Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need for Speed: Most Wanted


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 21 sierpnia 2012 - 12:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
pojawily sie pierwsze dwa skriny.

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#2 Danteusz Napisany 21 sierpnia 2012 - 13:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Jeśli screeny nie są ściemą to będzie pierwsza gra third party przy której procesory Vity nie będą się nudzić
  • 0

#3 ACZ Napisany 21 sierpnia 2012 - 20:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Matt Webster:

"Most Wanted na PS Vita będzie identyczną grą jak ta z Xboksa 360 i PS3. Te same opcje, ten sam, duży świat, identyczne samochody i funkcje Autologa, a dodatkowo wyzwania. Jesteśmy bardzo dumni z tego co udało nam się osiągnąć na PS Vita. Wszystko działa fantastycznie.
...
Najważniejszą rzeczą są Punkty Szybkości, które możemy zdobywać na PS Vita, a później są one przenoszone do gry na PS3 i zbierają się w jedno. Wszystko po to, by konkurować ze znajomymi, którzy grają w Most Wanted."


  • 0

#4 Cola Napisany 22 sierpnia 2012 - 02:12

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Ufff...NFS na szczęście nie skończy tak jak Resistance i Call Of Duty. Brakuje dobrych wyścigów, Asphalt i RR nie porywają.
  • 0

#5 Texz Napisany 22 sierpnia 2012 - 06:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
PS3 Było nazywane "Sequelstation". W takim razie Vita to teraz takie "Mini Me Sequelstation"
  • 0

#6 Kaxi Napisany 22 sierpnia 2012 - 10:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Z jednej strony rozumiem, że stworzenie idnetycznej wersji jest wyzwaniem i wyczynem, z drugiej strony komunikat jaki płynie z wypowiedzi powyżej jest taki, że konsola szczyci się tym, że potrafi to samo co inne na rynku. Marketingowo to średnio działa. Trzeba mieć jakiś znak szczególny, by się przebić.
  • 0

#7 Cola Napisany 23 sierpnia 2012 - 03:50

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Z jednej strony rozumiem, że stworzenie idnetycznej wersji jest wyzwaniem i wyczynem, z drugiej strony komunikat jaki płynie z wypowiedzi powyżej jest taki, że konsola szczyci się tym, że potrafi to samo co inne na rynku. Marketingowo to średnio działa. Trzeba mieć jakiś znak szczególny, by się przebić.


Konsola przenośna potrafi to samo co stacjonarki ? To dobrze, a nawet bardzo, powód do szczycenia się jest jak najbardziej. Wiem, grafika na pewno będzie nieco gorsza, ale do jasnej ciasne, od kiedy mam Vite, czuje się jak bym nosił PS3 w kieszeni.

Od dłuższego czasu ukazują się tylko kontynuacje i znane marki, bo to się sprzedaje i piję tu do wszystkich konsol
obecnych na rynku. Nie dziwi mnie więc biblioteka gier na Vite, nie dość, że nie najbogatsza, to dodatkowo opiewająca głównie w kolekcje/odgrzewane kotlety.
  • 0

#8 Texz Napisany 23 sierpnia 2012 - 08:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jedynym ratunkiem są gry niezależnych twórców, a tych jak widać jest tylu jak na lekarstwo. I wychodzą też na PS3... Nie, dla Vity nie ma w taki razie ratunku.
  • 0

#9 ACZ Napisany 29 października 2012 - 17:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Criterion:

"Chcieliśmy dostarczyć wszystkie wspaniałe rzeczy z wersji przeznaczonej na konsole stacjonarne: otwarty świat, wolność, wybór, różnorodność i łączność ze światem. Wszystko to wydawało się osiągalne na tej maszynce, więc postanowiliśmy to uczynić.
To dokładnie taka sama gra jak wersja na PlayStation 3, niezależnie od natężenia ruchu i ilości graczy online. Wydaje mi się, że dokonaliśmy czegoś, co zdaniem właścicieli PS Vita mogło być niemożliwe na tej maszynce - stworzenie otwartego świata o tak wysokiej jakości to dość znaczące osiągnięcie."


  • 0

#10 Texz Napisany 29 października 2012 - 22:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Bez jaj że nie ma cięć.
  • 0

#11 Matt Napisany 03 listopada 2012 - 05:44

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Ciężko mi się odnieść do wersji stacjonarnej, bo w nią jeszcze nie grałem, ale Most Wanted na PS Vita MIAŻDŻY! Graficznie dystansuje o lata świetlne Ridge Racera, padacznego Asphalta i... no właśnie - nie ma za dużo racerów na vitę :) Początkowo ciężko było mi ogarnąć rozgrywkę, ale dość szybko idzie ogarnąć, że to po prostu Burnout Paradise - a więc szukanie wyzwań na skrzyżowaniach :) Samochody wykonane są przepięknie - porsche, aston, lambo, corvette - nie mogę zamknąć japy :) Aha, texz na jakim sprzęcie grasz? Mój autolog pokazuje Twoje rezultaty. Jeśli grasz na ps3, to mamy cross platform gaming :D Muszę też sprawdzić, czy mamy cross platform Trophy :P Genialny tytuł - na jakiś czas odstawiam platynowanie MGS2!
  • 0

#12 Texz Napisany 03 listopada 2012 - 12:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Gram na PS3. W ostatniej chwili zrezygnowałem z wersji na Vitę bo dostałem cynk, że gra nie wspiera natywnej rozdzielczości. Ale czytam, że jest dobra i czekam aż będzie jakaś obniżka ceny. IMO 199 złotych za grę na handhelda to trochę za dużo.
  • 0

#13 Otacon Napisany 03 listopada 2012 - 18:55

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Gram na PS3. W ostatniej chwili zrezygnowałem z wersji na Vitę bo dostałem cynk, że gra nie wspiera natywnej rozdzielczości. Ale czytam, że jest dobra i czekam aż będzie jakaś obniżka ceny. IMO 199 złotych za grę na handhelda to trochę za dużo.

Dlaczego? mniej funu dostarcza?

banialuki.
  • 0

#14 ACZ Napisany 03 listopada 2012 - 21:38

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
a gry z Mario na 3ds to bierze na premiere. ;]
  • 0

#15 Texz Napisany 04 listopada 2012 - 09:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Dlaczego? mniej funu dostarcza?

banialuki.


Na App Store jest wersja za 6 Euro dla iPada. Mniej funu dostarcza?

banialuki.
  • 0

#16 Otacon Napisany 04 listopada 2012 - 10:33

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Wyścigi na ipada :hihi:
  • 0

#17 Texz Napisany 04 listopada 2012 - 10:51

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Nie odpowiedziałeś.
  • 0

#18 Danteusz Napisany 04 listopada 2012 - 10:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Burnout:MW na iPada jest podobno niedorobiony
  • 0

#19 Otacon Napisany 04 listopada 2012 - 18:45

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Nie odpowiedziałeś.

Nie grałem ale sądzę, ze to niegrywalna wydmuszka na licencji. Czyli funu brak :-)
  • 0

#20 Matt Napisany 05 listopada 2012 - 20:16

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Gram na obu platformach - PS3 i PSV. Kieszonkowa wersja jest IDENTYCZNA gameplayowo - to dokładnie te same gry. Ten sam świat, te same autostrady, miasto, skróty, drogi, samochody, itp. Graficznie już nie (mniej szczegułów na teksturach budynków, podwozia samochodów to czasy PSX, warunki pogodowe sprowadzają się do dzień/noc), choć z kolei płynność animacji jest na identycznym poziomie! Gry nie dzielą trofeów (argh!), ale dzielą punkty za jazdę, a więc te, dzięki którym odblokowuje się nowe wyścigi, featurki do samochodów, dodatki. Most Wanted to ZAJE.BISTA gra na vitę :) Nawet chyba obecnie najlepsza - dla wyścigowych freaków po prostu nie do podrobienia!
  • 0

#21 Daddy Napisany 08 grudnia 2012 - 11:26

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:
Kupiłem wczoraj wersję na Vitę. Grałem w demo na PS3 i rzeczywiście czuć, że to ta sama gra jak pisze Matt (który przy okazji jest jedymym ziomkiem z PSN, którego NFS MW widzi grającego na Vicie :fa:) I prawdą jest to, co pisał Mielu w recenzji - te światła nadjeżdżających samochodów to takie techniczne olo, że aż szok :cf:

Bezsens z tym nie dzieleniem trofeów, skoro gry mają identyczną listę, to powinny wpadać podwójnie :fa:

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 08 grudnia 2012 - 11:27

  • 0

#22 torq314 Napisany 08 grudnia 2012 - 11:42

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
Kup wersję ps3, pojeździmy znów razem. Ze znajomych tylko kurzy grywał i tylko jego czasy mam do pobijania.
  • 0

#23 Matt Napisany 08 grudnia 2012 - 12:08

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
W wersji na vitę odhaczyłem już platynę :D Najgorsze były trofiki online - na przykład 'miej 5 znajomych grających w most wanted' albo 'graj ze znajomym we własną custom speedlistę. Normalnie wirus, a nie trofeum - niczym dziwka zapraszasz wszystkich do bycia znajomym i może z 1% zaakceptuje zaproszenie. Reszta trophiesòw łatwa i przyjemna - może z wyjątkiem 'smash all security gates', bo ich nie ma na mapie. Wyścigi i wyzwania są w większości mało frustrujące - wyjątkiem był Needle Point, gdzie jadąc albo Bugatti Veyronem, albo Koenigseggiem Agerą R trzeba było na odcinku 7 kilometrów wycisnąć średnią prędkość na poziomie 249 km/h! Dwa dni powtarzałem próbę - strasznie irytujące, głównie przez te cholerne korki na drogach. A teraz rzeźbię wersję na PS3 - dobijam 70%. Dynamit, a nie gra :)
  • 0

#24 keogh Napisany 08 grudnia 2012 - 12:09

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
chyba też sobie kupie..
  • 0

#25 Daddy Napisany 10 grudnia 2012 - 22:13

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

W wersji na vitę odhaczyłem już platynę :D Najgorsze były trofiki online - na przykład 'miej 5 znajomych grających w most wanted' albo 'graj ze znajomym we własną custom speedlistę. Normalnie wirus, a nie trofeum - niczym dziwka zapraszasz wszystkich do bycia znajomym i może z 1% zaakceptuje zaproszenie. Reszta trophiesòw łatwa i przyjemna - może z wyjątkiem 'smash all security gates', bo ich nie ma na mapie. Wyścigi i wyzwania są w większości mało frustrujące - wyjątkiem był Needle Point, gdzie jadąc albo Bugatti Veyronem, albo Koenigseggiem Agerą R trzeba było na odcinku 7 kilometrów wycisnąć średnią prędkość na poziomie 249 km/h! Dwa dni powtarzałem próbę - strasznie irytujące, głównie przez te cholerne korki na drogach. A teraz rzeźbię wersję na PS3 - dobijam 70%. Dynamit, a nie gra :)


Gdzie widać rzeczy na mapie (oprócz bramek?) w sensie jak znajdę furę to widzę punk podmiany, ale tak to z góry nie widzę gdzie co jest, np. billboardy do rozwalenia.

Na liście znajomych z PSV i tą grą mam tylko Ciebie :fa: Ciekawe jak te społecznościowe trofea zdobędę :/

Kup wersję ps3, pojeździmy znów razem. Ze znajomych tylko kurzy grywał i tylko jego czasy mam do pobijania.


Wiem, też bym z Tobą pograł, bo jesteś moim ulubionym współzawodnikiem w NFS, ale wziąłem wersję na PSV, bo mam tak dużo gier do ogrania "przed TV", że jak mogę w to samo popykać w innym miejscu, to wolę. Ale dalej gram czasem w HP, zapraszam do wyścigu jak co :sir:
  • 0

#26 Matt Napisany 10 grudnia 2012 - 22:25

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Daddy, odpal mapę i zacznij używać tylnego touchpada. Przeciągnij palcem w lewo, albo w prawo, a zobaczysz odblokowane fury i np. rozbite billboardy. A co do trophy społecznościowych, to tak jak pisałem - trzeba porzucić godność i zapraszać hurtem ludzi do wspólnej zabawy. Vita wyświetla listę proponowanych graczy. Szlag by te trophies online. No, a za tydzień będzie DLC - zmasuję je z przyjemnością :)
  • 0

#27 Daddy Napisany 10 grudnia 2012 - 22:32

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 945 Postów:

Daddy, odpal mapę i zacznij używać tylnego touchpada. Przeciągnij palcem w lewo, albo w prawo, a zobaczysz odblokowane fury i np. rozbite billboardy. A co do trophy społecznościowych, to tak jak pisałem - trzeba porzucić godność i zapraszać hurtem ludzi do wspólnej zabawy. Vita wyświetla listę proponowanych graczy. Szlag by te trophies online. No, a za tydzień będzie DLC - zmasuję je z przyjemnością :)


Tylny touchpad - no tak, nie pomyślałem o tym, tak nie jestem jestem przyzwyczajony jeszcze do tej funkcji - dzięki :kwiatek:
  • 0

#28 ACZ Napisany 11 grudnia 2012 - 20:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Matt, jak oceniasz trudnosc platyny? jest trudniejsza niz w hot pursuit?
  • 0

#29 Matt Napisany 11 grudnia 2012 - 21:48

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Jest znacznie, znacznie łatwiejsza. Jakiś ziomuś na ps3trophies dał platynce 3/10 i ja się z tym absolutnie zgadzam :)
  • 0

#30 Cola Napisany 08 lutego 2013 - 03:00

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Klimacik przypomina mi nieco Bournout 3 ! Miasto wygląda ślicznie, w stylu US. Uczucie prędkości urywa głowę, a selekcja aut nie pozwala się łatwo zdecydować. Dla mnie 9/10. Król wyścigów na Vitce.
  • 0