Skocz do zawartości

Zdjęcie

Currentgen - News


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4915 odpowiedzi na ten temat

#3601 lukaszSA Napisany 18 października 2017 - 07:21

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Zelda naprawia rynek, który zepsuli grający w "game as service" takie jak Destiny :cf: 


  • 0

#3602 Kaxi Napisany 18 października 2017 - 12:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Zelda to najlepsze co się przydarzyło open worldom od czasu chyba GTA 3. Tylko jeszcze mało kto naśladuje. Jak zobaczyłem nasraną markerami mapkę w pierwszym mieście w Shadow of War, to mnie od razu odrzuciło.


  • 0

#3603 lukaszSA Napisany 25 października 2017 - 16:38

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Kinect umarł :hihi:

 

 

Microsoft has been slowly chipping away at the Kinect's usefulness and features across its platforms, yet today's news still comes as something of a shock. The company announced today to Co.Design that manufacturing for the motion sensor input device has been shut down.

https://www.engadget...door-on-kinect/


  • 0

#3604 cybercotlet Napisany 25 października 2017 - 16:42

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 576 Postów:
Szok
  • 0

#3605 nole Napisany 25 października 2017 - 17:02

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

No ale przecież był jednością z Xboxem :olo:.

 

i-got-theday-one-edition-i-didnt-want-ki


Ten post był edytowany przez nole dnia: 25 października 2017 - 17:02

  • 0

#3606 lukaszSA Napisany 26 października 2017 - 06:58

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Jeśli ktoś tęskni za tematami o sprzedaży i gifami przed E3 z neogafa, to jest już nowe miejsce:

 

https://www.resetera.com


  • 0

#3607 Kaxi Napisany 26 października 2017 - 12:42

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Jeśli ktoś tęskni za tematami o sprzedaży i gifami przed E3 z neogafa, to jest już nowe miejsce:

 

https://www.resetera.com

 

To to założone przez uciekinierów z Gafa? A czy to nie jest, że zbojkotowali najzagorzalsi SJWs i skrajni lewacy i to teraz stary GAF jest lepszym miejsce?


  • 0

#3608 lukaszSA Napisany 26 października 2017 - 12:43

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Cholera wie.

 

Tutaj będą tematy o Media Create


  • 0

#3609 fingus Napisany 26 października 2017 - 12:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Może już tego straszenia lewakami i sjw nie wyciągaj poza politykę, Kaxie, co?
  • 0

#3610 lukaszSA Napisany 26 października 2017 - 12:57

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Zbanujesz go za krytykę pedofilii i molestowania? :cf: 


  • 0

#3611 Schrodinger Napisany 26 października 2017 - 12:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Może już tego straszenia lewakami i sjw nie wyciągaj poza politykę, Kaxie, co?

 

To tak samo jak Ty i Twoje pedalstwo powinniście się schować w wątku z ładnymi panami, i nie wyciągać tego poza co?


  • 0

#3612 fingus Napisany 26 października 2017 - 12:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Wyjaśnij.
  • 0

#3613 Schrodinger Napisany 26 października 2017 - 13:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

No to że lubisz wsadzać swojego penisa w odbyt swojego partnera nie interesuje tutaj nikogo więc po co wrzucasz te obrazeczki i linki, które sugerują oczywistą rzecz? 

 

Wyjaśniłem :cf:


  • 0

#3614 fingus Napisany 26 października 2017 - 13:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Pisałem do Łukaszasa. :uff: A co do Twoich roszczeń - nie piszę ani nie wrzucam więcej niż wiele innych osób na tym forum, więc już tak nie narzekaj.
  • 0

#3615 Schrodinger Napisany 26 października 2017 - 13:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

Wrzucasz więcej niż taki Kaxi sieje paniki na lewaków 


  • 0

#3616 Tawotnica Napisany 26 października 2017 - 13:05

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

 

Jeśli ktoś tęskni za tematami o sprzedaży i gifami przed E3 z neogafa, to jest już nowe miejsce:
 
https://www.resetera.com

 
To to założone przez uciekinierów z Gafa? A czy to nie jest, że zbojkotowali najzagorzalsi SJWs i skrajni lewacy i to teraz stary GAF jest lepszym miejsce?

 


Nie wiedziałem, że jesteś GamerGaterem :(

 

Imo już po modach widać, że resetera ma szansę okazać się dobrym zastępstwem gafa: Emily Rogers, Durante, Cheesemeister, ZhugeEX etc. dają nadzieję na tłuste leaki, ciekawostki techniczne, tłumaczenia meetingów nintendo na żywo i wykresy z wyników finansowych ;) Na gafie mało kto wartościowy został.


  • 0

#3617 lukaszSA Napisany 26 października 2017 - 13:10

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Któryś z modów był tam chyba karany za coś z pedofilią (posiadanie treści) i bardzo nie lubił gdy ktoś go za to atakował (albo pisał o pedofilach, że są "chorzy"). Inni również walczyli z jego przeciwnikami. Właściciel z kolei banował za krytykowanie go za molestowanie koleżanki.

 

Co jest zabawne, bo na gafie za napisanie "uważam, że wrzucenie na siłę czarnych do wiedźmina byłoby bez sensu" można było dostać bana i lawinę komentarzy typu "fuck you, you shit" i było to tolerowane.

 

Generalnie była to bardzo toksyczna społeczność, która myślała że coś znaczy, a nikt ich nigdy nie szanował.


  • 0

#3618 fingus Napisany 26 października 2017 - 13:15

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:

Wrzucasz więcej niż taki Kaxi sieje paniki na lewaków

Kiedy ostatni raz cokolwiek wrzuciłem?
  • 0

#3619 Schrodinger Napisany 26 października 2017 - 13:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

nie wiem bo nie przeglądam tych obleśnych pedrylskopedalskich treści, jeszcze bym się zgorszył 


  • 0

#3620 Hellmans Napisany 26 października 2017 - 13:40

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 011 Postów:

Jeśli ktoś tęskni za tematami o sprzedaży i gifami przed E3 z neogafa, to jest już nowe miejsce:

 

https://www.resetera.com

 

A mają temat ze śmiesznymi obrazkami? Bo w sumie tylko do tego gaf mi potrzebny.


  • 0

#3621 Kaxi Napisany 26 października 2017 - 13:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:

Nie wiedziałem, że jesteś GamerGaterem :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie rozumiem, dawno się pogubiłem kto jest kim i na czym się GamerGate skończył. Straciłem zainteresowanie w trakcie, jak uznałem, że obie strony siebie warte, ale potem mogły wyjść na wierzch jakieś dodatkowe fakty. Podobnie nie wgryzałem się w temat za mocno z tym zamknięciem GAFa.

 

A na neoGAFie widziałem ludzi zwyzywanych od rasistów, neonazistów, alt-rajtów i bigotów (a następnie zbanowanych) za jakiekolwiek zdanie odbiegające od dość skrajnego wydania neoliberalnej rewolucji, a resztki szacunku straciłem dla większości forumowiczów po mocno rakowym temacie o tym, jakim to Tolkien nie był rasistą.

 

Jeśli moje założenie, że GAFa zbojkotowali właśnie ci najzagorzalsi wojownicy, jest prawdziwe, to nowy Gaf jest tym lepszym GAFem :)


  • 0

#3622 lukaszSA Napisany 26 października 2017 - 13:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:

Uuuuuaa.

 

Hitler powiedziałby dokładnie tak samo :nie: 


  • 0

#3623 Tawotnica Napisany 26 października 2017 - 14:08

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 075 Postów:

Ja tam przeglądając teraz GAFa odnoszę wrażenie, że zbojkotowało go 90% użytkowników. To w tej chwili cmentarzysko, zobaczymy co będzie jak się uspokoją użytkownicy spamujący nt admina i proszący o zbanowanie konta.


  • 0

#3624 Kazuo Napisany 26 października 2017 - 17:35

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dobrze się stało, jedno forum pełne ludzkiego śmiecia mniej w internecie. Następne do zdjęcia forum psx extreme.


  • 0

#3625 Stan Napisany 26 października 2017 - 18:31

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

A na neoGAFie widziałem ludzi zwyzywanych od rasistów, neonazistów, alt-rajtów i bigotów (a następnie zbanowanych) za jakiekolwiek zdanie odbiegające od dość skrajnego wydania neoliberalnej rewolucji, a resztki szacunku straciłem dla większości forumowiczów po mocno rakowym temacie o tym, jakim to Tolkien nie był rasistą.

Czarni źli, żółci sprzedajni, żydy-krasnoludy, zero gejów, wyniosłe białe wysokie elfy. Tolkien nie był tylko rasistą, ale i antysemitą oraz homofobem, nie wiedziałeś?  

 

GAF zdechł i w sumie dobrze, oby ten reset spotkał taki sam los. 


  • 0

#3626 xell Napisany 26 października 2017 - 19:15

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Czarni źli, żółci sprzedajni, żydy-krasnoludy, zero gejów, wyniosłe białe wysokie elfy. Tolkien nie był tylko rasistą, ale i antysemitą oraz homofobem, nie wiedziałeś?

Był też mizoginistą, bo armie nie były w 50% obsadzone kobietami.
  • 0

#3627 Stan Napisany 26 października 2017 - 19:19

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Faktycznie zapomniałem! 


  • 0

#3628 bartezoo Napisany 27 października 2017 - 12:37

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Następne do zdjęcia forum psx extreme.


hehehe nie
  • 0

#3629 ACZ Napisany 03 listopada 2017 - 22:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Dwie złe informacje.

 

Informacja nr 1.

Runic Games przestało istnieć. Wydawca Perfect World Entertainment skupia się coraz bardziej na dostarczaniu gier sieciowych w formie usługi i obrany kierunek sprawił, że postanowiono zamknąć studio Runic Games.

Pracownicy pożegnali się z fanami i dziękują za okazane wsparcie. Przez ponad dziewięć ostatnich lat producent stworzył trzy cenione gry (dwie części Torchlight i HOB).

 

Informacja nr 2.

Gruby nius. Po 22 latach dostarczania na rynek erkejdowych wygrzewów fińskie studio Housermarque wycofuje się z produkcji strzelanek arcade. Ich ostatnie produkcje sprzedawały się coraz gorzej, a kozackie Nex Machima rozczarowało wynikami komercyjnymi. Twórcy wydali oficjalne oświadczenie, w którym zapowiedzieli, ze definitywnie kończą z grami arcade i spróbują sił w nowych gatunkach.

 

Dyrektor generalny Ilari Kuittinen w liście otwartym:

Przez ponad dwadzieścia lat nieśliśmy pochodnię dla arcade. Jednak pomimo uznania w oczach krytyków i wielu nagród, nasze gry po prostu nie sprzedały się w znacznej liczbie.

Czas przejść do innych gatunków. Niezadowalająca sprzedaż Nex Machina skłoniła nas do uznania, że czas zakończyć bardzo długie przywiązanie do strzelanek arcade. Gatunek ten zawsze będzie miał specjalne miejsce w naszych sercach, ale rynek przechodzi bardziej w stronę wieloosobowych produkcji, z mocnymi, rozbudowanymi społecznościami. Nadszedł czas, by Housemarque ruszyło do przodu razem z rynkiem

 


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 03 listopada 2017 - 22:57

  • 0

#3630 nole Napisany 04 listopada 2017 - 20:15

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Jest solidna plota, że kolejną grą Rocksteady po Batmanach będzie...

 

Spoiler


  • 0