Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resistance: Fall of Man


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1033 odpowiedzi na ten temat

#961 117 Napisany 09 grudnia 2007 - 22:24

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
co innego widziec, co innego grac. Chociaz nie dla ciebie, ty jakos tekstur oceniasz po trailerach. Tak czy inaczej proponuje wizyte u okulisty, czas chyba zmienic szkla...
  • 0

#962 ACZ Napisany 09 grudnia 2007 - 23:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:

co innego widziec, co innego grac. Chociaz nie dla ciebie, ty jakos tekstur oceniasz po trailerach. Tak czy inaczej proponuje wizyte u okulisty, czas chyba zmienic szkla...

Ty za to nie grałeś w Resistance, więc skąd możesz wiedzieć, jak wyglądają dalsze levele?
  • 0

#963 117 Napisany 09 grudnia 2007 - 23:19

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Ja w przeciwienstwie do was sonybojki gralem zarowno w Resistance i Gears of War.
wiec, STFU
  • 0

#964 ACZ Napisany 09 grudnia 2007 - 23:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:

Ja w przeciwienstwie do was sonybojki gralem zarowno w Resistance i Gears of War.
wiec, STFU

Nie skończyłeś Resistance i znasz tylkopierwsze, najgorsze graficznie levele, więc jak możesz oceniać tekstury w późniejszych levelach i twierdzić, że absolutnie nie ma tak dobrych na niektórych obiektach, jak w Gearsach?
  • 0

#965 117 Napisany 09 grudnia 2007 - 23:58

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Tak? Napisz cos jeszcze... np. ile godzin dzis gralem w Assassins Creed?
Wybacz dziecko mam wieksze pojecie na temat tego w co gralem i jakie gry ukonczylem.

Resistance nie podskakuje graficznie GoW. Pozniejsze lvl owszem wygladaja ladniej niz poczatkowe, ale to nic nie zmienia.
  • 0

#966 ACZ Napisany 10 grudnia 2007 - 01:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:

Tak? Napisz cos jeszcze... np. ile godzin dzis gralem w Assassins Creed?
Wybacz dziecko mam wieksze pojecie na temat tego w co gralem i jakie gry ukonczylem.

Resistance nie podskakuje graficznie GoW. Pozniejsze lvl owszem wygladaja ladniej niz poczatkowe, ale to nic nie zmienia.

Wystarczy mi informacja, że nie skończyłeś Resistance, aby obalić Twoje fanbojowskie teksty. W sumie Ty nawet nie kupiłeś Resistance, pamiętam Twoje dawne gadki szmatki.
  • 0

#967 117 Napisany 10 grudnia 2007 - 01:31

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
3-4 tygodnie temu... pozyczylem koledze Bioshock... spytal sie czy cos chce w zamian, powiedzialem, ze Wii na weekend... ale odmowil. Wiec pozyczylem se RFoM... skonczylem i oddalem... przykro mi, ale nic nie obalisz. Nawet dziecko nie probuj zrobic mi testu, ze znajomosci RFoM... bo znudzilo mi sie odpisywanie na twoje pyskowki, ktory za kazdym razem niszczylem. Ja nie wypowiadam sie na temat gier w ktore nie gralem, w przeciwienstwie do ciebie, dlatego nie oplulem jeszcze Uncharted, tylko wypowiedzialem sie po demku na forum PE oceniajac je... Masz 2 tygodnie na kupno PS3 z calym workiem nowych gier, to byly twoje zapowiedzi w okolicach kupna PSP... kupisz?
Czy bedziesz miec odwage zamilknac na zawsze?
  • 0

#968 Danteusz Napisany 10 grudnia 2007 - 10:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Koniec wojenek.
  • 0

#969 Grz3chu Napisany 17 grudnia 2007 - 18:03

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
http://threespeech.com/blog/?p=784 - Master Chief w Resistance ?
  • 0

#970 Litwin81 Napisany 17 grudnia 2007 - 20:22

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Dzisiaj po raz pierwszy(ogólnie dwa razy)wygrałem Deathmatch,jaka to zajawka.Jaka beka,pokonałem kolesia w Conversion,on nie mógł się z tym pogodzić i wyzwał mnie na solo,ale broń tylko klasyk,bez żadnych granatników i bazooki,sprał mnie 15:4,co za świr :^^:
  • 0

#971 Grz3chu Napisany 03 stycznia 2008 - 12:54

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Pierwszy screen z Resistance 2 ?
http://bp0.blogger.c... ... stance.jpg
  • 0

#972 Shinigami Napisany 03 stycznia 2008 - 12:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Bez przesady, pierwszy MoH na PSX wygladal rownie dobrze ;)
  • 0

#973 Texz Napisany 03 stycznia 2008 - 14:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Klasy postaci w multi R2:
http://www.ps3inform... ... ses001.php
  • 0

#974 LoganWeapon Napisany 03 stycznia 2008 - 19:44

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
z tymi klasami jesli to jest potwierdzona informacja to super pomysl, chociaz troche sciagniety z Team Fortress :) ale koncepcja sluszna
  • 0

#975 Gość__* Napisany 05 stycznia 2008 - 02:32

Gość__*
  • Goście

z tymi klasami jesli to jest potwierdzona informacja to super pomysl, chociaz troche sciagniety z Team Fortress :) ale koncepcja sluszna

imo klasy postaci całkowicie zniszczą to co prezentuje resi online w tej chwili. na 1 zasówam ze wszystkimi broniami i używam ich w m iarę potrzeby. po co te podziały , może jeszcze pojazdy dadzą. ja sie chyba nie piszę na te zmiany. mam nadzieję że rozgrywka sieciowa nie odbiegnie gameplayem od tej z części pierwszej.
  • 0

#976 LoganWeapon Napisany 09 stycznia 2008 - 10:53

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:

z tymi klasami jesli to jest potwierdzona informacja to super pomysl, chociaz troche sciagniety z Team Fortress :) ale koncepcja sluszna

imo klasy postaci całkowicie zniszczą to co prezentuje resi online w tej chwili. na 1 zasówam ze wszystkimi broniami i używam ich w m iarę potrzeby. po co te podziały , może jeszcze pojazdy dadzą. ja sie chyba nie piszę na te zmiany. mam nadzieję że rozgrywka sieciowa nie odbiegnie gameplayem od tej z części pierwszej.


pewnie masz trochę racji. Z tym, że ten wykres to jakaś bzdura chyba, to przecież nie mogą być bronie z drugiego resistance'a. W "jedynce" były super a tu jakieś zwykłe pistoleciaki, czy m-16. To raczej jakaś ściema jest.
  • 0

#977 Gość__* Napisany 09 stycznia 2008 - 16:11

Gość__*
  • Goście
Ten wykres to nic innego jak... fake.
  • 0

#978 Gość__* Napisany 29 stycznia 2008 - 21:16

Gość__*
  • Goście
Ja dopiero teraz gram w Resistance. Nie jestem specjalnym fanem FPS'ów i napewno prędko nim nie zostanę, ale gra jest całkiem niezła. Oczywiście pomijając moją żałosną grę w singlu i jeszcze bardziej żałosną w multi. Ogólnie wolę jak moimi wrogami są jakieś mutanty, zombie, potwory, grzybki, roślinki itp. niż ludzie, a tu mamy Chimery, więc jest ok. Fajny klimat, niezła fabuła no i beznadziejnie bepłciowy główny bohater. Grając w tę grę po Heavenly Sword, Ratchecie i Uncharted nie robi jakiegoś ogromnego wrażenia pod względem grafiki, ale jest schludnie i są fajne momenty, bardzo mi się podobał śnieg, niezwykle realistyczny, świetne są też poburkiwania chimer. A no i grając przez sieć często nie mogę się skupić słysząc z typowo angielskim akcentem tekst typu "I don't fucking belive it", śmiejąc się nie najlepiej się celuje. Ogólnie nawet nieźle się bawię, sam się dziwię trochę, bo ostatni FPS jaki mi się podobał to Perfect Dark na N64, więc trochę czasu upłynęło. Myślę, że chetnie zagram w drugą część, która widząc postępy i znając renomę Insominaców, będzie zapewne równie grywalna co ładna.
  • 0

#979 Gość__* Napisany 10 lipca 2008 - 08:31

Gość__*
  • Goście
Witam,
mam od wczoraj DS3 :-D dajcie znać czy Resistance obsługuje wibrę...
bo z tego co czytałem w necie (LIST OF PLAYSTATION®3 TITLES COMPATIBLE WITH DUALSHOCK®3 IN NORTH AMERICA AND EUROPE - September 20th, 2007) powinno działać, ale u mnie dupsko... gdzie ewentualnie szukać jakiegoś update`u :?:
  • 0

#980 Gość__* Napisany 10 lipca 2008 - 09:34

Gość__*
  • Goście
Może pisano o Resistance 2.

Z tego co pamiętam, to Resistance było jednym z tytułów startowych. Wtedy jeszcze DS3 nie było, więc raczej dopiero po jakimś patchu będą. A po co patch z wibracjami dla Europy, skoro tu oficjalnie jeszcze DS3 nie ma? ;)
  • 0

#981 Gość__* Napisany 10 lipca 2008 - 09:52

Gość__*
  • Goście
No to lipa :( bo skoro w Resistance nie działa wibra to i w Motorstormie (jeszcze nie sprawdzałem)... też tytuł z launchu PS3
  • 0

#982 Gość__* Napisany 10 lipca 2008 - 18:23

Gość__*
  • Goście
W Motorstormie dziala wibra. W Res chyba tez. Musialbym sprawdzic...
  • 0

#983 f5k Napisany 10 lipca 2008 - 19:04

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
W Resistance 1 i MotorStorm jest wibra pod warunkiem że ściągnie sie patche.
  • 0

#984 Gość__* Napisany 11 lipca 2008 - 08:32

Gość__*
  • Goście
Macie rację Panowie jest wibra, problem w tym że podczas grania kampanii w singlu gra nie poinformowała mnie o dostępnym patchu :x, dopiero wczoraj po skończeniu singla (100%) zabrałem się po raz pierwszy za online i okazało się iż gra widzi/potrzebuje upgrade`u... teraz gram online z wibrą :-D

Resistance było 4 pozycją jaką ukończyłem na PS3...
+ grafika dobra (bardzo przyjemnie wyglądał śnieg - ten padający)
+ audio dobre ale bez rewelacji
+ gameplay dobry (ale szkoda że życie odnawiało się tylko max 25%)
+ sterowanie padem jak na FPP było całkiem całkiem...
- momentami trochę za łatwa
jak dla mnie 7/10
Co do wrażeń z online`u - lightowo nie jest, trochę obrywam :bash: kwestia bardzo szybkiego tempa w porównaniu do singla, ale z czasem...

P.S. W Motorstormie jestem na początku singla i też nie ma wibry, gra nie widzi sama patcha, analogicznie jak w Resistance wejdę online to może gra sama się upgrade`uje :?:
  • 0

#985 Gość__* Napisany 11 lipca 2008 - 10:23

Gość__*
  • Goście
Nie prościej wejść i sprawdzić niż gdybać?
  • 0

#986 Gość__* Napisany 11 lipca 2008 - 10:32

Gość__*
  • Goście
Może prościej, może nie, ale zapytać/gdybać zawsze można... :P
  • 0

#987 f5k Napisany 11 lipca 2008 - 13:59

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Don Camillo-> Tak MotorStorm nie widzi patcha i trzeba wejść w multi online żeby sie patch pobrał.
  • 0

#988 Gość__* Napisany 11 lipca 2008 - 14:02

Gość__*
  • Goście
Sto razy byś sprawdził za ten czas i zapewne grał już z wibracjami. Ale jak tam wolisz.
  • 0

#989 Gość__* Napisany 11 lipca 2008 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Dzięki f5k :-D
GB jak bym był na kwadracie to bym pewnie sprawdził, ale nie jestem...
  • 0

#990 Gość__* Napisany 23 lipca 2008 - 19:16

Gość__*
  • Goście
Zakupiłem dziś tą grę na allegro i puki co zawiodłem się na grze.... Nie wiem jak wy ale ja nie czuje takiego klimatu jaki w Ratchecie jest. :(
  • 0