Skocz do zawartości

Zdjęcie

Watch_Dogs

Ubisoft Montreal Ubisoft WiiU XONE X360 PS4 PS3 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
841 odpowiedzi na ten temat

#661 Psycho-Mantis Napisany 26 maja 2014 - 09:25

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Olo, no to dowalili, mocny filmik.


  • 0

#662 Texz Napisany 26 maja 2014 - 10:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Co jak co ale fizykę i detale w GTA IV porażają. Nawet GTA V jest pod tym względem uboższe. 


  • 0

#663 lukaszSA Napisany 26 maja 2014 - 10:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

GTA IV - król sandboksów :king:


  • 0

#664 Texz Napisany 26 maja 2014 - 10:09

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

GTA IV to taki Krul Korwin. Wyśmiewany, ale ma zagorzałych sympatyków. 


  • 0

#665 BeSOS Napisany 26 maja 2014 - 10:48

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Bo cos czytałem ze jakiś sklep sprzedaje takie kopie i wielki bulwers ze nielegalne...
  • 0

#666 Ryan Napisany 26 maja 2014 - 11:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

taka ciekawostka, za dnia i w pomieszczeniach, to między low a ultra ciężko dostrzec różnice :)

Ja tam widzę różnice. Sporo skutecznie ukrywa jakość filmiku. ;P
  • 0

#667 BeSOS Napisany 26 maja 2014 - 11:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Dzięki Michałmarek - wyleczyłem się z watch doga po tym filmie :) Odżałowana kasa idzie na wolfensteina :))

Ten filmik jeszcze bardziej mi uswiadomil jak bardzo potrzeba GTAV na PS4!!!!!!!!!!!


  • 0

#668 leplutorius Napisany 26 maja 2014 - 14:13

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Watch dogs dostępny w Media Markcie, zadzwoniłem do miłej Pani z infolinii i czeka już na mnie wersja na PS4 do odbioru w punkcie klienta  :sir: . Będą foty! :ass:


  • 0

#669 Pawlik Napisany 26 maja 2014 - 14:19

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Wejdź do kulturalnego szopingu i daj mnie plusa, proszę Ciebie.
  • 0

#670 xell Napisany 26 maja 2014 - 14:27

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:

Ciekawostka...

GTA IV Max settings v Watch Dogs max settings....PC

GTA4 to jeden z największych crapów w historii, a watchdogs to pewnie kolejny przeciętniaczek od ubisoftu. tak więc jak ktoś musi zagrać w jedną z nich to watchdogs jest o wiele lepszym wyborem.


  • 0

#671 leplutorius Napisany 26 maja 2014 - 15:22

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Pawlik, zapraszam do do działu Kulturalny Szoping  :hihi:


  • 0

#672 torq314 Napisany 26 maja 2014 - 18:07

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
http://gry.onet.pl/w...w-klopoty/b9z1q

Dzie­siąt­ki ty­się­cy zło­dziei na całym świe­cie już płaci wy­so­ką cenę za to, że woli ukraść grę Ubi­so­ftu przed pre­mie­rą, niż wydać pie­nią­dze na Watch_Dogs w dniu de­biu­tu. Użyt­kow­ni­cy po­pu­lar­nych forów dys­ku­syj­nych ostrze­ga­ją bo­wiem, że po­bie­ra­jąc grę ze stron z tor­ren­ta­mi, ścią­ga­my rów­nież zło­śli­we opro­gra­mo­wa­nie, które zna­czą­co ob­cią­ża pro­ce­sor wy­ko­rzy­stu­ją­cy moc ob­li­cze­nio­wą za­in­fe­ko­wa­ne­go kom­pu­te­ra. Pro­gram ten jest bo­wiem ni­czym innym, jak ko­par­ką Bit­Co­inów, któ­rej za­da­niem jest wy­ko­rzy­sty­wa­nie kom­pu­te­ra-no­si­cie­la do ge­ne­ro­wa­nia wir­tu­al­nej wa­lu­ty, z któ­rej będą mogli ko­rzy­stać twór­cy "ko­par­ki."

Trud­no po­wie­dzieć, ile osób od­czu­ło przy­kre kon­se­kwen­cje kra­dzie­ży Watch_Dogs - praw­do­po­dob­nie mo­że­my mówić już o kil­ku­na­stu ty­sią­cach ofiar. Eks­per­ci in­for­mu­ją, że ko­par­ka wy­ko­rzy­stu­je naj­praw­do­po­dob­niej jeden rdzeń CPU, ob­cią­ża­jąc go pro­ce­sem o na­zwie "winlogon.​exe"...

Co gor­sza, ko­par­ka Bit­Co­inów nie jest roz­po­zna­wa­na przez pro­gra­my an­ty­wi­ru­so­we, trud­no więc się przed nią ochro­nić.

górnicy wszystkich krajów, łączcie się!
  • 2

#673 Shinigami Napisany 26 maja 2014 - 18:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

A później Aleks pisze, że mu grę wysypuje na full detalach.


  • 0

#674 iluck85 Napisany 26 maja 2014 - 18:37

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Aleks, to lamus :reggie: 


  • 0

#675 leplutorius Napisany 26 maja 2014 - 18:46

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Pierwsze dwie godziny gry minęły mi dość zacnie, może dlatego od razu zajmę się tym, co mi się w grze nie podoba, żeby móc przejść do tzw. "mięska".

Grafika - kasza z grochem, jak to dawniej mawiano, brzydota jednych miejscówek przeplata się z okazałymi widokami, jakie przynosi świt i zmierzch. Rewelacyjna na moje oko "zrobiona" woda miesza się z brzydotą NPC'ów, a to z kolei z całkiem ciekawym systemem zniszczeń niektórych elementów otoczenia. Nie ma oczywiście tak, jak Second Son, gdzie Delsin seriami z pod rękawa kruszył w pył posterunki przeciwników, ale to co jest, działa na tę chwilę nieźle. Nie muszę chyba mówić, że ogólne wrażenia estetyczne to nie ta sama liga co SS, ale jest co najmniej funkcjonalnie. 

Sterowanie pojazdami - nie miałem póki co możliwość dłużej powozić się po mieście, ale już na wstępie gra umożliwia hackowanie sygnalizacji świetlnej, co skutecznie potrafi powstrzymać pogoń. Oczywiście działa to także na naszą niekorzyść, gdy zbyt wcześnie zmienimy kolor światła i rozpędzające się pojazdy po przeciwległej stronie skrzyżowania  ładują się w dopiero co skradzioną furę. Jak na razie nie rozróżniam różnicy w fizyce kontroli nad rozpędzoną maszyną między WD a GTAV, ale myślę, że to kwestia wgryzienia się w temat.

Misje skradane - to jak narazie wspomniane wcześniej "mięsko" pierwszych 120 minut z grą. Oczywiście, wejscie w stylu Rambo 5 jest możliwe, standardowy pistolecik ładnie lokuje sie na przeciwnikach, ale jakże przyjemniej zakraść się za nich i przyłożyć kijaszkiem, gdy ci rozpraszają się wysłanym do nich smsem albo jeszcze przeżywają dopiero co zakończoną rozmowę z Aidenem-prowokatorem (w jednej takiej akcji oferuje kolekcjonerowi kuriozów legendarną perukę Hitlera) . Nie trzeba ich oczywiście bić, można zmanipulować jedno z wielu urządzeń i wysadzić je, kiedy wróg znajdzie się w ich pobliżu lub ścisnąć delikwenta ładunkiem na podnośniku.

 

Stosowanie używek- jak narazie hit pierwszych chwil z grą,  przetestowałem jedną z mini-gierek-tripów, którą mamy do wyboru po zażyciu halucynogennnych dragów. Wypisz wymaluj re-make Carmageddon, gdzie zasiadamy w za sterami piekielnej fury, której jedynym celem jest sianie pożogi, wśród panoszących się po mieście zombiaków. Liczą się serie wziętych na maskę kolorowych szwędaczy i ucieczka przed policją. Co ciekawe, można rozwijać umiejętności pozwalające na eksterminacje celów i wtedy robi się już bardzo miło. 

 

Podsumowując, jest dobrze, o ile nie jest się oprawolubną ladacznicą. 

 


  • 4

#676 Aleks Napisany 26 maja 2014 - 19:01

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

A później Aleks pisze, że mu grę wysypuje na full detalach.

 
 
na torrentach to wsadzili, a ja tam nie ściągałem (procesora mi nic nie obciążało)
 
 
na oficjalnym forum jedna osoba pisała, że ma taki sam problem co ja, nawet tego samego Radeona miała
 
 
 

Spoiler


Ten post był edytowany przez Aleks dnia: 26 maja 2014 - 22:25

  • 0

#677 fingus Napisany 26 maja 2014 - 19:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

na torrentach to wsadzili, a ja tam nie ściągałem

A gdzie? Tzn. skąd?
  • 0

#678 Pawlik Napisany 26 maja 2014 - 19:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

moje pierwsza wrażenia nie są najlepsze. Jezu jaka ta gra jest brzydka. O ile jeszcze prolog wygląda ok, to jpo opuszczeniu naszej kryjówki,  w świetle dnia gra wygląda paskudnie. Byłem odwiedzić siostrę w domu, i jak zobaczyłem jej włosy to przypomniały mi się czasy PS2… Nocą, a przede wszystkim w czasie deszczu gra wygląda już dużo lepiej, to tez lepiej w ogóle nie grać za dni bo zbiera się na rzyg. 

Co do samych misji, to póki co jest ok, nic nadzwyczajnego, ale trochę funu dają. Gorzej z misjami pobocznymi, bo póki co sprowadzają się do podsłuchania gadki, a potem pogodni i obezwładnienia. 

To tyle z pierwszej godziny gry, jak pogram więcej, to mam nadzieje, że zweryfikuje są gorzkie doświadczenia.


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 26 maja 2014 - 19:24

  • 1

#679 Texz Napisany 26 maja 2014 - 19:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Rzyg na PS4 czy na platformie Tapczana?
  • 0

#680 Schrodinger Napisany 26 maja 2014 - 19:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:

pawlik to bogacz więc pewnie ps4


  • 0

#681 Scorpio Napisany 26 maja 2014 - 19:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Na każdej??


  • 0

#682 BeSOS Napisany 26 maja 2014 - 19:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pawlik gra na ps4 kurwa, nerdzicie na tym samym forum i nie wiecie ze kupil day1? Tylko zjeb wzialby wersje na ps3 majac ps4 na chacie.
  • 0

#683 nole Napisany 26 maja 2014 - 19:48

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

master race  :reggie:

 

cqjktPy.jpg :cf:


  • 0

#684 KoBik Napisany 26 maja 2014 - 20:14

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Gra sie zacnie.
  • 0

#685 BeSOS Napisany 26 maja 2014 - 20:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dziwne, do Gyrosow to nie jest podobne :hihi:
  • 0

#686 Pawlik Napisany 26 maja 2014 - 20:54

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

przed chwilą miałem fajną misje, al'a film Drive. W środku nocy musiałem przerzucić kolesia ściganego przez policje. Trzeba było jechać dyskretnie, chować się w zaułkach na zgaszonym silniku, uciekać przed helikopterem. No scena żywcem przeniesiona z filmu, nawet muzyka podobna :)


  • 2

#687 Druciak Napisany 27 maja 2014 - 00:11

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Aż dam Ci plusa, bo mega interesująco to wygląda.


  • 0

#688 Texz Napisany 27 maja 2014 - 05:59

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Dziś robię szybki wypad po robocie do Katowic po pewien ring. Będę się starać nie wejść do Saturna, ale wszystko się jeszcze okaże...


  • 0

#689 Shinigami Napisany 27 maja 2014 - 06:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wiecie, mam wrażenie, że to jest najgorsza gra świata do nagrywania gameplayów. Nie jest najpiękniejsza (ale bez przesady żeby brzydka), luźny model jazdy gwarantuje kraksy w najmniej spodziewanych momentach, a hackowanie i strzelaniny mogą nie wyglądać najlepiej dla osób trzecich. Takie mam przynajmniej wrażenie po sprawdzeniu tego, co ponagrywałem.
Ale najważniejsze, że gra się bardzo przyjemnie.
  • 0

#690 BeSOS Napisany 27 maja 2014 - 06:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Daleko jestes?
  • 0



Inne z tagami: