Skocz do zawartości

Zdjęcie

Star Trek

Digital Extremes Bandai Namco PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
15 odpowiedzi na ten temat

#1 MaxVarEmreis Napisany 15 sierpnia 2012 - 00:09

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Wiosną przyszłego roku w kinach pojawi się Star Trek XII. W tym samym czasie na konsolach pojawi się giereczka nawiązująca do tego filmu. Akcja ma się dziać pomiędzy XI a XII (czyli po resecie uniwersum) i głównym przeciwnikiem ma być rasa Gorn. Nemezis kapitana Kirka. Tutaj filmik poglądowy z walki Kirka z jednym z przedstawicieli tej rasy OLO
http://www.youtube.com/watch?v=7p4xMQevkpI&feature=related
Trailer z Gamescom

Za gre odpowiada Digital Extremes, więc może nie będzie tak źle :) Całośc ma się mocno opierać na coopie (Kirk i Spock)
I jeszcze krótki gameplay z E3
http://www.youtube.com/watch?v=sMXAFy302xU&feature=player_embedded

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 15:52

  • 0

#2 Schrodinger Napisany 15 sierpnia 2012 - 00:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 972 Postów:
znowu to nedzne uniwersum ? :(
  • 0

#3 Ryan Napisany 15 sierpnia 2012 - 00:25

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Sam jesteś K***A nędzny. :[
  • 0

#4 Ryan Napisany 15 sierpnia 2012 - 00:28

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Swoją drogą: gra była zapowiedziana już dawno i ma swój temat.

http://nikogoforum.p...4806-star-trek/

GC to kurde konferencja zmiany nazw: najpierw Adrift, teraz to. ;]

A Gorn są awesome dzięki temu:


W giereczce niezapomniane dla mnie pozostanie "we're getting hull damage, ROAR!" :^^:
  • 0

#5 Shinigami Napisany 15 sierpnia 2012 - 06:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Pogram jesli znajomy kupi, inaczej nawet patykiem nie rusze :tak:
  • 0

#6 Ryan Napisany 15 sierpnia 2012 - 17:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Gdyby Kirk zakładał majtki na spodnie, to byś łyknął jak pelikan, to? :>
  • 0

#7 Shinigami Napisany 16 sierpnia 2012 - 09:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Watpie. Po prostu nie jestem fanem ST.
  • 0

#8 gruby Napisany 16 sierpnia 2012 - 10:04

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Lubię ST, ale to wygląda megapadacznie. To uniwersum w ogóle nie pasuje mi do shooterów. Rozumiem, że przygodówki nie są teraz na fali, a RPGi robi się długo, ale kurcze, Kirk zasługuje na więcej.
  • 0

#9 Shinigami Napisany 29 marca 2013 - 13:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:


  • 0

#10 Stan Napisany 29 marca 2013 - 14:04

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 206 Postów:

albo mi się wydaje albo w tym filmiku...gejpleju są spoile dotyczące filmu. 


  • 0

#11 MaxVarEmreis Napisany 16 kwietnia 2013 - 08:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Trochę rozgrywki.
Może nie jest to poziom ME czy Uncharted, ale nie wygląda to źle. Jedynie animacja postaci mogłaby być lepsza. Wydaje się całkiem rozbudowana.


  • 0

#12 MaxVarEmreis Napisany 26 kwietnia 2013 - 07:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Pierwsze recenzje i opinie są jednoznaczne: crap :cry: Szkoda. Deweloper dawał rokowania na przynajmniej dobrą gre...


  • 0

#13 Ryan Napisany 28 kwietnia 2013 - 13:08

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Głównie jadą grę za masę bugów. Cztery pacze później pewnie będzie jako-tako grywalna. ;)
  • 0

#14 Kaxi Napisany 29 kwietnia 2013 - 22:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Uuu, a wystarczył mi średniak, by osiągnąć nerdgazm... :(


  • 0

#15 Inuki Napisany 30 kwietnia 2013 - 11:01

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Uuu, a wystarczył mi średniak, by osiągnąć nerdgazm... :(

 


Wczoraj pograłem ze dwie godzinki u kumpla i jak dla mnie jest to więcej niż średniak. Serio, gra jest naprawdę fajna i wciąga jak cholera. Dla fana Star Treka pozycja obowiązkowa, inni mogą sobie darować. Z drugiej jednak strony kumpel woli zdecydowanie Star Wars i jedyny Trek, którego toleruje to ten z 2009r. Dlatego kupił gierkę, bo myślał, że to wprowadzenie do nowego filmu (ale chyba tak nie jest). W każdym razie ukończył ją już dwa razy. Ja z pewnościa do kolekcji też ją dołączę, bo przez te dwie godzinki świetnie się bawiłem. Niestety, muszę się zgodzić z recenzjami, że bugów jest od cholery i trochę. Gdyby nie one, dostalibyśmy naprawdę solidną gierkę, a tak sięgną po nią tylko fani uniwersum + jakiś tam % ciekawskich. Gierka z pewnością swój urok będzie miała w co-opie (niestety, nie było jak sprawdzić), bo inteligencja towarzysza to porażka. Przykład: wychodzimy z pokoju, albo z windy, Kirk powinien iść za mną (grałem Spockiem). Ten jednak stoi jak ten ciul, a gierka co chwilę daje komunikat poczekaj na towarzysza. Facet za Chiny Ludowe tyłka ruszyć nie chce. Zazwyczaj pomagało przejście do menu i spowrotem, ale nie zawsze. Postaci czasami dogrywają się po jakiejś dłuższej chwili, niby jest ona z nami, bo cały czas nawija, ale jej nie widać. Dopiero po kilku sekundach "materializuje" się przed naszym nosem. Jak robimy skok, to możemy w tej pozycji już zostać (niczym Trinity w "Matrixie"). Czasami też natrafiamy na niewidzialne ściany. Niby biegniemy i biegniemy, a stoimy w miejscu i do przodu ruszyć nie idzie. Co dziwniejsze towarzysz może się poruszać bez problemów. Takich kwiatków jest sporo i są niestety dość częste. Powiedzmy 1 babol na tak 10-15 minut. Pociechą jest to, że podobno gierka nie jest tak zwalona jak nowy Alien. W tą gierke jednak nie grałem, więc porównać nie mogę. Grafika szału nie robi, to zresztą było wiadomo od samego początku, ale tragedii też nie ma. Porównałbym ją do pierwszego "Dragon Age" z tym, że tutaj jest zdecydowanie bardziej kolorowo i efektownie. No i postaci są dużo lepiej wykonane. Głosów użyczyli aktorzy z filmu i bardzo fajnie to wyszło. Nie będę oceniał, bo ograłem tylko dwie godzinki, ale jeżeli całość utrzyma równy poziom, to pomimo tych bugów spokojnie dam 4/6. No, ale mówię najpierw muszę ograć całość. :lukam:


Ten post był edytowany przez Inuki dnia: 30 kwietnia 2013 - 11:06

  • 0

#16 MaxVarEmreis Napisany 30 kwietnia 2013 - 11:57

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:



 Dlatego kupił gierkę, bo myślał, że to wprowadzenie do nowego filmu (ale chyba tak nie jest).

Jest. Choć nie wiem w jakim stopniu. Wydarzenia z gry mają miejsce pomiędzy XI a XII. Jest też komiks, Countdown to Darkness, ale nie wiem jak się wpasowuje w chronologię (czy dzieje się przed czy po wydarzeniach z gry). 
Ja swój egzemplarz będę miał w przyszłym tygodniu, ze względu na przesunięcie polskiej premiery gry na PC. 


  • 0



Inne z tagami: