Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Wonderful 101

Platinum Games WiiU Switch PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
221 odpowiedzi na ten temat

#181 Pious Napisany 11 października 2014 - 10:32

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Przestalem czytać jak napisałeś, ze smash na 3ds to bieda wersja i szkoda, ze wyszla. Pultasz się, ze komuś nie podoba się nijaka i chaotyczna guereczka od platunum, a sam rzucasz skrajne i niczym nie podparte opinie. Typowe podwójne standardy Nintendo betonu, przez które każdy z nas orzechodzil.

 

Przyjmij do wiadomości, ze w101 to nie jest nawet top 3 na wiiu. Gra nie ma w sobie nic nadzwyczajnego, poza chaosem i slabym designem.


  • 1

#182 Rudolf Napisany 11 października 2014 - 11:19

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
My po prostu gramy w gry z innych obozów :reggie: O Mario Kart zapomniałem przyznaję się bez bicia, ale reszta to gry na max 8, porządne SEQUELE, żadne z nich system sellery. A że kiczowaty design Bayo do mnie nie przemawia to od razu mam jakiś konserwatywny gust? Olo :D Sprawdź sobie sprzedaż pierwszej części, która była multiplatformą i jaką ma/miała sprzedaż 2 w Japonii i pomyśl nad swoim IMO. I nie grałem w snesowe Zeldy przed ALBW, więc to raczej nostalgia nie jest. Od wuja ludzi, którym się ta gra podobała w nie nie grało. Nie wrzucaj ludziom, że Twoja racja jest Twojsza jak nie masz czym tego poprzeć. Po naszej stronie stoi sprzedaż betoNiku.

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 11 października 2014 - 11:59

  • 0

#183 lukaszSA Napisany 11 października 2014 - 11:58

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Activity Log w 3DSie jest tak zajebisty, że powinno się wprowadzić ustawowy nakaz umieszczania takich Activity Logów w każdej konsoli!

 

A Link Between Worlds bezklimatyczny? To co mamy powiedzieć o Wonderfulu?

 

Bayo 2 GOTY? Dla niektórych pewnie tak. Myślę jednak, że ten tytuł przypadnie Pokemonom ORAS (które wyjdą na 3DSa, przypominam).

 

 


  • 0

#184 Tawotnica Napisany 11 października 2014 - 12:34

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

Jesteście chyba największą grupą Nintendówców o kompletnie odmiennym spojrzeniu na wiele elementów z Ninny związanych. Spójrz na inne strony o grach i opinie na temat W101. Najliczniejsza strona to ludzie zachwalający sobie grę dlatego tutejszy natłok negatywnych wypowiedzi pod adresem dzieła Platinum trochę mnie szokuje.

Na 3DSie nie ma gry z tak intensywną akcją (bo zwyczajnie nawet nie pozwoliłyby na to CPU i GPU) Nie wiem czy jest w ogóle jakiś porządny slasher.

Nie to, że biblioteka 3DSa mi się nie podoba (Luigi's Mansion to arcydzieło), ale nie lubię stawiania jej niewiadomo jak wyżej od biblioteki Wii U. Nie mówiąc o różnicy czasowej życia obu platform.

 

a może to ty się za bardzo skupiasz na negatywnych wypowiedziach? Końcówka przedostaniej strony i początek poprzedniej to głównie pozytywne opinie na temat gry, zanim sam pchnąłeś rozmowę w złym kierunku insynuując, że ktoś tam ciągle narzeka, inny jest fanbojem, a w ogóle W101 jest najlepsze a wy nie umiecie grać (nie napisałeś tego dosłownie, ale takie odniosłem wrażenie po jednolinijkowych odpowiedziach).

Nie widzę tutaj też nie wiadomo jak odmiennego spojrzenia na Nintendo. Raczej rozkładam bezradnie ręce jak patrzę na naszych rzekomo odbetonowanych Nintendziadków, dla których i tak oprócz Mario, Zeldy i Metroida nic innego w świecie N nie istnieje.

Bardzo łatwo z resztą odwrócić kota ogonem. Mówisz, że ALBW to bezklimatyczna papka? Spójrz na inne strony o grach i opinie na temat ALBW. Najliczniejsza strona to ludzie zachwalający sobie grę, dlatego twój natłok negatywnych wypowiedzi pod adresem dzieła Nintendo trochę mnie szokuje. ;)

Co do 3DSa to oczywistym jest, że na bibliotekę mają wpływ ograniczenia sprzętowe i tu nawet nie chodzi tylko o moc konsolki, ale też mniejszy komplet przycisków i gałek, wręcz uniemożliwiający pewne gatunki. Mimo tego pojawiły się tytuły takie jak Kid Icarus, którego pod względem intensywności, złożonego sterowania i panującego na ekranie chaosu spokojnie można porównać z W101.

 

Stawianie line-upu 3DSa wyżej niż WiiU przychodzi mi z łatwością, ponieważ mam poczucie, że wykorzystywany jest pełen potencjał handhelda np. grając w tą, jak to ładnie określiłeś bieda-wersję Smasha, która wcale taka biedna nie jest. Przy stacjonarce nie odnoszę takiego wrażenia, ale chętnie zmienię zdanie za 2-3 lata jak pojawi się trochę więcej gier.  


  • 2

#185 Luke Napisany 11 października 2014 - 13:53

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
Smash na handhelda ma gorsze sterowanie, kiepską grafikę i zabiera status ekskluzywności wersji Wii U.

W101 ma bardzo satysfakcjonujący combat system i dużo humoru połączonego z mega intensywną akcją. Od Zeldy wymagam klimatu, który pochłonie mnie w całości i nie wypuści przez tygodnie po skończeniu gry. Taka seria. W101 to gra o przerysowanych superbohaterach.

Ty to Rudolf nazywasz prostacko kiczem, a ja bardziej unikatową ekspresją w designie. Czasem wręcz podchodzącą pod sztukę.

@Tawot

Mój zawód nad ALBW jest takim jednorazowym odejściem od opinii ogółu pozytywnie myślących fanów. Trochę mi z tego powody przykro, bo chciałbym się grą tak samo cieszyć jak wy.

Ten post był edytowany przez Luke dnia: 11 października 2014 - 13:57

  • 0

#186 funditto Napisany 11 października 2014 - 14:17

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Smash na 3DSa ma kiepską grafikę ? :sadcf: Your argument is invalid ;)


  • 2

#187 Rudolf Napisany 11 października 2014 - 14:22

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Kicz nie musi mieć negatywnego wydźwięku, może być przecież nastawienie na taką stylistykę (tak jak tutaj) olo. Powiedziałem, że mi to nie podchodzi i tyle, mieliśmy gadać o grze, a nie moich preferencjach. W tym chodzi o to, że przy tak specyficznej stylówie gra miała i może mieć problem ze sprzedażą (przy fenomenalnych ocenach i opiniach). Tyle i aż tyle. Z tą sztuką w mojej opinii przesadzasz, bo w grach od platinum zawsze jest kiczowato, przerysowanie, taki kierunek artystyczny mają po prostu, ale to już jest moje odczucie EOT


Aha, argument o odbieraniu ekskluzywności jest tak głupi, że nie mam słów...

Ten post był edytowany przez Rudolf dnia: 11 października 2014 - 14:24

  • 0

#188 Pious Napisany 11 października 2014 - 17:17

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

A ten o gorszej grafice może jest mocny? Snash na 3ds tk mesjasz i gra, która będzie kręciła się w czytniku konsoli (co?) miesiącami, taka jest dopakowana. Przy tej "bieda wersji" większość dzisiejszych gier to jakieś marne ochłapy jeśli chodzi o stosunek zawartości do ceny gry. Poza tym 3ds to jest karwa handheld. Właśnie przez traktowanie kieszonek i stacjonarek na równi i próbowanie wciskanis na nie tych samych gier, Vita umarła zanim ją wydali.

 

Wracając do tematu. W101 to gniot. Dlaczego? Bo strasznie slabo się bawiłem w to grając i nawet przez sekundę nie pomyślałem, ze coś mnie zachwyca w tej grze, albo jest super rozwiązane. Za to miejsc, gdzie było na odwrót nie zliczę. Chaos to jedno, ale najlepsze są miejsca z użyciem ekranu padleta. Nic ci o tym nie mówi, a nagle obraz jest na padzie. Kilka razy próbowałem znaleźć rozwiązanie dlaczego moja pseudo zabawna paczka zniknęła i dostaje lomot, żeby przypadkiem spojrzeć na padlet i zobaczyć, ze teraz tam gram. Nie można zapomnieć o absolutnie gownianej pracy kamery w tych sytuacjach, ktoś sterujemy ruszając padem. Chaos i monotonna, bardzo powtarzalna i nieciekawa rozgrywka, tym jest dla mnie w101. Dalem jej duza szansę, bo zostały mi 3 misje do końca. Zazwyczaj macham ręką i rzucając karwami cisnę do końca. Tu nie dałem rady mimo, że to "najlepsza" gra na wiiu, bi na jakimś forum komuś się bardzo podoba.


Ten post był edytowany przez Pious dnia: 11 października 2014 - 17:18

  • 0

#189 Luke Napisany 11 października 2014 - 20:50

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
Sorry, ale Wii U jest potrzebna ekskluzywność SSB. Grafika wersji na 3DSie i wg sprawodawców również sterowanie to bieda. Tyle.

Nic ci o tym nie mówi, a nagle obraz jest na padzie


Sorry, ale jesteś ewenementem w nieogarniętości wśród graczy :reggie:

Szkoda, że nie wypisujesz tych zarzutów na Forum Actionum. Ktoś z bardziej konstruktywną argumentacją załatwiłby sprawę. Niestety nie jestem niewiadomo jakim growym erudytą.
  • 0

#190 Pious Napisany 11 października 2014 - 21:30

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

Oczywiście, że nie wiadomo o co chodzi. Grasz i nagle po wejściu w budynek masz obraz na padlecie, którego nijak nie idzie kontrolować, żeby nie mieć ochoty rzucić padem w ścianę. Takich momentów  w W101 jest sporo i za każdym razem nie zerkasz automatycznie na padlet, bo w 95% gry tego nie musisz robić. Zanim dojdziesz do kolejnego takiego miejsca, nie pamiętasz nawet, że ekran czasem jest tak wykorzystywany. To powoduje jeszcze większy chaos w rozgrywce. Ty zapewne od razu z automatu już gapiłeś się na padlet i z bananem biłeś pokłony nad tym genialnym patentem i jego intuicyjnością. Ja wtedy wyłączałem tą daremną grę i nie marnowałem czasu.

 

Dla mnie plus W101 jest tylko jeden - dostałem grę za darmo z promocji, więc nie płaczę nad wyrzuconą kasą.

 

 

 

Sterowanie w smashu możesz dowolnie modyfikować i jest identyczne jak w każdej części. Pamiętaj, że 3DS to nie jest hd gen i gry na nim nie będą wyglądać tak samo. Gra i tak jest czołówką na 3DS w tej kwestii.


Ten post był edytowany przez Pious dnia: 11 października 2014 - 21:34

  • 0

#191 lukaszSA Napisany 12 października 2014 - 11:11

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Luke, reagujesz agresją, gdy komuś nie podoba się W101, bo podoba się on tobie i ludziom na innych forach. Gdy natomiast narzekasz na Smasha 3DS a inni mówią ci, że "dziwne, wszystkim się to podoba" to też reagujesz agresją.

 

Ciężko w ten sposób dyskutować.


  • 0

#192 torq314 Napisany 12 października 2014 - 12:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

Luke, reagujesz agresją, gdy komuś nie podoba się W101, bo podoba się on tobie i ludziom na innych forach. Gdy natomiast narzekasz na Smasha 3DS a inni mówią ci, że "dziwne, wszystkim się to podoba" to też reagujesz agresją.

Ciężko w ten sposób dyskutować.


Najlepsze jak ze mną dyskutuje obalając argumenty które np. Ty stawiałeś (activity log, monety) albo w ogóle dyskutuje z argumentami które nie padły (donkey kong to średniak?). A potem zlewamy mu się w jedną masę (jesteście ...) z którą w ogóle można już dyskutować nie rozdrabniając jej na jednostki tylko właśnie dyskutować jak z masą ... Masa nie może mieć własnego zdania, bo jest dziwaczna, ale kolega może, choć nad tym "ubolewa" i "chciałby się cieszyć". To że masa ma tak samo, to nie ma znaczenia, najważniejsze to mieć inne zdanie niż masa.

Masa lubi ALBW? To kolega nie. Masa lubi smasha? To kolega nie. Masa nie przepada za w101? To kolega tak.

Masa jest dziwaczna.
  • 1

#193 Luke Napisany 12 października 2014 - 13:53

Luke

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 755 Postów:
SSB byłby świetnym system sellerem dla Wii U gdyby nie wersja dla 3DSa. Dla tego tak jej nie lubię. Właściciele handhelda zamiast powiększyć userbase Wii U zostaną przy swoim SSB3D i pomimo jego ułomności będą wychwalać go pod niebiosa. Słyszałem, że sterowanie w tej wersji nie reaguje tak precyzyjnie.

Luke, reagujesz agresją, gdy komuś nie podoba się W101, bo podoba się on tobie i ludziom na innych forach. Gdy natomiast narzekasz na Smasha 3DS a inni mówią ci, że "dziwne, wszystkim się to podoba" to też reagujesz agresją


Agresją?

Rudolf nazwał niewymienione przez niego gry średniakami lub remakeami, więc również TF. W reszcie wypowiedzi przesadzasz. Jeśli ktoś zlewa mi się z kimś w masę to dlatego, bo wszyscy macie podobne nastawienie do roztrzyganych tu kwestii. Nikt nie wychodzi naprzeciw zarzutom na temat W101, MK8, ogólnie Wii U, za to wszyscy są chyba w jakiś sposób pokiereszowani przez Nintendo, może oprócz Tawota i wielbią 3DSa, dla odmiany z nim na czele.
  • 0

#194 lukaszSA Napisany 12 października 2014 - 14:30

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Tak, my tu wszyscy tylko plujemy na Wii U i MK8 i całą resztę Nintendo.

 

Co z tego, że jednocześnie plujemy na PS4 (którego usługa sieciowa działa chyba gorzej niż u Nintendo) i Xboksa (wiadomo), co z tego, że plujemy na wszystko inne (Asasyny, CoD i cała reszta badziewia). Niepotrzebnie robisz z siebie jakiegoś obrońcę maltretowanego dziecka.

 

Ja narzekam na MK8 (co zapewne wiesz), ale mimo wszystko gram w niego cały czas. Narzekam na Wii U (i brak gier), ale mimo wszystko nie żałuję zakupu. Jesteśmy już na tyle dojrzałymi fanami Nintendo, że czujemy się w obowiązku wytykać błędy.

 

A co do ekskluzywności SSB.

 

Nie wiemy czy byłby to system seller. Większość hardocorowych fanów Nintendo prawdopodobnie ma już Wii U. Z finansowego punktu widzenia wydanie wersji na 3DSa było sensowne. A że ktoś nie kupi wersji na Wii U? Pewnie będą takie osoby. Ja nie kupiłem wersji 3DS, bo chcę kupić dużą edycję. A i zapewne będzie sporo osób, które kupią obie edycje ($$$).


  • 0

#195 Rudolf Napisany 12 października 2014 - 14:37

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 734 Postów:
Kto ma kupić Smasha na WiiU i tak go kupi, ta gra zawsze się dobrze sprzedaje.
  • 0

#196 Godot Napisany 12 października 2014 - 14:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A ja nie kupię ani jednej ani drugiej edycji. Wonderfulla też nie, bo to crap ^_^
  • 2

#197 Tawotnica Napisany 12 października 2014 - 17:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

SSB byłby świetnym system sellerem dla Wii U gdyby nie wersja dla 3DSa. Dla tego tak jej nie lubię. Właściciele handhelda zamiast powiększyć userbase Wii U zostaną przy swoim SSB3D i pomimo jego ułomności będą wychwalać go pod niebiosa. Słyszałem, że sterowanie w tej wersji nie reaguje tak precyzyjnie.
 

Luke, reagujesz agresją, gdy komuś nie podoba się W101, bo podoba się on tobie i ludziom na innych forach. Gdy natomiast narzekasz na Smasha 3DS a inni mówią ci, że "dziwne, wszystkim się to podoba" to też reagujesz agresją

Agresją?

Rudolf nazwał niewymienione przez niego gry średniakami lub remakeami, więc również TF. W reszcie wypowiedzi przesadzasz. Jeśli ktoś zlewa mi się z kimś w masę to dlatego, bo wszyscy macie podobne nastawienie do roztrzyganych tu kwestii. Nikt nie wychodzi naprzeciw zarzutom na temat W101, MK8, ogólnie Wii U, za to wszyscy są chyba w jakiś sposób pokiereszowani przez Nintendo, może oprócz Tawota i wielbią 3DSa, dla odmiany z nim na czele.

Te 2,8mln już sprzedanych egzemplarzy na 3DSa to pewnie mile widziany zastrzyk finansowy i obecnie chyba najkorzystniejsze rozwiązanie dla Nintendo, producenta obu platform.

Jeszcze pól roku temu miałem co do tego wątpliwości - pamiętasz pewnie naszą wymianę zdań na temat polityki wydawniczej N. Widząc wyniki sprzedażowe po premierze Mario Kart 8 nie wierzę, żeby Smash nawet gdyby wychodził wyłącznie na stacjonarkę odniósł większy sukces w misji ratowania WiiU.

Poza tym trzymając w łapkach finalny produkt na 3DSa z przyjemnością mogę się wycofać ze stwierdzenia, że gra zniechęci do podwójnego zakupu. Developer, dostarczając dopracowaną i przystosowaną do potrzeb handhelda odsłonę dał nadzieję na równie doszlifowaną wersję stacjonarną, o czym pisałem z resztą w odpowiednim temacie:

Tak jak przed premierą gry miałem poważne wątpliwości czy będzie mi się jeszcze chciało wersji na WiiU tak teraz hype wychodzi przez sufit. Nie mogę się doczekać stacjonarnej odsłony, bo mam wrażenie, że to w co teraz gram to tylko przedsmak nadchodzącego hitu. Święta 2014 uratowane! :doge:
Super Smash Bros. 4 - "GreatnessUwaits"

Mam nadzieję, że to cię trochę uspokoi i pokaże, że opierasz swoje wypowiedzi na niekoniecznie prawdziwych założeniach.



Wracając do Wonderful 101, nie widzę potrzeby wychodzić naprzeciw zarzutom, które przedstawione są w sposób dla mnie zrozumiały. Odczuć z grą nie oszukasz i ta sama mechanika, zabieg stylistyczny albo twist fabularny będą się osobie A bardzo podobać, a osobie B zupełnie nie przypadną do gustu.

Co Pious czy morciba takiego oburzającego stwierdzili? Sam nic nie napisałeś w obronie W101 oprócz suchego zanegowania wymienionych wyżej wypowiedzi.

Przechodząc grę na premierę, pisałem w miarę obszernie o jej zaletach oraz wadach i – co za niespodzianka - stwierdzałem dokładnie te same fakty co Pious – dynamiczne korzystanie z dwóch ekranów, często zawężony FOV, chaotyczna praca kamery. Różniliśmy się jedynie w ocenie tych elementów, bo dla mnie nie wszystkie były tak uciążliwe, np.: szybkie przeskakiwanie akcji traktowałem jako udane urozmaicenie, ale nie jest mi ciężko sobie wyobrazić w*rwienia jakie inny gracz mógł czuć przechodząc fragment na statku powietrznym, gdzie na padzie trwała walka a na TV trzeba było unikać laserów.

Na litość! Nawet screeny porobiłem, pokazujące jak cały ten bajzel wygląda w przypadku off-screen play:

+ GamePad: Często ww. wstawki wykorzystują dwa ekrany na raz [..] gameplay na dwóch ekranach prawie że TWEWY style. Co więcej, mimo tego dwuekranowego zabiegu można grać w opcji off-tv jak widać na screenie:

9rpzxs.jpg

Wygodne? Intuicyjne? Hell no. Rozrywkowe? Dla mnie tak, ale przez myśl mi nie przeszło wdawać się w dyskusje z kimś, kogo powyższy układ irytuje.

Reaguję jednak dosyć wytrwale na bezpodstawną krytykę, pomówienia i bzdurzenie wynikające z uprzedzenia do jakiejś gry czy platformy. Zauważ, że od paru postów poczuwam się stawać w obronie niejakiego Super Smash Bros. For Nintendo 3DS :gwizdek:


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 12 października 2014 - 17:37

  • 0

#198 Danteusz Napisany 03 lutego 2020 - 21:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Remaster trafił na Kickstartera
https://www.kickstar...-101-remastered
Na Switcha już jest, patrząc na tempo trafi też na Steam i PS4
  • 0

#199 lukaszSA Napisany 03 lutego 2020 - 21:47

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Hura. Będzie mogło zbombic na kolejnych platformach
  • 0

#200 Kaxi Napisany 03 lutego 2020 - 21:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Biorąc pod uwagę stretch goal i datę na Switcha, to ta wersja i tak by wyszła i jest gotowa. W przypadku tej platformy to hłyt matetingowy. 250k i 500k za pozostałe platformy brzmi już jak realny koszt.


  • 0

#201 Danteusz Napisany 03 lutego 2020 - 21:59

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
50k po odjęciu prowizji, podatku i kosztów fantów starczy najwyżej na chipsy z okazji premiery dla zespołu. Wersja na Steama już jest, PS4 pewnie za kilka godzin.
  • 0

#202 funditto Napisany 03 lutego 2020 - 23:19

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Na samym kickstarterze zarobią więcej niż za wersję z WiiU
  • 0

#203 ACZ Napisany 03 lutego 2020 - 23:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Właśnie pykło. Przenieść do multiplatform.


  • 0

#204 ACZ Napisany 04 lutego 2020 - 02:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:

Pojawiły się nowe strecz gole.


  • 0

#205 lukaszSA Napisany 04 lutego 2020 - 06:02

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Uuu. Klapki szybko pół banki wyciągnęły
  • 0

#206 Kaxi Napisany 04 lutego 2020 - 06:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Pół miliona dolców za time attack i kolejne pół za kilka plansz 2D to masa kasy. W sensie raczej nie liczyli że będą musieli te stretch goale robić, zależy im głównie by grę wypchnąć pod własnym szyldem po prostu.
  • 0

#207 nole Napisany 04 lutego 2020 - 06:48

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 728 Postów:

Randomowy top comment dnia  :olo::

 

Ok, now Vita version at $250 million, LET'S GOOO!

Ten post był edytowany przez nole dnia: 04 lutego 2020 - 06:49

  • 1

#208 BeSOS Napisany 04 lutego 2020 - 10:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

nie rozumiem jedynie po co maja robic KS wersji na Swicza. N nie chcialo dac hajsu na to?


  • 0

#209 lukaszSA Napisany 04 lutego 2020 - 10:34

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:

Po tym jak to zbombiło?

 

N powiedziało - możemy pomóc ale jeśli będzie ex. Platinum chciało multiplatformę, więc odkupiło od N prawa pieniędzmi od Tencentu.


  • 0

#210 Tawotnica Napisany 04 lutego 2020 - 10:46

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 112 Postów:

Po tym jak to zbombiło?
 
N powiedziało - możemy pomóc ale jeśli będzie ex. Platinum chciało multiplatformę, więc odkupiło od N prawa pieniędzmi od Tencentu.

 
Diplomacy has failed! 
 
Mnie to zainteresowało:
IDzG4wi.png

więc trzymam kciuki, żeby dobili do 1.5 bańki.


Also:

Get Blocked by Kamiya

Not everyone has had the privilege of being blocked on Twitter by the illustrious Hideki Kamiya, but that’s all about to change. At a very special Kickstarter tier, Kamiya himself will tweet directed to you, and then will block you forever!


:yao:
  • 0



Inne z tagami: