Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup WiiU w dniu premiery


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
179 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Zakup WiiU w dniu premiery (50 użytkowników głosowało)

Czy rozważasz zakup WiiU w dniu premiery?

  1. Tak, zdecydowanie (14 głosów [28.00%] - Zobacz)

    Procent głosów: 28.00%

  2. Nie, nadal rozważam zakup, ale day one odpada (13 głosów [26.00%] - Zobacz)

    Procent głosów: 26.00%

  3. Głosowanie Nie, w ogóle nie interesuje mnie WiiU ani w dniu premiery ani nigdy (13 głosów [26.00%] - Zobacz)

    Procent głosów: 26.00%

  4. Nie wiem, na dziś to jest sprawa otwarta (10 głosów [20.00%] - Zobacz)

    Procent głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#151 twilitekid Napisany 18 listopada 2012 - 21:36

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Kox, będziecie mieli konsolę z USA żeby zdążyć na numer grudniowy?
  • 0

#152 gruby Napisany 18 listopada 2012 - 23:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ciśnienie opadło do zera. Fingus, choć często bredzi, ma odrobinę racji. WiiU nie podnieca. Wiadomości z USA mocno ochłodziły mój zapał, żeby nie powiedzieć zmroziły. Najlogiczniejszym wyjściem jest - przynajmniej dla mnie - przeczekanie do nowego roku. Może dadzą fajny zestaw z Wonderful 101, coś zapowiedzą, podkręcą atmosferę. Bo póki co nie ma ani pokazu fajności tabletu, ani fajności Miiverse ani oczojebnych gierek. Shame, shame. Bardziej jestem napalony na Last Story na Wii niż na cokolwiek z WiiU w tym momencie. Tru story.
  • 0

#153 iluck85 Napisany 18 listopada 2012 - 23:42

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Jak Nintendofile nie kupuja day one, to cos musi byc :u2:
  • 0

#154 Schrodinger Napisany 18 listopada 2012 - 23:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
a Pious ?
  • 0

#155 gruby Napisany 18 listopada 2012 - 23:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pious to chyba już dawno zbastował.
  • 0

#156 fingus Napisany 19 listopada 2012 - 00:22

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

Fingus, choć często bredzi, ma odrobinę racji.

Że co proszę? Choć jeden przykład albo idę na skargę. :foch:
  • 0

#157 Pious Napisany 19 listopada 2012 - 07:54

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

a Pious ?

Mialem hype przez pol h i opadl do zera po tych wszystkich niusach o mocy, malej pamieci, brickach, braku 100% transferu i mozliwosci odpalania gier z vc na padzie, bo nie. Kupie jak wyjdzie cos sensownego, czyli Mario, Zelda lub Metroid.
  • 0

#158 ramzes64 Napisany 19 listopada 2012 - 09:15

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
Ja nigdy nie byłem zwolennikiem kupowania w dniu premiery, tzn nigdy tego nie zrobiłem. Poczekam może do kolejnych świat, albo kupię gdzieś przypadkiem licytujac. Obecnie mam ciagle RETRO zaległości.

Ręki zombiu niezachecaja, oceny 4-6 od gamespot i ign. Najlepszy chyba w tym wszystkim jest MARIO U
  • 0

#159 lukaszSA Napisany 19 listopada 2012 - 09:24

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Jakbym znalazł pieniądze to bym kupił. Ale dla Mario w 2D i Lego City nie warto wydawać takich pieniędzy
  • 0

#160 gruby Napisany 19 listopada 2012 - 10:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Czytam dzisiaj te newsy z premiery i jestem w autentycznym szoku. Nintendo zawsze słynęło z jakości wykonania. Ich konsole się nie wieszały, a bebechy były ze sobą zawsze dobrze i mądrze dobrane. Co się stało z WiiU tego po prostu nie kumam. W ogóle nie pasuje mi do Nintendo takie nieprzygotowanie. Chociaż o ile mnie pamięć nie myli, to z 3dsem też jakieś przeboje były. Wygląda na to, że coś się tam skopało.

Przy tylu negatywnych newsach i obecnym supporcie nie wróżę zbyt dobrej przyszłości temu sprzętowi. Przykto to mówić. Przy premierze Wii było wiadomo, że grafika suxxuje, ale sam sprzęt był porządny. Wii przez te wszystkie lata zbrockowało mi się bodaj raz. A tym razem? Ani nie ma miażdżącego softu ani miażdżącego hardwareu. Padlet też podobno czasami nie działa idealnie... Coś tu poszło ostro nie tak jak powinno.
  • 0

#161 ogqozo Napisany 19 listopada 2012 - 14:56

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Czytam dzisiaj te newsy z premiery i jestem w autentycznym szoku. Nintendo zawsze słynęło z jakości wykonania. Ich konsole się nie wieszały, a bebechy były ze sobą zawsze dobrze i mądrze dobrane. Co się stało z WiiU tego po prostu nie kumam.


Next-gen.


Przy premierze Wii było wiadomo, że grafika suxxuje, ale sam sprzęt był porządny. Wii przez te wszystkie lata zbrockowało mi się bodaj raz. A tym razem? Ani nie ma miażdżącego softu ani miażdżącego hardwareu. Padlet też podobno czasami nie działa idealnie... Coś tu poszło ostro nie tak jak powinno.



Start PS3 też zebrał masę cynizmu i minął rok-dwa, zanim nieco ustały żarty (czy w zasadzie nie-żarty...) o skopanej obsłudze wszystkiego i braku gier. Chyba większość osób się tu zgadza, że Wii U pozostaje obserwować z ciekawością i czekać na E3, bo wiadomo, co czeka w kolejce - gry od twórców najlepszych gier obecnej generacji, jak Nintendo, Platinum i Monolith. Jeśli się okaże, że oni potrafią zrobić sens z Wii U, to sytuacja będzie inaczej wyglądać. Część osób uważa, że przez ten czas wyjdą dziesiątki fanscynujących gier na inne konsole, ale ja, patrząc na obecny rok, nieco w to wątpię... zobaczymy.



Jakbym znalazł pieniądze to bym kupił. Ale dla Mario w 2D i Lego City nie warto wydawać takich pieniędzy


A to Lego City już wyszło, że wiadomo, że hicior? Może warto poczekać z takimi tekstami na jakieś info. Na razie wiadomo głównie tyle, że to tytuł na święta na nową konsolę, a developer robił do tej pory same małe, nic niewnoszące gierki. To nie pachnie mi perfekcją.
  • 0

#162 Tawotnica Napisany 19 listopada 2012 - 15:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Czytam dzisiaj te newsy z premiery i jestem w autentycznym szoku. Nintendo zawsze słynęło z jakości wykonania. Ich konsole się nie wieszały, a bebechy były ze sobą zawsze dobrze i mądrze dobrane. Co się stało z WiiU tego po prostu nie kumam. W ogóle nie pasuje mi do Nintendo takie nieprzygotowanie. Chociaż o ile mnie pamięć nie myli, to z 3dsem też jakieś przeboje były. Wygląda na to, że coś się tam skopało.


Launch 3DSa to była jeszcze większa porażka (mam od day1).
Wolny OS bez eShopu i przeglądarki, gry się wieszały przy włączonym wifi (Shadow Wars), ekran dolny odbija się na górnym i wykonanie mocno takie sobie - tak na dobrą sprawę dopiero XL i sporo updatów firmwareu załatwiło sprawę.

Dramatu ze startowej biblioteki i słabawej specyfikacji sprzętu też bym nie robił. Pierwszy DS też zaczynał z marnymi grami i bebechy miał średniowieczne.

Ja tam się cieszę na nową zabawkę i Mariana 2DHD, mimo zapowiadającej się sporej ilości fejspalmów. Najwyżej znowu się sparzę na byciu królikiem doświadczalnym :D

  • 0

#163 gruby Napisany 19 listopada 2012 - 18:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Playaka 3 miałem krótko po starcie (2 czy 3 dni) i wszystko co miało działać działało, przynajmniej o ile pamiętam. W dodatku Motorstorm masakrował. Sklep był chyba w powijakacj, ale nie było takich faili jak teraz. 360tka to inny temat rrod to rzecz bez precedensu w historii konsol.

Oczywiście nie skreślam WiiU. Dziwię się po prostu, że tak kiepsko się to wszystko prezentuje.
  • 0

#164 Kaxi Napisany 19 listopada 2012 - 18:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Dziwi to szczególnie w kontekście tego, że przecież pierwotnie konsola miała startować jeszcze wcześniej.
  • 0

#165 GrzesiekMB Napisany 19 listopada 2012 - 19:24

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
dzien, w ktorym kupie ten zlom bedzie mym ostatnim dniem na tym forumingu
  • 0

#166 fingus Napisany 19 listopada 2012 - 19:36

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Bo tak Cię wciągnie, że nie będziesz mógł się oderwać od grania? :hmmm:
  • 0

#167 Schrodinger Napisany 19 listopada 2012 - 19:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
kupno Wii U jest jak sprzedanie sobie samemu panczu
  • 0

#168 iluck85 Napisany 19 listopada 2012 - 22:37

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Kox, nadal kupujesz konsole day one gdy dookola tyle hejtu?
  • 0

#169 Kaxi Napisany 19 listopada 2012 - 22:39

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Nie anulowałem preordera, ale nie powiem, myślę nad tym. Chcę przeanalizować hejt na spokojnie oraz czekam jeszcze na dwie ważne dla mojej decyzji informacje.
  • 0

#170 iluck85 Napisany 19 listopada 2012 - 22:46

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Mi to sie nawet odechcialo spr w akcji padlet :cf:
  • 0

#171 BeSOS Napisany 19 listopada 2012 - 23:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Kupic ta konsole dla Mario w 2d jest juz totalnym burzujstwem. Bo nie wiem dla jakiej innej gry...nie to zeby Mario byl tego wart ale ma chyba najlepsza srednia z nowosci.
  • 0

#172 Schrodinger Napisany 20 listopada 2012 - 00:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Na ta konsole może i byłby szał gdyby zamiast padletu pozwolili na łączenie z 3DSem, a wszyscy w domach nie mieli tabletów :D
  • 0

#173 Tawotnica Napisany 20 listopada 2012 - 10:46

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Dobra, enough doom & gloom. Burżuje day1, jakie kupujecie gierki na launch? Ja w pack-inie mam ZombiU i preorder na NSMBU, cyfrowo wezmę Nano Assault i zastanawiam się nad Batmanem (retail ofc), bo grałem tylko w podstawę na PC, ale wstrzymują mnienjeszcze informacje o niedoróbkach technicznych (framerate :/). Do Game & Wario to musi wystarczyć, o ile do tego czasu ten szrot się nie zbrickuje albo nie wyrzucę go przez okno xD
  • 0

#174 Kaxi Napisany 20 listopada 2012 - 11:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
JEŚLI nie anuluję preordera:

- w pack-inie Nintendoland i z wrażeń na gafie szykuje się gierka która wszystkich :)
- po przeczytaniu recenzji i wrażen w necie, chyba jednak wezmę ZombiU, wydaje mi się że te słabe oceny to jakieś pomyłki (co nie znaczy ze same 9ki gra powinna dostać)
- nba 2k13, ale męczy mnie że nie wiadomo czy będzie day one czy później
- cyfrowo może Trine 2
  • 0

#175 twilitekid Napisany 20 listopada 2012 - 12:05

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Czyli w grudniowym N+ nie będzie WiiU?
  • 0

#176 Kaxi Napisany 20 listopada 2012 - 12:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Powinno być, ale to prawdopodobnie będzie wiązało się z wyjściem kilka dni później niż ostatnie 2 miesiące. Jeszcze na sto procent nie wiem.
  • 0

#177 burnstein Napisany 20 listopada 2012 - 12:30

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:

Powinno być, ale to prawdopodobnie będzie wiązało się z wyjściem kilka dni później niż ostatnie 2 miesiące. Jeszcze na sto procent nie wiem.


here we go again :D
  • 0

#178 Kaxi Napisany 20 listopada 2012 - 12:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
O co chodzi? Ostatnie dwa numery były chyba drugiego danego miesiąca. Listopadowy w ogóle 30 października gdzieniegdzie.
  • 0

#179 burnstein Napisany 20 listopada 2012 - 12:36

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:
mam na myśli wcześniejsze przeboje :cf:
  • 0

#180 Schrodinger Napisany 20 listopada 2012 - 12:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 973 Postów:
Pismo padło ponownie?
  • 0