Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Nintendo NDS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
104 odpowiedzi na ten temat

#1 Ganon Napisany 23 marca 2006 - 23:48

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Nie wiem jak Wy,ale ta gra jest po czesci spelnieniem moich marzen. Bo ja sie przyznam - ten z pozoru infantylny design Zeldy: Wind Waker pasowal mi jak ulal do konwencji samej "Legendy...". Bajkowa, basniowa opowiesc o epickich czynach i ta lekko zdziecinniala konwencja przypadla mi do gustu. Troche mnie bolal fakt odejscia przez Ninny od tegoz stylu, ale ten zal zniknal bezpowrotnie wraz z zapowiedzia nowych przygod linka na Dsa. Cudo.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 05 lipca 2020 - 09:02

  • 0

#2 Danteusz Napisany 24 marca 2006 - 00:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Trailer i screeny (foty z prezentacji na GDC) są dostępne tutaj:
http://www.skizo.org...id=1070&sys=nds
Grafika jest śliczna, muzyka sympatyczna, w typowym dla serii stylu. Cieszy częste użycie touchscreena. Gra zapowiada się wspaniale, to jest murowany hit.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 24 marca 2006 - 10:04

Gość__*
  • Goście
a tu troszke wiecej na temat zeldy

http://www.jeux-fran... ... ur-ds.html

http://babelfish.alt... ... _en&tt=url
  • 0

#4 Gość__* Napisany 24 marca 2006 - 15:46

Gość__*
  • Goście
To będzie dobry rok dla fanów Zeldy (dla mnie :P). Gra będzie boska.
  • 0

#5 Godot Napisany 24 marca 2006 - 20:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
R E W E L A C J A !!! bardzo mi sie podoba styl taki jak w Wind Wakerze, pomyslowe uzycie touchscreena, fajnie gdyby bylo np wypowiadanie zaklec do mikrofonu albo cos w tym stylu :) tak czy owak DS ma juz metroida, bedzie mial nowego mario a teraz zelda... wypas!

dante : muzyczka sympatyczna w typowym dla serii stylu? ile ty zeld przeszedles? od kiedy gry z serii legend of zelda sa sympatyczne?
  • 0

#6 Danteusz Napisany 24 marca 2006 - 21:59

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Muzyczka na trailerze jest sympatyczna :) Nie przeszedłem żadnej Zeldy, grałem w którąś na GB, trochę na GBA i w Ocarynę.
  • 0

#7 Godot Napisany 24 marca 2006 - 22:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ocaryne... LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

no to jak nie grales to czemu wypowiadasz sie o serii jako takiej?
  • 0

#8 Danteusz Napisany 24 marca 2006 - 22:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Jak nie grałem jak grałem? :) Motywy muzyczne z Zeldy słyszałem nieraz więc mogę sie wypowiedzieć na ten temat.
  • 0

#9 Godot Napisany 24 marca 2006 - 22:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
to malo slyszales ci powiem jezeli uwazasz ze wiesz juz wszystko o zeldzie :twisted:
  • 0

#10 BeSOS Napisany 24 marca 2006 - 23:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No no, Danteuszek zagra w pierwszą powazniejszą Zelde w życiu-bo wersji an GB naturalnie nie licze :twisted:

sympatyczna muzyczka w OOT czy M'sM? chyba tylko podczas minigierek :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#11 Ney Napisany 24 marca 2006 - 23:31

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

muzyka sympatyczna, w typowym dla serii stylu

LOL

Może i sympatyczna to była w Ocarynie, ale na farmie gdzie się Epone zdobywało...Na pewno nie w grze jako całości...Wiesz w Final Fantasy VII też są sympatyczne melodyjki (WallMarket na przykład) ale jako całej muzyki z Final fantasy-sympatyczną nigdy bym nie nazwał...
  • 0

#12 Gość__* Napisany 25 marca 2006 - 11:42

Gość__*
  • Goście

No no, Danteuszek zagra w pierwszą powazniejszą Zelde w życiu-bo wersji an GB naturalnie nie licze :twisted:

sympatyczna muzyczka w OOT czy M'sM? chyba tylko podczas minigierek :twisted: :twisted: :twisted:


Jedynek. Zeldy na GB są najlepsze, to są moje ulubione gry ever. Grałeś w oracle of...? :)
  • 0

#13 Ganon Napisany 25 marca 2006 - 12:52

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Jedynek. Zeldy na GB są najlepsze, to są moje ulubione gry ever. Grałeś w oracle of...?


Nie chce nic mowic, ale to profanacja. Kazdy szanujacy sie fan Zeldy, ba elektronicznej rozrywki wie, iz najlepsza gra ever jest, byla i bedzie Zelda:OoT. Spedzilem z nia najpiekniejsze chwile mego "growego" zycia, i pamietam je w kazdych, nawet najdrobniejszych detalach - ten ekstatyczny, euforyczny stan, kiedy to przemierzalem hyrule... cos niesamowitego, niezapomnianego. Watpie, aby ukazalo sie juz cos lepszego. Choc musze przyznac, iz ta nowa Zelda na DSa tak mnie zajarala, ze kiedy o niej mysle, to przeszywa mnie charakterystyczy dreszczyk, ktory ostatnim razem odczuwalem oczekujac na Wind Wakera. A to juz cos znaczy;].
  • 0

#14 BeSOS Napisany 25 marca 2006 - 15:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jedynek. Zeldy na GB są najlepsze, to są moje ulubione gry ever. Grałeś w oracle of...?


tzn ever w jakim sensie? Generalnie, czy jako Zeldy?
Pewnie, że jak na GB sa to gry swietne, ale nie oszukujmy się - prawdziwe Zeldy zaczęły sie od OOT
Co do tego czy grałem - jedyna Zelda jaka przelazlem na GB to Link's awakening
  • 0

#15 Mani Napisany 25 marca 2006 - 16:35

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Mnie najbardziej wciągnął "a link to the past" na snesa.Windwaker tez jest niezły a DS dostanie IMO kolejnego systemseller'a.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 25 marca 2006 - 21:11

Gość__*
  • Goście
Zapomniałem dodać "IMO" :) . Ever, znaczy że generalnie. Poprostu chodzi mi o to że milej wspominam chwile spędzone z Zeldami 2D... :D
  • 0

#17 kafei Napisany 26 marca 2006 - 17:53

kafei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 403 Postów:

Nie chce nic mowic, ale to profanacja. Kazdy szanujacy sie fan Zeldy, ba elektronicznej rozrywki wie, iz najlepsza gra ever jest, byla i bedzie Zelda:OoT.

Eeeeee tam. Link's Awakening rządzi, takiego klimatu jeszcze w żadnej grze nie czułem. WW nie dorasta mu do pięt. Ale OoT i tak jest na drugim miejscu.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 21:11

Gość__*
  • Goście

Nie chce nic mowic, ale to profanacja. Kazdy szanujacy sie fan Zeldy, ba elektronicznej rozrywki wie, iz najlepsza gra ever jest, byla i bedzie Zelda:OoT.

bo na gamerankings ma pierwsze miejsce? ;f
  • 0

#19 BeSOS Napisany 26 marca 2006 - 21:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

bo na gamerankings ma pierwsze miejsce? ;f


nie, bo jest naprawdę najlepszą Zelda ever - i to wie każde dziecko.
a 1sze miejsce na GR chyba tylko to potwierdza
  • 0

#20 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 09:01

Gość__*
  • Goście

nie, bo jest naprawdę najlepszą Zelda ever - i to wie każde dziecko.
a 1sze miejsce na GR chyba tylko to potwierdza


wiem ze gry(Zelda OoT) nie skonczyles i nawet malo grales bo juz pisales gdzies w temacie

jakbys skonczyl i przeszedl ta gre i uwielbial gry na N64 to bys sie nie dziwil czemu na 1 miejscu jest i w ogole czemu jest najlepszą Grą 8)

ja ta gre skonczylem 3 raz 8)
moja brat jakies 5 :cry:

i zawsze ona ma to "cos" co maja gry na 10/10 :angel:
  • 0

#21 BeSOS Napisany 27 marca 2006 - 10:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

wiem ze gry(Zelda OoT) nie skonczyles i nawet malo grales bo juz pisales gdzies w temacie

jakbys skonczyl i przeszedl ta gre i uwielbial gry na N64 to bys sie nie dziwil czemu na 1 miejscu jest i w ogole czemu jest najlepszą Grą

ja ta gre skonczylem 3 raz
moja brat jakies 5

i zawsze ona ma to "cos" co maja gry na 10/10


ee, to niby do mnie, czy miało być do Franka?
  • 0

#22 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 17:05

Gość__*
  • Goście

bo na gamerankings ma pierwsze miejsce? ;f


nie, bo jest naprawdę najlepszą Zelda ever - i to wie każde dziecko.
a 1sze miejsce na GR chyba tylko to potwierdza

:o
a gdzie ja napisalem, ze nie jest? o_O

mnie smieszy twierdzenie Ganona o tym, ze Okaryna jest najlepszą grą ever dla każdego szanującego się fana elektronicznej rozgrywki ;f

takze Jedynku drogi, you missed the point :(

ee, to niby do mnie, czy miało być do Franka?

e no wlasnie.. moge wiedziec o co chodzi jakby? O_o tymbardziej, ze tez skonczylem Okarynke i nigdzie nie pisalem, ze jest inaczej o_O
  • 0

#23 BeSOS Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ty dobry jesteś, odpowiadasz na takie starocia :OOO

ok, czyli jak chodzi Ci o Zelde OOt jako najlepsza Zelde to ok, nieporozumienie. Bo najlepszą wogóle gra nie musi być dla każdego, to normalne.
  • 0

#24 Ganon Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:26

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

mnie smieszy twierdzenie Ganona o tym, ze Okaryna jest najlepszą grą ever dla każdego szanującego się fana elektronicznej rozgrywki ;f


A na mojej twarzy Twoja rozbieznosc w zdaniu na temat tejze gry z moim zapatrywaniem, do ktorego masz w pelni prawo, wywoluje usmiech politowania i zarazem wyzwala skrywane dotad poklady empatii - szkoda mi Ciebie, ze nie doceniasz tej produkcji w stopniu, na ktorym, moim zdaniem, zasluguje. Ale to moje zdanie, wiec jakiekolwiek jego podwazanie mija sie z celem, bo to jedynie moj subiektywny, nieco skrzywiony poglad.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:43

Gość__*
  • Goście
a poofftopuje sobie jak wy :/

PIM!
  • 0

#26 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:43

Gość__*
  • Goście

A na mojej twarzy Twoja rozbieznosc w zdaniu na temat tejze gry z moim zapatrywaniem, do ktorego masz w pelni prawo, wywoluje usmiech politowania i zarazem wyzwala skrywane dotad poklady empatii - szkoda mi Ciebie, ze nie doceniasz tej produkcji w stopniu, na ktorym, moim zdaniem, zasluguje.

meheheheheheh..

nie wiem, po kiego grzyba piszesz o usmiechach politowania, skrywanych pokladach empatii, itd, itp.. ja chcialbym, zebys zrozumial, ze jest [*ekhem!* chyba sie zapomniales, franiutek :evil: - BB] cos takiego jak GUST.. debilnym jest to, ze ktos dla kogo Okarynka nie jest najlepszą grą ever, nie jest dla ciebie automatycznie 'szanujacym sie milosnikiem elektronicznej rozgrywki'.. bo tak, Ganon ja tez mam w domu slownik i moge napisac, ze "to, iz nie miales okazji poznac tego euforycznego, ekstatycznego stanu, jaki wywoluje gra w Shenmue.. tej immersji, ktorej doswiadczyc mozna tylko przy okazji Shenmue II wywoluje u mnie usmiech politowania.. krwawi serce moje, iz cos-tam bla, bla, bla".tylko po co? o_O

przeszedlem OoT, jest to dla mnie jedna z najlepszych gier ever.. ale najlepsze dla mnie jest Shenmue II.. wg twojego toku rozumowania nie jestem wiec "szanujacym sie milosnikiem elektronicznej rozrywki".. to, co napisales nie ma sensu.. nie sadzisz?
  • 0

#27 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:43

Gość__*
  • Goście
a poofftopuje sobie jak wy :/

PIM!
  • 0

#28 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2006 - 18:47

Gość__*
  • Goście
polecial warn.. i nie probuj prowadzic ze mna gierek, bo jak wycinam ci posta to nie po to, zebys napisal nastepnego.. mam nadzieje, ze sie rozumiemy, bo inaczej pozegnamy sie na miesiac..
  • 0

#29 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2006 - 22:39

Gość__*
  • Goście
So silly...

Eee... jaki to temat? Zelda:Phantom Hourglass? Eeee, to może ja coś napiszę... Sprzeciwię się offtopowi modów... chyba że warna dostanę... :( :cry: :?

Bardzo mi się podoba nowa Zelda na NDS! Cieszę się, że będzie posiadać klimacik a la Wind Waker, bo tylko tą Zeldę przeszedłem (tak, jestem "nieszanującymsięfanemelektronicznejrozrywki". Albo nie miałem nigdy możliwości zagrać... Nevermind.) i zapisała się ona baaardzo w mojej pamięci. Piękne było długie pływanie po morzach i obserwowanie mew, zmian pogody, wschodów i zachodów. Jak widać, pływanie powróci! Najwyraźniej nowa Zelda:PH, to będzie taki drugi Wind Waker, tylko że w mniejszym formacie i ze stylusem. Właśnie- bardzo mi się podoba zastosowanie stylusa- rozwiązywanie prostych zagadek, wyznaczanie toru lotu bumeranga... Liczę na to, że moc Zeldy: PH będzie drzemać właśnie w rysiku i klimacie z WW :mrgreen: Czekam z niecierpliwością!

BTW, grafika śliczna, naprawdę w DS drzemie moc :o
  • 0

#30 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2006 - 08:11

Gość__*
  • Goście
W lochach wieje pustką, no i 2D, kto to wymyślił? Brak antyaliasingu, pustki, kanciaste. Kamera izometryczna/z gory. I znowu Cell-shading. Wind Wakera pokochalem, tak samo Minish Capa, ale na milosc boska to juz 4 cellda. Daliby spokoj. Narazie jestem na NIE. Chociaz w przypadku Zeldy trudno byc na Nie :o
  • 0



Inne z tagami: