Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosmiczne strzelaniny, space simy i inne latawce


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Cristoforo Napisany 11 lipca 2012 - 21:18

Cristoforo

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Po zapoznaniu się i małym rekonesansie tytułów z gatunku actionRPG, nastał czas wspomnień młodzieńczych, wirtualnych wypraw w kosmos na podbój galaktyki. Wing Commander na Amidze, seria Colony Wars na PSone, StarFox64, Freespace, Starlancer itp. na PC. Poźniej mnóstwo lat świetlnych przerwy i teraz próba wciśnięcia się w przyciasny już kombinezon. Proszę Was o pomoc w namiarze jakichś tytułów, gdzie można wsiąść za stery kosmicznej maszyny o ile takie wogóle są na obecnej generacji konsol, bo nie mogę zbytnio namierzyć. Oczywiście są latawce typu Ace Combat, HAWX, czy z nowszych Air Conflicts i w ostateczności będę musiał ograniczyć swoje oczekiwania względem maszyn ale może jednak są jakieś "zapomniane" tytuły do oblatania i kilka planet do podbicia? Może w dystrybucji cyfrowej znacie jakieś tytuły? Jeśli nie ma to proszę podrzucajcie również tytuły typu Ace Combat
Ps. nie do końca byłem przekonany, gdzie wrzucić temat i jeśli nie jest to właściwa lokalizacja to proszę o przenoskę do właściwego działu.
  • 0

#2 ACZ Napisany 11 lipca 2012 - 21:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
temat powinienes zalozyc w dziale currentgen.

Project Sylpheed na X360. Jeszcze nie grałem, ale po opinii kilku ludzi na tym forum to jest to spoko gra.
  • 0

#3 fingus Napisany 11 lipca 2012 - 21:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Halo to kosmiczna strzelanina i ma maszyny. Polecom.
Spoiler

  • 0

#4 ACZ Napisany 11 lipca 2012 - 21:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
fingus, twoj sig wyswietla sie pionowo i jest baaaardzo wysoki teraz.
  • 0

#5 fingus Napisany 11 lipca 2012 - 21:56

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Wiem, to miał być taki żart. Już myślałem, że nikt nie doceni zauważy. :^^:
Skoro zauważył, mogę spokojnie zmienić.
  • 0

#6 Cristoforo Napisany 11 lipca 2012 - 21:56

Cristoforo

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Faktycznie jest Project Sylpheed i gdy miałem jeszcze X360 to kilkukrotnie przymierzałem się do tego tytułu ale ostatecznie ze względu na zbyt japoński design (czyt. zniewieścialli główni bohaterowie) odpuściłem tytuł. Hmm...teraz ze z uwagi na brak tytułów Project też bym wypróbował. Halo 3 grałem ale to mimo wszystko nie ten rodzaj kosmicznej strzelaniny ;)
  • 0

#7 ACZ Napisany 11 lipca 2012 - 21:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
z Halo fingus żartowal. ;)

malo jest tego typu gier w tej generacji, ale nadchodzi taka jedna.
łap linka do tematu:
http://nikogoforum.p...rike-suit-zero/
  • 0

#8 Cristoforo Napisany 11 lipca 2012 - 22:14

Cristoforo

    Chocobo

  • Narybek
  • 11 Postów:
Yeahhh! Czyli jest światełko w tunelu! Szkoda tylko, że nie ma nic w planach z tytułów, które wychodziły na N64 i GCN,a które były utrzymane klimatem w świecie Gwiezdnych Wojen.
  • 0

#9 burnstein Napisany 12 lipca 2012 - 09:51

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 121 Postów:



  • 0

#10 Tawotnica Napisany 12 lipca 2012 - 11:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Infinite Space od Platinum Games na DS'a:


Świetna fabuła, świetne dialogi, mocno przytłaczający klimat osamotnienia i bezsilności. Wizualnie gra prezentuje się może nieco archaicznie i z początku jest dosyć trudna, ale jak już się raz wsiąknie w ten świat, to jest zabawy na dobre 50-60h. Hiuomu Kouno inspirował się przy tworzeni IS książkami Clarke'a i Egan'a.
  • 0