Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resistance: Fall of Man


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1033 odpowiedzi na ten temat

#931 Zeus-Nelson Napisany 10 listopada 2007 - 09:40

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Gra ktos z forum w Resistance online? Przyjme moze kogos do mojego klanu.

Ja wczoraj zagrałem pierwsze 3 mecze :ninja:
Czy ten system że łączy Cię z serwerami na których grają gracze na podobnym poziomie aby napewno się sprawdza? bo jak po meczach patrzałem w statystyki playerów z którymi walczyłem, to że tak powiem "z deka" różniły się od moich :trup:
Generalnie odczułem ze Chimery w multi mają z lekka łatwiej...poza tym wszystko dzieje się dość szybko, trzeba dobrze ogarniać mapy, broń, itd...No i często ludki czają się z kamperkami :^^:
  • 0

#932 Gość__* Napisany 10 listopada 2007 - 12:51

Gość__*
  • Goście
No mi tez zawsze tak wyszukuje, ze inni maja wiekszy level niz ja, moze jest tak dlatego, ze zadko mozna spodkac ludzi zniskim levelem. :hmmm: Trzeba po prosty czesciej w to grac. :ninjadance:
  • 0

#933 Gość__* Napisany 11 listopada 2007 - 17:11

Gość__*
  • Goście
wkońcu to jedna z najpopularniejszych jak nie najpopolarniejsza gra online na ps3 ludki z mniejsza ranga to zadkosc :pociesza:
  • 0

#934 Zeus-Nelson Napisany 12 listopada 2007 - 09:40

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Dobra, już nie jest tak źle :P Przerzuciłem się z TD na zwykły FFA i idzie mi dużo lepiej :ninja: na 30 graczy zwykle mieszczę się w pierwszej 8ce :^^: na team deatchmatchu najbardziej wkurzało mnie, kiedy trafiało mi się na serwer w którym w jednym teamie grał praktycznie cały clan, czy 12 zgranych zawodników vs 12 noobzorów...to była poprostu masakra :/ wtedy postanowiłem przerzucić się na zwykłego Deatchmatcha :ninjadance:
Zagrałem również raz w CTF ale mapa była tak ogromniasta że większość rundy traciłem na zwiedzanie i próbowałem odkryć dojście do flagi przeciwników :lama:
  • 0

#935 Shinigami Napisany 28 listopada 2007 - 22:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Powoli wciągam się w Resi. Bodaj 6 misji za mną. Gra się fajniej niż przypuszczałem :ninjadance: Do online prawdopodobnie usiąde dopiero po przejściu fabułki, wtedy może jakaś ustawka, co Wy na to? Pokaże Wam jak się gra :ninja:
  • 0

#936 Litwin81 Napisany 29 listopada 2007 - 10:38

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Shinigami, 3mam za słowo,ja co prawda mam range porucznik,ale nadal mnie tam leją :P nie wiem,ale czy można do Restistance podłaczyć myszke?Bo coś zbyt dobrze gnoje strzelają :P
  • 0

#937 Gość__* Napisany 29 listopada 2007 - 11:17

Gość__*
  • Goście
Tez sie zatanawiam czy ni korzystaja z myszki i kawiatury albo tego nowego kontrolera z myszka bo mnie leja rowno! :blah:

Czasem wpadam na partyjke mo nick :LAZLO666
  • 0

#938 f5k Napisany 29 listopada 2007 - 11:26

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Jak bedzie jakaś ustawka w Resi z ludźmi z tego forum to chętnie zagram, bo jestem nawet dobry ale cięgi też nieraz dostaje.
  • 0

#939 gnd Napisany 29 listopada 2007 - 15:53

gnd

    Mokujin

  • Narybek
  • 43 Postów:
jak by co to na ustawke tez sie pisze Zeus-Nelson dawaj znac jakby co :klaszcze:
  • 0

#940 Gość__* Napisany 29 listopada 2007 - 16:46

Gość__*
  • Goście
To ja tez zagram, chcecie nalezec do mojego klanu? :twisted:
  • 0

#941 Litwin81 Napisany 29 listopada 2007 - 16:52

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Dajesz mistrzu :^^: Litwin_PL
  • 0

#942 Zeus-Nelson Napisany 30 listopada 2007 - 12:21

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
to może jutro do południa? :ninja:
  • 0

#943 Litwin81 Napisany 30 listopada 2007 - 12:33

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
No możnaby coś pokombinować.Wczoraj mój rekord,byłem 4 na 17 w Deathmetch'u,raz tylko udało mi się wygrać Conversion.
  • 0

#944 Shinigami Napisany 30 listopada 2007 - 15:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ej, miało być jak skończe gre :P Nie wiem czy będe, pokombinujcie z godziną, jak poczuje się na siłach to wpadne ;)
  • 0

#945 Gość__* Napisany 03 grudnia 2007 - 12:39

Gość__*
  • Goście
Na US PS Store, Sony wrzuciło kilka tapetek z Resistance, trzeba zaznaczyc, ze są bardzo dobre.
  • 0

#946 Danteusz Napisany 03 grudnia 2007 - 16:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Pograłem przed chwilą 3 godziny w Resi....ta gra jest zaskakująco dobra! Spodziewałem się fajnej gierki, tak na 8, a dostałem bardzo wciągającą, dopracowaną i świetnie zaprojektowaną grę. Bronie są ciekawe, poziomy zróżnicowane, przeciwnicy może nie są szczytem inteligencji, ale miewają przebłyski. Akcja jest dobrze poprowadzona, spokojniejsze fragmenty są wymieszane z intensywnymi walkami, więc nie ma chwili na nudę. Grafika jest nierówna, niektóre tekstury są na poziomie PS2, ale trafiają się też takie mogące sie równać z tymi Gearsowymi. Ogólnie lepiej wyglądają elementy kosmitów niż stworzone przez człowieka. W online grałem zbyt krótko żeby je oceniać, ale ilość opcji konfiguracyjnych wydaje się być odpowiednia. Po spędzeniu łącznie 5 godzin z FOM oceniam ją na 8.7
  • 0

#947 117 Napisany 09 grudnia 2007 - 09:03

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
grales w GoW?
  • 0

#948 Godot Napisany 09 grudnia 2007 - 09:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nawet ogranie w Gearsy nie zmienia faktu ze Resistance to naprawde bardzo dobra gra
  • 0

#949 Gość__* Napisany 09 grudnia 2007 - 09:19

Gość__*
  • Goście
Chyba chodzilo mu o textury, bo Dante niezlego bullshita walnal ;]
  • 0

#950 Godot Napisany 09 grudnia 2007 - 09:20

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
a, no w tym momencie tak ;] myslalem ze chodzi o gre jako taka ;]
  • 0

#951 Danteusz Napisany 09 grudnia 2007 - 10:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
To nie bullshit, czasami można znaleźć w Resistance kapitalne tekstury. Specjalnie oglądam wszystko pod tym kątem :) Niestety to są wyjątki, większość ma niską rozdzielczość.
  • 0

#952 Litwin81 Napisany 09 grudnia 2007 - 10:39

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Ale jak na pierwszą gre na PS3 to i tak mi się graficznie ta gra podoba
  • 0

#953 Gość__* Napisany 09 grudnia 2007 - 11:12

Gość__*
  • Goście
Dante sam sie prosisz o kontynuowanie tego ... Mam obie gry i to co napisales "ale trafiają się też takie mogące sie równać z tymi Gearsowymi" jest bullshitem. No chyba, ze chodzilo Ci o to, ze dorownuja tym najslabszym czy cos w ten desen, jezeli nie to udowodnij - walnales bzdure i tyle. Koniec tematu (chociaz znajac Ciebie zaraz bedziesz wszystko odkrecal) :^^:
  • 0

#954 Shinigami Napisany 09 grudnia 2007 - 11:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Ale jak na pierwszą gre na PS3 to i tak mi się graficznie ta gra podoba

Nie tylko graficznie może się podobać ;) Resi i MS to cholernie dobre gry, nie spodziewałem się tego po nich. Myślałem, że odpakuje, włoże do konsoli, pogram chwile i rzuce w kąt. A tu nie, wyjątkowo bardzo fajnie strzela sie do chimer i ściga z szaleńcami :ninjadance:
  • 0

#955 Danteusz Napisany 09 grudnia 2007 - 12:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Dante sam sie prosisz o kontynuowanie tego ... Mam obie gry i to co napisales "ale trafiają się też takie mogące sie równać z tymi Gearsowymi" jest bullshitem. No chyba, ze chodzilo Ci o to, ze dorownuja tym najslabszym czy cos w ten desen, jezeli nie to udowodnij - walnales bzdure i tyle. Koniec tematu (chociaz znajac Ciebie zaraz bedziesz wszystko odkrecal)

Szukałem screenów które mogłyby to zobrazować, ale niestety nie znalazłem, ludzie nie łapali obrazków na których postać patrzy prosto w ścianę. Nie mam ochoty się o to kłócić, bo i tak nie mam jak zrobić sensownych i wiarygodnych porónań.

Resi i MS to cholernie dobre gry, nie spodziewałem się tego po nich. Myślałem, że odpakuje, włoże do konsoli, pogram chwile i rzuce w kąt. A tu nie, wyjątkowo bardzo fajnie strzela sie do chimer i ściga z szaleńcami

Dokładnie! W MS nie grałem zbyt długo, bo Resistance wciągnął mnie całkowicie. Jest doskonale zaprojektowany, nie ma chwili nudy. Dawno żaden FPS mnie tak nie wciągnął, widać że Insomniac potrafi robić gry.
  • 0

#956 Gość__* Napisany 09 grudnia 2007 - 13:20

Gość__*
  • Goście

Nie tylko graficznie może się podobać ;) Resi i MS to cholernie dobre gry, nie spodziewałem się tego po nich. Myślałem, że odpakuje, włoże do konsoli, pogram chwile i rzuce w kąt. A tu nie, wyjątkowo bardzo fajnie strzela sie do chimer i ściga z szaleńcami :ninjadance:

Przeciez pisałem o tym kilka dni po premierze PS3 w Europie ;)
Jak dla mnie Resistance to takie 8+ i multi na 9. Bardzo dobry FPS z świetnymi broniami. Ma kilka świetnych plansz, ale zdarzają się słabiutkie.
W MotorStorm gram od czasu do czasu (właśnie skończyłem blisko 2h sesyjkę :) ) i nadal uważam, że są to najlepsze i najefektowniejsze wyścigi arcade jakie ukazały sie na rynku. Jedna najważniejsza rzecz o któej pisałem z 1000 razy, only kamera z nad maski i ogien z dupy gwarantowany.
Graficznie i gameplayowo gra niszcze (dawac dwójeczkę :D... tego i tego ;) )
  • 0

#957 Danteusz Napisany 09 grudnia 2007 - 13:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Ma kilka świetnych plansz, ale zdarzają się słabiutkie.

Które według Ciebie są słabe? Tylko pierwsze dwie-trzy odstają od reszty, potem nic słabego już nie ma.
  • 0

#958 117 Napisany 09 grudnia 2007 - 17:18

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

To nie bullshit, czasami można znaleźć w Resistance kapitalne tekstury. Specjalnie oglądam wszystko pod tym kątem :) Niestety to są wyjątki, większość ma niską rozdzielczość.

Tak ale porownywac je do gry, ktora sie widzialo na trailerze jest conajmniej zenujace...
PRO!!
  • 0

#959 Gość__* Napisany 09 grudnia 2007 - 20:34

Gość__*
  • Goście

Ma kilka świetnych plansz, ale zdarzają się słabiutkie.

Które według Ciebie są słabe? Tylko pierwsze dwie-trzy odstają od reszty, potem nic słabego już nie ma.

Głównie chodzi mi o zamknięte lokacje, ale np. taka baza Chimer czy Chimera Tower, cos genialnego! :ninja:
  • 0

#960 Danteusz Napisany 09 grudnia 2007 - 20:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Tak ale porownywac je do gry, ktora sie widzialo na trailerze jest conajmniej zenujace...
PRO!!

Twoja szklana kula zawodzi, widziałem nieraz GoWa na żywo.

Głównie chodzi mi o zamknięte lokacje, ale np. taka baza Chimer czy Chimera Tower, cos genialnego!

Zamknięte IMO tez były świetne, szczególnie podziemne tunele miały klimat i trzymały w napięciu.
  • 0