Skocz do zawartości

Zdjęcie

Harvest Moon DS

Natsume Marvelous NDS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 28 lipca 2012 - 16:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Chciałbym sobie zagrać pierwszy raz w grę z tej serii. Na NDSa wyszło chyba z 8 części tego. Którą wybrać i dlaczego?


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 05 lipca 2020 - 09:02

  • 0

#2 Otacon Napisany 28 lipca 2012 - 16:48

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Grand Bazaar polecę,
1.najnowszy 2.interfejs dopracowali.

zresztą najlepiej samemu sprawdzić bo to niszowa gra...

ja lubię ale tam 99 procent rozgrywki to powtarzanie tych samych czynności. jak w życiu :olo:
  • 0

#3 cybercotlet Napisany 28 lipca 2012 - 16:55

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Postanowiłeś sprawdzić po tym jak Ci powiedziałem, że mój starszy katuje? :mrgreen:

Chyba nie ma co się brać za wersje z NDS. Jak masz możliwość to sprawdź sobie z psx'a Back to Nature.
  • 0

#4 Godot Napisany 28 lipca 2012 - 17:03

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ok, to olewam temat ^_^
  • 0

#5 Tawotnica Napisany 28 lipca 2012 - 18:23

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:
Jak nie grałeś jeszcze w żadną część HM to czemu nie zacząć od pierwszej na SNES'a? Na Virtual Console jest.
  • 0

#6 twilitekid Napisany 28 lipca 2012 - 18:45

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Jesli masz DS lite to szukaj Friends from Mineral Town z GBA. To dopracowany klon BTN czyli praktycznie najlepszy HM. Ale z dostepnoscia gry to jakis koszmar, ciezko dorwac oryginal.
Na DS sprawdzalem tego pierwszego HM dla tej konsolki i byla to szmira bez klimatu.
  • 0

#7 Otacon Napisany 28 lipca 2012 - 19:30

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Na DS sprawdzalem tego pierwszego HM dla tej konsolki i byla to szmira bez klimatu.

lol tylko w jedno grałeś...
chyba przedostatnia odsłona na wyspach dziejąca się jest ciekawa ale obsługa gospodarki to koszmar :cf:

grand bazaar jest na propsie :)
jest jeszcze coś jak animal crossing :hmmm: też jakaś "gospodarka" tylko z głębszym wątkiem łowienia ryb ( Jachu ;) ) i elementami rpg- od lat mam w planie obadać temat :ass:

na 3dsa też się coś kroi :hmmm:
  • 0

#8 Nexus Napisany 28 lipca 2012 - 19:38

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
W Animal Crossing na NDSa grałem z pół roku, na przemian ze swoją dziewuchą. :-)
Próbowałem też w Harvesty ale jakoś mnie nie wciągało. Za to AC było dużo ciekawsze, imho przez to zbieractwo masy rzeczy, urządzanie domku, pogaduchy z mieszkańcami miasteczka i wiele wiele innych rzeczy. Dorosły facet a bawiłem się np. w tworzenie krojów ciuchów lub wybieraniem tapet do domku, karwa.
  • 0

#9 Otacon Napisany 28 lipca 2012 - 19:43

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
W AC nie chodzi się po płaskiej planszy tylko jakby po kuli? :hmmm:

Dorosły facet a bawiłem się np. w tworzenie krojów ciuchów lub wybieraniem tapet do domku, karwa.

sporo tu dorosłych a grają w giereczki :hihi:
  • 0

#10 Tawotnica Napisany 28 lipca 2012 - 19:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 110 Postów:
jeszcze w klimacie jest Rune Factory. To taki HM w którym zamiast kupować zwierzęta łazimy po dungeonach i oswajamy potworki. Trzy części wyszły na DS'a a czwarta na 3DS po sukcesie jakim odniosła w Japonii pewnie też do nas zawita.
  • 0

#11 Nexus Napisany 28 lipca 2012 - 19:53

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Yup, taka powierzchnia walca jakby.
  • 0

#12 Godot Napisany 28 lipca 2012 - 21:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To mówicie, że Animal Crossing jest lepsze niż HM? Bo mam ochotę na taką lightową giereczkę
  • 0

#13 twilitekid Napisany 28 lipca 2012 - 21:28

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

lol tylko w jedno grałeś...
chyba przedostatnia odsłona na wyspach dziejąca się jest ciekawa ale obsługa gospodarki to koszmar :cf:

No na to jedno 6 dyszek wydalem, z ibeja sprowadzalem bo w Polsce nie bylo jak dostac oryginalu w normalnej cenie i wyobraz sobie moja mine kiedy na poczatku gry nasz chlopek probuje zdzielic kosa czy tam mlotkiem soltysa... Mysle WTF this shit? Ale pogralem dluzej i po prostu sie nie dalo... Klimat z dupy, zenujace motywy, jakies cuda techniki, szaleni doktorkowie. Poszlo na allegro i jeszcze kase na tym stracilem.
Ten na wyspie mnie tez kusil ale po tym HMDS nie chcialem ryzykowac.
  • 0

#14 Danteusz Napisany 28 lipca 2012 - 22:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

To mówicie, że Animal Crossing jest lepsze niż HM? Bo mam ochotę na taką lightową giereczkę

Weź Rune Factory, bo jak znudzi Cię pielenie grządek to przynajmniej pobijesz potwory, albo Animal Crossing, bo jest mniej wymagająca niż HM/RF, łatwiej grać z doskoku
  • 0

#15 Holden Napisany 31 lipca 2012 - 11:37

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
niech jedzie na wies, to zazyje takiej "rozrywki" w realu, i chociaz na swiezym powietrzu
  • 0

#16 MaxVarEmreis Napisany 31 lipca 2012 - 11:56

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

niech jedzie na wies, to zazyje takiej "rozrywki" w realu, i chociaz na swiezym powietrzu

W Mordorze, to najwyżej wungla trochę pokopie. Zwierząt tam nie uświadczysz (chyba, ze orki) :olo:
  • 0

#17 cybercotlet Napisany 31 lipca 2012 - 12:10

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:

To mówicie, że Animal Crossing jest lepsze niż HM? Bo mam ochotę na taką lightową giereczkę

Animal Crossing jest bardzo pozytywne ale trzeba grać systematycznie bo inaczej Ci kwiatki zwiędną :olo:
  • 0

#18 Godot Napisany 01 sierpnia 2012 - 17:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

niech jedzie na wies, to zazyje takiej "rozrywki" w realu, i chociaz na swiezym powietrzu


Ty zamiast w FIFA idź graj pod blokiem, zamiast Uncharted jedź do Nepalu i sam się powspinaj, a zamiast Call of Duty wstąp do wojska i jedź do Iraku. Co to w ogóle za gadka?

Dla Twojej informacji przez lata jeździłem na całe wakacje na wieś do rodziny, pracowałem w sianokosy i żniwa, wiem co to za rozrywka w realu.
  • 0

#19 MaxVarEmreis Napisany 01 sierpnia 2012 - 17:46

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

pracowałem w sianokosy i żniwa, wiem co to za rozrywka w realu.

Ale mi tego brakuje :cry: Cudowny okres w moim życiu. Teraz nikomu się nie chce/nie opłaca zajmować gospodarką... :(
Ide pograć w Rune Factory :D
  • 0



Inne z tagami: