Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane gry


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
235 odpowiedzi na ten temat

#31 Blizzard Beast Napisany 28 lipca 2004 - 14:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Tak przy okazji, wie ktoś skąd ściągać (oczywiście legalnie ;) trailer z gier?


http://www.gametrailers.com :)
  • 0

#32 Gość__* Napisany 28 lipca 2004 - 14:38

Gość__*
  • Goście
Thnx Blizzard!
  • 0

#33 Lord Gumiś Napisany 29 lipca 2004 - 19:41

Lord Gumiś

    Mokujin

  • Narybek
  • 49 Postów:
No ba...Metal Gear Solid 3, FFXII....i chyba to wszystko...
  • 0

#34 Psycho-Mantis Napisany 31 lipca 2004 - 23:22

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
GtaSA, MGS3, miał być nowy MOH, ale chyba nie będzie :cry:
AAA i jeszcze TheGetaway2
  • 0

#35 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 12:16

Gość__*
  • Goście
U mnie tez lista sie troche zmieniła...teraz najwazniejszymi grami dla mnie sa: nowa Zelda, ktora stwarza nadzieje, ze Nintendo pokaze nam prawdziwego nastepce Ocarina of Time, chce tez dorwac jak najszybciej Residenta 4 i...WWE Day of Reckoning, ktory zapowiada sie na godnego nastepce WWF No Mercy.
  • 0

#36 Kaxi Napisany 01 sierpnia 2004 - 12:33

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nastepca OoT w kwestii fabularnej czy graficzno-schematycznej? Bo mimo ze nowa Zelda wyglada jak Ocarina daje 9 do 1 ze do bedzie sequel Wind Wakera. Dlaczego? Po pierwsze Nintendoi samo mowilo ze sequel WW jest w produkcji. Po drugie WW zostawia otwarte zakonczenie. I po 3 i najwazniejsze: Miyamoito powiedzial ze taki styl graficzny jest podyktowany tym, bo chcieli pokazac JAK LINK DORASTA. Daje reke sobie uciac ze to mowa o Linku z WW a nie OoT.
  • 0

#37 Gość__* Napisany 01 sierpnia 2004 - 13:50

Gość__*
  • Goście
Chodzi mi o stylistyke gry...bardziej nawiazuje do OOT. Np. podczas trailera jest moment, kiedy Link zasuwa przez pole na Eponie. Wtedy wrocily wspomnienia ;). Mi sie bardziej podoba "realistyczna" Zelda od "Celldy". Duzo bardziej...dlatego sadze, ze Aonuma i Shigsy ida w dobrym kierunku. No, przynajmniej ja sie okrutnie na nowa Zelde najarałem :).
No i, po drugie, Majora's Mask byla bezposrednia kontynuacja Ocariny.
  • 0

#38 cwany-lis Napisany 01 sierpnia 2004 - 19:28

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
ofc. MGS3, burnout3, Lort third age i Front mission 4 (czekam aż będzie w sklepie ;) )
i tyle, jak coś jeszcze kupie w tym roku to pewnie killzone ..
  • 0

#39 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 10:20

Gość__*
  • Goście
no i DMC 3. tu nie ma mowy o wpadce z dwójki. będzie za***iście. a FF12 jakoś mnie dziwnie nie rajcuje... nie wiem czemu. główni bohaterowie mnie wnerwiają (design :? ).
  • 0

#40 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 12:28

Gość__*
  • Goście
na początku Tidus czy Wakka też prawie nikomu sie nie podobali, wiem, ze się wszsycy i do nowegu desingu przyzyczają : )
  • 0

#41 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 13:30

Gość__*
  • Goście
A ja sobie czekam i czekam i doczekać się nie moge na:
:arrow: Devil May Cry 3
:arrow: GTA: SA
:arrow: Jak 3
:arrow: MGS3: Snake Eater
:arrow: R&C3
  • 0

#42 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 19:44

Gość__*
  • Goście

na początku Tidus czy Wakka też prawie nikomu sie nie podobali, wiem, ze się wszsycy i do nowegu desingu przyzyczają : )


przyzwyczają, bo muszą, ruszy wielka kampania SquareEnix i Sony (sponsorowanie ziomków z N+ included :lol: ). kogo pokochać kiedy nie ma tych przesympatycznych bohaterów FF-owych? Jina? Akirę? Rolnika z HM? no tej...
a ja tam ciągle Tidusa i Wakki nie lubię. wolę Clouda i Barreta 8)
  • 0

#43 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 20:16

Gość__*
  • Goście
JJ ja tam wole dziewczynki ;) Yuffie, Tifa, Aeris, Rikku ;)
  • 0

#44 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2004 - 09:24

Gość__*
  • Goście

JJ ja tam wole dziewczynki ;) Yuffie, Tifa, Aeris, Rikku ;)


no dobra, pod tym jakże szowinistycznym względem to nowe fajnale jednak dają radę :wink: Lulu... :roll:
  • 0

#45 Gość__* Napisany 10 sierpnia 2004 - 23:25

Gość__*
  • Goście
GTA:SA, GT4, MGS3, Tekken 5, FF XII.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 09:50

Gość__*
  • Goście
o, no i San Andreas, ale tylko z jednego powodu - jakoś mi się nie chce wierzyć, że naprawdę zrobią z tej gry taki kombajn. amerykańskie Shenmue??
  • 0

#47 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 10:19

Gość__*
  • Goście

San Andreas, ale tylko z jednego powodu - jakoś mi się nie chce wierzyć, że naprawdę zrobią z tej gry taki kombajn.


Może kombajnem to ta gierka nie będzię, ale na pewno będzie jedną z najlepszych gier tego roku.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 10:36

Gość__*
  • Goście
No wiesz, Rockstar raczej kichy nie odstawi i San Andreas bedzie trzymało grywalnosc serii. Tylko jakos dziwnie nie kreci mnie motyw żarcia. Pasuje mi tu jak postać Mario w roli glownego bohatera w Residnet Evil 5. Przeciez GTA raczej nigdy nie szlo w strone takiej symulacji, jak Shenmue na przyklad. Jesli juz- to chodzilo o misje i oddanie otoczki polswiatka. A od tycia i jedzenia tylko krok dzieli nas od sytuacji, kiedy w GTA 4 trzeba bedzie pic, chodzic do kibleka i rozladowywac napiecie seksualne, patrzac przy tym, czy naszemu gangsterowi nie jest zimno, czy nie jest zmeczony...hehe. Przesadzam, ale motyw urealniania GTA srednio mnie rajcuje, choc moge sie mylic i byc moze bedzie to najfajniejszy motyw w tej czesci.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 10:44

Gość__*
  • Goście
A może kolejna odsłona po GTA: SA będzie po prostu symulacją życia :D , bo jak widać Rockstar idzie w dobrym kierunku :wink:
Tylko żeby w tym wszystkim za bardzo nie przesadzili bo mogą stracić wiele w oczach graczy :? :wink:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 10:54

Gość__*
  • Goście

A od tycia i jedzenia tylko krok dzieli nas od sytuacji, kiedy w GTA 4 trzeba bedzie rozladowywac napiecie seksualne,


no to są przestarzali bardzo. pamiętasz jeszcze taką polską gierkę sprzed sześciu lat, Rezerwowe Psy? no właśnie, Polak Potrafi...
  • 0

#51 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 10:55

Gość__*
  • Goście
Bardzo dobrze powiedziane, pink. GTA to nie Simsy. A Simsy to nie GTA. Bo GTA jest fajne, a Simsy dla odmiany- niefajne.
  • 0

#52 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 13:20

Gość__*
  • Goście
A czy ktoś czeka na jakieś gry muzyczne? Mnie się bardzo spodobał pomysł na Get On Da Mic od Eidos. Bo według mnie fajniej jest rapować do tych mikrofonów niż wyć jakiś tam psełdo rock (Avril Lavigne) czy głupkowaty pop (Jameli i reszta tego co jest w Singstarze).
  • 0

#53 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 20:58

Gość__*
  • Goście
Mnie interesuje okrutnie Donkey Konga- bo ma pomysl, moja ulubiona maple z ekipa w roli glownej, fachowe conga i wreszcie calkiem fajna liste kawałkow. Co ja pisze- zajebista liste. Mniam.
Jestem ciekawy, jak to wszytsko sprawdzi sie w praniu, ale moje nastawienie jest optymistyczne. Bo crapem DK sie nie okaze na pewno.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 23:11

Gość__*
  • Goście

no to są przestarzali bardzo. pamiętasz jeszcze taką polską gierkę sprzed sześciu lat, Rezerwowe Psy? no właśnie, Polak Potrafi...


JJ, przywołałeś gre o której udało mi sie zapomnieć dzięki sesjom u psychoanalityka :wink:. Bardzo "ciekawa" pozycja z równie "ciekawą" grafiką :D. Polak potrafi ... no tak, w końcu któż inny mógłby wymyslić patent polegalący na zwiekszaniu celności swoich soldiers poprzez pice alkoholu i branie dragów. Albo chodzenie między misjami do domów użytecznosci publicznej aby podreperować zdrowie i wzmocnić morale :D. No i obowiązkowe rzucanie pewnym popularnym słowem na K w każdym zdaniu - Boguś L wymięka :wink:.
Podsumowując = jagged alliance + dresy + psy 1/2 + potwór z jeziora (grafika i efekty). What a crap :D.
  • 0

#55 Blizzard Beast Napisany 11 sierpnia 2004 - 23:23

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Hehe, a pamietacie takie plakaty wyborcze w rezerwowych psach, bazowane na owczesnych plakatach SLD bodajze? W gierce byl na nich slogan powtarzany przeze mnie co zime: "Glodno, chlodno, chujowo!" Przepraszam mlodziez za slownictwo, ale mozecie to potraktowac jako edukacje growa :)
  • 0

#56 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 23:30

Gość__*
  • Goście

Hehe, a pamietacie takie plakaty wyborcze w rezerwowych psach, bazowane na owczesnych plakatach SLD bodajze? W gierce byl na nich slogan powtarzany przeze mnie co zime: "Glodno, chlodno, chujowo!" Przepraszam mlodziez za slownictwo, ale mozecie to potraktowac jako edukacje growa :)


Pamiętam szczególnie ten z zakonnicą :wink:. Edukacja młodieży w crapach takich jak RP to chyba nienajlepszy pomysł. Moze przez nasze komentarze jakiś Wojtek lat 12 odnajdzie pudełko z tą grą w jakimś zapomnianym kącie sklepu. Kontakt z tak brzydką i idiotyczną grą może spowodowac nieodwracalne zmiany w jego psychice :wink:.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 12 sierpnia 2004 - 08:02

Gość__*
  • Goście
A mi sie Rezerwowe Psy podobały na swoj sposob. Otoczka tej pozycji rzadzila, Major Sztos klął na lewo i prawo, a reszta ekpiy szla po planszy w takt utworow zespolu Kury. Owszem, zadna mi tam rewelacja, ale bylo o Psach glosno. Lepsza "reklama niz gra sama (w sobie).
  • 0

#58 Kaxi Napisany 12 sierpnia 2004 - 11:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Mnie interesuje okrutnie Donkey Konga- bo ma pomysl, moja ulubiona maple z ekipa w roli glownej, fachowe conga i wreszcie calkiem fajna liste kawałkow. Co ja pisze- zajebista liste. Mniam.
Jestem ciekawy, jak to wszytsko sprawdzi sie w praniu, ale moje nastawienie jest optymistyczne. Bo crapem DK sie nie okaze na pewno.


Oj Szwedu trafiłeś w sedno. Zamawiam od razu z dwiema parami bębnów. Podczas Zlotu 2 mialem okazje pograc kilkadziesiat minut w DK i moge powiedziec: ta gra wyiata na kazdej linii a w multiplayerze to esencja miodu. DAWAĆ MI TO :!: :twisted:
  • 0

#59 Gość__* Napisany 12 sierpnia 2004 - 14:05

Gość__*
  • Goście
Z chęcia kupiłbym Donkey Konga ale problemem może okazac sie cena dodatkowych bębnów - podobno bedzie to 199 zł . A bez conajmniej jednego dodatkowego kontrolera ta gra traci baardzo wiele :roll: .
  • 0

#60 Gość__* Napisany 12 sierpnia 2004 - 20:09

Gość__*
  • Goście
Łał. To dopiero sie najarałem. No i lista utworow cały czas chodzi mi po głowie...Cudeńko. A cena...coz, kilka skokow na ulice w dresiku i 199 moje. Bueheh.
  • 0