Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z padem - czy też tak kiedyś mieliście ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 BigBoss1982 Napisany 07 lipca 2012 - 10:10

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
Wczoraj po południu chwilę pograłem i pad działał ok. Pod wieczór włączam sobie konsolę i dzieją się dziwne rzeczy.

W GoW3 - nie działa przycisk RT, a select działa.
Dark Souls - nie działa RT i nie działa do tego jeszcze select
AC2 - nie działa RT, działa select WTF ???

Do tego wszystkiego przycisk B czasem odwala i nie działa w AC2, a działa w DS i GoW3. No co to za cholerstwo :( spotkał się ktoś kiedyś z czymś podobnym ?
  • 0

#2 Marbel Napisany 07 lipca 2012 - 15:02

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
No ja myślę, że pad do wymiany. Po prostu. A czemu raz działa raz nie? Nie wiem. Może baterie? Ja się zorientowałem niedawno, że w starym padzie nie działa mi przycisk pod lewą gałką :( Na szczęście używam go tylko jak ktoś wpadnie.
  • 0

#3 Druciak Napisany 07 lipca 2012 - 15:07

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
A próbowałeś zrobić ponowną synchronizację pada z konsolą?
  • 0

#4 Juras Napisany 07 lipca 2012 - 15:17

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Wczoraj po południu chwilę pograłem i pad działał ok. Pod wieczór włączam sobie konsolę i dzieją się dziwne rzeczy.

W GoW3 - nie działa przycisk RT, a select działa.
Dark Souls - nie działa RT i nie działa do tego jeszcze select
AC2 - nie działa RT, działa select WTF ???

Do tego wszystkiego przycisk B czasem odwala i nie działa w AC2, a działa w DS i GoW3. No co to za cholerstwo :( spotkał się ktoś kiedyś z czymś podobnym ?

Grając w girski zmoczyłeś się i zalałeś przy okazji pada. O ile nie poszła elektronika, to wystarczy wysuszenie oraz pielucha przy następnym posiedzeniu.
  • 0

#5 BigBoss1982 Napisany 07 lipca 2012 - 16:04

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
merbel --> baterie są ok, włożyłem je do drugiego starego pada ( mój pierwszy pad od konsoli i do dzisiaj działa, ale jest tak rozjechany, że ciężko strasznie to wszystko chodzi ) , i działa prawidłowo.

druciak --> tak, próbowałem już myków z synchro.

Jurass --> a BOA szedł ?
  • 0

#6 iluck85 Napisany 07 lipca 2012 - 21:58

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ile masz tego pada? Jak 2 lata i wiecej to czas na wymiane.
Jak chcesz reanimowac, to rozkrec i obczaj syt. Sa specjalne specyfiki do elektroniki- taki maly spray to stykow itp z 5zl. Siknij, chusteczka na sucho i moze cos da. Mozesz kupic w lidlu taki silikon w sprayu, tez dobra rzecz do takich rzeczy. Moze byc brud miedzy plytka a gumeczka ktora jest pod przyciskami i nie jest jak powinno byc- stad objawy ze raz dziala raz nie.
  • 0

#7 Nyjacz Napisany 07 lipca 2012 - 22:00

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 005 Postów:
Ja mam podobnie w Battlefieldzie 3 na PS3 - czasem jakby pad sam sobie przyciska i mi zmienia broń, wyjmuje claymore itd. Dlatego nie gram :cf:.
  • 0

#8 iluck85 Napisany 07 lipca 2012 - 22:10

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Rozkrecilbym- DS ma normalnego srubki +, pad od X ma Torx. Srubokret kosztuje pare zlotych. Groszowe sprawy generalnie. I zrobil jak napisalem wczesniej. Silikon w sprayu albo preparat do elektroniki. B dobry specyfik do potencjometrow- jak sie robi glosniej slychac takie trzaski, ten spray to "usunie". Jak znajde fote, to wrzuce. Plytke tym przejechac i pozniej na sucho szmatka/chusteczka i powinno byc ok.

EDIT

Dodany obrazek

Dodany obrazek


W lidlu :

Dodany obrazek
  • 0

#9 BigBoss1982 Napisany 08 lipca 2012 - 10:15

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
Już go sprzedałem na allegro. Nie będę w nim grzebał i kupował żadnych środków bo szkoda już na to kasy, a PAD ma niecały rok, żenada. Ale nie kupowałem nowego tylko ''powystawowego'' chociaż był jak nowy, w poniedziałek idę do sklepu i biorę nowego i mam wyebane :sir:

temat można skasować.
  • 0

#10 fingus Napisany 08 lipca 2012 - 10:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Napisałeś chociaż, że jest zepsuty, czy wciskasz komuś przez allegro z*bany szajs? :fp:
  • 0

#11 iluck85 Napisany 08 lipca 2012 - 11:20

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Zrobienie te pada trwalo by tyle ile zapakowanie i wyslanie tego. Jeszcze bujanie sie z tym na allegro :hihi: Komedia.

Chyba, ze masz drewniane raczki, to dobrze zrobiles lol
  • 0

#12 BigBoss1982 Napisany 08 lipca 2012 - 11:37

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
fingus --> nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że chciałem komuś wcisnąć uszkodzone g**no :) WOŁAMI napisałem, że pad jest uszkodzony. Poszedł za 30 zł.

luck --> nie każdy się zna na naprawianiu takich rzeczy, tym bardziej, że nigdy nie rozkręcałem padów itd. nie znam się na tym i nie widzę w tym żadnego powodu do ujmy, ani tym bardziej powodów do dodawania sobie, że ty umiesz. A Pada wystawiłem i po paru godzinach poszedł więc żaden problem, a może tobie to zajmuje dwa dni wstawienie anonsu na allegro :hihi: ? Nie będę grzebał przy czymś na czym się nie znam i mogę go jeszcze bardziej uszkodzić, a tak mam jakiś tam mały zwrot i jestem szczęśliwy, ale widać WAS to boli chociaż nie wiem czemu :pociesza:
  • 0

#13 iluck85 Napisany 08 lipca 2012 - 11:50

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Wystarczy odkrecic kilka srubek, nie wymaga to chyba wielkiego skilla. Gorzej jest z DS3, spusty moga wyleciec albo gumka nie wejdzie na swoje miejsce.
  • 0

#14 BigBoss1982 Napisany 08 lipca 2012 - 12:09

BigBoss1982

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 621 Postów:
Odkręcić śrubki to na pewno żaden skill :) , ale jak mówiłem, po co kupować jeszcze jakieś środki to jest zawsze 10-15 zł i grzebać tam jak się na tym nie znam i rozdupić pada może mocniej. A tak poszedł, mam mały zwrot, w poniedziałek idę kupić nowy i tyle. Bardziej zastanawia mnie co się stało, bo ani nie rzucałem tym padem, nie gram dużo i pad ma niecały rok ( 8-9 miechów ) i tak właśnie się zaczął dziwnie zachowywać, a po południu jeszcze działał. Eh, nieważne, szkoda na pewno, ale trudno. Złośliwość rzeczy martwych. Potem miałem też schizę, że to może konsola od ciepła dostała pierdolca jakiegoś, ale stary pad działa dobrze więc...
  • 0

#15 iluck85 Napisany 08 lipca 2012 - 12:12

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Nowy pad, to nowy pad. Najlepsze sa pierwsze tygodnie, te "cycki" na analogach sa wyczuwalne :)
  • 0

#16 GrzesiekMB Napisany 08 lipca 2012 - 12:43

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

Zrobienie te pada trwalo by tyle ile zapakowanie i wyslanie tego. Jeszcze bujanie sie z tym na allegro :hihi: Komedia.


odezwal sie ten co kupuje kąsole i sprzedaje je po miesiacu - to jest dopiero komedyja
  • 0

#17 iluck85 Napisany 08 lipca 2012 - 14:10

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ogrywam i sprawdzam co trzeba, a Ty wedle mnie kup sobie 3DS i trzymaj go 10 lat :hejka:
  • 0