Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warframe

• Zaloguj się by odpowiedzieć
33 odpowiedzi na ten temat

#31 DanteTDH Napisany 11 listopad 2017 - 17:01

DanteTDH

Power Armored

• Forumowicze
  • 1098 Postów:
Ja grałem sporo, ale znudziło mi się po jakimś czasie te grindowanie. Szkoda, że misje fabularne polegają w sumie na tym samym rodzaju grindu, jak zwykłe misje. Gra się w to jednak naprawdę dobrze, bardzo dynamicznie i intuicyjnie. Na pewno planuję do gry wrócić przy okazji dodatku, podobno robi naprawdę dobre wrażenie.
  • 0

#32 Ryan Napisany 13 listopad 2017 - 09:51

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32170 Postów:
W grze się sporo zmienia cały czas. Od kilkunastu miesięcy nawet bardzo dużo - nowe dodatki fabularne, PoE, sporo przebudowanych mechanik.

Update 18 (grudzień 2015) dał Second Dream i wprowadził koncepcję Operatora (dużo nowych mechanik); update 19 (połowa 2016) dodał tryb Lunaro i misję The Glast Gambit; update 20 (początek 2017) dał Octavia's Anthem; update 21 (czerwiec) dodał Chains of Harrow; update 22 (miesiąc temu) dodał Plainsy i otwartą miejscówkę (oraz zmienił działanie Operatora). Gdzieś po drodze był jeszcze refresh miejscówek (m.in. Ziemia dostała lifting), przed końcem roku ma się całkowicie zmienić klanowe Dojo, a za kilka miesięcy ma się pojawić nowa otwarta miejscówka (IIRC na Wenus). :)
  • 2

#33 Ryan Napisany 15 listopad 2017 - 10:00

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32170 Postów:
Wyszło PoE na kąsole. Może kogoś. ;)
  • 0

#34 Schrodinger Napisany 15 listopad 2017 - 10:10

Schrodinger

• Reformatorzy
  • 50339 Postów: