, jakie jest potrzebne w FPSach to headshoty.
Boję się też zbyt przekombinowanego systemu oceniania. To, jak źle służy to grze, widać było w RE5 vs RE6. W piątce było idealnie - system prosty, jasny i czytelny. Killsy, czas, znajdźki, zgony. I wystarczy. Widać jak na dłoni - with skill czy without. A w szóstce jest od groma jakichś etykietek, medali, za każde pierdnięcie przyznają: a to 10. zepchniętych, 5. kopniętych w zadek, 8 przeładowań, pół minuty w przykucu, uratowanie kompana apteczką, no i po co to wszystko? Im prostszy, przejrzystszy system, tym lepiej. Popierniczenie niczemu nie służy. Wcale nie zdobywa się ich fajniej, nie ma większej frajdy, ani ciekawszego wyzwania.
  • 0

#84 KoBik Napisany 08 marca 2013 - 07:50

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
X360 stoi pod tivikiem, nic sie nie przerzuciłem, po prostu szkoda mi kasy na golda. Za płacenie pogrania w sieci i możliwość mania demka wcześniej od silverowców. Łał.
Wolę wydać na Plusa i ograć zaległości.
Żaden hejt, po prostu nie porwała mnie trójka w multi a na to liczyłem. Nie bez powodu młóciłem tysiące godzin w GoW 1 i 2.
Szkoda, że tak mało wspierane jest słowo, własnego zdania. Od razu nazywa się to hejtem. Internet schodzi na psy. Jeśli ma się zdanie inne od ogółu to jesteś hejterem. :) Polska.
  • 0

#85 BeSOS Napisany 08 marca 2013 - 08:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Raczej chodzi o styl w jakim to napisales a nie ze ci nie podeszlo :)

Mi jedynka sie podobala, dwojka zawiodla, trojka byla bardzo przyjemna...ale to sa w dalszym ciagu tylko gry dobre imo, bez jakiegos szalu, z denna fabula i dennymi postaciami karkami i z powtarzalnym gameplayem od poczatku do konca (moze poza jedynka ktor jeszcze starala sie cos urozmaicac). Gdyby nie fakt ze oprawa zawsze wyznaczala w jakims sensie nowa jakosc to pewnie bym ocenial jeszcze gorzej.
  • 0

#86 Kradziej Napisany 08 marca 2013 - 08:54

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Szkoda, że tak mało wspierane jest słowo, własnego zdania. Od razu nazywa się to hejtem. Internet schodzi na psy. Jeśli ma się zdanie inne od ogółu to jesteś hejterem. :) Polska.

Nikt nie zabrania ci mieć własnego zdania - ale trzeba je umieć porządnie sprzedać, a nie wojenki prowadzić w temacie o grze.

Wina też jest po mojej stronie, bo niejasno się wyraziłem - słowo "hejt" w młodzieżowym języku przyjęło się bardzo mocno i nie zawsze oznacza pozbawioną sensu nienawiść, a często po prostu nielubienie czegoś ;)

I nadal uważam, że jedyne kill-with-skill, jakie jest potrzebne w FPSach to headshoty.


Wiesz, trochę to dla mnie brzmi jak "nadal uważam, że RPGi powinny być w izometrycznym 2D" ;)

Boję się też zbyt przekombinowanego systemu oceniania. To, jak źle służy to grze, widać było w RE5 vs RE6..


Pytanie tylko, czy w Bulletstormie był przekombinowany. Większość czasu nie pełnił kluczowej roli - bez wymyślnych fragów jak najbardziej dało się przejść kolejne poziomy, nic nie było blokowane przez zbyt niski wynik punktowy. Ale jak już się człowiek postarał i wymyślnie rozwalił cały tabun szaleńców to frajda - przynajmniej dla mnie - była z tego wielka. A w gruncie rzeczy gra była shooterem z fajnymi spluwami, mięsistym strzelaniem, mnóstwem eksplozji, fajnymi setpiece'ami i zadziwiająco dobrze poprowadzoną fabułą (Remender jednak na coś się przydał). Az bym sobie ponownie ją ograł.

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 08 marca 2013 - 08:54

  • 1

#87 KoBik Napisany 08 marca 2013 - 10:11

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Girsy skończyły się na dwójce, stara gwardia mało gra w trójkę więc nie widzę iskierki nadziei, że Judgment to zmieni. Gnasher, snajpa i podstawa z GoW 1, to już nie wróci a markę grzebią w jakichś spinach. Meh, to nie dla mnie.
  • 0

#88 wrog Napisany 08 marca 2013 - 10:59

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Jak chcesz GoW1 to grasz w GoW1. Serwerów nikt nie wyłączył. Nigdy nie zrozumiem ludzi narzekających, że w kontynuacjach zmienia się coś poza grafiką/fabułą/mapami.
  • 0

#89 KoBik Napisany 08 marca 2013 - 11:03

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Grasz w GoW 1 tylko z kim?
  • 0

#90 wrog Napisany 08 marca 2013 - 11:07

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Myślę, że znajdą się inni twardogłowi :)
  • 0