Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone: Mercenary


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
207 odpowiedzi na ten temat

#181 Sotaku Napisany 20 lutego 2014 - 12:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
dokładnie tak ja
  • 0

#182 Sotaku Napisany 17 marca 2014 - 09:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:

Nowe mapki w multi są świetne :tak: ale ja zacząłem teraz precyzyjne misje robić i gra się fajnie, tylko ten czas jest wkurzający :( niby robi się te same misje, ale w zupełnie inny sposób,


  • 0

#183 nole Napisany 22 kwietnia 2014 - 14:42

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:

Killzone ani na moment nie przestaje zachwycać oprawą:
 
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics+1.jp
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics+2.jp
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics+5.jp
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics+9.jp
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics+11.j
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics.jpg
Killzone+Mercenary+Amazing+Graphics+12.j

iU7hnnFhcyIoT.gif
 
Przypominam, że można już grać z botami (i trofea z nimi wbijać :tak:)


  • 0

#184 Schrodinger Napisany 22 kwietnia 2014 - 14:54

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
czekam az bedzie promo na pss
  • 0

#185 Sylvan Wielki Napisany 12 września 2014 - 22:18

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Znacznie lepszy niż Shadow Fall.

Olbrzymia to szkoda, że tak mocarny sprzęt jak Vita nie otrzymuje znacznie więcej pozycji tego typu. "Najemnik" tudzież "Złota otchłań", to nie tylko bardzo dobre gry, ale też graficzne tytany.
Kieszonkowy Kz prezentuje się kapitalnie, brzmi przy tym całkiem dobrze. Jest bardzo grywalny, zapewnia kilka godzin zabawy na odpowiednim poziomie. Warto za niego zapłacić te 140z, choć obecnie można go nawet w Saturnie wyhaczyć za połowę tej kwoty.
Tym bardziej polecam.

9/10 - grafika
7/10 - audio
8/10 - grywalność

8/10 - ocena końcowa.


Ten post był edytowany przez Sylvan Wielki dnia: 12 września 2014 - 22:19

  • 0

#186 Sotaku Napisany 12 września 2014 - 22:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:

no to zgadajmy się na granko, bo na razie nie mam z kim...psycho wiele obiecywał...


  • 1

#187 Psycho-Mantis Napisany 12 września 2014 - 22:57

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Było trza zagadywać. :why:


  • 1

#188 Sotaku Napisany 12 września 2014 - 23:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:

Jakoś wcześniej nie trzeba było :olo:


  • 1

#189 Psycho-Mantis Napisany 12 września 2014 - 23:39

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Jakoś wcześniej nie trzeba było :olo:

 


Nie mam teraz tyle czasu jak kiedyś. :ok:  Ale zagrać zawsze chętnie. ^_^


Ten post był edytowany przez Psycho-Mantis dnia: 12 września 2014 - 23:39

  • 0

#190 nole Napisany 13 października 2014 - 19:18

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 723 Postów:
Gierka jednak będzie kompatybilna z PlayStation TV. Paczyk już jest, a w nim sterowanko dostosowane pod Duale, możliwość gry online z Vitowcami i opcja sejwa na czekpoincie w kampani.
  • 0

#191 Dixi Napisany 23 kwietnia 2015 - 09:25

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Pograłem przez chwilę, zrobiłem chyba 2-3 pierwsze misje i jest bardzo dobrze. Grafika faktycznie robi wrażenie, jak na Vitę to prawdziwy killer pod tym względem. Ładne widoczki, fajna gra światła. Nie zauważyłem też na razie żadnych zwolnień, czy przycięć. Pod względem technicznym prawdziwy majsterszyk.

Póki co gra mi się ZNACZNIE lepiej, niż w Shadow Falla, który nie podszedł mi zupełnie. Tu nie mam problemów: podoba mi się ciche zabijanie z wykorzystaniem panelu dotykowego, a odczucie broni też jest znacznie lepsze.

Jedyny większy zgrzyt to polska wersja językowa, która jest tragiczna. Poziom słabych lokalizacji z początku lat 2000.


  • 0

#192 Sotaku Napisany 15 maja 2015 - 00:20

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:

Jak będziesz chciał pograć online to właśnie wracam do grania :)


  • 0

#193 Sotaku Napisany 08 sierpnia 2015 - 13:41

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Zrobiłem właśnie tajne misje w ostatniej była czasowka...czyli to czego nie lubię najbardziej, do tego trzeba było przesłuchać ostatniego bossa do czego nie można użyć broni o dużej sile rażenia by go nie zabić, wszystko byłoby ok gdyby nie ciągle przychodzący koledzy, którzy w trakcie przesłuchania mnie zabijają plus uplywajacy czas. Wreszcie znalazłem sposób i się udało. Jeszcze zostało demolition
  • 0

#194 ACZ Napisany 08 sierpnia 2015 - 17:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

w online wszystkie trofiki juz zrobiles?


  • 0

#195 Sotaku Napisany 08 sierpnia 2015 - 18:15

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Tak...chyba że jakiś ukryty jest jeszcze online, bo jednego ukrytego mi brakuje
  • 0

#196 ACZ Napisany 08 sierpnia 2015 - 18:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

czyli dochrapales sie do ostatniej rangi czy czegos tam co tam bylo?


  • 0

#197 Sotaku Napisany 08 sierpnia 2015 - 18:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Asa mam oczywiście
  • 0

#198 ACZ Napisany 08 sierpnia 2015 - 18:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:

aha, czyli już teraz z górki.

w tym asie kart odwagi wlasnie bylo trzeba grac często, najlepiej codziennie, bo jak sie robilo przerwy to cofało nas do karty o niższej randze.

jak sprzedawalem vite to wlasnie do rangi asa mi brakowalo jednego miejsca.

kupie vite tv to dociagne do platyny, ale mi jeszcze zostało przejscie gry na weteranie, wykonanie kontraktów, no i ten czasochłonny trofik "krwawa łaźnia" za 10.000 killi.


  • 0

#199 Sotaku Napisany 08 sierpnia 2015 - 18:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Krwawej łaźni nie mam jeszcze ale jeszcze mam przejście demolition i sądzę że wtedy wpadnie, tak jak milion kasy która niedługo też wpadnie. Przechodzę grę piąty raz i nadal mi się nie nudzi, co więcej odkrywam nowe drogi i działanie niektórych broni, fantastyczna gierka
  • 1

#200 Godot Napisany 12 sierpnia 2015 - 22:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Deb, napisz coś o singlu, jak wypada w porównaniu do ciekawej jedynki i monotonnej dwójki?
  • 0

#201 Sotaku Napisany 12 sierpnia 2015 - 23:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Jeśli przechodzisz raz, wiele cie ominie, jeśli będziesz chciał potem przechodzić misje precyzyjne skradankowe i niszczycielskie, zobaczysz jak wiele rzeczy i alternatywnych dróg jest pochowanych, do tego poprobujesz przy nich każdej broni i van guardu co ułatwia wybór tej ulubionej. Denerwujące jest to że jak trafisz na oficera nie da się go od razu zabić i włącza się od razu sekwencja przesłuchania, co na wyższych poziomach po zauważenia przez innych helghastow prowadzi do szybkiego zgonu. Na najniższym poziomie jest sielankowa mlocka i prawie nie trzeba się chować, na trudnym trzeba się przede wszystkim chować ;)
  • 0

#202 Sotaku Napisany 15 sierpnia 2015 - 00:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Przeszedłem Demolition, tak jak sądziłem, było zdecydowanie najłatwiej, dlatego robiłem od razu intele...jednego ominąłem w przed ostatniej misji i zrobię go sobie jutro to mi wpadnie następny trophy, została krwawa łaźnia i jeden pucharek za przejście niezauważonym w pierwszej misji...myślałem, że go mam ale okazuje się że nie...jutro powinna wpaść platynka :)
  • 0

#203 Sotaku Napisany 24 sierpnia 2015 - 00:59

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Platynka wpadła, ale krwawa łaźnia to pucharek który nie za bardzo został przemyślany, bo po wbiciu wszystkiego innego zostały mi 4000 ludków do zabicia...Czychu, jak będziesz wbijał, polecam misję 4 tam jest tego najwięcej i za każde przejście misji dostajemy ponad 100 killi. Mnie wpadł na przedostatniej osobie w misji...już myślałem, że jeszcze raz będę musiał przechodzić, a tu brzdęk :)
  • 0

#204 Spuczan Napisany 02 listopada 2016 - 17:52

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 961 Postów:

Clipboard01.jpg

 

:banderas:

 

Gonię cię Deb!

 

Clipboard01.jpg


Ten post był edytowany przez Spuczan dnia: 02 listopada 2016 - 17:58

  • 0

#205 Sotaku Napisany 02 listopada 2016 - 18:05

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Niezłe statsy
  • 0

#206 Spuczan Napisany 22 listopada 2016 - 19:04

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 12 961 Postów:

2016_11_02_173029.jpg

 

Ostatnio bardzo dużo mówi się który to fpsik jest najlepszy na forumku. Wypowiadają się sami specjaliści. Jeden przeszedł demko gry X, drugi gra z kumplami w grę Y a trzeci nigdy nie grał w Z ale i tak uważa, że gierka zasysa. Ja też postanowiłem się podzielić moim zdaniem na temat arcyważnych gier fps. Na samym początku nasuwa się ważne pytanie: czy Killzone Najemnik jest lepszy od Titanfall 2, Destiny, Overwatcha czy genialnego Battleborna? Jest! Dlaczego? Nie wiem ale kogo to obchodzi.

 

Giereczka pozytywnie mnie zaskoczyła. Na początku nie było planu żeby w ogóle tykać online ale jakoś tak wyszło. A dokładniej: bo grało się zajebiście w kampanię. Fajnym dodatkiem była też bardzo fajna stronka gdzie można sobie podejrzeć statsy.

 

kz1.jpg
Spoiler
 
 
 
Możemy na niej sprawdzić dosłownie wszystko co nas interesuje. Stosunek zwycięstw do porażek, ilość zabić czy śmierci, ostatnią potyczkę czy choćby to jak wypadacie na tle waszych znajomych sprawdzicie właśnie na niej. Co jakiś czas sobie tam patrzyłem bo bardzo lubię różne statystyki.
 
Od samego początku nie zaobserwowałem żadnych problemów z zagraniem meczu. Czasem dochodziło do śmiesznych sytuacji gdzie musiałem sam walczyć przeciw trzem graczom albo w czwórkę polowaliśmy na 1 bidulka. Były to sytuacje bardzo rzadkie.
 
2016_11_06_204556.jpg
 
Ogólnie radziłem sobie całkiem dobrze i poza kilkoma wtopami (2-14  :fp: ) zajmowałem miejsce na szczycie. Głównie orałem w Guerrilla Warfare (Team Deathmath) i od samego początku podstawową bronią i grnatami. Próbowałem z innymi pistoletami ale ponieważ przeszedłem całą grę to wiedziałem co mi najbardziej podchodzi.
 
2016_11_20_214902.jpg
Spoiler
 
Mapy są zajebiste (a jakże by inaczej  :sir: ). Ograłem wszystkie i nie mam ulubionej. Którejkolwiek bym nie wylosował zawsze pojawiał się banan na twarzy. Dobrze je poznałem po prawie 100 potyczkach. Shoreline, Marketplace, Zenith, Rafinery, Skyline czy Inlet są bardzo fajnie obmyślone i naprawdę świetnie się bawiłem. Dodajcie do tego wypasione bronie i przezajebisty system vanguard i otrzymujemy mieszankę wybuchową. Możesz otrzymać rakiety Porcupine, radar z pozycją wroga :banderas: ,Sky Fury, tarczę czy ghosta.
 
2016_11_11_224302.jpg
 
O kampanii mógłbym wiele napisać ale naskrobię tylko, że fabuła jest znośna. Nie jest wybitna ale posiada jakieś twisty co może się podobać. Na kampanię składa się 9 misji które można przejść na wiele sposobów. Jest też oczywiście mój ulubiony stealh. Każdą misję możemy przejść jeszcze w trzech dodatkowych wariantach z różnymi dodatkowymi zadaniami. Szkoda tylko, że da się przez przypadek pominąć jakiś cel i wtedy cała misja jest niezaliczona. Czyli w sumie mamy 36 misji! Gra nie jest trudna i nawet na najwyższym poziomie nie sprawia trudności dla kogoś kto umie strzelać na analogach. Bez dotykania ekranu niestety się nie obejdzie i mam trochę żal do twórców, że nie pozwolili poruszać się po zbrojowni Black Jacka przyciskami. Graficzka jest bardzo dobra i ktoś dla kogo ma to znaczenie będzie zadowolony. Nie popsujesz sobie wzroku nole jak z grami na 3DSa (chociaż wiem, że akurat ty masz Vitę :dunno: i pewnie grałeś w KZ:M)
 
2016_06_26_223430.jpg
Spoiler
 
Gdybym miał wystawić gierce ocenę to niczym Daddy wahałbym się pomiędzy 9,34347838374334398 a 9,34347838374334397.
 
I dodam jeszcze, że głównie w multi grałem z randomami bo oczywiście nikt już na forumku to nie gra. Czasem tylko "przechodziłem" z jednego dm do kolejnego z tym samym składem. Na koniec wrzucam paru prze-wyjebistych zabójców których spotkałem na swojej drodze. Czasem udało się grać z nimi w drużynie a czasem przeciwko. Niektórzy z nich mieli takie statsy jak 15-0, 21-1 lub 14-2. Jednak nawet gdy byli w innej drużynie grało się przyjemnie.
 
 
2016_11_20_230737.jpg
Spoiler
 
 
 
 

 

 


  • 4

#207 Sotaku Napisany 24 listopada 2016 - 15:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Bardzo niedoceniona gierka. Multi fajne ale później tym więcej prosow i ciężej o fragi.
  • 0

#208 tomasz Napisany 24 listopada 2016 - 15:51

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 336 Postów:
Też się zagrywałem na vitce. Zresztą killzone sprawdza się najlepiej na przenośniakach, liberation na psp był Mesjaszem, ograłem na 100% i jeszcze długo cisnąłem z koleżkami w ad hocu :banderas: Mercenary ogólnie poza walką z ostatnim szefkiem, gdzie framerate nie wyrabiał był bardzo dobry. Dla porównania grałem w stacjonarne killzony i jedynka to był jakiś żart, ps3 nie miałem, to się nie wypowiem, a ten na ps4 to tech demo na 6.87/10.
  • 0