Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dragon Age: Inquisition

BioWare EA PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
872 odpowiedzi na ten temat

#61 Dutch Napisany 29 listopada 2012 - 17:30

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:
Oni też WiiU chyba uważają za konsolę nowej generacji więc nie ufałbym im za bardzo.
  • 0

#62 Stan Napisany 29 listopada 2012 - 17:32

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:
No nie wiem, w końcu chyba DLC nie będzie do ME3 na Wiiu dostępne.

Ważne aby na PC wyszła ta gierka :cf:
  • 0

#63 Stan Napisany 12 czerwca 2013 - 16:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

 

Jest Varrick jest Morrigan, liczę na ładne połączenie wątków z I i II, oraz najlepsza grę serii :tak: 


  • 0

#64 Schrodinger Napisany 12 czerwca 2013 - 17:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:
Jak będzie przynajmniej tak dobra jak DA2 to będę zadowolony :^^:
  • 0

#65 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 18:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

no cóż, zapowiada sie kolejny crapik od Bioware.


  • 1

#66 Stan Napisany 12 czerwca 2013 - 21:02

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

no cóż, zapowiada sie kolejny masterpiece od Bioware.

 tak aczyk tak w końcu BioWare to nie Team ICO i zawsze dostarcza super gierunie. 


  • 0

#67 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 21:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

musisz sie Stan pogodzic z faktem, ze bajołer juz od dawna nie sa pierwszoligowym studiem robiącym gry rpg, wiec kolejny dragon age wszystkim zwisa i powiewa. im szybicej sie z tym pogodzisz tym lepiej dla twojego zdrowia psychicznego.


  • 0

#68 Stan Napisany 12 czerwca 2013 - 21:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Acz, musisz pogodzić się z faktem, że Team ICo nigdy nie było i nie będzie I ligowym studiem, tworzy same crapy, tak będzie lepiej dla twojego zdrowia psychicznego :hihi:


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 12 czerwca 2013 - 21:40

  • 0

#69 ACZ Napisany 12 czerwca 2013 - 21:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

chyba pomyliles tematy, bo siedzimy w temacie o dragon age.


  • 0

#70 Stan Napisany 12 czerwca 2013 - 21:43

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

chyba pomyliles tematy, bo siedzimy w temacie o dragon age.

Oj juz nie płacz, będzie dobrze, może kiedyś zrobią TLG, ale nie nastawiałbym sie na to dziesięciolecie. :cf: 


  • 0

#71 Kradziej Napisany 13 czerwca 2013 - 00:04

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

oraz najlepsza grę serii :tak:

To nie będzie trudne :cf:


  • 0

#72 burnstein Napisany 13 czerwca 2013 - 07:52

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 073 Postów:

stan, krwawisz z pupy


  • 0

#73 Stan Napisany 13 czerwca 2013 - 11:34

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

krwawie z pupy

to przykre burn. 


  • 0

#74 Inuki Napisany 20 sierpnia 2013 - 16:56

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Nowy filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3FfDj1T43Hs


Ten post był edytowany przez Inuki dnia: 20 sierpnia 2013 - 16:56

  • 0

#75 Stan Napisany 02 września 2013 - 01:14

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

gejmplej

 

 

Szału ni ma. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 02 września 2013 - 01:14

  • 0

#76 fingus Napisany 02 września 2013 - 09:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Nextgeny? Czy currenty?

Ed.
Aha, oba. To niech jakiś sprytny mod doda tagi do tematu. Wiki mówi o Win, ps3, ps4, x360 i xone.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 02 września 2013 - 09:59

  • 0

#77 Stan Napisany 02 września 2013 - 11:07

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Ogólnie graficznie bez szału np. w porównaniu do Witchera 3, gejmplej tez trochę odpustowy np.uderzenie dwuręcznym mieczem wywala skały? WTF? Oby fabularnie było spoko. 

 

No i trzeba by chyba usunąć III z nazwy tematu 


  • 0

#78 Kradziej Napisany 02 września 2013 - 12:28

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

xone.

"Zołn"? ;)
  • 0

#79 xell Napisany 03 września 2013 - 14:25

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 229 Postów:

Prezentacja na PAX:

Bardzo pozytywne wrażenia mam.

 

Laska, która to nagrywała podniecała się dosłownie wszystkim. :hihi:


  • 0

#80 Pawlik Napisany 03 września 2013 - 14:40

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

No laska jest jakaś znerdowiała na maksa. Sama gra wygląd ładnie, choć bardziej przypomina bardzo ładną grę z tej generacji, niż z next gena. 


  • 0

#81 vagrant3 Napisany 03 września 2013 - 14:46

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

Sama gra wygląd ładnie, choć bardziej przypomina bardzo ładną grę z tej generacji, niż z next gena. 

 


czyli wszystko się zgadza. dragon age od pierwszej części jest zawsze jakieś pół (albo więcej) generacji do tyłu w kwestii grafiki.


  • 0

#82 xell Napisany 03 września 2013 - 16:25

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 229 Postów:

No laska jest jakaś znerdowiała na maksa.

Jak szanujący się nerd wolałbym, żeby inni jak ja nie robili pod siebie widząc zapadający się mostek rodem z Half-Life 2.

 

czyli wszystko się zgadza. dragon age od pierwszej części jest zawsze jakieś pół (albo więcej) generacji do tyłu w kwestii grafiki.

No nie wiem, jeśli zestawisz z grami tego typu (open world RPG) z poprzedniej generacji - Skyrim, Risen 2 czy Dragon's Dogma - to DA:I wygląda duuużo lepiej.


  • 0

#83 Pawlik Napisany 03 września 2013 - 17:09

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Jak szanujący się nerd wolałbym, żeby inni jak ja nie robili pod siebie widząc zapadający się mostek rodem z Half-Life 2.

a jak zajęczała, jak ta czarownica stworzyła sobie w ręku fireballa  :olo:


  • 0

#84 Kradziej Napisany 03 września 2013 - 18:03

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Powraca widok taktyczny i porządna aktywna pauza. Świat będzie bardziej otwarty. Powraca kreacja postaci (a więc nie tylko płeć, ale też rasa). Oprawa graficzna prezentuje się bardzo dobrze - zarówno pod względem technicznym (tu DAO i 2 słabowały), jak i projektów oraz stylu (tu DAO słabowało, a 2 dawała radę).

Zobaczymy, co to będzie. BioWare chyba po raz pierwszy od dawna ma światu coś do udowodnienia, bo chłodne przyjęcie DA2 i The Old Republic oraz kontrowersja (jakkolwiek idiotyczna by nie była) związana z zakończeniem ME3 musiały ich zaboleć.

Trochę martwi mnie, że powraca kółko dialogowe. W ME1 to był genialny pomysł, ale samo BioWare ani razu go dobrze nie zaimplementowało, przez co dialogi w ich grach sprowadzają się do wybierania ciągle niebieskiej lub czerwonej opcji.

Póki co jestem zainteresowany. Grę pewnie kupię w dzień premiery, bo to duże RPG od BioWare. Mięskiem w tych grach są nie walki, a rozmowy, historie, postaci i wybory - a tego nie da się pokazać w prezentacji, demie czy trailerze.


Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 03 września 2013 - 18:04

  • 0

#85 Stan Napisany 03 września 2013 - 19:49

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Dragon Age origins wygląda dużo lepiej od Skyrima... :clown: 


  • 0

#86 vagrant3 Napisany 03 września 2013 - 20:02

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:

No nie wiem, jeśli zestawisz z grami tego typu (open world RPG)

dragon age to w sumie tylko niewielkie lokacje wybierane z mapy. jest kilka większych miejscówek, ale moim zdaniem to za mało na 'open world'. wiedźmin 2 miał na moje oko większe tereny w poszczególnych aktach, a gierka wygląda topowo na x360 - mnóstwo szczegółów, cienie, zmienna pora doby, ładnie zrobione i animowane postacie... czyli da się, a w oprawie dragon age tego wszystkiego brakuje.
  • 0

#87 BeSOS Napisany 03 września 2013 - 20:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mi sie podoba, wyglada jak podrasowany Witcher 2 :) styka.

Byle dalo sie w to grac nie znajac 1 i 2.
  • 0

#88 xell Napisany 03 września 2013 - 20:22

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 229 Postów:

Zobaczymy, co to będzie. BioWare chyba po raz pierwszy od dawna ma światu coś do udowodnienia, bo chłodne przyjęcie DA2 i The Old Republic oraz kontrowersja (jakkolwiek idiotyczna by nie była) związana z zakończeniem ME3 musiały ich zaboleć.

Przede wszystkim to pierwsza gra Bioware od czasów BG1 z prawdziwą eksploracją - muszą się martwić nie tylko o główną ścieżkę fabularną, ale też o stworzenie całej fikcyjnej krainy i wypełnienie jej sensownymi rzeczami - ciekawe, jak dadzą sobie radę. Ale na tej prezentacji dali odczuć, że mają bardzo konkretną wizję takiej gry (np. wspomnieli brak skalowania przeciwników jak w Elder Scrollsach), więc mnie całkiem zaintrygowali, a przed obejrzeniem w ogóle się giereczką nie interesowałem.

 

W DA2 nie grałem, demo nawet intrygowało zaczątkiem scenariusza, ale poziom wyglądał dosłownie jak kupa g*wna, a walka była tak nieciekawa, że sobie odpuściłem. Recenzje dodatkowo wspominały o recyklingu miejscówek i częstych loadingach oraz ogólnie kiepsko wykonanym mieście, w którym toczy się akcja. Słyszałem opinię dwóch osób, że fabuła była świetna, ale nie byłbym dla niej przebrnąć przez słabo wykonaną giereczkę.

  dragon age to w sumie tylko niewielkie lokacje wybierane z mapy. jest kilka większych miejscówek, ale moim zdaniem to za mało na 'open world'. wiedźmin 2 miał na moje oko większe tereny w poszczególnych aktach, a gierka wygląda topowo na x360 - mnóstwo szczegółów, cienie, zmienna pora doby, ładnie zrobione i animowane postacie... czyli da się, a w oprawie dragon age tego wszystkiego brakuje.

Mówiliście, że Inquisition wygląda jak "bardzo ładną gra z tej generacji", no to porównując Inquisition z odpowiednikami z tej generacji (czyli właśnie Skyrim, DD, Risen) - nawet z ich wersjami pecetowymi, to pozycja Bioware zostawia je daleko z tyłu. Origins faktycznie prezentowało się dość słabo, zwłaszcza porty konsolowe, ale nie o tym była mowa.


  • 0

#89 Stan Napisany 03 września 2013 - 20:27

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 201 Postów:

Mi sie podoba, wyglada jak podrasowany Witcher 2 :) styka.

Byle dalo sie w to grac nie znajac 1 i 2.

Nie ta gra na razie nie wygląda lepiej niż Witcher 2. 


  • 0

#90 Kradziej Napisany 03 września 2013 - 21:24

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Przede wszystkim to pierwsza gra Bioware od czasów BG1 z prawdziwą eksploracją - muszą się martwić nie tylko o główną ścieżkę fabularną, ale też o stworzenie całej fikcyjnej krainy i wypełnienie jej sensownymi rzeczami - ciekawe, jak dadzą sobie radę. Ale na tej prezentacji dali odczuć, że mają bardzo konkretną wizję takiej gry (np. wspomnieli brak skalowania przeciwników jak w Elder Scrollsach)

Tró. Co prawda nie wiadomo, na ile świat będzie otwarty, a na ile będą to osobne lokacje, ale większe, niż do tej pory. Niemniej to, że nie będzie skalowaniaa siły przeciwników, a pchanie się w niebezpieczne miejsce będzie skutkowało naszym zniszczeniem mnie kręci.

W DA2 nie grałem, demo nawet intrygowało zaczątkiem scenariusza

Ja samym pomysłem na scenariusz - "RPG, którego akcja dzieje się w jednym mieście na przełomie 10 lat" - podjarał nieziemsko i na grę czekałem bardzo. Niestety, pomysłu - moim zdaniem - nie zrealizowano dobrze. Chociażby dlatego, że w ogóle nie czuło się upływu tych dziesięciu lat ani przywiązania do miasta.
Recykling miejscówek to coś, co w recenzji niskobudżetowego crapa byłoby porównywane z krzywdzeniem czyjejś matki, ale to wysokobudżetowa gra była, to w wielu recenzjach uszło jej płazem.
W sumie to nawet zastanawiałem się nad tym, żeby do gry wrócić i upewnić się/zmienić swoją opinię, bo niektórym gra się podobała (na forum chociażby Stan i Taikun), ale te czterdzieści godzin wolę przeznaczyć na jakiegoś RPG-owego klasyka.
  • 0



Inne z tagami: