Skocz do zawartości

God of War 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1055 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 15:33

Gość__*
  • Goście
Nadchodzi.......

God of War II: Devine Retribution
Coming Fall 2006/Spring 2007*

Rumors
-It is beleived that Kratos will face off against the Gods in this sequel.
-It is rumored to be a PS2 exclusive, no PS3 version.

News:
-God of War II was recently revealed in the April 2006 issue of Game Informer.

OBRAZKI (SCANE)!!! - http://slumz.boxden....ad.php?t=640287

Uwielbam GoW!!! :klaszcze:
  • 0

#2 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 15:38

Gość__*
  • Goście

Uwielbam GoW!!!

Ja też, ale te twoje info qiepskie jakieś- to, że gra miała być wiedziałem, to że zawita na święta też- ale current gen ? Nie to raczej się nie uda... 8)
  • 0

#3 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 15:52

Gość__*
  • Goście
mam nadzieje ze na current-geny juz sie nie moge doczekac
ale suuuuper
  • 0

#4 Zeus-Nelson Napisany 12 marca 2006 - 16:03

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
no musze przyznać, że niemoge sie doczekać sequela God of War 8) ciekawe co tym razem zaserwuja nam autorzy :wink: jesli gra bedzie wygladac na ps2 tak ajk na screenach to widać że grafike troche podciagnieto :twisted:
mam nadzieje ze sequel dorówna swojemu poprzednikowi, a moze nawet go przerosnie (choć o to bedzie raczej trudno :angel: )...ale cóż, poki co pozostaje czekać nam na kolejne informacje i kolejne screeny 8)

  • 0

#5 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 16:36

Gość__*
  • Goście

Uwielbam GoW!!!

Ja też, ale te twoje info qiepskie jakieś- to, że gra miała być wiedziałem, to że zawita na święta też- ale current gen ? Nie to raczej się nie uda... 8)


A czemu mialoby sie pojawic na PS2? Im dluzej Sony bedzie wspierac ta konsole tym dla tej firmy lepiej, w koncu Sony nie moze porzucic PS2 jak starego worka - 100 milionów nabywców jest zbyt cenna sprawa, aby tak po prostu przestac supportowac konsole, a GoW bedzie prawdopodobnie ostatnia wielka gra na PS2.

Bardzo ciekawe te skany, mam nadzieje ze gra wyjdzie rzeczywiscie w tym roku - Kratos musi zarzadzic. Ponownie :D
  • 0

#6 raf Napisany 12 marca 2006 - 16:42

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:
Słuchy chodziły po tym forum, że będzie GOW 2 na PS2. :D Jeśli to prawda to tylko się cieszyć i modlić żeby była tak znakomita jak część pierwsza.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 16:57

Gość__*
  • Goście
Przeciez macie screeny (scany)
http://slumz.boxden....ad.php?t=640287

Bardzo dobre posuniecie ze strony Sony, GoW2 na PS2 i PS3 :]

Scany pochodza z PS2 i wygladaja swietnie!
  • 0

#8 PomezZ Napisany 12 marca 2006 - 17:20

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Yes yes yes !!!!!
Nie mogło być inaczej. GOW2 jeszcze na Ps2. NIe mogę się doczekać. Grafa wygląda lepiej niż w jedynce, ale jednocześnie za słabo jak na Ps3 :P -wniosek gra będzie na Ps2.

  • 0

#9 Yoori Napisany 12 marca 2006 - 18:04

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Bardzo dobre posuniecie ze strony Sony, GoW2 na PS2 i PS3 :]

A więc będzie tak doniósł szpieg :wink:
  • 0

#10 Kyo Napisany 12 marca 2006 - 18:27

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Najlepsze info w tym roku, jak do tej pory :mrgreen: ! GoW2 na ps2, yeah :D !

BTW taka maleńka, nic nieznacząca ciekawostka - podtytuł GoW2 "Divine Retribution", po japońsku brzmiałby "Tenchu" :wink:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 19:04

Gość__*
  • Goście
No gdyby sony pokazało jakis trailer na tegorocznym E3 to by bylo jeszcze lepiej i powiedzialo ze na current geny wyjdzie Gow 2 ale po tych scanach wydaje mi sie ze na ps2 bedzie
  • 0

#12 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 20:07

Gość__*
  • Goście

GOW2 jeszcze na Ps2. NIe mogę się doczekać. Grafa wygląda lepiej niż w jedynce, ale jednocześnie za słabo jak na Ps3 :P -wniosek gra będzie na Ps2.

I na PS3.
Została zapowiedziana tu i tu.
  • 0

#13 Pawlik Napisany 12 marca 2006 - 20:30

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

I na PS3.
Została zapowiedziana tu i tu.

znaczy gdzie :o Skad masz info o PS3 ?
  • 0

#14 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 20:34

Gość__*
  • Goście

GOW2 jeszcze na Ps2. NIe mogę się doczekać. Grafa wygląda lepiej niż w jedynce, ale jednocześnie za słabo jak na Ps3 :P -wniosek gra będzie na Ps2.

I na PS3.
Została zapowiedziana tu i tu.


Owszem, ostatnio chodzily o tym sluchy, ale nawet jesli gra planowana jest takze w wersji na PS3, to gra prawdopodobnie domyslnie pisana jest dla PS2, a wersje na PS3 beda szlifowac. Chyba, ze obydwie wersje powstaja osobno, ale wiadomo, ze koszt takiej inwestycji bylby olbrzymi wiec imo GoW 2 na PS3 bedzie podrasowana wersja z PS2. Choc wszystko wyjasni sie pewnie na E3. Mysle, ze Sony nie powiedzialo jeszcze ostatniego slowa odnosnie zapowiedzi gier na PS2 :)
  • 0

#15 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 21:20

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

Txt: "GoW2 Kratos returns to the PS2" 8)
  • 0

#16 Kleksandra Napisany 12 marca 2006 - 21:22

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
O faken :o Tego sie nie spodziewałam :shock:
  • 0

#17 PomezZ Napisany 12 marca 2006 - 21:24

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Matko boska. Mam jedynie nadzieję że nie pociągną wątku z zaginbionym bratem Kratosa jak to sugerowały dodatki z "jedynki". Ten poysł wiał wiochą na kilometr.

Obstawiam, że w drugiej części Kratos zmierzy się z samym Zeusem :klaszcze:

  • 0

#18 Scorpio Napisany 12 marca 2006 - 21:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

A czemu mialoby sie pojawic na PS2? Im dluzej Sony bedzie wspierac ta konsole tym dla tej firmy lepiej, w koncu Sony nie moze porzucic PS2 jak starego worka - 100 milionów nabywców jest zbyt cenna sprawa, aby tak po prostu przestac supportowac konsole

Jaki support ... przecież wciąż bardziej opłaca się wydać grę na PS2, gdzie kupi ją miliony niż ryzykować na mały (w porównaniu) rynek PS3. Wydają tam, gdzie więcej kupi :)

A ja, mimo względnie krytycznej oceny GoW także czekam na Kratosa. Kto wie, może w końcu trochę zmężnieje :lol:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 21:53

Gość__*
  • Goście
bedzie sie dzialo!
Czekam z nicierpliwoscia i licze, ze bedzie killer, ktoremu DMC bedzie mogl czyscic nogi :twisted:
Go Kratos, go! ;]
  • 0

#20 Scorpio Napisany 12 marca 2006 - 22:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

ktoremu DMC bedzie mogl czyscic nogi

DMC znalazł sie w miejscu, w którym ani on czyści, ani jemu czyszczą. Jest już ponad tym ... wśród Prekursorów i Gigantów gier :D
  • 0

#21 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 23:10

Gość__*
  • Goście
oczywiscie masz racje, przygody Dantego sa jakby na to niepatrzec prekursorem tego gatunku i chwala im za to, aczkolwiek po wzgledem funu i grywalnosci wciaz mozna DMC porownywac z innymi tego typu grami, a tu IMO GoW jest lepszy
  • 0

#22 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 23:23

Gość__*
  • Goście

A czemu mialoby sie pojawic na PS2? Im dluzej Sony bedzie wspierac ta konsole tym dla tej firmy lepiej, w koncu Sony nie moze porzucic PS2 jak starego worka - 100 milionów nabywców jest zbyt cenna sprawa, aby tak po prostu przestac supportowac konsole

Jaki support ... przecież wciąż bardziej opłaca się wydać grę na PS2, gdzie kupi ją miliony niż ryzykować na mały (w porównaniu) rynek PS3. Wydają tam, gdzie więcej kupi :)


A czy ja mowie ze tak nie jest? :o A w tym przypadku slowu "support" jest jak najbardziej na miejscu, bo gra ukaze sie juz po premierze PS3, wiec sila rzeczy PS2 bedzie juz konsola która zostanie zepchnieta na dalszy plan. I nie chodzi mi tu o zyski z gier, ale polityke wydawnicza, bo chyba kazdy ma swiadomosc tego, ze po premierze PS3, ilosc nowych gier na PS2 sporo sie zmniejszy. I jest to oczywiscie po czesci dzialanie celowe, bo zaprzestanie wydawania gier na starszy sprzet zmusza klienta do zakupu nowego. Ale oczywiste jest to, ze konsoli porzucic calkowicie nie mozna, w koncu 100 mln nabywców PS2 do czegos zobowiazuje (no i pozwoli zarobic kolejne miliony). I dlatego nie dziwie sie, ze GoW zapowiedziano na PS2.
  • 0

#23 Shinigami Napisany 12 marca 2006 - 23:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

oczywiscie masz racje, przygody Dantego sa jakby na to niepatrzec prekursorem tego gatunku i chwala im za to, aczkolwiek po wzgledem funu i grywalnosci wciaz mozna DMC porownywac z innymi tego typu grami, a tu IMO GoW jest lepszy

Mamy walki między fanbojami Xa i PS2, GS i SC, a teraz dochodzi DMC vs GoW :D Nie można jednoznacznie powiedzieć co jest lepsze. Mnie na ten przykład Kratos nie przyciągnął do siebie, a Dante wręcz przeciwnie. Znam jest takich ludzi u których sytuacja jest odwrotna, więc nie można powiedzieć, że lepsze jest to, a to.

A na GoW2 czekam i ja, może Kratps wreszcie weźmie się w garść i spróbuje choćby zbliżyć się do poziomu Dantego ;)
  • 0

#24 Texz Napisany 12 marca 2006 - 23:35

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nr.1 gier 2005 roku znowu w akcji. Kratos powraca na ps2. hm... czekałem na tę informację od czasu... skończenia części pierwszej (bo tak to można teraz nazwać). Jak miło że jeszcze na starym sprzęcie odcisnę swe łapki łapiąc po raz wróty minotaura za robi i robiąc mu z mordy kaczą grypę.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 23:40

Gość__*
  • Goście

A na GoW2 czekam i ja, może Kratps wreszcie weźmie się w garść i spróbuje choćby zbliżyć się do poziomu Dantego ;)


A ja nie zycze GoW zblizenia sie do "poziomu Dantego". Zwlaszcza do poziomu czesci drugiej :P ;)
  • 0

#26 Mani Napisany 13 marca 2006 - 00:16

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ołł jee...Kratos...Bohater GOW,w którego aktualnie zagrywam namiętnie i cholernie mi sie podoba (DMC3 mimo iż lepsze od 2 to niedorasta do pięt 1 i sprawił mi zawód)...CZEKAM NA NOWE INFO ODNOŚNIE GOW2.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 17:17

Gość__*
  • Goście
Powrót Kratosa był oczywisty, po sukcesie pierwszej częście... przecież to kolejna kopalnia pieniędzy :wink: GoW bardzo mi się podobał, ale nie zwalił mnie na kolana (raczej zachęcił do sięgnięcia wreszcie po serię DMC, niedługo jadę zakupić DMC3, potem będzie DMC1, a potem 2... jeśli nie będę miał na co kasy wydawać :P ). Może GoW II bardziej mnie zachwyci, ale mam złe przeczucie, że to będzie poprostu schemat 'więcej, lepiej, dłużej"... Chociaż może i dobrze :) Skany nie kazały mi zbierać szczęki z podłogi- widać, że podrasowano grafikę, ale raczej nie jest to robione na devkitach PS3 (a raczej powinienem powiedzieć: nie jest to kolejny render :P), tylko "zwyczajnie" ładna gra na PS2, dodano parę nowych potworów i combosów. Kropka. Pożyjemy, zobaczymy.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 22:06

Gość__*
  • Goście
Więcej obrazki (scane)!!!!!!

http://ps3.qj.net/Go... ... /aid/10752
  • 0

#29 Gość__* Napisany 15 marca 2006 - 08:56

Gość__*
  • Goście
Pisza tam, ze gra ma wyjsc w 1 kwartale 2007 :o Szkoda, bo jescze dlugo sobie poczekamy ale chyba warto :)
  • 0

#30 Gość__* Napisany 15 marca 2006 - 09:41

Gość__*
  • Goście
Co do nazwy tematu, nie DEVINE tylko DIVINE(na właściwie każdym forum jest ten błąd)
A te skany mnie zabiły.. PS2 to potwór :P
  • 0